نتیجه اعتراضات به امتحانات نیمسال اول 95-94 پیام نور – بروز شده در 14 دی 94

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : پاسخ و نتیجه اعتراضات امتحانات نیمسال اول 95-94 توسط مرکز آزمون سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور اعلام شد / اصلاحیه های اشکالات اعمال شدند.

 

 

با توجه به اعلام بانک سوال مرکز آزمون سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور به پیام نورنا ، به دلیل تغییر نحوه رسیدگی به اعتراضات ، تا اطلاع ثانوی لیست اصلاحیه ها اعلام نمی شود و فقط اصلاحیه ها در سیستم گلستان اعمال می شود که معمولا اعمال اصلاحیه ها و تغییر نمرات اصلاح شده از ساعت 12 هر شب در سیستم گلستان قابل مشاهده برروی نمرات دانشجویان می باشد. همچنان امکان ثبت اعتراض در سایت پیام نورنا برای ارسال مستقیم به مرکز آزمون ادامه خواهد داشت (+اینجا)

 

 


 

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : گزارش پاسخ و نتیجه اعتراضات امتحانات نیمسال اول 95-94 توسط مرکز آزمون سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور منتشر شد.

مرکز آزمون دانشگاه پیام نور لیست اولیه از نتیجه اعتراضات امتحانات نیمسال اول 95-94 را منتشر کرد که براساس آن اعتراض دانشجویان مورد قبول واقع شد و کلید سوالات اصلاح شده است.

در این لیست در حال حاضر عناوین درسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اعلام شده است که اعتراض به برخی سوالات آنها وارد بوده و برروی کلید آنها اصلاحیه اعمال شده است.

 

این لیست به تدریج بروزرسانی خواهد شد و دروس دیگر نیز به آن اضافه می شود

 

لازم به ذکر است در روزهای آینده نیز دانشگاه پیام نور نتیجه دیگر اعتراض ها را اعلام خواهد که در همین سایت و همین خبر می توانید از لیست رسیدگی به اعتراضات دروس دیگر با خبر شوید.

در صورتی که دانشجویان به سوالی یا کلید سوالات اعتراض دارند که جز لیست نمی باشد می توانند در سیستم گلستان اعتراض خود را ثبت کنند و یا از طریق شماره فکس های : 22441791-22485224-021 اعتراضات خود را در مورد سوالات پایان ترم با ذکر مقطع تحصیلی – نام رشته – نام درس – کد درس – شماره سوال – منبع – شماره صفحه و نوع اشکال را فکس و ارسال کنند تا مرکز آزمون به اعتراضات رسیدگی کنند..

گزارش پاسخ و نتیجه اعتراضات امتحانات نیمسال اول 95-94 دانشگاه پیام نور که وارد بوده است و بر روی کلید سوالات اصلاحیه اعمال شده است را می توانید از لینک زیر دانلود کنید:

 

لیست نتیجه اعتراضات در تاریخ 14 دی ماه 1394 بروزرسانی شده است

 

لیست اول (11 دی 94) – لیست نتیجه اعتراضات امتحانات نیمسال اول 95-94 – کلیک کنید

جدید – لیست دوم (14 دی 94) – لیست نتیجه اعتراضات امتحانات نیمسال اول 95-94 – کلیک کنید

 

با توجه به اعلام بانک سوال مرکز آزمون سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور به پیام نورنا ، به دلیل تغییر نحوه رسیدگی به اعتراضات ، تا اطلاع ثانوی لیست اصلاحیه ها اعلام نمی شود و فقط اصلاحیه ها در سیستم گلستان اعمال می شود که معمولا اعمال اصلاحیه ها و تغییر نمرات اصلاح شده از ساعت 12 هر شب در سیستم گلستان قابل مشاهده برروی نمرات دانشجویان می باشد. همچنان امکان ثبت اعتراض در سایت پیام نورنا برای ارسال مستقیم به مرکز آزمون ادامه خواهد داشت (+اینجا)

 

این گزارش همان اعتراضاتی هست که دانشجویان عزیز در سایت خدمات آموزشی گلستان دانشگاه پیام نور و یا از طریق ارسال فکس برای سوالات دروس که خارج از منبع بوده و یا به اشتباه طراحی شده و … ثبت کرده اند و سازمان مرکزی بعد از بررسی آنها پاسخ و نتیجه اعتراضات امتحانات نیمسال اول 95-94 مربوطه را منتشر کرده است و اصلاحیه بر روی آنها اعمال شده است.


