چاپ خبر

اعلام نتایج پذیرفته شدگان رشته های بدون آزمون سال 91 دانشگاه پیام نور / ثبت نام پذیرفته شدگان از 6 اسفند

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : اسامی پذیرفته شدگان نهایی مرحله پذیرش بدون آزمون رشته‌های مختلف تحصیلی دوره‌های دانشگاه پیام‌نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی برای نیم سال دوم سال‌تحصیلی 92-1391 اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : با حمد و سپاس به درگاه خداوند دانا و توانای مطلق و با عرض تبریک و تهنیت به خواهران و برادران عزیزی که در این مرحله  پذیرفته شده‌اند، ضرورت دارد کلیه پذیرفته‌شدگان با توجه به برنامه‌زمانی ثبت‌نام و با در دست داشتن مدارک ذیل در زمان مقرر با در نظر داشتن نکات اعلام شده برای ثبت‌نام به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند.

 

مشاهده نتایج پذیرفته شدگان نتایج رشته های بدون آزمون سال 1391 دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی – کلیک کنید

           

کلیه داوطلبان پذیرش بدون آزمون سال 91 که اسامی ‏آنها به عنوان پذیرفته شده دانشگاه پیام نور درج شده ‏است می بایست از 6 اسفند 91 لغایت 10 اسفند 91 با ‏مراجعه به سامانه جامع خدمات آموزشی به  نشانی http://reg.pnu.ac.ir نسبت به ثبت نام غیر ‏حضوری اقدام نمایند.

نحوه و چگونگی ثبت نام در تاریخ اعلام شده متعاقبا توضیح داده خواهد شد.


الف) مدارک لازم برای ثبت نام

1- هریک از پذیرفته‌شدگان می‌بایست بر حسب مورد یکی از موارد ذیل را درزمان ثبت نام ارائه نمایند:
– اصل ‌مدرک گواهینامه دوره چهار ساله و یا شش ساله نظام قدیم ‌آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیردبیرستان و یا هنرستان به انضمام یک برگ تصویر آن که نوع دیپلم، بخش و شهرستان محل اخذ دیپلم در آن قید شده باشد.
–  اصل مدرک و یا گواهی تحصیلی متوسطه سال ما قبل دیپلم و دو سال ما قبل دیپلم برای داوطلبان نظام قدیم ‌آموزش متوسطه ویا داوطلبان دارای مدرک شش ساله نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان با نضمام یک برگ تصویر آن که بخش و شهرستان محل اخذ مدرک تحصیلی سال ماقبل دیپلم و دوسال ما قبل دیپلم در آن مشخص باشد.
– اصل گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی یا گواهی آن (که تا تاریخ 10 دی 91 اخذ شده باشد) برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر مرکز پیش دانشگاهی بانضمام یک برگ تصویر آن که نوع  رشته تحصیلی دوره پیش دانشگاهی، بخش و شهرستان محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی در آن قید شده باشد.
– اصل ‌مدرک‌و ‌یاگواهی ‌دیپلم ‌متوسطه ‌نظام‌جدیدآموزش‌ متوسطه ‌و سال‌ ما قبل‌دیپلم‌ برای داوطلبان نظام جدیدآموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان‌و‌یا هنرستان‌بانضمام‌یک‌برگ‌تصویرآن‌که بخش و شهرستان‌محل اخذمدرک تحصیلی دیپلم نظام جدیدوسال ما قبل دیپلم نظام جدید در آن مشخص باشد.
– اصل کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش برای دیپلمه‌های نظام جدیدآموزش متوسطه(ریاضی‌فیزیک،علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی).
– اصل مدرک و یا گواهی دانش آموختگان دوره‌های معادل (دارندگان مدرک معادل کاردانی ) به شرط آن که دوره فوق با مجوز شورای‌ گسترش ‌آموزش‌ عالی وزارت علوم،‌ تحقیقات و فنآوری برگزار شده‌ باشد و مدارک معادل آنان مورد تایید وزارت متبوع باشد.
تبصره : براساس ضوابط مربوط قبولی این دسته از پذیرفته‌شدگان در مقطع بالاتر مورد تایید می باشد. بدیهی است در صورت پذیرش در مقطع کاردانی قبولی آنان لغو خواهد شد.
– اصل و یا گواهی مدرک دوره کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاهها و موسسات آموزش عالی برای پذیرفته‌شدگان دارای مدرک مذکور با قید تاریخ اخذ مدرک ‌کاردانی حداکثرتا تاریخ 30 اسفند 91 مشخص شده باشد، بانضمام‌ تصویر آن.
– اصل و یا گواهی مدرک دوره کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی‌وحرفه‌ای وابسته به وزارت آموزش وپرورش برای پذیرفته‌شدگان دارای مدرک مذکور با قید تاریخ اخذ مدرک ‌کاردانی( حداکثرتا تاریخ 30 اسفند 91 ) مشخص شده باشد، بانضمام ‌تصویر آن.
تبصره: مدرک کاردانی پیوسته بدون شرط معدل به جای مدرک پیش‌دانشگاهی ملاک عمل و قابل قبول می باشد لذا این دسته از پذیرفته شدگان(دارندگان مدرک مذکور) می توانند در مقطع کارشناسی به ادامه تحصیل بپردازند. بدیهی است که دروس گذرانده شده دانش آموختگان دوره فوق در صورت پذیرش در دوره کارشناسی پیوسته مطابق ماده 63 آیین نامه آموزشی دوره‌های کاردانی،‌ کارشناسی پیوسته و ناپیوسته مصوبه جلسه 399 مورخ 14 اردیبهشت 76 قابل معادل سازی نمی‌باشد.

– اصل یا گواهی سال اول، دوم و سوم دبیرستان و یا هنرستان برای دارندگان مدرک دوره‌های کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه ای آموزش و پرورش که در آن بخش و شهرستان محل تحصیل در آن درج شده باشد.

2- اصل شناسنامه و یک برگ فتوکپی از تمام صفحات آن
3- اصل کارت ملی بانضمام 2 برگ تصویر از پشت و روی آن..
4- شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری.
5- مدرکی‌ که ‌وضعیت ‌نظام ‌وظیفه ‌آنها را (برای برادران) با توجه ‌به ‌یکی از بند‌های مندرج در صفحه 140 دفترچه راهنمای ثبت‌نام.
6- اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت رسمی و بدون قید وشرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت.

