چاپ خبر

تدوین شیوه نامه جدید استخدام اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : رییس دانشگاه آزاد در جلسه هیات رئیسه این دانشگاه با تاکید بر اینکه حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد در دوسال گذشته خدمات موثر و شاخصی به مجموعه دانشگاه ارائه داده است، گفت: برقراری سامانه های الکترونیک و ابزارهای ارتباطی سازمان مرکزی و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به دو سال پیش از پیشرفت قابل توجهی برخوردار بوده است.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – یکصد و سی امین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر میرزاده و با حضور اعضا برگزار شد.

در این جلسه دکتر صحافی مدیرکل فناوری اطلاعات دانشگاه و مهندس برزگر دبیر شورای فناوری اطلاعات به ارائه گزارشی در خصوص وضعیت اتوماسیون، سیستم جامع گزارشات، پورتال یکپارچه سازمان مرکزی و سامانه های مختلف و طرح های آینده این حوزه از جمله طرح امنیت نرم افزاری، مرکز امن، پیاده سازی استانداردهای امنیتی، ساماندهی نرم افزارهای مالی پرداختند و مقرر شد برای سامانه مدیریت جلسات، سامانه ساها و همچنین تعیین نماینده فناوری اطلاعات برای معاونت و حوزه های سازمان مرکزی و ارتباط مکانیزه با واحدهای دانشگاهی، پرهیز از اخذ نامه از طریق اتوماسیون و دریافت فیزیکی آن و همچنین عملیاتی کردن سامانه های در دست اجرا اقدامات لازم صورت گیرد.

دکتر میرزاده در این جلسه با تاکید بر اینکه پیشرفت حوزه فن آوری اطلاعات در دانشگاه آزاد اسلامی در دو سال اخیر کاملا محسوس بوده است، تصریح کرد: سامانه های الکترونیک و ابزارهای ارتباطی سازمان مرکزی و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به دو سال پیش از پیشرفت قابل توجهی برخوردار بوده و از این بابت از تمام همکاران حوزه فناوری و اطلاعات و دبیرخانه شورای فناوری و اطلاعات دانشگاه تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر سیستم الکترونیکی قابل قبولی در دانشگاه آزاد اسلامی برقرار شده، گفت: در این سیستم واحدها بخش عمده پرونده های خود را به صورت الکترونیکی به سازمان مرکزی ارسال می کنند که به این ترتیب کاغذ در اغلب مراودات واحدها با سازمان مرکزی حذف شده و این امر علاوه بر سرعت بخشی به امور، یک خدمت بزرگ به محیط زیست محسوب می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه تا قبل از اجرایی شدن این سیستم روزانه 3000 نامه فقط در سازمان مرکزی مبادله می شد، اظهار داشت: سرعت بخشی به فرآیندها، سرعت بخشی در امر تصمیم گیری، سهولت در جمع آوری اطلاعات و کمک به سالم سازی محیط زیست بخشی از مزایای این طرح بزرگ در دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی در ادامه از تمام معاونت های دانشگاه آزاد اسلامی درخواست کرد که با حوصله، پیگیری و جدیت کار ساماندهی الکترونیکی حوزه های متبوع خود را با همکاری اداره کل فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی و دبیرخانه شورای فناوری و اطلاعات دنبال کنند.

دکتر میرزاده با بیان اینکه در حال حاضر تقریبا تمام نیازهای الکترونیکی نرم افزاری دانشگاه آزاد اسلامی در درون مجموعه دانشگاه قابل تامین است، بیان کرد: این پتانسیل در کادر علمی دانشگاه چه در مرکز و چه در واحدها وجود دارد که نیازهای الکترونیکی خود را با استفاده از دانش نیروهای انسانی خود برطرف کنند.

وی خاطر نشان کرد: در ادامه خدمات حوزه فناوری و اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی مقرر شده داشبورد مدیریتی تا اواخر مهر به صورت آفلاین و تا اواخر اسفند بصورت آنلاین در دانشگاه اجرایی شود.

دکتر میرزاده افزود: حوزه فناوری و اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی در دوسال گذشته خدمات موثر و شاخصی به مجموعه دانشگاه ارائه داد که شایسته قدردانی و تشکر است.

همچنین هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی نیز از خدمات مدیران و همکاران حوزه فناوری اطلاعات و دبیرخانه شورای فناوری و اطلاعات دانشگاه قدردانی کردند.

