چاپ خبر
گزارش تصویری /

تجمع اعتراض آمیز دانشجویان دانشگاه پیام نور قزوین

سایت پیام نورنا : دانشجویان دانشگاه پیام نور استان قزوین در تجمعی اعتراضی، نسبت به قوانین جدید دانشگاه در رابطه با نحوه واریز شهریه اعتراض کردند.

به گزارش سایت پیام نورنا (PNUNA.COM) :  فارس – پیش از ظهر امروز جمعی از دانشجویان معترض به قانون جدید دانشگاه پیام نور در شهر قزوین به نشانه اعتراض در مقابل درب دانشگاه پیام نور تجمع کرده و از مسئولان این دانشگاه خواستار تغییر در روند سیاست‌های اتخاذ شده را داشتند.

یکی از دانشجویان دانشگاه پیام نور شهر قزوین با بیان اینکه اعتراض و تجمع دانشجویان مبنی بر قانون جدید واریز شهریه دانشگاه پیام نور بوده است، اظهار کرد: دانشجویان پیش از آغاز ترم جدید اجازه واریز هزینه را داشتند اما مطابق مقررات جدید این دانشگاه، ثبت‌نام ترم جدید دانشجویان تا زمان تسویه کامل شهریه متغیر، قطعی نمی‌شود.

وی افزود: در ترم‌های گذشته مسئولان این دانشگاه به دانشجویان برای پرداخت شهریه تا زمان امتحانات مهلت می‌دادند و حتی دانشجویان به صورت اقساطی شهریه‌های خود را پرداخت می‌کردند.

این دانشجو در ادامه گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور در قانون جدید ملزم به پرداخت شهریه تا تاریخ 25 بهمن‌ ماه جاری هستند.

وی با اشاره به کافی نبودن وام دانشجویی برای پرداخت شهریه‌ها عنوان کرد: دانشجویانی که تملک مالی کافی ندارند قادر به پرداخت شهریه به صورت نقدی نبوده و از مسئولان در این خصوص درخواست مساعدت دارند.

 در این تجمع بیانیه توسط دانشجویان خوانده شده که به امضای 700 دانشجو رسید.

منبع عکس ها : تابناک

برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی برروی آن کلیک کنید

 تجمع اعتراض آمیز دانشجویان دانشگاه پیام نور قزوین

تجمع اعتراض آمیز دانشجویان دانشگاه پیام نور قزوین

تجمع اعتراض آمیز دانشجویان دانشگاه پیام نور قزوین

تجمع اعتراض آمیز دانشجویان دانشگاه پیام نور قزوین

تجمع اعتراض آمیز دانشجویان دانشگاه پیام نور قزویننظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : محمد مزیداوی - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام پشتیبان عزیز با وجود این اعتراضات احتمال تغییر شیوه گرفتن شهریه تغییر کند لطفا پاسخ سوال مرا بدهید؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 بهمن 1394 :

  سلام
  مشخص نیست

 2. نویسنده دیدگاه : یلدا - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  ما دانشجوهای قزوین اگه بااین اعتراض این قانون میخره لغو نکن
  مطمئن باشن ایندفه اعتراض ما توشهر قروین نخواهد بود

 3. نویسنده دیدگاه : Afsoon - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام خسته نباشید واقعا این کارشون مسخرست اول شهریه ثابت گرفتن سعی کردیم باهاش کنار بیایم.اما این دیگه خیلی ظلمه. اگه پیام نوریا داشتن که میرفتن آزاد. الان مهلت دادن که اگه شهریه ندین واحدتاتون رو حذف میکنیم؟! این درسته که اینقد نسبت به پیام نوریا ظلم میکنن؟!! این تحقیره…

 4. نویسنده دیدگاه : ممرضا - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  دمشون گرم

 5. نویسنده دیدگاه : فروتن - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  با سلام
  دانشگاه پیام نور مدارک تحصیلی اینجانب را گم نمود کل پرونده ناپدید شده الان هم به من مدرک نمیدهند که برو مدارک بیار میخواستم بدانم از این بی مسئولیتی کجا باید شکایت کنم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 بهمن 1394 :

  سلام
  این موضوع رو از اداره بازرسی ، نظارت و ارزیابی استان و یا سازمان مرکزی پیگیری کنید.

 6. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام بی خود خودتون رو خسته نکنید این سیاست دیگر تغییر نمی کند پیام نور حرفش یکیه!!!!