در همین رابطه بخوانید:

راهنمای تصویری اعلام اشکال و اعتراض به سوالات امتحانات پایان ترم پیام نور

راهنمای اعتراض به نمرات تشریحی امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور

راهنمای نحوه مشاهده نمرات میان ترم و پایان ترم دانشجویان پیام نور در سیستم گلستان

 مطالب مرتبط :
Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 2 بهمن 1394

  باسلام مادردرس تحقیق دردستورزبان فارسی ارشداعتراض کردیم جواب ندادن .وسوال ۲ راکه درست بودواشکالی نداشت اصلاحیه زدن.درصورتیکه سوال ۱ ازپیش گفتاربود بایداصلاحیه میخورد.لطفا این مواردرابه گوش اساتیدارجمندبرسون .تجدیدنظربکند

 2. نویسنده دیدگاه : کیوان - در تاریخ : 3 بهمن 1394

  سلام درس ادبیات معاصر ۱ سوالات ۱ تا ۳۰ خارج از منبع اومده.واقعا دارن اعصاب همه رو به هم میریزن.باید پاشیم بریم مرکز تهران تا بفهمن؟خسته شدیم……

 3. نویسنده دیدگاه : صادق - در تاریخ : 4 بهمن 1394

  سلام.کیوان راست میگه.برای ما هم زبان تخصصی خارج از منبع بود .چرا مسئولین رسیدگی نمی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. نویسنده دیدگاه : صادق - در تاریخ : 4 بهمن 1394

  سلام. پشتیبان عزیز من یه سوال دارم لطفا جواب دهید.الان که هنوز جواب اعتراض ها نیومده من باید درسی که اصلاح نشده را بردارم ؟میدونم تا زمان حذف و اضافه میتونم تغییرات لازم را بدهم اما ممکن است تا آن زمان هم هنوز نتایج اعتراض ها نیاد.چون اگر نتایج بیاد و من امتحان آن درس را داده باشم ،هم هزینه کردم و هم نمره ی اول من را سیستم ثبت میکنه(اصلاح شده) و نمره دومم کنسل می شود.با تشکر فراوان از زحمات شما

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 بهمن 1394 :

  سلام
  دیگه جواب اعتراضا تقریبا اومده و بعید هست اعتراضی مانده باشد.

 5. نویسنده دیدگاه : حقوقی - در تاریخ : 5 بهمن 1394

  هم اکنون اعمال شد! اصلاحیه سوال 15 متون فقه4 که جواب صحیح نداشت. تشکر از توجه شما و بررسی کنندگان اعتراضات. منتظر اصلاحیه رویه قضایی هستیم.

 6. نویسنده دیدگاه : امید - در تاریخ : 5 بهمن 1394

  درود
  خواستم تشکر کنم امروز بامداد اعتراضات درس آئین زندگی رسیدگی و اعمال شد ممنون پشتیبان و ممنون از مرکز آزمون امیدوارم دیگر اعتراضات هم رسیدگی بشن

 7. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : 5 بهمن 1394

  سلام
  چرا جواب اعتراضات داده نمیشه
  با اینکه صد در صد مطمئنم که تویث اعتراضاتم کلیدها اشتباه بوده ، چندین بار هم و از طرق مختلفی اعتراض کردم ولی باز هم ترتیب اثر نمیدن، اصلا براشون مهم نیست!!!

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 بهمن 1394 :

  سلام
  اعتراض خود را مجددا به مرکز ازمون ارسال کنید

 8. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 5 بهمن 1394

  دروس ریزشی کی اعلام میشه؟
  درس ادبیات معاصر سی تا سوال خارج از منبع داشته اما ده تا سوالش حذف شده با تاثیر مثبت.ی سری بی سواد دارن سوالارو طرح میکنن انگار.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 بهمن 1394 :

  مشخص نیست.