ب) توضیحات سهمیه های نهادی

– معرفی نامه رسمی از ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و یا اداره کل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی با امضاء و مهر هریک از روسای ارگانهای مذکور.
مهم: هریک از معرفی‌ نامه‌های فوق الذکر لازم است‌ حداکثر تا قبل از انتخاب واحد برای نیمسال‌ اول ‌‌سال تحصیلی 93-1392 توسط پذیرفته‌شدگان و یا از طریق ارگان ذیربط ‌به ‌موسسه ‌آموزش عالی تحویل و یا ارسال‌گردد، در غیراینصورت برای نیمسال اول سال‌تحصیلی ‌93-92 از ثبت‌نام‌ پذیرفته شده ممانعت بعمل‌ می‌آید، لذا لازم است پذیرفته شدگان ذینفع در این خصوص پیگیری لازم را از موسسه آموزش عالی و ارگان ذیربط داشته باشند.

توضیح بسیار مهم:
با توجه به ادغام ارگانهای بنیاد شهید انقلاب اسلامی، بنیاد جانبازان انقلاب اسلامی و ستاد رسیدگی به امور آزادگان تحت عنوان بنیاد شهید و امور ایثارگران به اطلاع می‌رساند داوطلبانی ‌که‌ با هر یک از سهمیه‌های ذیل پذیرفته شده‌اند در زمان ‌ثبت نام، ملزم به ارائه فرم ‌و یا مدرکی ‌در رابطه‌ با‌ تایید سهمیه ثبت‌نامی ‌خویش‌ نمی‌باشند و ملاک‌ عمل‌ برای ‌ثبت‌نام ‌از ‌آنان ‌همان ‌عنوان ‌اعلام شده از سوی سازمان سنجش می باشد. سهمیه‌ شاهد: شامل ( فرزند معظم‌ شهید،اسیر و یا مفقودالاثر، جانبازان ‌عزیز70 درصد به ‌بالا، فرزند جانبازان ‌عزیز50 درصد به‌ بالا ‌و فرزندان‌ عزیز آزادگان )
سهمیه خانواده شهدا: شامل ( برادر، خواهر، پدر و مادر شهید، اسیر و یا مفقودالاثر)
سهمیه رزمندگان: شامل همسران معظم (شهید، اسیر و یا مفقودالاثر، آزادگان عزیز، همسر جانبازان عزیز 50 درصد به بالا)
سهمیه جانبازان: شامل جانبازان عزیز 25 الی 69 درصد
سهمیه آزادگان: شامل آزادگان عزیز
سهمیه فرزندان و همسران جانبازان عزیز با جانبازی 25 الی 49 درصد: سهمیه ثبت‌نامی ‌ایندسته ‌از پذیرفته‌شدگان‌ باتوجه به مناطق سه‌گانه در نظرگرفته شده است و سهمیه تخصیص داده شده در گزینش نهایی به آنان با توجه به ظرفیت خالی و پرنشده سهمیه شاهد علاوه بر ظرفیت درج شده در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، در هر یک از کد رشته  محل‌های انتخابی می باشد.

توجه: ‌چنانچه ‌سهمیه‌ پذیرفته ‌شده‌ای ازسوی‌ ‌بنیاد شهید و امور ایثارگران ‌مورد تایید قرار نگیرد ‌مراتب‌ از سوی‌ سازمان سنجش ‌تا ‌قبل ‌از  ‌شروع نیمسال اول سال تحصیلی 93-1392 برای جلوگیری و ممانعت از تحصیل آنان به اطلاع دانشگاه ذیربط خواهد رسید.
تذکر: پذیرفته شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور علاوه بر رعایت مندرجات فوق الذکر لازم است نسبت به رعایت موارد مشروحه ذیل اقدام نمایند
پذیرفته شدگان هر یک از رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور لازم است بر اساس جدول ذیل از تاریخ، محل و نحوه ثبت‌نام رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه پیام نور مطلع شوند و در زمان مقرر علاوه بر مدارک فوق الذکر مدارک ذیل را ارائه نمایند

نام نویسی از پذیرفته شدگان این دانشگاه ‌به صورت غیرحضوری از طریق سامانه جامع دانشگاهی به آدرس http://reg.pun.ac.ir انجام خواهد شد برای اطلاع از زمان و نحوه اقدام به سایت این دانشگاه مراجعه گردد.

1-یکی از مدارک مورد قبول دانشگاه به شرح ذیل با توجه به شهرستان محل سکونت و یا اشتغال (برای کارکنان دولت) که نشان‌دهنده سکونت پذیرفته شده در حوزه زیر پوشش مرکز دانشگاهی پیام‌نور مربوط با توجه به دفترچه راهنمای ثبت‌نام باشد.
1-1- محل اخــذ مدرک تحصیلی سال آخر دوره متوسطه داوطلب در شهرستان زیرپوشش مرکز یا واحد دانشگاه.
2-1- دو سال آخر اقامت داوطلب به صورت پیوسته از تاریخ 1 مهر 89 تا 31 شهریور 91 در شهرستان زیر پوشش مرکز یا واحد دانشگاه.
3-1-محل تولد و سال آخر اقامت داوطلب از تاریخ 1 مهر 90 تا 31 شهریور 91 در شهرستان زیر پوشش مرکز یا واحد دانشگاه.
4-1-محل اشتغال حداقل تا تاریخ 30 بهمن 91 در شهرستان زیر پوشش مرکز یا واحد دانشگاه.
2-معرفی نامه‌های مندرج در بند «ب» توضیحات سهمیه های نهادی این اطلاعیه لازم است حداکثر تا قبل از انتخاب واحد برای نیمسال اول سال تحصیلی 93-1392 توسط ارگانهای ذیربط برای پذیرفته شدگان با سهمیه‌های مربوط به مرکز دانشگاهی پیام‌نور محل قبولی پذیرفته شده تحویل گردد، در غیر اینصورت برای نیمسال دوم سال تحصیلی مذکور از آنان ثبت نام به عمل نخواهد آمد و قبولی آنان »کان لم یکن« تلقی می‌گردد.
3-اصل فرم انصراف قطعی از تحصیل برای دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی که به تایید موسسه آموزش عالی محل تحصیل قبلی و اداره کل امور دانشجویان داخل ذیربط رسیده باشد.
تذکر 1: در کلیه رشته محل‌های مربوط به گروه‌های آموزشی هنر و فنی و مهندسی محدوده جغرافیایی پذیرش دانشجو علاوه بر جدول شهرستان‌های زیر پوشش مراکز و واحدهای ذیربط به صورت بومی- استانی هم انجام شده است.
– کارمندان مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور با هر وضعیت استخدامی مجاز به انتخاب رشته از مرکز یا واحد محل اشتغال خود نبوده‌اند  و در صورت قبولی در سایر مراکز و واحدها تقاضای انتقال و یا مهمان شدن به مرکز یا واحد محل اشتغال آنها قابل بررسی نمی‌باشد.