 7. نویسنده دیدگاه : ﺗﻮﺣﻴﺪ - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  ﺁﻗﺎ ﺗﻮ اﻳﻦ ﻭﺿﻴﻌﺖ ﺑﺪ اﻗﺘﺼﺎﺩﻱ ﺩاﻧﺸﺠﻮ ﭼﻜﺎﺭ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻜﻨﻪ ﺩاﻧﺸﺠﻮ ﺑﺨﺎﻃﺮ اﻳﻦ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﻣﻴﺮﻩ ﻛﺎﺭﮔﺮﻱ ﻣﻴﻜﻨﻪ….ﻫﻤﻪ ﻛﻪ ﻭﺿﻌﺸﻮ. ﻣﺜﻞ ﺁﻗﺎﻳﻮﻥ ﺧﺐ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ…ﻣﺘﺎﺳﻔﻢ…..

 8. نویسنده دیدگاه : مهدی - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  دیروز مشهد و امروز هم قزوین اگه یکی دو تا شهر دیگه هم همراهی کنن قطعا قانون بر می دارند
  اینا هم میفهمنن که هر کاری خواستن نمی تونم سر پیام نوریها در بیارن
  بچه ها استقامت کنید

 9. نویسنده دیدگاه : hossein - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  واقفا متاسفموبرای این دانشگاه بااین عملکرد ضعیف اموزشی انقدر هزینه بالا میبرد ودر دریافتشم انقدر عجله داره

 10. نویسنده دیدگاه : علی - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام
  من ترم اخر ارشد هستم
  این ترم فقط پایان نامه دارم و انتخاب واحد کردم
  شهریه متغیر یک میلیون و سیصد تومان شد .
  لطفا به سوالات من جواب دهید واقعا نگران هستم .

  1-من نیازی به حذف اضافه ندارم . ایا اگر من شهریه را تا 25 بهمن پرداخت نکنم مشکلی پیش میاید ؟؟

  2-یک نفر از دوستان گفتند که مسیولان گفتند اگر شهریه متغیر را تا 25 پرداخت نکنیم انتخاب واحد را که قبلا برای ترم جدید کردیم را حذف می کنند . ایا واقعا این کار را می کنند ؟؟؟

  متشکرم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 بهمن 1394 :

  سلام
  1- بعید هست مشکلی پیش بیاید
  2-خیر اینجوری نیست

 11. نویسنده دیدگاه : amir - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  با عرض سلام و خسته نباشید. نکاتی رو خدمت همه عرض کنم. در مورد وام بنده 1950000 وام گرفته بودم به محض اینکه تحصیلم تموم شد برای من قسط بندی کردن. با اینکه باید افرادی که سربازی نرفتن برن سربازی و سپس قسط بپردازند. کلی هم قسط معوق به پای من انداختند و همش برام پیامک میومد که زور برو بریز در ضمن بنده حدود 2250000 باید بریزم. به همه جا هم زنگ زدم و ایمیل کردم اما درست نشد که نشد. گول 4 درصد اونا رو نخورید.میگن اما بعدش ببینید چند درصد ازتون می گیرن.
  در مورد الکترونیکی کردن دروس هم خدمتتون عرض کنم که در درس های خودخوان شهریه نصف می شود و دانشگاه پیام نور تدبیر فرمودند که از دانشجویان هرجور که هست پول کامل رو بگیرند. کلاس های الکترونیکی در مقطع ارشد به اینگونه بود که استاد میومد و آنلاین می شد و درسش رو می داد که اصلاً هم نمی فهمی و نمی تونی سوال کنی چون حدود 100 دانشجو هم زمان آنلاین هستند. 2 کار می شود کرد. یکی اعتراض مسالمت آمیز و اگر جواب نداد دروس الکترونیکی رو برندارید چون به ضرر شما و به نفع دانشگاه پیام نوره. در ضمن دانشگاه باید حق انتخاب بذاره برای دانشجو. ابتدا باید دانشجویان انتخاب واحد کنند و اگر ظرفیت کلاسی زیر 10 دانشجو بود آنوقت درس را خودخوان یا الکترونیکی کنند. الان که دانشگاه زیاده اگر هم جواب نگرفتید به صورت گروهی انصراف بدین بعد ببینید درست میشه یا نه. بخدا انصراف هم بدین چیزی رو از دست نمی دین حداقل زورگوییشون کمتر میشه.