 9. نویسنده دیدگاه : fares - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام بنده برای چندین بار به سوالات درس انسان ومحیط مقطع کارشناسی ارشد رشته جغرافیایی طبیعی اعتراض داشتم اما متاسفانه انگار همه چیز الکیه 6سوال این درس هیچ جوابی نداشتن یه سوال هم 2گزینه درست داشت این واقعا ظلم بزرگیه

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 بهمن 1394 :

  سلام
  اعتراض خود را مجددا به مرکز آزمون فکس کنید

 10. نویسنده دیدگاه : Masoud - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  پیام نور واقعا افتضاح ب هرکسی ک میتونید بگید ک پیام نور نره شهریش واقعا زیاده تازه جدیدا اعلام کرده 20روزهم باید بدیم خیلی مسخره هست.ما از کجا بیاریم؟

 11. نویسنده دیدگاه : صادق - در تاریخ : 7 بهمن 1394

  سلام .پشتیبان عزیز ممنون که پاسخ سوالم رو دادید.درست فرمودید امروز نمره اش اصلاح شد ہ(5 سوال را حذف کردند).من هنوز به بقیه سوالاتشان معترضم که خارج از منبع بوده.به نظر شما ممکن است دوباره اصلاحیه ی جدید بیاد؟ ممنون اگر پاسخگو باشید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 7 بهمن 1394 :

  سلام
  بله احتمال اصلاحیه دادن هنوز هست

 12. نویسنده دیدگاه : رها - در تاریخ : 7 بهمن 1394

  پشتیبان عزیز خیلی دوستتان دارم و برایتان ارزوی سلامتی و موفقیت می کنم که پاسخگوی سوالات بی جواب ما هستید. یک سوال<>
  مررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررسی از زحماتتان

 13. نویسنده دیدگاه : رها - در تاریخ : 7 بهمن 1394

  سلام مجدد.ببخشید سوالم در متن موجود نیست.اینکه کم و زیاد شدن نمره ها در سایت گلستان تا کی ادامه دارد ؟ ممنونم از زحمات فراوان شما

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 7 بهمن 1394 :

  سلام
  تا زمانی که نمرات قطعی شود و سایت بسته شود برای ثبت نمره

 14. نویسنده دیدگاه : مهسا - در تاریخ : 7 بهمن 1394

  سلام .ببخشید شما در جواب دوستان فرمودید که امکان اصلاحیه ی مجدد هست در صورتی که با تماس بنده به دانشگاه در مورد این موضوع گفتند :خیر .هر درس یکبار بررسی می گردد.شما مطمئن هستید که دوباره واحدی بازرسی مجدد شود ؟(امیدش هست).لطفا پاسخ سوال من هم در این صفحه دهید.مرسی

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1394 :

  سلام
  دوست عزیز بررسی اعتراضات ربطی به مراکز ندارد که انها اظهارنظر کردند!!
  بررسی اعتراضات دست مرکز آزمون سازمان مرکزی می باشد تا زمانی که اعتراض باشد بررسی می شود

 15. نویسنده دیدگاه : علیرضا - در تاریخ : 7 بهمن 1394

  ممنون از سایت خوب و اطلاع رسونی های شما عزیزان

 16. نویسنده دیدگاه : امید - در تاریخ : 7 بهمن 1394

  درود
  امتحانا تمام شد اکثر نمره ها و اعتراضات هم ثبت شد ولی سوالات درس مالیه عمومی 1221034 در سایت قرار داده نشد میخواستیم اعتراض کنیم ولی سوالات رو قرار ندادن آخه چرا؟ نمیدونم
  لطفا پیگیری کنید
  با سپاس

 17. نویسنده دیدگاه : بهار - در تاریخ : 7 بهمن 1394

  سلام جواب سوال 17 علوم قرآن3 ارشد اشتباه بود اعتراض کردیم تا الان که اصلاح نشده تا کی باید منتظر باشیم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1394 :

  سلام
  اعتراض خود را مجددا به مرکز آزمون ارسال کنید

 18. نویسنده دیدگاه : رها - در تاریخ : 8 بهمن 1394

  سلام چرا اعتراض درس حفظ جزء سی رسیدگی نشده،من دستگاه فاکس ندارم،خواهش میکنم شماپیگیری کنید.
  سوال ۵گزینه دال درسته که در سیستم اشتباها گزینه الف خورده است.رشته حسابداری،کد درس۱۲۲۰۶۵۷
  ممنونم خواهشا پیگیری کنید

 19. نویسنده دیدگاه : مهسا - در تاریخ : 8 بهمن 1394

  سلام ، نمرات برخی از دروس تایید شده درحالی که طبق سیستم تا دهم بهمن مهلت اعتراض دارند .با این وجود اگراین دروس رو اعتراض بزنیم ، استاد میتونه نمرات رو تغییر بده؟؟ این در حالی اساتید میگن بدون اطلاع ما تایید شده ؟؟ممنون می شم اگه جواب سوالم رو بدید .

