پیشنهادات مطرح شده سازمان مرکزی پیام نور /

تغییر در نحوه برگزاری و نمرات میان ترم پیام نور به کجا رسید؟ / تکمیلی

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : اطلاعات بدست آمده توسط پیام نورنا حاکی از آن است که تغییراتی در نحوه برگزاری و نمره دهی میان ترم دانشجویان دانشگاه پیام نور انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : بر اساس خبری که مدتی پیش توسط دکتر غلامرضا بخشی خانیکی ، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور اعلام شد (+اینجا) ، قرار بر این بود که دانشجویان پیام نور ملزم به شرکت در امتحان میان ترم شوند.

دانشجویان زیادی از پیام نورنا در مورد این طرح سوال می کنند و پرسش انها این است که “تغییر در نحوه برگزاری و نمرات میان ترم دانشجویان پیام نور به کجا رسید؟؟”

با توجه به پیگیری های پیام نورنا و رایزنی های صورت گرفته شده با برخی از مسئولین سازمان مرکزی ، مطلع شدیم که سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور ، در حال بحث و بررسی در مورد ایجاد تغییراتی در نحوه برگزاری و نمره دهی میان ترم دانشجویان می باشد.

طبق اطلاعات بدست آمده از این جلسات ، پیشنهاداتی که در مورد تغییر نمره دهی میان ترم ها شده است بر این اساس می باشد که قرار هست نمرات پایان ترم از 14 نمره به 12 نمره کاهش پیدا کند و نمرات میان ترم هم که دست اساتید می باشد ، از 6 نمره به 8 نمره افزایش پیدا کند.

این موضوع بنظر قطعی می باشد و احتمال زیاد این تغییر نمره دهی اجرایی شود.

موضوع دیگری که در این جلسات بحث می شود ، موضوع اجباری و یا اختیاری بودن میان ترم ها می باشد که البته طبق اطلاعاتی که به ما رسیده مخالفان اجباری شدن میان ترم ها از موافقانش بیشتر است!!

و همچنین موضوع تغییر نحوه برگزاری میان ترم ها می باشد که امتحان میان ترم با 8 نمره از یک سوم منبع درسی و امتحان نهایی با 12 نمره از دوسوم باقیمانده برگزار شود که این موضوع نیز مخالفانی دارد.

البته تمام این اطلاعات فعلا فقط در حد پیشنهاد بوده و هنوز قطعی نشده است.

باید پیشنهادها جمع بندی و تصمیم گیری شودو  به تصویب شورای آموزشی دانشگاه پیام نور برسد.

بر همین اساس قرار بر این شد که پیشنهادات دانشجویان عزیز که در بخش نظرات این خبر ارسال می کنند به مسئولین زیربط برای تصمیم گیری بهتر این موضوع برسد تا از نظرات و پیشنهادهای دانشجویان در مورد این موضوع استفاده شود.

دقت کنید نظر و پیشنهاد شماکمک بسیار زیادی در مورد این تصمیم گیری خواهد داشت و این پیشنهادها به مسئولین زیرربط ارجاع داده خواهد شد. پس لطفا نظر و پیشنهادی که میدهید دقیق باشد و با توضیحات کامل که چرا موافقید و یا چرا مخالفید!

 

دقت کنید فقط نظرات مربوط به این خبر تایید خواهد شد

سایر نظرات بدون پاسخ حذف می شوند


خبـــــــــــــــــــــر تکمیلــــــــــــی

در گفتگوی اختصاصی دکتر بخشی خانیکی ، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور با پیام نورنا اعلام شد موضوع تغییر در نحوه برگزاری و نمرات میان ترم دانشجویان پیام نور قطعا در نیمسال اول 95-94 هیچ تغییری نخواهد کرد و طبق سابق می باشد و دانشجویان نگرانی بابت این تغییر در نیمسال جاری نباشند.

 نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : فهیمه - در تاریخ : 24 آبان 1394

  با سلام و عرض ادب
  با این طرح، به فکر دانشجویانی که همزمان دو رشته رو میخونن بودند یا نه؟
  در این صورت دانشجویان شاغل چه کار باید بکنند؟
  8 نمره خیلی زیاده و ممکنه دانشجویی به دلایلی نتونه در امتحان میان ترم شرکت کنه.