 12. نویسنده دیدگاه : میترا صدیقی - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  خواهشا رسیدگی کنید در مورد شهریه من و همسرم با هم درس میخونیم و واقعا ظلم هست که یه دفعه این همه پول رو بدیم .باتوجه که فرزند پشت کنکوری هم داریم.یارانه ما رو به علت نا معلوم قطع کردن واقعا توان مالیش رو نداریم

 13. نویسنده دیدگاه : میترا صدیقی - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  خواهشا در مورد شهریه رسیدگی کنید

 14. نویسنده دیدگاه : بخشی - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام ما دانشجویان تهران هم خواستار لغو اصلاحیه جدیدواریز شهریه متغییر هستیم.

 15. نویسنده دیدگاه : مینا - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  دانشگاه باید با حرف دانشجوپیش بره وگرنه عده ای زیادی انصراف خواهند داد.از شما عزیزان خواهشمندیم که روند پرداخت شهریه متغییر را به حالت اول برگردونید

 16. نویسنده دیدگاه : sahar - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام خسته نباشید اگه تا25بهمن شهریه متغیر پرداخت نشه یعنی نمیتونیم تو امتحانات اخرترم شرکت کنیم حذف میشیم؟؟ایااحتمالش هس این قانون لغو شه؟!

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 بهمن 1394 :

  سلام
  خیر می توانید در امتحان شرکت کنید و حذف هم نمی شوید

 17. نویسنده دیدگاه : صالح ... پیام - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام
  ترم اخر کارشناسی اگر معدل بالای 17 نباشه میشه 24 واحد برداشت؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 بهمن 1394 :

  سلام
  اگر معدل کل شما بالای 12 باشد بله می توانید

 18. نویسنده دیدگاه : سینا - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام پشتیبان عزیز خسته نباشین.

  ترم پیش با ی استاد مشکلی پیش اومد برام و بعد از پیگیری های زیاد رئیس دانشگاه گفتن که دیگه به این استاد درس نمیدن و قطع همکاری میکنن ولی بازم به همون استاد درس دادن و حتی برنامه کلاسیشو داده..
  میخواستم بدونم از کجا پیگیر این قضیه بشم..
  تشکر فراوان

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 بهمن 1394 :

  سلام
  از اداره بازرسی و ارزیابی مرکز استانی خود پیگیری کنید

 19. نویسنده دیدگاه : دانشجو - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  همیشه باید منتظر تصمیمات یهویی و عجولانه ی مسئولین باشیم.تصمیماتی که فقط برای خودشون منفعت داره و غیر از این هیچ پایه و اساس دیگه ای نداره.مثه بقیه کارهاشون.ما اومدیم پیام نور برای دروس خودخوان و شهریه اش وگرنه دانشگاه آزاد خیلی راحت تر نمره میداد.این روزها هم که وزارت علوم بعد از سال ها به خودش اومده و تصمیم گرفته به بعضی از رشته ها مدرک معادل مهندسی بده.صبح بخیر واقعا آقایان مسئول!!! هیچ چیز در این دانشگاه سر جایش نیست.یک ماه بیشتر از امتحانا میگذره و همچنان ما منتظر تایید نمرات هستیم و منتظر ارائه دروس..مسئولیت پذیر نیستید همچین مسئولیت سنگینی رو بر عهده نگیرید.اونم صرفا برای منافع شخصی و پول.

 20. نویسنده دیدگاه : سید - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  واقعا زشته . این ظم در حق دانشجوهاست

 21. نویسنده دیدگاه : فرشاد - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام … دیگه بی کفایتی هم حدی داره … حتی مرکز ما ی اطلاعیه نزده که همچین قانونی اومده … همه ما فکر میکردیم منظور شهریه متغیر ترم قبله اگه این سایت نبود من باید از کجا خبر دار میشدم … این چ قانون مسخره ایه آخه طی یک ماه ۸۰۰ تومن پول شهریه دادم ۶۰۰ دیگه از کجا بیارم دوباره … چرا درک نمیکنن … به کی فشار بیاریم به خودمون ؟ به خونوادمون ؟ بابا نشستین هر روز یه قانون میزارین … تشکر از این سایت که آگاهمون کرد

 22. نویسنده دیدگاه : Mahsa - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  وا چرا کسی به من خبر نداد:(((((
  اگه میدونستم منم میرفتم
  من خودم به شخصه همیشه اول شهریه رو میدادم چون راحت تر بودم اما خب الان قضیه فرق داره.اینکه مجبورمون کردن اینجوری شهریه بدیم واقعا ظلمه.شاید کسی نتونه زودتر از اردیبهشت ماه این پولو واریز کنه تکلیفش چیه از طرفی این وام هم که میدن رسما کلاهبرداریه.با این سودی که از دانشجو میگیرن یجورایی انگار شهریه رو زیاد کردن