جهت اطلاع کلیه داوطلبان:
– باتوجه به کنترلهای متعدد و بررسی هایی که به صور مختلف به عمل آمده، از صحت کد رشته محل قبولی اعلام شده پذیرفته شدگان، اطمینان حاصل شده است، علیهذا داوطلبان درصورتی که منحصراً درباره کد رشته های انتخابی و سوالی داشته باشند ، می توانند حداکثر تا 15 اسفند 91 منحصراُ از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان ، اقدام نمایند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداُ خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مکاتبات اینترنتی و یا امکانات که از طریق دیگری بعد از تاریخ 15 سافند 91 در این باره صورت گیرد، ترتیب اثر داده نخواهدشد.

داوطلبان گرامی می توانند سؤالات خود را با شماره تلفن های 99-88923595-021 یا با بخش پاسخگوئی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org در میان‌ بگذارند و از مراجعه حضوری خودداری فرمایند.نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : سید محمد - در تاریخ : 3 اسفند 1391

  سلام .
  لطفا راهنمایی بفرمایید .
  1- بنده با مراجعه به سایت سنجش زمان ثبت نام افراد با با حرف الف روز 05/12/91 اعلام شده . در حالی که در این سایت شروع را برای کلیه افراد روز 06/12/91 اعلام کرده کدام درت است ؟
  2- با توجه به مدارک خواسته شده در نهایت باید حضوری جهت ثبت نام مراجعه کنیم یا بطور اینترنتی هم میشود ؟
  3- اگر حضوری است خواهشمندم که آدرس دانشگاهها را اعلام فرمایید یا اگر اعلام شده راهنمایی کنید .
  4- لطفا ساعات مراجعه در روز مورد نظر را نیز اعلام بفرمایید .
  5- در مورد پرداخت شهریه ، آیا در همان روز ثبت نام باید پرداخت شود ؟ و اگر اینگونه است به چه صورتی میباشد اعلام یا راهنمایی فرمایید .

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 اسفند 1391 :

  سلام
  1- ثبت نام به صورت غیرحضوری و از تاریخی که ما اعلام کرده ایم می باشد
  2- اینترنتی و غیر حضوری
  3 و 4 – …
  5- بعد از انتخاب واحد باید شهریه واریز کنید

 2. نویسنده دیدگاه : kingsat - در تاریخ : 4 اسفند 1391

  آقای پشتیبان شما در جواب سوال خیلی از دانشجویان که سوال کرده اند ایا مدرک قبول شدگان بدون آزمون دانشگاه پیام نور معتبر هست یا خیر گفته اید فعلا چون مدرکی صادر نشده معلوم نیست اما مورد قبول وزارت علوم میباشد .
  خوب حالا شما بگویید 77 هزار دانشجو در سال چهارم دانشگاه با دادن این همه شهریه متوجه شوند وزارت علوم بالای مدرک بنویسد ورودی بدون آزمون و خیلی از شرکت ها موقع استخدام به این جمله توجه می کنند .(پس این جمله یعنی مدرک از درجه عتبار …..)
  آیا آن موقع مدیرت دانشگاه پیام نور جوابگوی این همه دانشجو خواهد بود
  یا فقط شهریه گرفتن از دانشجو برای جبران کمبود بودجه دانشگاه پیام نور مهم می باشد. لطفا پاسخ دهید.متشکرم.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 اسفند 1391 :

  این رو باید مسئولین دانشگاه پیام نور پاسخگو باشند نه ما دوست عزیز!!!

 3. نویسنده دیدگاه : زهرا ف - در تاریخ : 4 اسفند 1391

  سلام خواهش میکنم جواب بدین بدون آزمونی ها این ترم کلاس دارن یا ترم اول خودخوانه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1391 :

  سلام
  بستگی به مرکز قبولیتان دارد

 4. نویسنده دیدگاه : علی گرایلی - در تاریخ : 4 اسفند 1391

  من کارشناسی راه آهن بخش سازه های ریلی پذیرفته شدم خوشم نمیادبه هیچ دردی نمیخوره هرکی دوست داره
  تقاضابده به جمهوری اسلامی بجای من ادامه بده من باورم نمیشه کسی پذیرفته نشده باشه ، من عمران مکانیک متالورژی و راه آهن شرکت کردم لطف کردن منت گذاشتن اساتیدراه آهن راانتخاب کردن واقعا دستشون دردنکنه ، علمی کاربردی من هرچی اولویت اول میزدم راانتخاب می کردنمی دونم چرا ولی یه کاسه ای زیرنیم کاسه هستش پولم که میخوای بدی انتخاب رشته بایدباحضرات باشه تازه معلوم نیست مدرکش ارزش داشته باشه یا نه ………..