  خواهشا همون روال قبل باشه بهتره و حق کسی هم زایل نمیشه.

 2. نویسنده دیدگاه : mohammad - در تاریخ : 2 آذر 1394

  اگرهشت نمره میان ترم بشه عالیه دانشجوهای زیادی ب دانشگاه پیام نورمیان.فقط یک مشکلی این وسط پیش میاددانشجویانی ک روابط زیادی بااستاددارن یک سوم اول کتاب رونمیخونن و دوسوم دوم کتاب رومیخونن واین توبارعلمی شون تأثیرزیادی داره چون بارعلمی پیام نورزبان زدخاص وعام هست.باتشکرازاینکه قراره دانشگاه پیام نور میان ترم هاش ازشش نمره ب هشت نمره تغیرکنه باتشکرمحمدعطائی فردانشجوی دانشگاه پیام نورمرکزگرگان

 3. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 18 آذر 1394

  وای واقعا تشکر اینجوری راحتر میشه امتحانا انقد فشار نمیاریم ب جسمو روحمون من معدلم هفده اگه این طرح تصویب بشه مطمعنم دونمره رومعدلم تاتیر میذاره واقعاممنون

 4. نویسنده دیدگاه : ava - در تاریخ : 18 آذر 1394

  خیلی خوبه من معدلم هفده با این طرح یک نمره بیشتر میگیرم خواهش میکنم هرچی زودتر تصویبش کنیداوناییم ک نمیخوان خودخوان بردارن خب

 5. نویسنده دیدگاه : مهري - در تاریخ : 19 آذر 1394

  عالیه این طرح البته نمره قبولی همون ده باشه واقعا خوبه این طرح و یه جیز دیکه هم ک هست کاری کنن دروس خودخان نباشن مثلا دانشکاهی ک من میخونم بعضی ترم ها دروس تخصصی هم خودخانن متاسفانه و این خیلی خیلی به ضرر دانشجو هست جون دیکه خبری از میانترم نیست

 6. نویسنده دیدگاه : محمدی - در تاریخ : 20 آذر 1394

  سلام . الان این نظرات تصویب شده یا فقط نظرات برگرگزار کنندگان در جلسه بو ه

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آذر 1394 :

  سلام
  خیر تصویب نشده هنوز و فقط در حد پیشنهاد و نظرات بوده

 7. نویسنده دیدگاه : سینا - در تاریخ : 21 آذر 1394

  امیدوارم اجباری نشه اما لاقل 8 نمره باشه که کمی فشارهای شدیدی که روی دانشجو بخاطر تستی بودن و غیر استاندارد بودن سوالان پایانی هست کاسته بشه

 8. نویسنده دیدگاه : دانشجوی دانشگاه اهواز - در تاریخ : 23 آذر 1394

  واقعا عالی میشه . تا دیگه دانشجوها بیشتر به فکر فقط پاس کردن واحد خود نباشن بلکه با این کار بیشتر درس میخونن تا نمره ی بالایی در امتحان بگیرن .
  و به نظرم تشویق خیلی خوبیه واسه درس خوندن بیشتر .ونمره عالی گرفتن

 9. نویسنده دیدگاه : مصطفی - در تاریخ : 25 آذر 1394

  بنظرم عالیه

 10. نویسنده دیدگاه : سهیلی - در تاریخ : 29 آذر 1394

  با سلام اگرمیانترم به 8 نمره افزایش یابد با فراق بال بیشتر امتحانات تستی را پشت سر می گذارد واقعا حجم کتابهای پیام نور هم زیاده هم اینکه در اکثر دروس طرح سوالات فنی نیست و دانشجویان را سر درگم می کنه لطفا کمی هم به فکر دانشجویان باشید

 11. نویسنده دیدگاه : rasoul - در تاریخ : 9 دی 1394

  سلام وقت تون بخیر
  درس ورزش 1 یا همون تربیت بدنی سابق این ترم گرفتم نمره عملی 20 داده شده اما قسمت ثبت نمره میان ترم چیزی ثبت نشده خواستم بدونم میان ترم هم باید از 6 محسابه کنند یانه همان نمره عملی وازمون کتبی پایانی کفایت میکنه؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 9 دی 1394 :

