شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز سومین مهلت معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : طبق تقویم آموزشی دومین مهلت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 پیام نور از امروز 9 آذر ماه 94 آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : براساس آنچه در تقویم آموزشی سال تحصیلی 95-94 دانشگاه پیام نور (+اینجا) آورده شده است ، تاریخ انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی در 3 بازه زمانی در نظرگرفته شده است.

اولین مهلت آن در شهریورماه بود و دومین مهلت در آبان ماه انجام شد. سومین مهلت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 از 9 آذرماه تا 14 آذرماه 94 در سیستم گلستان پیام نور قابل اخذ و انجام می باشد.

 

زمان سومین فرصت انتخاب واحد و ثبت نمره معرفی به استاد در نیمسال اول 95-94 پیام نور

از 9 آذرماه لغایت 14 آذرماه 1394

 


شرایط و ضوابط اخذ معرفی به استاد :

در صورتیکه دانشجو دوره های کاردانی و کارشناسی (پیوسته یا ناپیوسته) برای فراغت از تحصیل ، فقط و تنها دو درس نظری باقیمانده داشته باشد می تواند آن دو درس را بصورت معرفی به استاد بگذراند. (باید تمام نمرات دروس دیگر تایید شده باشد و فقط حداکثر 2 درس نظری بدون نمره داشته باشد)

و دانشجویان دوره کارشناسی ارشد اعم از شیوه آموزشی و شیوه پژوهشی برای فراغت از تحصیل تنها یک درس نظری اعم از؛ دروس باقیمانده سر فصل دوره، جبرانی کارشناسی و جبرانی میانگین داشته باشد (بجز دروس روش تحقیق و سمینار) می تواند آن درس را خارج از تاریخ امتحانات اعلام شده در تقویم دانشگاهی به صورت معرفی به استاد انتخاب و بگذراند.دانشجوی شیوه پژوهشی قبل از دفاع از پایان نامه مجاز به اخذ و گذراندن درس معرفی به استاد می باشد.


نحوه اخذ درس به صورت معرفی به استاد:

در دستورالعمل جدید دانشگاه پیام نور عنوان شده است که دانشجویان متقاضی معرفی به استاد باید برای ثبت درخواست به مسیر [پیشخوان خدمت] در سیستم گلستان مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند. از طریق لینک زیر می توانید آموزش تصویری ثبت درخواست معرفی به استاد را مشاهده کنید:

 

راهنمای تصویری ثبت درخواست معرفی به استاد از طریق پیشخوان خدمت سیستم گلستان – کلیک کنید

 

1- برخی مراکز خودشان برای دانشجو درس معرفی به استاد را انتخاب میکنند و بعد از اینکه دانشجو فرم مربوط به درخواست معرفی به استاد را پر کرد ، مرکز مورد نظر درس را در سیستم به صورت معرفی به استاد ثبت میکند که در این صورت دانشجو احتیاجی به انتخاب واحد درس مورد نظر ندارد.

2- و برخی مراکز این مسئولیت رو بر عهده خود دانشجو میگذارند میگذارند تا خودش انتخاب واحد کند و بعد برای ثبت درس به صورت معرفی به استاد به مرکز مورد نظر مراجعه و فرم درخواست را پر کند تا مرکز درس مورد نظر را به صورت معرفی به استاد ثبت نماید.

نکته 1 : چون برخی از مراکز از این موضوع بی اطلاع هستند ، حتما و حتما بعد از ثبت درس از طریق پیشخوان خدمت ، موضوع رو نیز به مرکزتان اطلاع دهید تا از طریق مرکزتان نیز این موضوع بررسی شود.

نکته 2 : دقت داشته باشید که باید تمام نمرات دروس شما ثبت قطعی شده باشد (یعنی جلوی نمره زده باشد رد یا قبول) تا بتوانید معرفی به استاد را ثبت کنید.


شهریه درس به صورت معرفی به استاد :

در معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 شهریه ثابت به صورت کامل و شهریه متغییر درس به صورت نصف از دانشجو اخذ می شود.