 5. نویسنده دیدگاه : محسن - در تاریخ : 4 اسفند 1391

  با سلام
  1-ایا بعد از ثبت نام شهریه را فعلآ نریزیم مشکلی پیش میاد بعدآ بریزیم؟؟؟؟
  2- اگر بعد ثبت نام چند ترم نتوانیم درس برداریم(مشکل کاری) باید هزینه بدیم مثلآ یک ترم بیخیال دانشگاه شیم و ترم بعد شروع کنیم و یا دو ترم بعد؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1391 :

  سلام
  1- خیر مشکلی ندارد
  2- بله شهریه ثابت هر ترم رو باید پرداخت کنید

 6. نویسنده دیدگاه : سجاد - در تاریخ : 4 اسفند 1391

  سلام 1_ شناسه کاربری و گذروازه در پذیرفته شدگان بدون کنکور چطور مشخص میشه؟ 2_ایا مراحل تحصیل پذیرفته شدگان بدون ازمون حضوریست یا خودخوان

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1391 :

  سلام
  1- اطلاع رسانی می شود
  2- به صورت مجازی و غیرحضوری

 7. نویسنده دیدگاه : رضا _ خ - در تاریخ : 4 اسفند 1391

  پشتیبان عزیز سلام

  در اطلاعیه سازمان سنجش زمان ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان بدون ازمون پنجم و ششم اسفند عنوان شده ایا در این تاریخ جهت ثبت نام مراجعه شود یا خیر ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 اسفند 1391 :

  کلیه داوطلبان پذیرش بدون آزمون سال ۹۱ که اسامی ‏آنها به عنوان پذیرفته شده دانشگاه پیام نور درج شده ‏است می بایست از ۶ اسفند ۹۱ لغایت ۱۰ اسفند ۹۱ با ‏مراجعه به سامانه جامع خدمات آموزشی به نشانی http://reg.pnu.ac.ir نسبت به ثبت نام غیر ‏حضوری اقدام نمایند.

 8. نویسنده دیدگاه : علي - در تاریخ : 4 اسفند 1391

  دوست عزیز نوشتین اصل و … مدرک رو باید غیر حضوری بدیم آخه اصل مدرک رو چطوری میخوان غیر حضوری ببینن ؟
  باید اسکن رنگی ایمیل کنیم یا …

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 اسفند 1391 :

  دوست عزیز شما غیرحضوری ارسال می کنید و بعد تاریخی برای مراجعه حضوری و تحویل مدارک اصل اعلام می شود که باید در تاریخ اعلام شده مدارک اصل رو تحویل دهید.

 9. نویسنده دیدگاه : faezeh - در تاریخ : 5 اسفند 1391

  سلام دلیل شهریه کمه بدون کنکورنسبت به فراگیر چی می تونه باشه???شرایط برگزاریه کلاساش با فراگیر وورودی سراسری یکسانه?

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1391 :

  سلام
  اطلاعی نداریم

 10. نویسنده دیدگاه : الي - در تاریخ : 5 اسفند 1391

  صبح به خیر
  پشتیبان
  از صبح دارم سعی میکنم وارد این سایت reg.pnu.ac.ir بشم اما متاسفانه امکانش نیست!! وارد سایت “پیام نور گلستان” می شوم بعد دکمه ورود به سیستم را که کلیک میکنم از من یک کد میخواهد که مقابل نوشته اما هر بار که میزنم دوباره تکرار میکند
  کلافه شدم!!! مشکل کجاست!!!
  لطفا” راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1391 :

  سلام
  از طریق لینک زیر وارد شوید:
  سایت خدمات آموزشی گلستان دانشگاه پیام نور

 11. نویسنده دیدگاه : ج ج - در تاریخ : 5 اسفند 1391

  برای ثبت نامه بدون آزمون، برای ورود به سیستم اولین اطلاعات اینه،
  شناسه کاربری: شماره داوطلبیu912

  این شماره داوطلبی را از کجا بیآورم؟!

  منظور چه شماره ایست؟!

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1391 :

  دوست عزیز بهتره قبل از ارسال نظر ، خبرها رو با دقت بخوانید.
  ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بدون آزمون از فردا آغاز می شود و هنوز دستورالعمل ثبت نام هم منتشر نشده

 12. نویسنده دیدگاه : عباس - در تاریخ : 5 اسفند 1391

  خسته نباشید. تو سایت سنجش اعلام شده که زمان ثبت نام بدون آزمون به تفکیک حروف الفبا از شنبه شروع می شه . جریان چیه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1391 :

  ثبت نام به صورت غیرحضوری و از طریق سایت گلستان و از 6 اسفند ماه آغاز می شود

 13. نویسنده دیدگاه : سید علی - در تاریخ : 5 اسفند 1391

  سلام
  من در اولویت انتخابی اول بدون کنکور قبول شده ام چطور می توانم از قبولی اولویت های دیگر مطلع شوم و آیا می توانم در اولویتهای دوم یا سوم ثبت نام نمایم.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1391 :

  سلام
  خیر. فقط در اولویت قبولی می توانید ثبت نام کنید

 14. نویسنده دیدگاه : ج ج - در تاریخ : 5 اسفند 1391

  باسلام
  باتوجه باینکه دانشجویان بدون آزمون پیام نور به صورت غیرحضوری و مجازی باید تحصیل کنند، اگر کسی بخواهد حضوری شرکت کند چه باید بکند؟!

  من یکی از مشکلاتم این است که بدون کلاس نمیتوانم خودخوان باشم، آیا میتوانیم مرا راهنمایی کنید!‌
  از الآن غضه ام گرفته!!

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1391 :

  سلام
  کی گفته دانشجویان بدون آزمون باید غیرحضوری تحصیل کنند؟؟؟
  فقط گفته شده ثبت نام به صورت غیرحضوری می باشد نه تحصیل دوست عزیز

 15. نویسنده دیدگاه : فاطیما - در تاریخ : 5 اسفند 1391

  سلام خسته نباشید واقعا از سایت خوبتان که تمام اطلاعات مورد نیاز و ضروری رو در اختیار دانشجویان قرار می ده تشکر می کنم .
  یک سوال از محضر شما دارم . هزینه ثابت و هزینه هر واحد پذیرش بدون آزمون چقدر است. ؟؟؟ اگر اطلاع دارید لطفا بفرمایید . با تشکر
  درضمن خیلی خوشحال می شم اگه اخبار سایتتون رو هر موقع خبری شد برام ایمیل کنید .

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1391 :

  سلام
  فعلا شهریه بدون آزمون در دفترچه ذکر شده و شهریه جداگانه ای از طرف سازمان مرکزی پیام نور اعلام نشده.

  در خبرنامه ایمیلی سایت که در بالای سایت هست عضو شوید.

 16. نویسنده دیدگاه : عباس - در تاریخ : 7 اسفند 1391

  نکتــــــــــــــــــــــــه مهم

  پذیرفته شدگان عزیز اگر نمی توانید وارد سایت گلستان برای ثبت نام شوید این هست که شما صفر اول کد ملی خود را نباید جلوی حرف B912 و یا T912 بنویسید. مثلآ اگر کد ملی را ۰۶۱۱۱۱۱۱۱۱ در نظر بگیریم شناسه کاربری به این صورت است B912611111111 یعنی نباید صفر اول را گذاشت اما در گذرواژه به این صورت است ۰۶۱۱۱۱۱۱۱۱ یعنی صفر را فقط باید برای گذرواژه باید قرار داد.

