چاپ خبر

آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال 92 (نوبت سیزدهم) دانشگاه پیام نور / دانلود رایگان دفترچه ثبت نام

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ثبت نام داوطلبان آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد سال 1392 دانشگاه پیام نور از 14 مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور آغاز شد / مهلت ثبت نام تا 20 مهر ماه

 


 

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور – کلیـــــک کنید

 


به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : براساس اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور ثبت‌نام آزمون کارشنـــــــــــــــــاسی ارشد فراگیـــــــــــر دانشگــــــاه پیام نور از ۱۴ مهر ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز می شود و ثبت نام تا ۲5 مهرماه ۹۲ ادامه خواهد داشت.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت سیزدهم دانشگاه پیام نور در روز جمعه ۲۹ آذرماه  92 برگزار خواهد گردید.

پذیرش در این دوره برای نیمسال بهمن ۹۲ صورت میگیرد و علاقمندان به شرکت در دوره فراگیر امسال حداکثر تا ۳۰ بهمن ۹۲ باید فارغ التحصیل شده باشند.

دانلود رایگان دفترچه مقطع کارشناسی ارشد فراگیر سال 92 دانشگاه پیام نور (نوبت سیزدهم)

همچنین داوطلبان باید از لینک زیر اقدام به خرید کارت اعتباری برای ثبت نام کرده و ثبت نام خود را از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش انجام دهند.

خرید کارت اعتباری پذیرش دانش پذیر دوره های فراگیر کارشناس ارشد دانشگاه پیام نور (نوبت سیزدهم) ، ورودی بهمن 92 – کلیک کنید

 

 

هزینه کارت اعتباری در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر سال 92 پیام نور 50 هزار تومان عنوان شده است.

برای ثبت نام در آزمون مقطع کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور سال 92 (نوبت سیزدهم) اینجا را کلیک نمایید

 


توضیحات و نکات مهم ثبت نام:

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور بهمن ماه سال 1392(نوبت سیزدهم) می‌رساند، که ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 14 مهرماه 1392 آغاز و در روز پنجشنبه 25 مهرماه 1392 پایان می‌پذیرد. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نوربهمن ماه سال 1392(نوبت سیزدهم) اقدام نمایند.

* پژوهش محور یعنی کارشناسی ارشد با واحد پایان نامه و آموزش محور یعنی کارشناسی ارشد بدون واحد پایان نامه ، که به جای واحد پایان نامه واحد درسی دیگری اخذ و پاس می کنید!

1-  شرایط ثبت‌نام و پذیرش:
علاقمندان به تحصیل در دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور می‌بایست ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به شرایط و ضوابط ثبت‌نام اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در سایت سازمان قراردارد)، در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند به عنوان داوطلب مقطع کارشناسی‌ ارشد فراگیر منحصراً در یک رشته گرایش امتحانی ثبت‌نام و حداکثر در 20 (بیست) کدرشته محل از دوره‌های کارشناسی ‌ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور متقاضی ادامه تحصیل شوند.

2- فرآیند و زمان ثبت‌نام:
– زمان ثبت‌نام: ثبت‌نام دوره دانش‌پذیری کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور از تاریخ 14 مهر 92 آغاز و در پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 20 مهر 92 به پایان می‌رسد.
داوطلبان برای ثبت‌نام در دوره دانش‌پذیری کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور لازم است در بازه زمانی مذکور  به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با تکمیل اطلاعات اولیه و پرداخت اینترنتی مبلغ 500,000 ریال (معادل پنجاه هزار تومان) با استفاده از کارت‌های اعتباری عضو شبکه شتاب هر یک از بانک‌های جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از کشور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
نکته قابل‌توجه: متقاضیان گرامی در پرداخت وجه ثبت‌نام دقت فرمایند، زیرا وجوه واریزی به هیچ‌عنوان قابل استرداد نمی‌باشد.

3- روش ثبت نام:
1- مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان به نشانی: www.sanjesh.org
2- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام از پایگاه اینترنتی سازمان.
3- آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام.
4- پرداخت هزینه ثبت‌نام بصورت اینترنتی به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب هر یک از بانک‌های جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از کشور که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد با مراجعه به سایت سازمان.