تاریخ و نحوه برگزاری امتحان معرفی به استاد:

1- در این مورد عملا مراکز باید در تاریخ های اعلام شده در تقویم آموزشی (+اینجا) نمرات را ثبت کنند ولی خوب تاریخ و برگزاری امتحان معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 دست خود مراکز هست و هر زمانی خودشان با استاد هماهنگ کنند می توانند آزمون را برگزار کنند.

2- از اسم عوان مشخص هست یعنی باید دانشجو به استاد معرفی شود برای امتحان و نمره درس!! ولی در اینجا چندین موضوع هست که قانون مشخصی ندارد:

الف: برخی مراکز دانشجو رو به استاد مورد نظر معرفی میکنند و بعد از استاد درخواست می شود که نمره و برگه امتحانی پیوست شده را به مسئول امتحانات مرکز برای ثبت نمره در سیستم گلستان ارسال کند.

ب: برخی مراکز از استاد مورد نظر تقاضای برگه امتحانی میکند و بعد از تمام دانشجویان متقاضی معرفی به استاد در ان مرکز ، در یک روز مشخص ، امتحانی به صورت تقریبا هماهنگ (مثل سایر امتحانات عادی) برگزار می کند (که در این روش کلا معرفی به استادی نیست و باید گفت معرفی به امتحان هست!!)


نکات بسیار مهم در اخذ درس به صورت معرفی به استاد:

1- دقت داشته باشید در تاریخ های اعلام شده امکان ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 هست و بعد از آن ممکن است سایت برای ثبت نمره بسته باشد و دانشجو باید تا زمانی که سایت باز شود صبر کند!! پس حتما پیگیر ثبت نمره خود در زمان اعلام شده باشید. تاریخ فارغ التحصیلی شما دقیقا تاریخی هست که اخرین نمره شما در سیست گلستان ثبت قطعی شود.

2- در مورد منبع درسی و حذفیات معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 نیز 3 مورد پیش خواهد آمد:

الف: اگر مرکزتان شما را به استاد معرفی کرد که برای منبع و حذفیات می توانید با استاد هماهنگ کنید (دیگه این مورد بستگی به استاد شما دارد)

ب: اگر قرار باشد مرکزتان از شما آزمون معرفی به استاد (معرفی به امتحان!) بگیرد که در این صورت منبع درسی و حذفیات بر اساس همان لیست ارائه منابع درسی نیمسال اول 95-94 پیام نور (+اینجا) می باشد.

ج: اگر درس بدون منبع باشد خود دانشجو و یا مرکز مورد نظر از استاد مورد نظر برای تعریف منبع باید استعلام بگیرد.

3- دقت داشته باشید تکدرس همان معرفی به استاد هست!

4- درس حفظ جز 30 قرآن کریم قابل معرفی به استاد شدن نیست.

5- دروس عملی و آزمایشگاهی قابل ارائه بصورت معرفی به استاد نمی باشد.

 

دستورالعمل اجرایی و شرایط جدید معرفی به استاد پیام نور– کلیک کنید

 


در همین زمینه بخوانید:

دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور بخوانند!! / قوانین و شرایط ترم آخر

 نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : محسن - در تاریخ : 20 دی 1394

  سلام.برای معرفی به استاد هزینه بیمه و خدمات هم به علاوه شهریه گرفته میشه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 دی 1394 :

  سلام
  شهریه ثابت اخذ می شود به همراه نصف شهریه متغییر

 2. نویسنده دیدگاه : حنان - در تاریخ : 21 دی 1394

  سلا میشه برای معرفی به استاد تو یه دانشگاه دیگه مهمان گرفت?