 17. نویسنده دیدگاه : س.خ - در تاریخ : 7 اسفند 1391

  پشتیبان سلام
  اینطور که از نظرات فهمیدم قبول شده های بدون آزمون ارشد باید شهریه بدن؟(بااینکه توی آیین نامه تسهیلات به نخبگان گفته که دانشگاه های دولتی نباید شهریه بگیرن!!!!)
  درسته؟
  حالا من از کجا بدونم چقدر شهریه باید بدم؟چون اگه شهریه بالا باشه ثبت نام نمی خوام بکنم…
  اگر در دفترچه ای جایی این موضوع اومده لطف کنین لینکشو فرار بدین ممنونتون میشم
  یا حداقل حدود شهریه هر ترم رو بگین…
  یه سوال دیگه…تعداد کل واحدهایی که باید برای ارشد نرم افزار پیام نور بدون آزمون پاس کنیم چند واحده؟(نظری و عملی و …)
  قبلا ازتوجه و پاسخگوییتون متشکرم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 اسفند 1391 :

  سلام
  بله!!!
  جدول شهریه در همین سایت هست جستجو کنید.
  مراجعه کنید به لیست ارائه دروس رشته مورد نظر خود

 18. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : 7 اسفند 1391

  سلام خسته نباشید آقای پشتیبان من داخل سایت گلستان رفتم بعد هم ثبت نام غیر حضوری کردم بعد اومدم برای انتخاب واحد هر نوعی انتخاب واحد کردم مداوم اخطار می ده:حداقل واحد انتخابی مجاز را رعایت نکردید،من باید چی کار کنم؟ با تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 اسفند 1391 :

  سلام
  حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده است

  دلیل این خطا این است که باید حداقل ۵ واحد انتخاب کنید. در هر صورت به خطای نمایش داده شده توجهی نکنید و در همان حال چند دقیقه صبر کنید تا لیست دروس انتخاب واحد برایتان نمایش داده شود و انتخاب واحد خود را انجام دهید.

 19. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : 7 اسفند 1391

  راستی دو تاسوال دیگر از حضورتان داشتم من هنگام ثبت نام شماره رسید پستی تاییدیه تحصیلی رو نداشتم و ثبت نکردم سپس سیستم اعلام کرد به همین دلیل ثبت نام شما به صورت مشروط انجام شد:
  1-باید چیکار کنم تا ثبت نامم از این حالت در بیاید؟
  2-مشکلی در آینده برای من پیش خواهد آمد؟(به دلیل پذیرفته شدن به صورت مشروط

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 اسفند 1391 :

  باید ثبت نامتان رو کامل کنید
  در مراجعه حضوری رسید پستی تاییدیه تحصیلی رو باید بدید

 20. نویسنده دیدگاه : ويدا - در تاریخ : 8 اسفند 1391

  باسلام
  من واقعا”‌در نحوه ثبت نام بدون آزمون دچار مشکل شدم!!
  نمیدونم تا چه مرحله ای باید وارد شوم که ثبت نامم مشخص شود انجام شده یا خیر!!

  آیا راهنمایی هست که بتواند چز به جز کمکم کند !!

  سوال دیگرم اینست که از 6 اسفند تا 10 اسفند فقط ثبت نام است؟!‌ انتخاب واحد چه زمانی انجام میشود؟!

  باسپاس و احترام

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 اسفند 1391 :

  سلام
  دوست عزیز مطالعه فرمایید:
  آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی و ممتازین ارشد ۹۱ دانشگاه پیام نور

  مراحل کامل اعلام شده دیگه

 21. نویسنده دیدگاه : sima - در تاریخ : 8 اسفند 1391

  سلام میخوام ببینم چه درسهایی امکان معادلسازی دارند

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 اسفند 1391 :

  سلام
  مراجعه کنید به :
  بخشنامه جدید معادلسازی و تطبیق واحد دروس در پیام نور

 22. نویسنده دیدگاه : ناديا - در تاریخ : 8 اسفند 1391

  پشتیبان محترم
  عصر بخیر
  میخواستم بدانم پس از ثبت نام در دانشگاه”بدون آزمون” مسیر انتخاب واحد را از کجا پیدا کنم؟!
  لطفا” راهنمایی بفرمائید آیا انتخاب واحد زمان ثبت نام حضوری انجام میشود یا به صورت غیرحضوری در مسیر خاصی انجام میشود؟ شروع و پایان تاریخ انتخاب واحد را در صورت امکان اعلام بفرمائید.

  با احترام بسیار

 23. نویسنده دیدگاه : س.خ - در تاریخ : 8 اسفند 1391

  پشتیبان سلام
  من هنوز باورم نمیشه که من که از طریق ممتازین و استعدادهای درخشان قبول شدم هم باید شهریه بدم!!!مثل بقیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  به هر حال…دارم فعلا ثبت نام می کنم و نمی دونم چرا به من گزارش 260 رو نمیده!!!مشکل کجاست؟
  از طرفی ظاهرا گزارش 260 همون گزارش پذیرش اینترنتی هست که جزو مدارک لازم برای ارسال هست…!!!
  من چجوری باید این گزارش 260 رو گیر بیارم وقتی همشمیگه اطلاعاتی برای چاپ وجود نداره؟!!!

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 9 اسفند 1391 :

  سلام
  حتما در روند ثبت نامتان مشکلی بوده و یا مدرکی رو ناقص ارسال کردید

 24. نویسنده دیدگاه : sima - در تاریخ : 9 اسفند 1391

  سلام خسته نباشید
  من مدرک کاردانی نرم افزار دارم و حالا کارشناسی نرم افزار فراگیر قبول شدم و سخت افزار بدون آزمون، مشکلی که هست اولا من در بدون آزمون دوستم ثبت نامم کرده و معدلم را اشتباها 56/0 بیشتر وارد کرده و من حالا نمی دونم اگه بدون آزمون ثبت نام کنم آیا مشکلی ایجاد می شه یا نه؟
  و به نظر شما کدومش بهتره که برم؟
  و من در دوره کاردانی 58 واحد از دروس رابا نمره ی بالای 12پاس کرده ام می خوام بدونم تقریبا چند واحد من را تطبیق می دهند؟
  تو رو خدا راهنماییم کنید بد جور بین دو راهی موندم ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 9 اسفند 1391 :

  سلام
  به نظر ما فراگیر شاید بهتر باشد ولی کلا و اصلا مشخص نیست.