4- زمان توزیع کارت اینترنتی و برگزاری و محل آزمون:
 براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور سال 1392 روز جمعه مورخ 29 آذرماه 1392 برگزار خواهد شد و دانش‌پذیران از تاریخ 27 آذرماه 92 لغایت 28 آذرماه 92 می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت ورود به جلسه و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.
محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت برای تعیین حوزه امتحانی (بند 32 تقاضانامه) در استان محل اقامت داوطلب می‌باشد. لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره 6 دفترچه راهنمای ثبت‌نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت‌نام اقدام نمایند.

5- دستورالعمل و نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی:
به داوطلبان توصیه می‌شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام، ابتدا فرم پیش‌نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس براساس فرم پیش‌نویس، با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات لازم را براساس بندهای برنامه نرم‌افزاری ثبت‌نام وارد نمایند. ضمناً راهنمای جامع نحوه تکمیل فرم در برنامه نرم‌افزاری ثبت‌نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانند به این راهنما مراجعه نمایند. ضمنا” داوطلبان لازم است در ورود اطلاعات ثبت‌نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد ذکر شده در تقاضانامه ثبت‌نام با مدارک داوطلب، قبولی وی «کان لم یکن» تلقی شده و از تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

6- توصیه‌های مهم:
1- داوطلبان توجه داشته باشند پس از تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام و ارسال عکس و پس از دریافت کدپیگیری ثبت‌نام خود می‌توانند در قسمت مشاهده چاپ اطلاعات ثبت‌نامی، اطلاعات خود را مشاهده و از آن یک نسخه چاپ کنند.
2- به داوطلبان توصیه می‌شود پس از تکمیل تقاضانامه و ثبت‌نام اینترنتی و دریافت کد پیگیری، یک نسخه پرینت از تقاضانامه ثبت‌نامی خود تهیه نموده و ضمن کنترل دقیق اطلاعات ثبت‌نام شده چنانچه مغایرتی در خصوص مشخصات ثبت‌نامی خود مشاهده می‌نمایند در تاریخ 14/7/1392 لغایت 22/7/1392 که به منظور ویرایش اطلاعات در نظر گرفته شده است، به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش مراجعه نموده و نسبت به اصلاح مشخصات و اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

7- نحوه گزینش دانشجو در دوره‌های فراگیر و تبدیل وضعیت:
1- نمره نهایی لازم برای قبولی بر اساس تأثیر 80 درصدی میانگین دروس حاصل از آزمون و تأثیر 20 درصدی میانگین معدل مدرک کارشناسی می‌باشد.
2- میانگین معدل مدرک کارشناسی برای داوطلبانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند، حاصل میانگین معدل دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می‌باشد.
3- دانشجویان سال آخر می‌بایست میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده خود را تا تاریخ 31 شهریور 1392 در محل مربوط در تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی اعلام نمایند.
 4- تغییر وضعیت دانش‌پذیری به دانشجویی منوط به احراز شرایط مندرج در بند 3 دفترچه راهنمای ثبت‌نام (شرایط ثبت‌نام و پذیرش) و شرایط زیر است:
1-4- شرکت در آزمون‌های پایان نیمسال دانش‌پذیری مشتمل بر 8 تا 10 واحد درسی.
2-4- کسب نمره نهایی لازم با توجه به ظرفیت پذیرش در رشته محل‌های انتخابی متناسب با جدول شماره 4 دفترچه راهنمای ثبت‌نام.

8- یادداشت:
1- هرگونه تغییری منحصراً از طریق اطلاعیه رسمی سازمان سنجش در نشریه پیک سنجش (هفته نامه خبری و اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور) و سایت این سازمان و در صورت لزوم از طریق رسانه‌های گروهی اعلام خواهد شد.
2- در صورت لزوم داوطلبان می‌توانند با شماره تلفن‌های: 9-88923595-021 تماس و یا به بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

 


 

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور – کلیـــــک کنید

 


 مطالب مرتبط :
Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : مهدی - در تاریخ : 20 مهر 1392

  نمیشه کرت خرید!!