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 دی 1394 :

  سلام
  خیر

 3. نویسنده دیدگاه : رها - در تاریخ : 22 دی 1394

  سلام پشتیبان جان .من این ترم اخربودم و واحدهامو تموم کردم.فقط ترم2که بودم یکی ازدرسامو بدون رعایت پیشنیاز پاس کردم .ترم قبل هنگام انتخاب واحد به کارشناس رشته ام گفتم ایشون گفتن نمیخوادمجددا اخذش کنی هنگام فارغ التحصیلی مشکلی برات پیش نمیاد واین درسو برات قبول میکنن میخواستم بدون ایا امکان داره گفته ایشون الان صحت نداشته باشه واین درس برام مشکل ایجاد کنه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 دی 1394 :

  سلام
  دیگه بستگی داره که استان به این مورد ایراد بگیرد یا خیر. اگر کارشناس رشتتون گفته که مشکلی ندارد پس شما هم زیاد نگران نباشید

 4. نویسنده دیدگاه : امیر - در تاریخ : 22 دی 1394

  دانشجوی ترم اخر عمران هستم(24 واحدی)..زمان انتخاب واحد درس پروزه راه تو لیست انتظار رفت..من انتظار داشتم زمان حذف و اضافه درست شه اما نشد,الان هم امتحاناتم تموم شده فقط مونده این یه واحد..میخواستم بدونم میشه این درسو معرفی به استاد گرفت؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 دی 1394 :

  خیر نمی شود این درس رو باید به صورت عادی اخذ کنید

 5. نویسنده دیدگاه : رها - در تاریخ : 23 دی 1394

  سلام ببخشید که دوباره میپرسم دررابطه با همون پیشنیاز. چطوری میتونم زودتر متوجه بشم که مرکز این درسوبرام قبول میکنه یا نه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 23 دی 1394 :

  سلام
  زمانی مشخص می شود که فارغ التحصیلی رو انجام بدید و پروندتون به استان ارسال شود

 6. نویسنده دیدگاه : میلاد - در تاریخ : 25 دی 1394

  سلام
  خواهش ج بدین … معرفی به استاد بعدی تقریبا کی خواهد بود … ترم اخرم ولی یه درسم مونده
  خواهش ج بدین ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 دی 1394 :

  سلام
  دوست عزیز مراجعه کنید به تقویم اموزشی دانشگاه که در همین سایت هست

 7. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 26 دی 1394

  سلام خسته نباشید. من میخاستم دو درسو معرفی به استاد کنم

  و دو ترمم مونده تموم بشم میتونم بعد اینکه درسای دیگه رو پاس کردم و در ترم اخر هردو درسو معرفی به استاد کنم؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 دی 1394 :

  سلام
  دوست عزیز در صورت داشتن شرایط معرفی به استاد بله می توانید.

 8. نویسنده دیدگاه : محمدی - در تاریخ : 28 دی 1394

  سلام میشه درس معرفی به استاد رو زودتر از زمان مقرر امتحان داد و در اون زمان استاد نمره رو وارد سایت کنه چون در اون زمان من ایران نیستم و اینکه امکانش هست این درس من ترم بعدی و یا سال بعد بردارم در این ترم ایی که من درس برداشتم باید مرخصی بگیرم و شهریه پرداخت کنم و یا نیازی نیست چون فقط همین درس معرفی به استاد دارم تشکر از اینکه با حوصله میخوانید و به دقت راهنمایی میکنید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 28 دی 1394 :

  سلام
  دیگه این موضوع بستگی به مرکزتان و استاد شما دارد.
  بله اگر بخواهید ترم های بعد بردارید برای این ترم هایی که درس اخذ نمیکنید باید مرخصی بگیرید و شهریه ثابت از شما اخذ می شود

 9. نویسنده دیدگاه : نوروزی - در تاریخ : 30 دی 1394

  سلام خسته نباشید.من ترم آخر بودم و نتونستم دو تا از درسام رو امتحان بدم،حالا میتونم اونا رو معرفی بگیرم؟و زمان معرفی به استاد کی هستش؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 30 دی 1394 :

  سلام
  در صورت داشتن شرایط معرفی به استاد بله می توانید
  مراجعه کنید به تقویم آموزشی دانشگاه

 10. نویسنده دیدگاه : مجتبی - در تاریخ : 2 بهمن 1394

  سلام.یک درس سه واحدی رو برداشته بودم که یک واحدش عملی بود و دو واحدش نظری.به امتحان نرسیدم و برام غایب در امتحان خورده.ولی استاد نمره ی یک واحد عملی رو برام ثبت کرده.آیا میتونم اون دو واحد نظری باقی مونده رو معرفی به استاد کنم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 بهمن 1394 :