 23. نویسنده دیدگاه : نیلوفرآبی - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  کارتون قابل تحسینه بچه ها.چرا صدای بچه های تهران در نمیاد؟شما خیلی کارها میتونید انجام بدید.چرا اعتراض نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 24. نویسنده دیدگاه : عبداله - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  خدا ……..شب و روزم شده چطوری پول جور کنم واس ترم اخرانتخاب واحد کنم.اخه تو این چن روزه پول از کجا بیاریم؟کی از تون خلاص میشیم.شما عملن دارین دانشجوها رو به دزدی و خودکشی و… ترغیب میکنید.

 25. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  واقعا پیام نور شورشو در آورده..این چه وضعیه…لطفا شما به مسولین اعتراض مارو تو این سایت برسونید. شاید نداریم که اعتراض کردیم

 26. نویسنده دیدگاه : اشکان - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  من تازه پول دادم مگه سر گنج نشستم! یکی پیگیری کنه خواهشا

 27. نویسنده دیدگاه : عاطفه - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام میخواستم در مورد تجمع اعتراضی دانشجوهای پیام نورارومیه بگم….این تجمع قرار بود امروز صبح جلوی دانشگاه انجام بشه و دانشجوهام طومار اعتراضی امضا کنن…ولی مسئولین دانشگاه ظاهرا بعد از با خبر شدن از این موضوع دست پیش گرفتن که پس نیفتن و اومدنو دیروز اطلاع رسانی کردن که فردا تو سالن آمفی تئاتر پاسخگوی سوالاتتون هستیم…بله امروزم این موضوع اتفاق افتاد و رئیس دانشگاه و چندتا از مدیرای مالی دانشگاه حضور داشتن اما هر چقدر دانشجوها گفتن که این شرایط شهریه سخته واسمون ووام با سود 4درصد در واقع همون افزایش شهریس مسئولین جواب سر بالا دادنو گفتن بیارین شهریه رو واریز کنین تا کیفیت دانشگاهتون بره بالاحرف اول و آخرشونم همون بود که شهریه رو واریز کنین و ما پیگیر وام با سود 4درصد براتون هستیم….و نه برگردوندن پرداخت شهریه به حالت سابق!!!…و رئیس دانشگاهم تاکید داشت که شهریه ثابتو پرداخت کنین که دانشجوی ارشدی بلند شد و گفت شهریه ثابت واسه دانشجوی کارشناسی 130هزاره ولی شهریه ثابت من هفتصد و خورده ای هزارتومنه و الان از کجا بیارم این همه شهریه رو!!!….دانشجوی دیگه ای هم اعتراض داشت که شهریه ی من این ترم 680هزار شده و دوستم تو دانشگاه آزاد عین من انتخاب واحد کرده و شهریه ی اونم 680هزاره و اون خیلی آسونتر از من امتحان میده و نمره میگیره که رئیس دانشگاه سوال کرد که آیا شما مهمان هستین و دانشجو جواب داد خیر دانشجوی همین مرکزم که رئیس دانشگاهم گفتن نگران نباشین ایشاللا وام با سود 4درصد جور میشه و دغدغه ی شمام رفع میشه…..(ظاهرا متوجه منظور دانشجو نشده بودن ایشون !!!) تو این جلسه همچنین دانشجوها از شرایط بد آزمایشگاهها و عادی شدن دروس خودخوان و سایر ضعفای پیام نور گفتن که باز هم مسئولین جواب قانع کننده ای ندادن و حتی در مورد دروس خودخوان اصلا جواب ندادن….!!!..مافقط دیگه امیدمون بخداست که یه رحمی تو دل این مسئولین بندازه تا شاید شرایطو بحالت عادی برگردونن وگرنه با شرایط و جوابایی که ما شنیدیم گمون نمیکنیم از این مسئولین آبی واسمون گرم بشه

 28. نویسنده دیدگاه : علیرضا - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  به نظر من هیچکس شهریه رو پرداخت نکنه، و وام هم نگیره و طبق همون قانون قبلی که میشد به صورت قسطی پرداخت کرد، قبل از 25 م یه قسط کم (مثلا 10 هزارتومنی) پرداخت کنید،……… چون دارید قسطی پرداخت میکنید