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 مهر 1392 :

  بله مشکل کلی هست و باید از سوی سازمان مرکزی پیام نور حل شود. صبور باشید هم مشکل برطرف می شود و هم ثبت نام تمدید می شود.

 2. نویسنده دیدگاه : علی زارع - در تاریخ : 20 مهر 1392

  سلام
  از دیشب ساعت 20 تا الان پس از پر کردن فرم ثبت خرید کارت و زدن تایید نمیشه کارت خرید.علت چیه؟
  هر کاری میکنم بر میگرده همون صفحه اول

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 مهر 1392 :

  بله مشکل کلی هست و باید از سوی سازمان مرکزی پیام نور حل شود. صبور باشید هم مشکل برطرف می شود و هم ثبت نام تمدید می شود.

 3. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 20 مهر 1392

  یکی بگه تراخدا سایز عکس چند در چند باید باشد؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 مهر 1392 :

  فایل تصویری چهره داوطلب که با پسوند JPG و اندازه 200 پیکسل عرض و 250 پیکسل ارتفاع تهیه شده باشد.

 4. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 20 مهر 1392

  سلام خسته نباشید. چقدر صبورید – آفرین مرسی
  یه سوال داشتم بند 22 تقاضانامه ثبت نام آدرس کامل استان و شهر و کدپستی می خواهد . بند 32 کد استان و محل اقامت برای تعیین حوزه امتحانی سوال من اینه که آیا می توانند این دو مختلف باشند. یعنی در بند 22 محل سکونت خود را وارد کنیم ولی در بند 32 جاییکه می خواهیم امتحان بدهیم ؟ اگر مختلف باشند از نظر ثبت نامی ایرادی ندارد؟ مرسی که جواب می دهید.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 مهر 1392 :

  سلام
  احتمال زیاد خیر مشکلی نباشد ولی از سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش این موضوع رو استعلام کنید

 5. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 20 مهر 1392

  این سیستم جواب نمی ده – شما خوب جواب می دید اونا یه سوال از روز پنچ شنبه پرسیدم هنوز زده تحت بررسی است.
  ترخدا شما یه جوری جواب منو پیدا کنید.. مرسی

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 مهر 1392 :

  تا جایی میدونیم مشکلی نخواهد بود ولی 100 درصد نیست و این 100 درصدی رو از سازمان سنجش باید پیگیری کنید

 6. نویسنده دیدگاه : سکوت - در تاریخ : 20 مهر 1392

  با سلام
  اینکه هم پژوهش محور هست و هم آزمون محور
  ظرفیت که 15 نفر می باشد هر کدام جدا یا با هم 15 نفر؟
  تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 مهر 1392 :

  سلام
  هر کدام جدا 15 نفر می باشد

 7. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 20 مهر 1392

  سلام خسته نباشید. من شنیده بودم شرکت در کلاس های پیام نور اجباری نیست و می توان به صورت غیر حضوری گذراند . آیا می شود امتحانات پایان ترم هم در شهر خودمان بگذرانیم با توجه به اینکه شهرمان رشته مورد نظر را نداشته باشد؟
  سپاسگزارم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 مهر 1392 :

  سلام
  بله می توانید در هر جایی که یک مرکز و یا واحد از پیام نور هست امتحان دهید. حتی اگر رشته شما را نداشته باشد و یا حتی اگر ارشد نداشته باشد

 8. نویسنده دیدگاه : مهرناز - در تاریخ : 20 مهر 1392

  داخل دفترچه کد دانشگاه آزاد مشخص نمیباشد و گفته شده به سایت سنجش رجوع کنید.
  لطفا در مورد این کد راهنمایی بفرمایید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 مهر 1392 :

  خوب به سایت سازمان سنجش رجوع کنید دیگه!!