  سلام
  بله می توانید

 11. نویسنده دیدگاه : مجتبی - در تاریخ : 3 بهمن 1394

  سلام درس عملی-نظری اگر نمره عملی را کسب کنیم قسمت نظریش را چند ترم بعد میشود معرفی به استاد گرفت.با تشکر…

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 بهمن 1394 :

  سلام
  اگر نظری و عملی از هم جدا باشند محدودیتی ندارد

 12. نویسنده دیدگاه : میلاد - در تاریخ : 4 بهمن 1394

  سلام
  معذرت بهمن باز هم زمان معرفی به استاد تمدید میشه
  خواهش ج بدین یه درس فرهنگ و تمدن مونده تا تموم کنم
  ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 بهمن 1394 :

  سلام
  اینکه تمدید می شود خیر چون در طول نیمسال چندبار معرفی به استاد انجام می شود

 13. نویسنده دیدگاه : علی - در تاریخ : 4 بهمن 1394

  سلام
  ایا دروس تکدرس(معرفی به استاد) دارای نمره میانترم هم هستند؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 بهمن 1394 :

  سلام
  خیر

 14. نویسنده دیدگاه : میلاد - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام
  معذرت

  گفتین که معرفی به استاد وقتش تموم شده و باید تا نیمسال بعد صبر کنین به نظرتون بهمن ماه اعلام میشه …چون اگه وقت انتخاب واحد تموم بشه اونم مشکل میشه برامون برامون خواهش ج بدین … نمیخوام به ترم بعد بمونم فقط یه درس مونده نمره هامون ثبت قظعی نشده ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 بهمن 1394 :

  سلام
  دوست عزیز کی گفت تمام شده!! برای نیمسال جدید هنوز شروع نشده که تمام شود!! دوست عزیز مراجعه کنید به تقویم اموزشی دانشگاه که در همین سایت است

 15. نویسنده دیدگاه : میلاد1371 - در تاریخ : 10 بهمن 1394

  سلام من 2 تا درس نظری دارم رفتم دانشگاه گفتن برو پیشخوان خدمت ثبتشون کن امروز رفتم اخطار میده که اجازه دسترسی به این قسمت ندارید؟؟؟؟ کمک کنید لطفا

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 10 بهمن 1394 :

  سلام
  منظور اونها معرفی به استاد بوده. معرفی به استاد هم بازه زمانی مشخصی دارد که مراجعه کنید به تقویم اموزشی دانشگاه که در همین سایت است

 16. نویسنده دیدگاه : زهرا - در تاریخ : 11 بهمن 1394

  سلام نمره معرفی 20 شیم چند صدم رو معدل کل تاثیر داره؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 11 بهمن 1394 :

  سلام
  تاثیرش مثل سایر دروس دیگر شماست

 17. نویسنده دیدگاه : مجتبی - در تاریخ : 12 بهمن 1394

  سلام خواهشا جواب بدید من ترم آخرم 6 واحد نظری دارم 2 واحد کارورزی آیا میتونم 6 واحد رو معرفی به استاد بگیرم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 12 بهمن 1394 :

  سلام
  خیر

 18. نویسنده دیدگاه : میلاد - در تاریخ : 19 بهمن 1394

  سلام معذرت
  من ترمهای قبلی رو نگاه کردم معرفی به استاد نیمسال دوم اکثرا از 20 یا 21 بهمن شروع شده
  به نظر شما اینبار هم از این ماه یعنی بهمن ماه شروع میشه …

  خواهش جواب بدین فقط یک درس مونده

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 19 بهمن 1394 :

  سلام
  دوست عزیز مراجعه کنید به تقویم آموزشی دانشگاه که در همین سایت هست.