 29. نویسنده دیدگاه : مهسا - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام پشتیبان گرامی خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم من اگر تا 25 شهریه نریزم حساب وامی هم نگیرم بعد طبق روال قبل قبل از امتحانام بریزم حساب پولی به شهریه ام اضاف میشه؟میتونم همچینکاری کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 بهمن 1394 :

  سلام
  بله می شود

 30. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  ما بخدا نداریم من یک طلبه ساده ام همسرم دانشجو است 5 روز نیست که شهریه ثابت رو دادم الان از کجا بیارم 700بدم بخدا سزاوار نیست با این گرانی ها

 31. نویسنده دیدگاه : سینا - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام.
  پشتیبان عزیز ی بار رفتیم اداره بازرسی گفتن این چیزا ربطی به ما نداره خود دانشگاهم پیگیری نکرد و رو حرفش نموند..
  از جای دیگه نمیشه پیگیری کرد؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 بهمن 1394 :

  سلام
  جای دیگری نیست که پیگیری کنید

 32. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  بیست و سی امشب گزارش این مشکل مارو پخش کرد اما مسئول مربوطه یه سری دروغ و وعده بی خود تحویل داد!!ما که حالا غرق شدیم ولی دیگه هیچ کسی از اطرافیانم رو نمیذارم بیاد به سرگردنه پیام نور!!!!

 33. نویسنده دیدگاه : احمدی - در تاریخ : 7 بهمن 1394

  دانشجویان پیام نور همه بدانید که اقای امور مالی فکر کرد ما خنگیم انصراف بهترین راهه واسه این دانشگاه مسخره هم ادم پول میده؟؟؟؟ماکه26نفریم داریم انصراف میدیم

 34. نویسنده دیدگاه : دانشجو - در تاریخ : 7 بهمن 1394

  سلام
  نفهمیدیم بالاخره تا 25ام شهریه رو ندیم چی میشه؟
  برای امتحانمون مشکلی پیش میاد یا نه؟

 35. نویسنده دیدگاه : یه بیچاره - در تاریخ : 7 بهمن 1394

  خواهش میکنیم مسؤولین پیام نور کمی فکرکنن مااگه این همه پولویکجا داشتیم که میرفتیم دانشگاه آزاد میخوندیم خیییییلییییم معدلمون بالاتر میشد بابا والله نداریم اصلا باید همه باهم انصراف بدیم تاببینم میخوان چطور این قوانین مسخره رواجرا کنن

 36. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 8 بهمن 1394

  با این جواب هایی که مسئولین …………میدن فیکر میکنن ما نمی فهمیم و بچه هستیم ..مسئولین ما دانشجو همین دانشگاه زور گو هستیم بچه ها معترض آفرین و تشکر تشکر متحد متحد به نظر من هم باید انصراف بدیم تا درس عبرت بشه براشون

 37. نویسنده دیدگاه : z - در تاریخ : 13 بهمن 1394

  واقعا انصاف نیس ک بخوایم با این امکانات خیییییییییییییلی کم دانشگاه پیام نور این شهریه رو پرداخت کنیم…..
  اگ میخاسیم انقدر شهریه بدیم ک میرفتیم دانشگاه ازاد ک حداقل امکاناتشون از اینجا بهتره

 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند


 • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

2 بهمن 1395 | کد خبر : 49469

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم 96-95 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم 96-95 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم 96-95 پیام نور از 2 بهمن ماه 95 آغاز شده است.

2 بهمن 1395 | کد خبر : 49467

اختصاصی پیام نورنا /

دانلود برنامه امتحانات نیمسال دوم 96-95 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات نیمسال دوم 96-95 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد / شامل تمامی مقاطع تحصیلی

30 دی 1395 | کد خبر : 49408

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه | مشاوره و انجام رساله
مشاوره و انجام پایان نامه ارشد | تبدیل پایان نامه به کتاب
» انجام مقاله ISI و ISC | پذیرش مقاله ISI و ISC
چاپ مقاله ISI و ISC | ویرایش مقاله ISI و ISC
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» خرید اینترنتی کتاب
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» مرجع دانلود پژوهش های دانشجویی
دانلود مقاله – دانلود پایان نامه
» دانلود آهنگ جدید
» خرید اینترنتی کتاب درسی و کنکوری
بانک کتاب پایتخت
» ترجمه مقاله و متون تخصصی در سایت ترجمه گستر
سفارش ترجمه آنلاین انگلیسی و فارسی
» ارسال اس ام اس
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

تلگرام اخبار پیام نور
Goto Top