 9. نویسنده دیدگاه : داود 66 - در تاریخ : 20 مهر 1392

  سلام . ممنون میشم اگه زود جواب بدید. واسه رشته های نرم افزار و فناوری اطلاعات منابع درسی به زبان انگلیسیه ؟ ! یعنی باید این کتابا رو به زبان اصلی تهیه کنم؟ بعد این کتابا سختن راحتن چجوریاس؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 مهر 1392 :

  سلام
  بله. البته اگر دنبال بگردید ترجمه فارسی انها رو هم پیدا خواهید کرد

 10. نویسنده دیدگاه : زهرا - در تاریخ : 20 مهر 1392

  سلام
  خواستم از صبوری و جوابگویی به موقع شما تشکر کنم
  ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونم

 11. نویسنده دیدگاه : بارانم - در تاریخ : 21 مهر 1392

  با سلام و خسته نباشید لطفا بگید ارشد پیام نور حسابداری کلا چند واحد است جایی نوشته بود 28-32 ولی من وقتی چارت سال قبل رو دیدم حدودا 38 واحد بود لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مهر 1392 :

  سلام
  بستگی به این دارد که شما درس جبرانی و واحد جبرانی داشته باشید یا خیر.
  واحد جبرانی برای کسانی هست که رشته کارشناسی آنها با رشته ارشدشان غیرمرتبط می باشد

 12. نویسنده دیدگاه : بارانم - در تاریخ : 22 مهر 1392

  با سلام من درمورد تعداد واحدهای ارشد پرسیدم و شما گفتید اگر رشته کارشناسی من با ارشدم یکی نباشد واحد جبرانی دارم ولی من کارشناسی رو هم حسابداری بودم ولی در چارتی که از پیام نور هم بود دیدم 5درس 3واحدی اختیاری هم اضافه بر واحدهای دیگر که جمعا 29 واحد میشدند وجود داشت و گفته شده بود که باید حتما 3 درس از درسهای اختیاری را گذراند که در این صورت جمع واحدها 38 واحد میشود لطفا در این باره به من توضیح دهید من واقعا نمیدونم باید در دوره ارشد چند واحد بگذرانم البته با توجه به اینکه رشته کارشناسی من با رشته ای که در ارشد تصمیم دارم بخونم یکیست با سپاس

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مهر 1392 :

  سلام
  اگر مرتبط هست که درس جبرانی ندارید ولی درس اختیاری دارید که باید هر تعداد از آنها که گفته شده پاس شود. تعداد واحدی که باید پاس کنید هم برای هر رشته متفاوت است پس باید مراجعه کنید به لیست ارائه دروس رشتتون

 13. نویسنده دیدگاه : esmiger - در تاریخ : 25 مهر 1392

  با سلام.میخواستم بدونم شرکت در کلاسهای شیوه پزوهش محور و اموزش محور ارشد هردو اختیاریست؟ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 مهر 1392 :

  سلام
  بله حضور در کلاسهای پیام نور کلا اختیاری می باشد به جز دروسی که واحد عملی دارند و دروسی که فاقد منبع هستند

 14. نویسنده دیدگاه : vahdi - در تاریخ : 25 مهر 1392

  سلام میشه همزمان با سربازی ارشد فراگیر رو هم خوند؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 مهر 1392 :

  سلام
  تحصیل همزمان با سربازی ممنوع می باشد

 15. نویسنده دیدگاه : مهد - در تاریخ : 25 مهر 1392

  سلام
  من میخام ارشد مدیریت شرکت کنم
  شنیدم یزد شهرستان مهریز داره اما تو سایت یزد هیچ شاخه مدیریت رو نداره
  آیا یزد و شهرستانهای اطرافش ارشد مدیریت داره؟
  ایا غیر از این دوره های فراگیر دوره دیگه ای بیا عنوان غیرحضوری وجود داره
  من ۵۰ هزارتومن واریز کردم میتونم پولم رو پس بگیرم؟
  لطفا سریع جواب بدین فردا اخرین مهلته ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 مهر 1392 :

  سلام
  دفترچه ثبت نام رو دریافت کنید لیست رشته و محل آنها مشخص هستند.
  خیر پولتون استرداد نمی گردد