  اگر مدرک پیش دانشگاهی نداشته باشید هیچ درسی ار دروس شما تطبیق داده نمی شود.
  ولی اگر داشته باشید هم مشخص نیست و بستگی به شواری اموزشی دارد که چه تعداد از انها را تطبق دهند

 25. نویسنده دیدگاه : sara - در تاریخ : 9 اسفند 1391

  سلام
  بهترین درسهایی که می توان واسه ترم اول سخت افزار انتخاب کرد چیه و چند واحد می توانیم انتخاب کنیم؟

 26. نویسنده دیدگاه : دانشجو - در تاریخ : 9 اسفند 1391

  سلام خواهش میکنم سریع پاسخ دهید تاییدیه تحصیلی برای پیش دانشگاهی و دیپلم مورد نیاز است یا فقط برای پیش دانشگاهی

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 10 اسفند 1391 :

  سلام
  هر چی در مدارک مورد نیاز اعلام شده ضروری می باشد.

 27. نویسنده دیدگاه : پوریا - در تاریخ : 9 اسفند 1391

  سلام خسته نباشید بنده امروز برای ثبت نام مراجعه کردم منتهی ازم یه رسید ارزش تحصیلی تاییده دیپلم و پیش دانشگاهی میخواست از کجا میتونم تهیه اش کنم؟ چرا شما قبلا راجبش اطلاع رسانی نکردید تو روخدا کمکم کنید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 10 اسفند 1391 :

  سلام
  از اداره پست

 28. نویسنده دیدگاه : مرصاد - در تاریخ : 9 اسفند 1391

  باسلام من دانش آموز پیش دانشگاهی هستم وحالا توی ازمون بدون کنکور قبول شدم اما هنوز پیش دانشگاهیمو تموم نکردم ومدرک پیش ندارم من باید چکارکنم گواهی اشتغال به تحصیلم از مدرسه گرفتم خواهش میکنم راهنمایم کنید ممنون از شما وسایت مفیدتون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 11 اسفند 1391 :

  سلام
  نمی توانید ثبت نام کنید

 29. نویسنده دیدگاه : پوریا - در تاریخ : 9 اسفند 1391

  سلام پشتیبان ممنون از اینکه پاسخ سوال صبحمو ندادی خودم رفتم حلش کردم. اما اگه برات سخت نیست لااقل بگو چرا با سیستم توی خونه نمی تونم بعداز اینکه وارد سایت گلستان شدم وارد سیستم بشم؟ یعنی ما برای هرکاری باید بریم کافی نت؟ سوال دوم بعد از ثبت مشخصاتم گزینه ای برای انتخاب واحد ندیدم در نتیجه نتونستم انتخاب واحد کنم که دوست کافی نتیمون گفت باید 24 ساعت بعد از ثبت نام برای انتخاب واحد بیای آیا اینطوره؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 11 اسفند 1391 :

  سلام
  برای ورود به سایت گلستان از لینک زیر مراجعه کنید تا راحت وارد سیستم شوید:
  http://reg.pnuna.com
  و همچنین حتما از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده کنید.

  بله همینطور می باشد

 30. نویسنده دیدگاه : mojtaba - در تاریخ : 13 اسفند 1391

  سلام.لطفا راهنماییم کنید.بین دو دانشگاه پیام نور کرج و تهران شرق{شهرک حکیمیه} کدامیک برای تحصیل در رشته مهندسی کشاورزی ماشینالات بهتر است؟؟مسیر من برای هر دو دانشگاه یکسان است.خواهشا مرا مثل یک برادر کمک کنید.بد جوری سر دو راهی موندم!!!

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 13 اسفند 1391 :

  سلام
  ببینید دوست عزیز از نظر مدرک هیچ تفاوتی ندارند و هیچ فرقی با هم نمی کنند.

 31. نویسنده دیدگاه : amin - در تاریخ : 17 اسفند 1391

  با سلام

  من هم قبول شدم. وهم اینترنتی و حضوری ثبت نام کردم. ولی هنوز انتخاب واحد نکردم.

  اما چون خیلی از درسها تئوری هستن الان من منصرف شدم و می خوام به دانشگاه علمی کاربردی برم.

  از شما می خوام مرا راهنمایی کنید که الان من باید چکار کنم.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 17 اسفند 1391 :

  سلام
  باید شهریه این ترم رو پرداخت کنید و بعد انصراف دهید.

 32. نویسنده دیدگاه : mona - در تاریخ : 24 اسفند 1391

  من امروز 24 اسفند از نتایج مطلع شدم باید چی کار کنم
  ؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 24 اسفند 1391 :

  به مرکز قبولی خود مراجعه کنید.

 33. نویسنده دیدگاه : mona - در تاریخ : 26 اسفند 1391

  پشتیبان محترم من الان دانشجویه رشته علوم سیاسی دانشگاه ازاد هستم رشته بدون ازمون پیام نور هم علوم سیاسی زدم و قبول شدم امکان داره واحدهای که تا اینجا پاس شده تطابق بدم؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 27 اسفند 1391 :

  دروسی که شرایط تطبیق رو داشته باشند بله

 34. نویسنده دیدگاه : jamshid easy - در تاریخ : 21 فروردین 1392

  سلام.بنده بدون کنکورپیام نورثبت نام کردم ومشهد-سخت افزار قبول شدم.91.12.10انتخاب واحد کردم وبدلیل اطلاع رسانی نادرست از تاریخ برگزاری کلاسها مطلع نشدم وتمام کلاسهای سال 91راازدست دادم.میخواستم بدونم الان تکلیف من چیه؟تازه یک درسی رو انتخاب واحد کردم که مجاز نبودم وکاملا اتفاقی متوجه شدم.متاسفم واسه پیام نور.فقط مارو تو هچل انداخته ونمیدونم چیکارکنم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 فروردین 1392 :

  سلام
  حضور در کلاسهای پیام نور الزامی نمی باشد به استثنا دروس عمومی و دروسی که فاقد منبع می باشد. پس از ترم بعد با دقت انتخاب واحد و در کلاسها شرکت کنید

 35. نویسنده دیدگاه : جواد - در تاریخ : 24 فروردین 1392

  سلام . برای ثبت نام حضوری حتما مدرک پیش دانشگاهی واجبه اخه من یکی از امتحاناتم غایب بودم وکمی دیرتر مدرک میدن . تا پروندم کامل بشه خواهشا جواب بدین اگه مدرک پیش زیاد مهم نیست میشه ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 فروردین 1392 :

  سلام
  بله مدرک پیش لازم است.