  سلام
  نیاز به میان ترم نیست

 12. نویسنده دیدگاه : سیفی - در تاریخ : 10 دی 1394

  سلام.اینطوری خیلی عالی میشه .رو معدلمون میتونه تاثیر خوبی داشته باشه

 13. نویسنده دیدگاه : داود - در تاریخ : 12 دی 1394

  باسلام التماس میکنم تصویب نشه همینطوریش ما کارمندان مشکل داریم بااین طرح باادامه تحصیل باید خداحافظی کنیم

 14. نویسنده دیدگاه : داود - در تاریخ : 13 دی 1394

  باسلام اگه احتمال تصویب وجودداره ایا ماکارمندان شاغل به تحصیل بایدابه فکرانصراف باشیم

 15. نویسنده دیدگاه : اناهیتا - در تاریخ : 16 دی 1394

  خیلی عالی میشه اگه ب 8 نمره تغییز پیدا کنه چون پیام نور نسبت ب دانشگاه های دیگه سخت تر هستش و حجم کتاب ها هم بیشتر و خیلی فشار میاد و بیشتر افرادی ک در پیام نور مشغول تحصیل هستن شاغل هستن و خیلی میتونه بهشون کمک کنه در قبول شدنه درسهاشون.با تشکر

 16. نویسنده دیدگاه : داود - در تاریخ : 16 دی 1394

  باسلام خبرجدیدی درمورد این طرح نیست؟
  به فکرانتخاب واحدباشیم یاانصراف

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 16 دی 1394 :

  سلام
  فعلا خبری نیست و فعلا که معلق شده این طرح

 17. نویسنده دیدگاه : Jasmin - در تاریخ : 16 دی 1394

  سلام. من با اجرا شدن این طرح به شــــــدددت ” موافق” هستم و امیدوارم که این طرح هرچه زودتر عملی بشه تا دانشجوهای بیچاره یه کوچولو نفس راحت بکشن. البته درس خوندن تو پیام نور همچنان سختی خودش رو داره اما خب این طرح یکم کمک میکنه ب دانشجو.
  1. در درجه اول با تقسیم بندی حجم کتاب دانشجوی نگون بخت مجبور نیست موقع امتحان پایان ترم تو اون فرصت کم و گاهی امتحانات پشت سر هم همراه با استرس و اضطراب بیش از حد؛ مشغله ی فکری و.. و.. حجم سنگین کتاب رو یهو بخونه و کارش کمی راحت تر میشه.
  2. تغییر میزان نمره میان ترم از 6 به 8 نمره باعث میشه دانشجو برای خودش نمره بیشتری رو ذخیره کنه وکمی از استرسش و حجم فشاری که روش هست کاسته بشه و تلاش بیشتری برای گرفتن نمره ی بهتر انجام بده. بجای اینکه با بدبختی پدر خودشو دربیاره و حجم سنگینی از کتاب رو یهو بخواد بخونه و بره امتحان بده آخر سرم یه نمره ای در حد قبولی بگیره.

  در جواب اون دوستانی که میگن
  1. این کار بار علمی دانشجویان رو پایین میاره!!
  چرا بار علمی رو پایین میاره؟ مگه قراره منابع رو عوض کنن یا نصف کتابو حذف کنن؟ یا الکی نمره بدن ب دانشجو؟؟
  شما قراره مثلا یه کتاب 600 صفحه ای رو امتحان بدی حالا اگه 200 صفحشو وسط ترم امتحان بدی 400 صفحه ش رو هم بعدا چ فرقی میکنه؟!

  2. اون دوستانی که میگن ب فکر اونایی باشید ک سرکار میرن و سر کلاسا نمیان اگه 6 نمره بشه 8 نمره بیچاره میشن.