 16. نویسنده دیدگاه : مریم - در تاریخ : 25 مهر 1392

  من عکس ندارم و امشب آخرین فرصت ثبت نام فراگیر بدون عکس میشه ثبت نام کرد؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 مهر 1392 :

  خیر نمی شود و الزامی می باشد

 17. نویسنده دیدگاه : مریم - در تاریخ : 25 مهر 1392

  ممکنه که باز هم فرصت ویرایش اطلاعات بدن ؟یعنی اگه من عکسم اشتباه بفرستم امکانش هست بعد بتونم دوباره عوضش کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 مهر 1392 :

  خیر دیگه وقتی برای ویرایش نیست

 18. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 26 مهر 1392

  سلام.فراگیر رشته مدیریت دولتی شرکت کردم یکی از منابعش لاتینه.میخواستم بپرسم سوالایه امتحانش به صورت لاتین میاد؟ممنونم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 27 مهر 1392 :

  سلام
  نمونه سوالات دوره های قبل رو دریافت کنید تا متوجه بشید طریقه سوالات به چه صورت هست!!

 19. نویسنده دیدگاه : بارانم - در تاریخ : 29 مهر 1392

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما من می خواستم بپرسم که منابع ازمون ارشد فراگیر همیشه یکی بوده یا هر دفعه فرق میکنه چون نمونه سوالات دورههای قبل برای فروش هست که اگه منابع هر سال با هم یکی نباشه این نمونه سوالات کاربردی نداره لطفا جواب بدید ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 29 مهر 1392 :

  سلام
  بیشتر منابع یکی هستند و زیاد تفاوتی ندارند

 20. نویسنده دیدگاه : لاله - در تاریخ : 4 آبان 1392

  لطفا جواب بدین خیلی واسم مهمه لطفا بگید حالا که مهلت ثبت نام ارشد گذشته راهی برای ثبت نام وجودداره؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 آبان 1392 :

  خیر هیچ راهی نیست و مهلتش تمام شده است

 21. نویسنده دیدگاه : سارا - در تاریخ : 4 آبان 1392

  سلام من دانشجوی ترم 1ارشدهستم که ازاستعداددرخشان دانشجوشدم وبراشهریه ازم تهدمحضری گرفتن حالااگه بخوام انصراف بدم شهریش چی میشه؟بایدهمه روبدم؟اگه بخوام بدم قسط بندی داره؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 آبان 1392 :

  سلام
  خیر همه رو نه و فقط تا ترمی که انتخاب واحد کرده اید رو باید بدید

 22. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 11 آبان 1392

  سلام من تازه امروز متوجه شدم که زمان ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد تموم شده خواهش میکنم بگین هیچ راهی برای ثبت نامم وجود نداره . من حتما باید امسال شرکت کنم خواهش میکنم بهم بگین

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 12 آبان 1392 :

  سلام
  خیر هیچ راهی نیست و باید صبر کنید تا زمان ثبت نام دوره بعدی اعلام شود

 23. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 13 آبان 1392

  سلام میبخشید میخواستم بپرسم ثبت نام دورهء بعدی در چه ماهی انجام میشه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 آبان 1392 :

  سلام
  هنوز مشخص نیست

 24. نویسنده دیدگاه : masom - در تاریخ : 14 آبان 1392

  سلام خواهشا بمن جواب بدین برام مهمه
  من تازه فهمیدم کلا فراگیر چیه !!!!! از دوره سیزدهم ک جا موندم میخواستم بدونم دوره بعدی پذیرش میفته برا بهمن سال 93 یا برای ترم مهر ماه 93 باز هم ازمون جداگانه گرفته میشه؟؟؟
  میدونم نوشتین هنوز مشخص نیست ولی میشه جدی پیگیری کنید ببینید دوره چهاردهم میفته چه وقتی؟
  ممنونم از توجهتون
  سپاس

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 آبان 1392 :

  سلام
  هنوز هیچ تصمیمی برای دوره بعدی گرفته نشده!!
  باید فعلا صبر کنید

 25. نویسنده دیدگاه : م.الف - در تاریخ : 16 آبان 1392

  این چه منابعی که انتخاب کردن اصلا کتابهاش گیر نمیاد
  باید چیکا کنم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 16 آبان 1392 :