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1394 :

  سلام
  اگر نمره تایید شده باشد خیر استاد نمی تواند نمره را تغییر دهد مگر اینکه مرکزتان تایید نمره را بردارد

 20. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 8 بهمن 1394

  سلام .من دانشجوی ترم آخر رشته مهندسی مدیریت پروژه هستم و سوالای درس آمار و احتمالات مهندسی ما هم تستی و هم تشریحی خارج از منبع بو د حداقل 10 سوال از تستی و سوال های 2و 3و4 تشریحی ولی تا حالا هیچ تغییری در نمره ها اعمال نشده خواهش میکنم شما هم اعلام کنید من واقعا برای این دانشگاه متاسفم.منبع ما کتاب آقایان پرویز نصیری و علی قربانی بوده ولی تمام سوالا از کتاب دکتر پرویز نصیری بود واقعا یکی باید این دانشگاه و طراحاشو توجیح کنه

 21. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 9 بهمن 1394

  سلام. من دانشجوی ترم آخر مهندسی مدیریت پروژه هستم. در تاریخ 24 دی این درسو امتحان دادم و به خارج از منبع بودن سوال های 1 ،24،25،6،7،8،9،21 تستی در سایت اعتراض کردم و تا امروز هیچ نتیجه ای دریافت نکردم. آیا تمامی اعتراض ها بررسی شده؟؟؟ یا امکان اصلاح بعضی دروس هنوز وجود داره؟ لطفا میشه شما پیگیری کنید.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 9 بهمن 1394 :

  سلام
  اگر اعتراض کردید و هنوز تغییری نکرده مجددا اعتراض خود را به مرکز ازمون فکس کنید

 22. نویسنده دیدگاه : عباس - در تاریخ : 9 بهمن 1394

  سلام
  درس هایی که “تایید استاد” دارن، توی نمره شون تغییر ایجاد میشه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 9 بهمن 1394 :

  سلام
  خیر

 23. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 10 بهمن 1394

  سلام..من امروز ساعت 12 کلاس اینترنتی دارم ولی هنوز نمیتونم وارد سایت بشم..به نظر شما علتش چی میتونه باشه؟….ترم پیش با همین امکانات سیستمم راحت وارد میشد!!

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 10 بهمن 1394 :

  سلام
  با قطب مورد نظر خود تماس بگیرید تا بررسی کنند

 24. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 10 بهمن 1394

  ممنون میشم شماره تماس یا ایمیل قطب تبریز و تهران شرق رو اعلام بفرمایین.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 10 بهمن 1394 :

  قطب آذربایجان شرقی : b_alizadeh2007@yahoo.com
  قطب تهران شرق : lms.tshargh@yahoo.com

 25. نویسنده دیدگاه : سارا - در تاریخ : 11 بهمن 1394

  بچه های تهران شمال برای اینکه ثابت کنند درس امار کارشناسی ارشد مهندسی صنایع خارج منبع بوده خانوم سید مراد رو راضی کنند مجبور شدند از آقای صادقیان رییس گروه مهندسی صنایع و مدرس امار کمک بگیرند.وحضوری اقدام کردند.اصلا به قاکس ها اهمییت نمیدهند.الکی گفتند که هیچکی اعتراض نکرده.

 26. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 11 بهمن 1394

  سلام…ایمیل تهران شرق غیر فعاله!!!!به دستشون نمیرسه!!
  چیکار کنیم؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 11 بهمن 1394 :

  سلام
  با مرکز تهران شرق تماس بگیرید و ایمیلشون رو بخواهید

 27. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 11 بهمن 1394

  سلام. این یعنی قبول کردن که سوال های درس آمار و احتمالات کد درسی 1122002 مشترک بین مهندسی صنایع، پروژه و اجرایی خارج از منبع بوده؟؟؟؟ یا هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدن؟؟؟ خواهش میکنم اگه کسی مطمئن شده بگه. منم امروز پیگیری کردم ،گفتن داره بررسی میشه.

 28. نویسنده دیدگاه : صادق - در تاریخ : 12 بهمن 1394

  با سلام.خیلی ممنونم که کمکم کردید.