 19. نویسنده دیدگاه : افسانه - در تاریخ : 20 بهمن 1394

  سلام، نمره یکی از درسهای من هنوز ثبت نهایی نشده و من ترم گذشته در مرکزی مهمان بودم برای پیگری باید به همان مرکز مراجعه کنم یا مرکز خودم؟
  خیلی ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 بهمن 1394 :

  سلام
  با مسئول امتحانات مرکز خودتان تماس بگیرید

 20. نویسنده دیدگاه : Atefeh - در تاریخ : 23 بهمن 1394

  باسلام
  من یک واحد عملی مونده. و خیلی عجله دارم بابت گرفتن مدرکم. و نمیخوام بابت این یه واحد یه ترم منتظر بمونم. راهی هست برای اینکه من بتونم زودتر فارق التحصیل بشم؟!! باتشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 23 بهمن 1394 :

  سلام
  خیر هیچ راهی نیست

 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند


 • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

2 بهمن 1395 | کد خبر : 49469

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم 96-95 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم 96-95 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم 96-95 پیام نور از 2 بهمن ماه 95 آغاز شده است.

2 بهمن 1395 | کد خبر : 49467

اختصاصی پیام نورنا /

دانلود برنامه امتحانات نیمسال دوم 96-95 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات نیمسال دوم 96-95 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد / شامل تمامی مقاطع تحصیلی

30 دی 1395 | کد خبر : 49410

آغاز انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

آغاز انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

پیام نورنا : از هم اکنون می توانید برای ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور اقدام کنید / نکاتی بسیار مهم جهت سهولت در انتخاب واحد دانشجویان / اطلاعیه در مورد تعداد واحد قابل اخذ

30 دی 1395 | کد خبر : 49408

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

29 دی 1395 | کد خبر : 49330

لیست دوم دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

لیست دوم دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

پیام نورنا: با عنایت به ریزشی بودن و خارج از منبع بودن امتحانات برخی از دروس در نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور , آزمون مجدد برای این دروس برگزار خواهد شد / لیست جدید دروس آزمون مجدد

28 دی 1395 | کد خبر : 49310

مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد/

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمان در نیمسال دوم 96-95 پیام نور

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمان در نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت درخواست مهمان موقت و دائم در نیمسال دوم 96-95 دانشگاه پیام نور تمدید شد.

27 دی 1395 | کد خبر : 49199

بخشنامه/

لیست اول دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

لیست اول دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

پیام نورنا: با عنایت به ریزشی بودن و خارج از منبع بودن امتحانات برخی از دروس در نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور , آزمون مجدد برای این دروس برگزار خواهد شد / لیست دروس آزمون مجدد

8 دی 1395 | کد خبر : 48345

طرح اختصاصی پیام نورنا /

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیام نورنا : اعتراضات شما به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور از طریق سایت پیام نورنا به صورت ویژه پیگیری خواهد شد / اعتراضات خود را ثبت کنید

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی،ارشد و دکتری
موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،سایت پایان نامه
درخواست پایان نامه،پایان نامه دکتری،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر،برق،معماری،عمران
مکانیک،شیمی،حقوق،مدیریت،روانشناسی،حسابداری،صنایع،دامپزشکی...
» مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد،انجام پایان نامه دکتری
مشاوره پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،پایان نامه
موسسه مشاوران تهران
» موسسه پایان نامه ، سفارش پایان نامه ، پایان نامه ارشد
پایان نامه دکتری ، تهیه پایان نامه ، موسسات پایان نامه
انجام پایان نامه ، انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری
» موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
انجام پایان نامه،پایان نامه،پایان نامه ارشد،تهیه پایان نامه
مشاوره پایان نامه،موسسات پایان نامه،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،انجام پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
سفارش پایان نامه،تهیه پایان نامه،سایت پایان نامه
مشاوره پایان نامه،مشاور پایان نامه،پایان نامه ارشد
» مشاوره و انجام پایان نامه | مشاوره و انجام رساله
مشاوره و انجام پایان نامه ارشد | تبدیل پایان نامه به کتاب
» انجام مقاله ISI و ISC | پذیرش مقاله ISI و ISC
چاپ مقاله ISI و ISC | ویرایش مقاله ISI و ISC
» خرید شارژ مستقیم رایتل ایرانسل همراه اول و اتوشارژ
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» خرید اینترنتی کتاب
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top