  باید دنبال بگردید

 26. نویسنده دیدگاه : MOHAMMAD - در تاریخ : 19 آبان 1392

  سیستم بانکی بعد از اعلام ناموفق پرداخت کارت اعتباری آغاز به خریداری کارتهای دیگر نموده ام.
  فلذا کارتهایی که توسط بانک پرداخت آن ناموفق اعلام شده نباید مبلغی کم و در صورت کم شدن باید به حساب بر میگشت ولی از دیروز سامانه کارتهای اعتباری کارشناسی ارشد شروع به دادن کارتهای اعتباریی که ناموفق اعلام شده بود کرده است.
  تا کنون 4 کارت اعتباری پیام نور و چندین کارت اعتباری برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد صادر شده است.اکنون برای جبران خسارت کدام ارگان مسئول میباشد و من از این کارتها استفاده ای ندارم. نظر سازمان سمجش چیست و باید چه کار کرد؟

 27. نویسنده دیدگاه : بهروز - در تاریخ : 24 آبان 1392

  با سلاممی خواستم بدونم اصلا امسال قرار هست نوبت بعدی هم برگزار بشه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 آبان 1392 :

  سلام
  اگر منظورتان برای مهر 93 هست فعلا چیزی اعلام نشده و مشخص نیست

 28. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 1 آذر 1392

  سلام من ارشد مدریت اماکن ورزشی شرکت کردم یک کتاب تو منابع اسمش هست مدیریت راهبردی رفتار سازمانی سال عار1382حالا که یه ماه به امتحان مونده یه کتاب اومده به اسم رویکرد مدریت به رفتار سازمانی همون انتشارات همون مترجم وای چاپ جدید با 550صفحه کتاب فروشی میگه همونه. اسکعوض شده من چطوری اینو مطمئن بشم بخونم، اگه اشتباه باشه. فرصت جبران میسن

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 2 آذر 1392 :

  سلام
  متاسفانه در این مورد اطلاعاتی نداریم

 29. نویسنده دیدگاه : شنو - در تاریخ : 6 آذر 1392

  سلام.ببخشیدسوال منم تکراریه ولی میشه بگیددوره بعدی چه وقت شروع میشه و اطلاع رسونیت از چه طریقی انجام میشه چون ما دوره سیزدهم رو برای اطلاع رسونی ضعیف از دست دادیم ممنون میشم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 آذر 1392 :

  سلام
  هنوز برای دوره بعدی چیزی اعلام نشده.
  در خبرنامه ایمیلی سایت عضو شوید (در کارد آبی رنگ بالای سایت هست) تا جدیدترین خبرها به ایمیل شما ارسال گردد

 30. نویسنده دیدگاه : حسابدار - در تاریخ : 9 دی 1392

  سلام خسته نباشید مرحله چهاردهم کنکور فراگیر ارشد کی هست؟میدونم سوالم تکراری هست ولی گفتم شاید خبر جدیدی داشته باشید ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 10 دی 1392 :

  سلام
  مشخص نیست چون در حال رایزنی با سازمان سنجش هستند که برای دو نوبت از سال بعد پذیرش داشته باشند.

 31. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 23 دی 1392

  سلام
  هنوز رایزنی با سازمان سنجش تموم نشده ؟ بالاخره نوبت چهاردهم ارشد فراگیر چه زمانیه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 23 دی 1392 :

  سلام
  هنوز اعلام نشده. احتمالا اردیبهشت ماه ثبت نامش باشد

 32. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 24 دی 1392

  سلام تو کامنت قبل جواب دادید که احتمالا اردیبهشت ماه ثبت نامش است برام سوال آور شد جوابتون چون تو سالهای قبل کنکور فراگیر تو اردیبهشت ماه می شد نه ثبت نامش!اگه ممکنه بگید منظورتون از ثبت نامش تو اردیبهشت ماه هست &
  چیست؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 دی 1392 :