  دوست عزیز شما تا الآن که 6 نمره بوده میان ترم چیکار میکردید؟! خب الآن هم همون کار رو بکنید!
  اگه سر کلاسا نمیومدین خب براتون خودخوان رد میشده الآنم همون وضعه دیگه. فرقی نکرده.
  اگه قرار باشه استاد بر اساس میان ترم نمره رو بده خب یه جلسه میان ترم رو مرخصی بگیرید امتحانتونو بدید نمرتونم بگیرید این طوری ک خیلی بهتره. یه جلسه مرخصیم ب جایی برنمیخوره.
  اگرم نمیتونید ک مثل قبل خودخوان بردارید.

  ممنون از پیام نورنا جهت زحمتایی که میکشن. امیدوارم هرچه زود تر این طرح تصویب و عملی بشه.

 18. نویسنده دیدگاه : داود - در تاریخ : 17 دی 1394

  به نظرمن اگه تصویب بشه هیچ شاغلی نمیتونه ادامه تحصیل بده

 19. نویسنده دیدگاه : داود - در تاریخ : 18 دی 1394

  باسلام وخسته نباشی درصورت اجرای طرح اجباری شدن میان ترم درمورد دروس نظری که نیازبه حضوردرکلاس نیست صدق میکند؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 دی 1394 :

  سلام
  فعلا این طرح معلق هست و جزئیات بیشتری اعلام نشده

 20. نویسنده دیدگاه : فاطمه احمدوند - در تاریخ : 20 دی 1394

  با سلام و خسته نباشید
  این طرح واقعا عالی به نظر می رسه. خیلی خوبه که نمره میانترم از 6 نمره به 8 نمره افزایش پیدا کنه . حتماً این طرح رو اجرایی کنید . ممنون.

 21. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 20 دی 1394

  سلام و خسته نباشید
  واقعن این طرح عالیه انشالا ک تصویب بشه قطعا از فشار روحی دانشجو کمتر میشه اینجوری برای معدل بالاتر هم خیلی مفیده و این در حالی ک چون نمره میانترم از 8 نمره هست پس دانشجو بالاترین تلاششو میکنه تا این 8 نمره ک تاثیر زیادی توی معدلش داره رو بگیره
  این طرح عالیه انشالا ک تصویب بشه

 22. نویسنده دیدگاه : سارا - در تاریخ : 21 دی 1394

  سلام.من همزمان در دو رشته تحصیل میکنم .هماهنگ شدن برای امتحانات پایان ترم دو رشته و دو دانشگاه از مشغولیت های من است.اگر میان ترم هم اجباری شود امکان ندارد یتونم از عهده هردو رشته بر بیام.در ضمن چون شاغل هستم برای امتحانات میان ترم قطعا مرخصی نخواهم داشت.لطفا این طرح تصویب نشود!!!!!!

 23. نویسنده دیدگاه : پارسا - در تاریخ : 23 دی 1394

  امیدوارم اجباری نشه اما لاقل 8 نمره باشه که کمی فشارهای شدیدی که روی دانشجو بخاطر تستی بودن و غیر استاندارد بودن سوالان پایانی هست کاسته بشه.برای اون 8 نمره هم اجبار به امتحان کتبی نباشه و دست استاد بمونه مثل قبل

 24. نویسنده دیدگاه : رویا - در تاریخ : 28 دی 1394

  سلام و خسته نباشید
  واقعا طرح خوب و عالی هست و من و همه دوستانم با این طرح موافقیم
  چون از استرس شب امتحان با توجه به حجم بالای منابع نبود استاد حاذق استاندارد نبودن سوالات اخرترم و ضمن اینکه ما هرترم چندازمون در یک روز با فرصت کم داشتیم کاسته میشه چون هم نمره پایانی از 12 نمره است و هم حجم کتاب برا پایان ترم کمتر میشه که این طرح اگه تصویب بشه عالیست

 25. نویسنده دیدگاه : آرمان - در تاریخ : 29 دی 1394

  سلام
  این طرح بسیار عالیست و امیدوارم از نیم سال جدید اجرا شود.

 26. نویسنده دیدگاه : هادي - در تاریخ : 3 بهمن 1394

  با اجباری شدن نمره میان ترم مخالفم زیرا بسیاری از دانشجویان شرایط حضور در کلاسها را ندارند

 27. نویسنده دیدگاه : لیلا - در تاریخ : 4 بهمن 1394

  تو رو خدا به فکر ما شاغل ها هم باشید چند تا در س عملی داریم نمیتونم در کلاسها شرکت کنیم چه برسه به اینکه کلاسها و میان ترم اجباری بشه باید همه دانشجو های شاغل باید ترک تحصیل بکنند و انصراف بدن.