 29. نویسنده دیدگاه : بهار - در تاریخ : 12 بهمن 1394

  سلام
  چرا این ترم به اعتراضات اهمیتی نمیدن

 30. نویسنده دیدگاه : دانشجو - در تاریخ : 14 بهمن 1394

  سلام چرااین ترم به اعتراضات ما توجه نمی کنند پیش خدا باید جوابگو باشند یعنی اینقدر اجحاف درحق دانشجو درسته ؟؟؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 بهمن 1394 :

  سلام
  دوست عزیز اگر اعتراض کرده اید و موافقت نشده مجددا اعتراض خود را به مرکز آزمون فکس کنید.

 31. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 14 بهمن 1394

  با سلام. یه سوال خیلی مهم.آیا مراکز در این نیمسال میتونن نمرات رو تایید بزنن و قفل کنن در صورتی که استاد هنوز برای درس مورد نظر مهلت اعتراض گذاشته و نمرات رو ثبت قطعی نکرده؟؟؟؟نمره یکی از دروس من روز 11 بهمن اعلام شده و استاد برای اون تا تارخ 15 بهمن مهلت اعتراض گذاشته در صورتیکه آموزش روز 11 بهمن تمامی نمرات رو تایید کرده، آیا استاد دیگه نمیتونه نمره هارو تغییر بده؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم راهنمایی کنید.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 بهمن 1394 :

  سلام
  بله تایید کلی نمرات دست خود مراکز می باشد.
  اگر استناد درخواست کند مرکزتان می تواند نمره را از تایید خارج کند

 32. نویسنده دیدگاه : عبدی - در تاریخ : 23 بهمن 1394

  سلام خسته نباشید.ترم قبل درس متون زبان خارجه۱ رشته کارشناسی حقوق سوال ۱۸ کلیدش غلط بوده وهنوز اصلاح نشده واقعا نیاز به اصلاح دارد خواهش می کنیم ما دانشجویان حقوق که انجام شود بسیار متشکریم.

 33. نویسنده دیدگاه : احمد - در تاریخ : 24 بهمن 1394

  سلام لطفا شماره تماس با مرکز آزمون رو منتشر کنید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 24 بهمن 1394 :

  سلام
  متن خبر بالا رو مطالعه کنید!!

 34. نویسنده دیدگاه : احمد - در تاریخ : 25 بهمن 1394

  باسلام یعنی هنوز دارن اعتراضات رو بررسی میکنن؟ پس چرا به اعتراضاتمون رسیدگی نشده؟ دوبار فرستادم

 35. نویسنده دیدگاه : احمد - در تاریخ : 3 اسفند 1394

  باسلام خبر جدیدی از مرکز آزمون ندارین؟یعنی هنوز دارن اعتراضات رو بررسی میکنن؟ با تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 اسفند 1394 :

  سلام
  خیر خبر جدیدی نیست

 36. نویسنده دیدگاه : دانشجو - در تاریخ : 5 اسفند 1394

  با سلام درس حقوق مدنی 7 سوال 24 چرا اصلاخیه نخورده ؟ هیچ کدام از گزینه ها درست نیست لطفا رسیدگی نمایید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1394 :

  سلام
  اگر اعتراضی دارید که هنوز رسیدگی نشده با نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی و شماره تماس و توضیح کامل اعتراض به مرکز ازمون فکس کنید

 37. نویسنده دیدگاه : مهسا - در تاریخ : 20 اسفند 1394

  سلام پشتیبان عزیز…حالتون چطوره….خسته نباشید، بابت تمام زحماتی که به شما ،طی روزهای امتحان دادیم… پیشاپیش سال نو را به شما تبریک میگم … انشاله سال خوبی داشته باشید…امیدوارم شاد و سلامت باشید…دلم واستون تنگ شده بود…مواظب خودتون باشید.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 اسفند 1394 :

  سلام
  سپاس از شما. سال نو پیشاپیش نیز بر شما مبارک
  ممنون که به یاد ما هستید :)

 38. نویسنده دیدگاه : احمد - در تاریخ : 20 اسفند 1394

  باسلام شماره تماس مرکز آزمون بوق ممتد میزنه چندمین بار اعتراض فکس کردیم اما انگار نه انگار بنظرتون اعتراضات رو رسیدگی میکنن؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 اسفند 1394 :

  سلام
  دیگه اعتراضات خیلی کم هست و باید با مشخصات کامل کامل ارسال کنید تا رسیدگی شود.
  منظور توضیحات کامل اعتراض – نام و نام خانوادگی – شماره دانشجویی – نام مرکز – شماره تماس