تعداد دانشجویان واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان سال 96 به 80 هزار نفر می رسد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه سخنانش با اشاره به لزوم توسعه واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی ، گفت: واحد الکترونیکی مخاطبان خاص خود را دارد و با تاسیس این واحد امکانی فراهم شده که کسانی که به دلیل مشغله های کاری نمی توانند در سر کلاس حاضر شوند با ثبت نام در این واحد بتوانند دوره های آموزش عالی را طی کنند.

دکتر میرزاده با بیان اینکه طبق برنامه مصوب، مقرر شده که تعداد دانشجویان واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی باید تا پایان سال 96 به 80 هزار نفر برسد، گفت: واحد های دانشگاهی نیز برای فعالیت در این حوزه باید از ظرفیت واحد الکترونیکی استفاده کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از تمامی معاونت های دانشگاه درخواست کرد که حمایت های لازم را از واحد الکترونیک دانشگاه انجام دهند.

در ادامه جلسه دکتر کشاورزی رئیس واحد الکترونیکی با ارائه گزارشی از عملکرد این واحد، گفت: در آذر ماه سال 92 که مسئولیت واحد الکترونیکی به بنده محول شد این واحد داری 7رشته گرایش ، 14 عضو هیات علمی، 11 نفر کارمند رسمی ، 15 نفر کارمند قراردادی و 1359 دانشجو بود که در حال حاضر تعداد دانشجویان این واحد به 11 هزار نفر رسیده است.

وی با اشاره به سند راهبردی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: بر طبق این سند پیش بینی شده که تعداد دانشجو در پایان سال 96 به 80 هزار نفر، تعداد رشته گرایش ها به 160 رشته گرایش، تعداد اعضای هیات علمی به 250 نفر و تعداد کارکنان واحد به 500 نفر برسد.

در این جلسه گزارش کمیسیون های تخصصی هیات رئیسه مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت و گزارش کمیسیون شماره 1 هیات رئیسه توسط معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ارائه و مقرر شد شیوه نامه جدید استخدام اعضای هیات علمی با اصلاحاتی نظیر درج مدت زمانی حداکثر 145 روز و اضافه نمودن تبصره ای جهت اعمال ضریب معدل رشته های علوم انسانی و علوم پایه و مهندسی بر اساس مقررات پژوهش محورو استعدادهای درخشان ابلاغ شود.

اعضای هیات علمی می توانند نیمی از موظفی خود را در مراکز تحقیقاتی دانشگاه بگذرانند

همچنین مقرر شد شیوه نامه همکاری اعضای هیات علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاه ها و موسسات دولتی و غیر دولتی با اصلاحات مدنظر در جلسه و کسب نظر شورای مرآت اجرا شود.

شیوه نامه همکاری اعضای هیات علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاه ها و موسسات دولتی و غیر دولتی به عنوان اعضای هیات علمی نیمه وقت در واحدهای دانشگاهی با اصلاحات مدنظر در جلسه و کسب نظر شورای مرآت، اصلاح، نهایی و ابلاغ شود.

در این جلسه موضوع مراکز تحقیقاتی دانشگاه مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد برای این مراکز تحقیقاتی که دارای موافقت اصولی با تشکیلات حداقلی و نیروی موجود هستند محلی ایجاد شود و اعضای هیات علمی نیمی از موظفی خود را در این مراکز بگذرانند و پس از اخذ موافقت قطعی تشکیلات نهایی تهیه شود.

در این جلسه مصوب شد برای برگزاری دوره آموزش های تخصصی و کاربردی کوتاه مدت و دوره های آموزشی توانمند سازی کارکنان از زیر ساخت های موجود در واحد الکترونیکی استفاده شود و تفاهم نامه همکاری در این زمینه منعقد شود.

همچنین گزارشی توسط دکتر کاردار در خصوص آمار مقایسه ای ثبت نام در مقاطع مختلف ارائه و مقرر شد در تنظیم بودجه سال 1395 این اطلاعات مورد استفاده قرار گیرد.

گزارش اجلاس 70 شورای مرکزی دانشگاه توسط دکتر رهنما ارائه و مقرر شد حداکثر تا پایان آبان ماه دستورالعمل های مربوط قابل طرح در کمیسیون های تخصصی ارائه شود.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، موضوع اعضای پیشنهادی هیات امنای شهرک های علم و فناوری دانشگاه مطرح و با اصلاحات مربوط از جمله ترکیب اعضا ثابت و موقت به صورت مدعو موافقت شد.نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : n - در تاریخ : 26 شهریور 1394