 28. نویسنده دیدگاه : لیلا - در تاریخ : 8 بهمن 1394

  سلام پشتیبان عزیز خسته نباشید .آیا این طرح از نیمسال جدید(نیمسال دوم95-94) اجرا خواهد شد یا نه . لطفا اطلاع بدید تا ما هم تکلیفمان را بدانیم .

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1394 :

  سلام
  فعلا خیر و معلق می باشد

 29. نویسنده دیدگاه : مهدی - در تاریخ : 19 بهمن 1394

  اگه یه طرح خوب توی پیام نور تصویب بشه ، همینه!

 30. نویسنده دیدگاه : مریم - در تاریخ : 2 اسفند 1394

  با سلام
  امتحان میان ترم اجباری شد یا هنوز اختیاریه ممکنه از نیمسال دوم 9495 اجباری بشه تکلیف اونایی که شاغلن ونمیتونن تو امتحان میان ترم شرکت کنن چی میشه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 2 اسفند 1394 :

  سلام
  همچنان طبق روال قبل می باشد

 31. نویسنده دیدگاه : مریم - در تاریخ : 30 فروردین 1395

  سلام خدانکنه اجباری بشه چون بایدماکه شاغل هستیم قیددانشگاه روبزنیم چون همین جوریش هم به خاطردرسای عملی که اجباری هست تحت فشارهستیم

 32. نویسنده دیدگاه : زهرا - در تاریخ : 30 فروردین 1395

  برامجردهاواونایی که شاغل نیستن این طرح خوبه درصورتی که گفتن ازمزایای دانشگاه پیام نوراین است که کلاس هاوامتحان میان ترم اجباری نیست درغیراین صورت دانشگاه پیام نورمزایایی ندارد

 33. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 25 خرداد 1395

  سلام میخواستم بگویم این شیوه تغییر نمره عالی بهتر است طبق روال قبلی اجباری نباشد دست اساتید چون ممکن است برخی از دروس با هم تداخل داشته باشد در دروس دانشگاه پیام نور مهرماه نیمسال اول

 34. نویسنده دیدگاه : علی صالحی - در تاریخ : 26 خرداد 1395

  سلام من خودم دانشجوی پیام نور هستم همه چی عالیه هم ۶نمره دست استاد کافیه اینجوری باعث میشه دانشجو دنبال درس باشه فقط یه مشکل واحد بیشتری به دانشجویان پیام نور بدن ۱۲ تابستان بدن حداکثر ۲۴ به معدل بالای ۱۵ بدن

 35. نویسنده دیدگاه : احد - در تاریخ : 16 مرداد 1395

  سلام طبق اطلاعاتی که دارید ایا طرح افزایش نمره میانترم دیگه به تاریخ پیوست یعنی از ترم اینده هم قرار نیست این طرح رو اجرا کنند من شخصا خیلی موافق این موضوع بودم حتی طرح یک سوم کتاب میانترم باقیمانده پایان ترم هم عالی بود خواهشن اگه قرار است تغیراتی صورت بگیره لطفن بگین کی قراره این تغییرات انجام بشه اصلن مسولین دراینباره چی میگن تشکر

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 16 مرداد 1395 :