 39. نویسنده دیدگاه : مهسا - در تاریخ : 8 تیر 1395

  با سلام وعرض ادب
  اخرین زمان برای وارد کردن نمره سمینار توسط اساتید تا چندم تیر می باشد ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 تیر 1395 :

  سلام
  تا 1 ماه بعد از پایان امتحانات فرصت دارند

 40. نویسنده دیدگاه : مهسا - در تاریخ : 13 تیر 1395

  ممنون از شما که پاسخگوی سوالات من می باشید…دوستتون دارم…

 41. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 26 تیر 1395

  سلام. نتیجه و لیست اعتراضات نیمسال دوم 95 که خرداد ماه برگزار شد رو در سایت ندارید؟؟؟ من پیدا نکردم اگه ممکنه لینکش را بدید

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 26 تیر 1395 :

  سلام
  اعتراضات توسط خود مرکز آزمون برروی نمرات اعمال می شود

 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند


 • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

30 دی 1395 | کد خبر : 49410

آغاز انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

آغاز انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

پیام نورنا : از هم اکنون می توانید برای ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور اقدام کنید / نکاتی بسیار مهم جهت سهولت در انتخاب واحد دانشجویان / اطلاعیه در مورد تعداد واحد قابل اخذ

30 دی 1395 | کد خبر : 49408

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

29 دی 1395 | کد خبر : 49343

مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 پیام نور تمدید شد

مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 پیام نور تمدید شد

پیام نورنا : مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تمدید شد.

29 دی 1395 | کد خبر : 49330

لیست دوم دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

لیست دوم دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

پیام نورنا: با عنایت به ریزشی بودن و خارج از منبع بودن امتحانات برخی از دروس در نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور , آزمون مجدد برای این دروس برگزار خواهد شد / لیست جدید دروس آزمون مجدد

29 دی 1395 | کد خبر : 48791

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / زمان های ضروری

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / زمان های ضروری

سایت پیام نورنا : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 دانشگاه پیام نور از 30 دی ماه آغاز خواهد شد / زمان های ضروری نیمسال دوم 96-95

28 دی 1395 | کد خبر : 49310

مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد/

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمان در نیمسال دوم 96-95 پیام نور

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمان در نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت درخواست مهمان موقت و دائم در نیمسال دوم 96-95 دانشگاه پیام نور تمدید شد.

27 دی 1395 | کد خبر : 49199

بخشنامه/

لیست اول دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

لیست اول دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

پیام نورنا: با عنایت به ریزشی بودن و خارج از منبع بودن امتحانات برخی از دروس در نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور , آزمون مجدد برای این دروس برگزار خواهد شد / لیست دروس آزمون مجدد

8 دی 1395 | کد خبر : 48345

طرح اختصاصی پیام نورنا /

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیام نورنا : اعتراضات شما به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور از طریق سایت پیام نورنا به صورت ویژه پیگیری خواهد شد / اعتراضات خود را ثبت کنید

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی،ارشد و دکتری
موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،سایت پایان نامه
درخواست پایان نامه،پایان نامه دکتری،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر،برق،معماری،عمران
مکانیک،شیمی،حقوق،مدیریت،روانشناسی،حسابداری،صنایع،دامپزشکی...
» مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد،انجام پایان نامه دکتری
مشاوره پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،پایان نامه
موسسه مشاوران تهران
» موسسه پایان نامه ، سفارش پایان نامه ، پایان نامه ارشد
پایان نامه دکتری ، تهیه پایان نامه ، موسسات پایان نامه
انجام پایان نامه ، انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری
» موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
انجام پایان نامه،پایان نامه،پایان نامه ارشد،تهیه پایان نامه
مشاوره پایان نامه،موسسات پایان نامه،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،انجام پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
سفارش پایان نامه،تهیه پایان نامه،سایت پایان نامه
مشاوره پایان نامه،مشاور پایان نامه،پایان نامه ارشد
» مشاوره و انجام پایان نامه | مشاوره و انجام رساله
مشاوره و انجام پایان نامه ارشد | تبدیل پایان نامه به کتاب
» انجام مقاله ISI و ISC | پذیرش مقاله ISI و ISC
چاپ مقاله ISI و ISC | ویرایش مقاله ISI و ISC
» خرید شارژ مستقیم رایتل ایرانسل همراه اول و اتوشارژ
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» خرید اینترنتی کتاب
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top