  سلام من ارشدهستم من دوسوال دارم :معرفی به استاد24شهریوررفتم دانشگاه ثبت کردم اینکه معرفی به استاداز18تا30شهریورثبت نام است یابایدسریعاامتحان گرفته شودونمره ثبت شودکدام یک است ؟؟اگه اینجوری باشدکه فرصت برای خواندن امتحان نیست لطفا راهنمایی کنیداسترس گرفتم شهریه برای ارشدزیاداست خیلی بدکه دوباره شهریه بدیم براامتحان
  2- من 18خودم اشتباهی 3باردرسی راکه جزچارت درسی نبوده ثبت کردم هرکارکردم نتونستم حذفشون کنم به دانشگاه رفتم که مسئول رشته برام حذف کنه ودرس موردنظرم رابرام ثبت کنه درس رابرام ثبت کردولی موفق به حذف 3موردنشدگفتن مشکلی نیست اگه اوناحذف نشه ازنظرشما مشکلی پیش نمیادیعنی شهریه ام بیشترنمیشه ممنون اززحماتتون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 شهریور 1394 :

  سلام
  بله در همین بازه زمانی باید هم ثبت نام انجام شود و هم ازمون گرفته شود و هم ثبت نمره شود. هر کدام از اینها بماند میرود برای زمان معرفی به استاد بعدی.
  اگر اونها تاییدش نکنن براتون ثبت نمیشه و شهریه هم اعمال نمیشه

 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند


 • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

30 دی 1395 | کد خبر : 49410

آغاز انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

آغاز انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

پیام نورنا : از هم اکنون می توانید برای ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور اقدام کنید / نکاتی بسیار مهم جهت سهولت در انتخاب واحد دانشجویان / اطلاعیه در مورد تعداد واحد قابل اخذ

30 دی 1395 | کد خبر : 49408

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

29 دی 1395 | کد خبر : 49343

مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 پیام نور تمدید شد

مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 پیام نور تمدید شد

پیام نورنا : مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تمدید شد.

29 دی 1395 | کد خبر : 49330

لیست دوم دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

لیست دوم دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

پیام نورنا: با عنایت به ریزشی بودن و خارج از منبع بودن امتحانات برخی از دروس در نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور , آزمون مجدد برای این دروس برگزار خواهد شد / لیست جدید دروس آزمون مجدد

29 دی 1395 | کد خبر : 48791

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / زمان های ضروری

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / زمان های ضروری

سایت پیام نورنا : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 دانشگاه پیام نور از 30 دی ماه آغاز خواهد شد / زمان های ضروری نیمسال دوم 96-95

28 دی 1395 | کد خبر : 49310

مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد/

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمان در نیمسال دوم 96-95 پیام نور

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمان در نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت درخواست مهمان موقت و دائم در نیمسال دوم 96-95 دانشگاه پیام نور تمدید شد.

27 دی 1395 | کد خبر : 49199

بخشنامه/

لیست اول دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

لیست اول دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

پیام نورنا: با عنایت به ریزشی بودن و خارج از منبع بودن امتحانات برخی از دروس در نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور , آزمون مجدد برای این دروس برگزار خواهد شد / لیست دروس آزمون مجدد

8 دی 1395 | کد خبر : 48345

طرح اختصاصی پیام نورنا /

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیام نورنا : اعتراضات شما به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور از طریق سایت پیام نورنا به صورت ویژه پیگیری خواهد شد / اعتراضات خود را ثبت کنید

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی،ارشد و دکتری
موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،سایت پایان نامه
درخواست پایان نامه،پایان نامه دکتری،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر،برق،معماری،عمران
مکانیک،شیمی،حقوق،مدیریت،روانشناسی،حسابداری،صنایع،دامپزشکی...
» مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد،انجام پایان نامه دکتری
مشاوره پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،پایان نامه
موسسه مشاوران تهران
» موسسه پایان نامه ، سفارش پایان نامه ، پایان نامه ارشد
پایان نامه دکتری ، تهیه پایان نامه ، موسسات پایان نامه
انجام پایان نامه ، انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری
» موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
انجام پایان نامه،پایان نامه،پایان نامه ارشد،تهیه پایان نامه
مشاوره پایان نامه،موسسات پایان نامه،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،انجام پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
سفارش پایان نامه،تهیه پایان نامه،سایت پایان نامه
مشاوره پایان نامه،مشاور پایان نامه،پایان نامه ارشد
» مشاوره و انجام پایان نامه | مشاوره و انجام رساله
مشاوره و انجام پایان نامه ارشد | تبدیل پایان نامه به کتاب
» انجام مقاله ISI و ISC | پذیرش مقاله ISI و ISC
چاپ مقاله ISI و ISC | ویرایش مقاله ISI و ISC
» خرید شارژ مستقیم رایتل ایرانسل همراه اول و اتوشارژ
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» خرید اینترنتی کتاب
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top