  سلام
  خیر همچنان طبق روال قبل می باشد و تغییری نکرده

 36. نویسنده دیدگاه : اعلایی - در تاریخ : 4 شهریور 1395

  سلام.همان روال قبلی خوبه.خواهشا تغییر ندین.متشکرم

 37. نویسنده دیدگاه : کاربر - در تاریخ : 16 شهریور 1395

  با سلام
  من مختالفم به خاطر اینکه تا الان سر کلاس ها نرفتم و خودم با زحمت درس خوندم و ریاضی که بچه های کلاس یه معلومو ومجهولشو بلد نبودن 20 شدم اما همونا که من بهشون درس میدادم و مطمئن بودم بیست و پنج صدم هم از میانترم نمیگیرن نمره ی کامل گرفتن فقط بخاطر اینکه چند جلسه رفتن سر کلاس ولی همون استاد به من که مطمئن بود و دو بار امتحان گرفت و هردوبار بالاترین نمره کلاس شدم 6 نداد. حالا فکر کنید میانترم 8 نمره بشه مطمئنا افرادی که صلاحیت ندارن معدلشون بالا میره و ما که شاغل هستیم و نمیتونیم سر کلاس باشیم حقمون ضایع میشه.عاخه ادم بره به کی بگه طرف ، خانه داره از صبح تا شب تو خونه اس لای کتابو باز نمیکنه بعد منه کارمند که 5 صبح واسه درس خوندن بیدار میشم و شاگرد اول هستم و همه میدونن، بخاطر اینکه استاد حرصش میگیره سر کلاس نمیرم نمرم پایین تر بشه.

 38. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 28 مهر 1395

  اگه تایید بشه عالیه مگه دانشگاههای دیگه چی یاد میگیرن که پیام نور نتونه بار علیمشو زیاد کنه دانشگاههای دیگه یه جزوه میدن که نهایتا سی تا چهل صفحه است و این جزوه کل بار علمی دانشجوست و دانشجو با خوندنش بالاترین معدل رو میاره ولی در پیام نور بخاطر خواندن حجم زیاد کتاب نمیتونه نمره بالایی رو کسب کنه در نتیجه دانشجو با معدل پایین مدرک میگیره که به نفع دانشجو نیست خواهشاً موافقت نمایید که نمره به هشت تغییر یابد

 39. نویسنده دیدگاه : لیلا کرمی - در تاریخ : 2 آبان 1395

  منم.مخالفم با این طرح
  یهو بگید دوره درس خوندنو شاغلا خط بکشن دیگه

 40. نویسنده دیدگاه : لیلا کرمی - در تاریخ : 2 آبان 1395

  این طرح اگر تایید شه کی عملی میشه؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 2 آبان 1395 :

  فعلا معلق می باشد

 41. نویسنده دیدگاه : سارا - در تاریخ : 4 آبان 1395

  سلام-من واقعا با اینکه میان ترم 8 بشه مخالفم-چون نمره دادن بعضی استادا دلبخواهیه.من خودم استادی داشتم بااینکه سرهمه کلاساش رفتم 6 بهم نداد ولی ب بعضی ها که یک بارم سرکلاس نرفته بودن 6 داد-واسه ماهایی ک هم سرکاریم هم درس میخونیم خیلی سخت میشه و شانس قبولیمون خیلی پایین میاد-یکی از دلایلی که من پیام نور رو انتخاب کردم این بود که بتونم همزمان کار کنم-اگه اینطور بشه باید تمام کلاسا حضور پیدا کنم و من یا کار یا درس رو باید انتخاب کنم که مجبور میشم کارو انتخاب کنم-چون اگه کار نکنم پوله دانشگاه کتابام و هزینه رفت و امدم رو کی میده؟خواهش میکنم فرصت درس خوندن رو از ما نگیرید

 42. نویسنده دیدگاه : سارا - در تاریخ : 4 آبان 1395

  ببخشید اگه طرح معلقه .چرا تو دانشگاه ما میگن قطعی شده-همه استادا دارن میگن میان ترم 8 شده-یکی از استادامون حتی میگفت این ترم سوالات تستی نمره منفی داره

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 5 آبان 1395 :

  خیر اصلا صحت ندارد.هنوز هیچ بخشنامه ای ابلاغ نشده و فعلا معلق می باشد

 43. نویسنده دیدگاه : مرجان - در تاریخ : 13 آبان 1395

  سلام این که هشت نمره بشه خیلی خوبه معدل ما بیشتر میسه و مو قع امتحانات فشار روانی کمتری رو تحمل خواهیم کرد و ولی اگه قرار پابان ترم نمره منفی داشته باشه خیلی بد امیدوارم نمره منفی تصویب نشه چون استاد ما هم گفته هشت نمره تصویب شده و نمره منفی داره این که میان ترم یک سوم کتاب باشه و پایان ترم دو سوم هم عالیه از حجم کتاب موقع امتحانات پایان ترم کم میشه