 36. نویسنده دیدگاه : یلدا - در تاریخ : 26 فروردین 1392

  سلام . من چندسال پیش دانشگاهی رو تموم کردم اما چون یه درس غایب بودم هنوز مدرک پیش رو نگرفتم وچندین سال هم شانس قبولی در دانشگاه رو نداشتم حالا بدون ازمون قبول شدم ومی خوام دانشگاه برم آیا اگه ریز نمرات پیش رو بدم برای ثبت نام حضوری قبوله ؟ خواهشا جواب خوبی بدین

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 فروردین 1392 :

  سلام
  باید مدرک پیش دانشگاهی برای ثبت نام داشته باشد.

 37. نویسنده دیدگاه : محمدجواد - در تاریخ : 26 فروردین 1392

  ببخشید من هنوز جواب معافیت سربازیم نیومده برای تکمیل پرونده حضوری بدون ازمون چه مدرکی ببرم کاملا توضیح بدن خواهشا ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 فروردین 1392 :

  نامه از پلیس + 10 دریافت کنید

 38. نویسنده دیدگاه : علی - در تاریخ : 30 فروردین 1392

  سازمان سنجش اعلام کرد که اگرکسی نسبت به بدون کنکوراعتراصی داره درسیستم پرسش و پاسخ ثبت کنه و آخرین مهلتش هم 15 اسفندبودولی هنوزپاسخی ازسازمان دریافت نشده دارن هنوزبررسی می کنند یا رفع تکلیف بوده ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 اردیبهشت 1392 :

  سلام
  احتمالا با درخواست شما و اعتراض شما موافقت نشده
  موضوع رو از خود سازمان سنجش پیگیری فرمایید

 39. نویسنده دیدگاه : زهره - در تاریخ : 7 اردیبهشت 1392

  سلام ببخشید من از بدون آزمون اطلاعی ندارم ممکنه راهنماییم کنید؟ ممنون میشم من اسفند 91 در مقطع کارشناسی با معدل کل 15.5 فارغ التحصیل شدم می خوام بدونم از کجا باید بدونم شرایطشو دارم بدون آزمون برای ارشد شرکت کنم؟چی کار کنم تا بدونم؟ تا کی فرصت هست برای ثبت نام ؟اگربدون آزمون بخوام از سال 92 برای ارشد بخونم از حالا چی کار کنم؟ خیلی ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 7 اردیبهشت 1392 :

  سلام
  اسامی افرارد بدون آزمون توسط خود سازمان مرکزی اعلام می شود.
  با معدل 15.5 فکر نمیکنم جز افرارد بدون آزمون (استعدادهای درخشان) باشید.

 40. نویسنده دیدگاه : آرنیکا - در تاریخ : 14 اردیبهشت 1392

  باسلام
  من دانشجوی بدون آزمون دانشگاه ÷یام نور ورودی 91 هستم
  امروز که برای امتحان میان ترم رفتم بعد از دادن امتحان رفتم قسمت کارشناسی جهت تحویل مدارک و اخذ کارت…
  کارشناس مربوطه بعد از دریافت مدارک و تحویل کار دانشجویی به من فرمودند که من جز دانشجو محاسبه نشوم”آمادگی داشته باشم” عرض کردم چرا؟؟؟
  گفتند اینجا معدلت وارد نشده”درصورتیکه من معدلم را ثبت کرده بودم”گفتند تا 10 روز دیگه مشخص میشه!! بخشنامه جدید قراره بیاد… از صبح که این خبرو شنیدم حالم بسیار بده و علیرغم این که خودم را برای کلیه امتحانات آماده کردم اما روحیه ام رو کاملا” از دست دادم، لطفا شما راهنمائیم کنید…. خیلی ناراحت و نگرانم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 اردیبهشت 1392 :

  سلام
  احتمالا مشکلی نباشد و معمولا در این جور موافع بخشنامه می آید که بخشیده می شوند. حالا به هر حال باید صبر کنید

 41. نویسنده دیدگاه : آرنيكا - در تاریخ : 15 اردیبهشت 1392

  باسلام
  بسیار ممنون از پاسخ پشتیبان محترم

  سوالم این است که بخشیدگی برای چه منظور است؟!!
  آیا خبط و خطایی در ثبت نام و مدارک بنده بوده است؟!!

  آیا تابحال چنین موردی برایتان پیش آمده و کسی به آن اشاره کرده است؟

  لطفا”‌راهنمایی ام کنید!! خیلی دلواپس و نگرانم‌، انگیزه و روحیه ام بسیار تضعیف شده است…..

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 اردیبهشت 1392 :

  سلام
  احتمالا مشکلی در ثبت نام شما بوده و باید منتظر تصمیم گیری باشید. مشخص نیست

 42. نویسنده دیدگاه : آرنيكا - در تاریخ : 16 اردیبهشت 1392

  باسلام به پشتیبان محترم
  سوالم این است که آیا:
  زمان امتحانان پاپان ترم پیام نور تغییری کرده است:
  گزارش موثق زمان امتحانات را از کجا میتوانم رویت کنم؟!!

  باسپاس

  آرنیکا

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 16 اردیبهشت 1392 :

  سلام
  خیر تغییری نکرده.
  از گزارش 428 و یا گزارش 101 که فعلا هر دو غیرفعال می باشد

 43. نویسنده دیدگاه : آرنيكا - در تاریخ : 18 اردیبهشت 1392

  روز به خیر
  خواهشمند است بفرمائید اگر برای امتحانات پایان ترم پیام نور فقط کتابهای کمک درسی را مطالعه کنیم کفایت میکند ؟! یا خیر

  بعضی از دروس اختصاصی فهم و درک آن بسیار مشکلی است که از طریق کتب کمک درسی تقریبا” این مشکل حل میشود!!!