  سلام
  دوست عزیز فعلا هیچ چیز مشخص نیست.ولی احتمالا ثبت نامش در اردیبهشت ماه باشد

 33. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 2 بهمن 1392

  سلام خسته نباشید مرحله چهاردهم کنکور فراگیر ارشد کی هست؟میدونم سوالم تکراری هست ولی گفتم شاید خبر جدیدی داشته باشید لطف می کنید بگید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 بهمن 1392 :

  سلام
  فعلا خبری جدیدی در این مورد نیست

 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوندخبر های ویژه دانشگاه پیام نور

28 دی 1395 | کد خبر : 49310

مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد/

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمان در نیمسال دوم 96-95 پیام نور

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمان در نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت درخواست مهمان موقت و دائم در نیمسال دوم 96-95 دانشگاه پیام نور تمدید شد.

28 دی 1395 | کد خبر : 48371

کارشناسی و کارشناسی ارشد/

امروز آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم در نیمسال اول 96-95 پیام نور

امروز آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم در نیمسال اول 96-95 پیام نور

پیام نورنا : تاریخ آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه

27 دی 1395 | کد خبر : 49199

بخشنامه/

لیست دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

لیست دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

پیام نورنا: با عنایت به ریزشی بودن و خارج از منبع بودن امتحانات برخی از دروس در نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور , آزمون مجدد برای این دروس برگزار خواهد شد / لیست دروس آزمون مجدد

24 دی 1395 | کد خبر : 48216

تاریخ آخرین مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال دوم 96-95 پیام نور

تاریخ آخرین مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته دانشجویان دانشگاه پیام نور در نیمسال دوم 96-95 آغاز شد.

23 دی 1395 | کد خبر : 48791

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / زمان های ضروری

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / زمان های ضروری

سایت پیام نورنا : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 دانشگاه پیام نور از 30 دی ماه آغاز خواهد شد / زمان های ضروری نیمسال دوم 96-95

20 دی 1395 | کد خبر : 48857

زمان برگزاری امتحانات لغو شده سه شنبه 21 دی ماه 95 پیام نور

زمان برگزاری امتحانات لغو شده سه شنبه 21 دی ماه 95 پیام نور

پیام نورنا : زمان جدید برگزاری امتحان دروس سه شنبه 21 دی ماه 95 که در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی لغو شده بود توسط مرکز آزمون دانشگاه پیام نور اعلام شد.

8 دی 1395 | کد خبر : 48345

طرح اختصاصی پیام نورنا /

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیام نورنا : اعتراضات شما به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور از طریق سایت پیام نورنا به صورت ویژه پیگیری خواهد شد / اعتراضات خود را ثبت کنید

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی،ارشد و دکتری
موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،سایت پایان نامه
درخواست پایان نامه،پایان نامه دکتری،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر،برق،معماری،عمران
مکانیک،شیمی،حقوق،مدیریت،روانشناسی،حسابداری،صنایع،دامپزشکی...
» مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد،انجام پایان نامه دکتری
مشاوره پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،پایان نامه
موسسه مشاوران تهران
» موسسه پایان نامه ، سفارش پایان نامه ، پایان نامه ارشد
پایان نامه دکتری ، تهیه پایان نامه ، موسسات پایان نامه
انجام پایان نامه ، انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری
» موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
انجام پایان نامه،پایان نامه،پایان نامه ارشد،تهیه پایان نامه
مشاوره پایان نامه،موسسات پایان نامه،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،انجام پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
سفارش پایان نامه،تهیه پایان نامه،سایت پایان نامه
مشاوره پایان نامه،مشاور پایان نامه،پایان نامه ارشد
» مشاوره و انجام پایان نامه | مشاوره و انجام رساله
مشاوره و انجام پایان نامه ارشد | تبدیل پایان نامه به کتاب
» انجام مقاله ISI و ISC | پذیرش مقاله ISI و ISC
چاپ مقاله ISI و ISC | ویرایش مقاله ISI و ISC
» خرید شارژ مستقیم رایتل ایرانسل همراه اول و اتوشارژ
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» خرید اینترنتی کتاب
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top