 44. نویسنده دیدگاه : امین - در تاریخ : 21 آبان 1395

  سلام
  اگه امتحان میان ترم ندیم چی میشه ؟

 45. نویسنده دیدگاه : مرجان - در تاریخ : 22 آبان 1395

  ببخشید میخواستم بدونم طرح هشت نمره شدن میان ترم و نمره منفی داشتن امتحانات پایان ترم در نیم سال اول 95-96درسته؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 22 آبان 1395 :

  خیر. همچنان طبق روال قبل می باشد

 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند


 • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

30 دی 1395 | کد خبر : 49410

آغاز انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

آغاز انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

پیام نورنا : از هم اکنون می توانید برای ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور اقدام کنید / نکاتی بسیار مهم جهت سهولت در انتخاب واحد دانشجویان / اطلاعیه در مورد تعداد واحد قابل اخذ

30 دی 1395 | کد خبر : 49408

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

29 دی 1395 | کد خبر : 49343

مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 پیام نور تمدید شد

مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 پیام نور تمدید شد

پیام نورنا : مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تمدید شد.

29 دی 1395 | کد خبر : 49330

لیست دوم دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

لیست دوم دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

پیام نورنا: با عنایت به ریزشی بودن و خارج از منبع بودن امتحانات برخی از دروس در نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور , آزمون مجدد برای این دروس برگزار خواهد شد / لیست جدید دروس آزمون مجدد

29 دی 1395 | کد خبر : 48791

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / زمان های ضروری

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / زمان های ضروری

سایت پیام نورنا : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 دانشگاه پیام نور از 30 دی ماه آغاز خواهد شد / زمان های ضروری نیمسال دوم 96-95

28 دی 1395 | کد خبر : 49310

مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد/

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمان در نیمسال دوم 96-95 پیام نور

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمان در نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت درخواست مهمان موقت و دائم در نیمسال دوم 96-95 دانشگاه پیام نور تمدید شد.

27 دی 1395 | کد خبر : 49199

بخشنامه/

لیست اول دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

لیست اول دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

پیام نورنا: با عنایت به ریزشی بودن و خارج از منبع بودن امتحانات برخی از دروس در نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور , آزمون مجدد برای این دروس برگزار خواهد شد / لیست دروس آزمون مجدد

8 دی 1395 | کد خبر : 48345

طرح اختصاصی پیام نورنا /

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیام نورنا : اعتراضات شما به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور از طریق سایت پیام نورنا به صورت ویژه پیگیری خواهد شد / اعتراضات خود را ثبت کنید

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی،ارشد و دکتری
موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،سایت پایان نامه
درخواست پایان نامه،پایان نامه دکتری،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر،برق،معماری،عمران
مکانیک،شیمی،حقوق،مدیریت،روانشناسی،حسابداری،صنایع،دامپزشکی...
» مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد،انجام پایان نامه دکتری
مشاوره پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،پایان نامه
موسسه مشاوران تهران
» موسسه پایان نامه ، سفارش پایان نامه ، پایان نامه ارشد
پایان نامه دکتری ، تهیه پایان نامه ، موسسات پایان نامه
انجام پایان نامه ، انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری
» موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
انجام پایان نامه،پایان نامه،پایان نامه ارشد،تهیه پایان نامه
مشاوره پایان نامه،موسسات پایان نامه،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،انجام پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
سفارش پایان نامه،تهیه پایان نامه،سایت پایان نامه
مشاوره پایان نامه،مشاور پایان نامه،پایان نامه ارشد
» مشاوره و انجام پایان نامه | مشاوره و انجام رساله
مشاوره و انجام پایان نامه ارشد | تبدیل پایان نامه به کتاب
» انجام مقاله ISI و ISC | پذیرش مقاله ISI و ISC
چاپ مقاله ISI و ISC | ویرایش مقاله ISI و ISC
» خرید شارژ مستقیم رایتل ایرانسل همراه اول و اتوشارژ
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» خرید اینترنتی کتاب
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top