  باسپاس واحترام

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 اردیبهشت 1392 :

  سلام
  امتحانات از منابع اعلام شده طراحی می شود پس ملاک فقط منبع اعلام شده توسط دانشگاه می باشد.

 44. نویسنده دیدگاه : mohsen - در تاریخ : 9 مرداد 1392

  با سلام-من مهندسی هوا فضا پیام نور مشهد بدون ازمون سال 91 سراسری-بهمن ماه قبول شدم نتونستم ثبت نام کنم امکان ثبت نام برای مورودی مهرماه 92 وجود داره-متشکرم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 9 مرداد 1392 :

  سلام
  در شهریورماه به مرکز قبولی خود مراجعه کنید شاید از شما ثبت نام به عمل بیاید

 45. نویسنده دیدگاه : رویا - در تاریخ : 13 مرداد 1392

  سلام میخواستم بدونم با معدل دیپلم 16 شانس قبولی دررشته مهندسی تهران شمال پیام نور دارم؟ یعنی افرادی بودن که بهمن ماه در این رشته قبول شده باشن ؟کجا میشه سوابق تحصیلشون دید؟راستی من دیپلمم تجربی سلان

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 مرداد 1392 :

  سلام
  اصلا مشخص نیست

 46. نویسنده دیدگاه : مرضیه - در تاریخ : 14 شهریور 1392

  سلام
  من موقع ثبت نام “غیر حضوری” پذیرش بدون آزمون ،ثبت نامم به دلیل ندادن شماره تاییدیه تحصیلی به سیستم به صورت “مشروط” انجام شده، و در ثبت نام “حضوری” رسید تائیدیه تحصیلی رو تحویل دادم ،آیا مشکلی پیش میاد؟
  ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 شهریور 1392 :

  سلام
  خیر مشکلی ندارد

 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوندخبر های ویژه دانشگاه پیام نور

27 دی 1395 | کد خبر : 49199

بخشنامه/

لیست دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

لیست دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

پیام نورنا: با عنایت به ریزشی بودن و خارج از منبع بودن امتحانات برخی از دروس در نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور , آزمون مجدد برای این دروس برگزار خواهد شد / لیست دروس آزمون مجدد

26 دی 1395 | کد خبر : 48371

کارشناسی و کارشناسی ارشد/

آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم در نیمسال اول 96-95 پیام نور

آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم در نیمسال اول 96-95 پیام نور

پیام نورنا : تاریخ آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه

24 دی 1395 | کد خبر : 48216

تاریخ آخرین مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال دوم 96-95 پیام نور

تاریخ آخرین مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته دانشجویان دانشگاه پیام نور در نیمسال دوم 96-95 آغاز شد.

23 دی 1395 | کد خبر : 48791

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / زمان های ضروری

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / زمان های ضروری

سایت پیام نورنا : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 دانشگاه پیام نور از 30 دی ماه آغاز خواهد شد / زمان های ضروری نیمسال دوم 96-95

20 دی 1395 | کد خبر : 48857

زمان برگزاری امتحانات لغو شده سه شنبه 21 دی ماه 95 پیام نور

زمان برگزاری امتحانات لغو شده سه شنبه 21 دی ماه 95 پیام نور

پیام نورنا : زمان جدید برگزاری امتحان دروس سه شنبه 21 دی ماه 95 که در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی لغو شده بود توسط مرکز آزمون دانشگاه پیام نور اعلام شد.

8 دی 1395 | کد خبر : 48345

طرح اختصاصی پیام نورنا /

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیام نورنا : اعتراضات شما به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور از طریق سایت پیام نورنا به صورت ویژه پیگیری خواهد شد / اعتراضات خود را ثبت کنید

3 دی 1395 | کد خبر : 48140

خواندن این مطلب به تمام دانشجویان توصیه می شود

نکات مهم و لازم الاجرا در امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 پیام نور

نکات مهم و لازم الاجرا در امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 پیام نور

پیام نورنا : جهت شرکت در امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور این نکات مهم را باید توجه داشته باشید.

30 آذر 1395 | کد خبر : 47961

اختصاصی پیام نورنا/

لیست امتحانات کتاب باز (open book) در نیمسال اول 96-95 پیام نور

لیست امتحانات کتاب باز (open book) در نیمسال اول 96-95 پیام نور

پیام نورنا : لیست عناوین دروسی که بخشی از سوالات یا تمامی آزمون پایان ترم آن درس به صورت کتاب باز در امتحانات نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

28 آذر 1395 | کد خبر : 47831

آموزش تصویری دریافت کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اول 96-95 پیام نور فعال شد

کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اول 96-95 پیام نور فعال شد

پیام نورنا : کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اول 96-95 پیام نور فعال شد / به همراه داشتن کارت آزمون ( گزارش 428) و کارت دانشجویی الزامی می باشد / گزارش 428 سیستم گستان پیام نور

11 شهریور 1395 | کد خبر : 41885

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 96-95 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 96-95 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 96-95 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی،ارشد و دکتری
موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،سایت پایان نامه
درخواست پایان نامه،پایان نامه دکتری،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر،برق،معماری،عمران
مکانیک،شیمی،حقوق،مدیریت،روانشناسی،حسابداری،صنایع،دامپزشکی...
» مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد،انجام پایان نامه دکتری
مشاوره پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،پایان نامه
موسسه مشاوران تهران
» موسسه پایان نامه ، سفارش پایان نامه ، پایان نامه ارشد
پایان نامه دکتری ، تهیه پایان نامه ، موسسات پایان نامه
انجام پایان نامه ، انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری
» موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
انجام پایان نامه،پایان نامه،پایان نامه ارشد،تهیه پایان نامه
مشاوره پایان نامه،موسسات پایان نامه،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،انجام پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
سفارش پایان نامه،تهیه پایان نامه،سایت پایان نامه
مشاوره پایان نامه،مشاور پایان نامه،پایان نامه ارشد
» مشاوره و انجام پایان نامه | مشاوره و انجام رساله
مشاوره و انجام پایان نامه ارشد | تبدیل پایان نامه به کتاب
» انجام مقاله ISI و ISC | پذیرش مقاله ISI و ISC
چاپ مقاله ISI و ISC | ویرایش مقاله ISI و ISC
» خرید شارژ مستقیم رایتل ایرانسل همراه اول و اتوشارژ
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» خرید اینترنتی کتاب
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top