چاپ خبر

نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال 95 پیام نور (نوبت شانزدهم) اعلام شد

سایت پیام نورنا : نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال 1395 (نوبت شانزدهم) دانشگاه پیام‌نور اعلام شد / انتشار کارنامه همزمان با اعلام نتایج

 

برای ادامه بحث و گفتگو مراجعه کنید به :

توضیحات کامل نحوه و چگونگی ثبت نام /
آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد فراگیر نوبت شانزدهم سال 95 پیام نور – کلیک کنید

 

 


به گزارش سایت پیام نورنا (PNUNA.COM) : نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال 95 (نوبت شانزدهم) دانشگاه پیام نور اعلام شد.

شرکت‌کنندگان در آزمون دوره‌ های کارشناسی ارشد فراگیر سال 95 دانشگاه پیام نور می توانند با ارایه شماره داوطلبی، شماره شناسنامه یا شماره پرونده، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد از نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر خود مطلع شوند.

 

مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال 95 (نوبت شانزدهم) دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 

دوستانی که تمایل دارند در قسمت نظرات همین خبر ، قبولی خود را با نام رشته محل اعلام کنند

 


* پذیرش قبول شدگان برای مهر ماه 95 می باشد و می توانند تحصیل خود را از نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 آغاز کنند.

نکته : امکان ثبت نام و انتخاب واحد برای دانشجویان ایرانی که تا تاریخ 31 تیرماه 1395 دانش آموخته دوره کارشناسی شده اند، برای دوره تابستانی 95 فراهم شده است و دانشجویان در صورت تمایل می توانند دروس دانشپذیری را که نمره خام آن کمتر از 12 می باشد و نیز دروس جبرانی (برای رشته های نامرتبط و جبرانی اجباری) را در دوره مذکور اخذ و بگذرانند.

* مشخص نیست تکمیل ظرفیتی در کار باشد یا خیر – دوره قبل تکمیل ظرفیتی در کار نبود.

* دانشجویان مشروط قبول باید در ترم نخست دروس مردودی خود را اخذ کنند. بعد از قبولی در دروس دانشپذیری ، نمرات مردودی دانشپذیری کد 3 میگیرند و از معدل کل دانشجو حذف می شوند.

* اگر شماره پرونده و شماره دواطلبی و … را فراموش کرده اید :
داوطلبانی که اطلاعات ثبت نام خود را فراموش یا گم کرده اند باید وارد سایت سازمان سنجش بشوند و از قسمت پاسخگویی الکترونیکی (اینجا کلیک کنید دسترسی سریع  : ورود به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش) ابتدا در سایت عضو شوید (دقت کنید اطلاعات شما باید صحیح باشد شماره ملی و نام و نام خانوادگی و …) سپس نسبت به ارسال درخواست اعلام شماره پرونده و شماره دواطلبی اقدام کنید


ثبت نام پذیرفته شدگان به صورت غیرحضوری و از طریق سیستم گلستان دانشگاه پیام نور به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir انجام خواهد شد.

 

زمان ، نحوه و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان به زودی از طریق همین سایت (PNUNA.COM) اطلاع رسانی خواهد شد

 


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر (دانش‌پذیری کارشناسی ارشد) سال 1395 دانشگاه پیام‌نور (نوبت شانزدهم)

با آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر (دانش‌پذیری کارشناسی ارشد) دانشگاه پیام‌نور در سال 1395 (نوبت شانزدهم) اعلام گردیده، از آنها دعوت به عمل می آید که بمنظور ثبت‌نام در کد قبولی اعلام شده به همین سایت WWW.PNUNA.COM مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام:

1- اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه. (دو سری).

2- اصل و تصویر کارت ملی.

3- شش (6) قطعه عکس 4×3 جدید تمام رخ با زمینه روشن تهیه شده در سالجاری و پشت نویسی شده.

4- اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی (لیسانس) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد.

تبصره 1 : پذیرفته‌شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نمی‌باشند؛ لازم است اصل گواهی دانش‌آموختگی تایید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کارشناسی (لیسانس) را ارائه نمایند که در آن عبارت زیر قید شده باشد.

«اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ویا شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌باشد.»

تبصره 2 : بر اساس مصوبه شماره 368 مورخ 74/11/3 شورای عالی انقلاب فرهنگی، طلاب و فضلاء حوزه علمیه که بر اساس مدارک صادر شده توسط مدیریت حوزه علمیه قم و یا مشهد دوره سطح دو را با موفقیت گذرانده‌اند، همانند دارندگان مدرک کارشناسی می‌توانند در رشته‌های علوم انسانی این دوره تحصیل نمایند.

5- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (برای برادران)

 

یادآوری مهم:

کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است برای اطلاع دقیق از چگونگی ثبت‌نام خود به همین سایت WWW.PNUNA.COM مراجعه نمایند.

در پایان لازم به توضیح است که کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون از تاریخ 8 اردیبهشت 95 بر روی سایت سازمان قابل مشاهده می‌باشد‌، لذا داوطلبان پس از رویت کارنامه نتیجه خود می‌توانند سوالات خود را از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و یا با شماره تلفن 42163 – 021  مطرح نموده و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری فرمایند.


در همین زمینه بخوانید:

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور باید بدانند!

پاسخگویی به برخی از سوالات داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور

سنوات تحصیلی مقاطع کارشناسی و کارشناس ارشد در دانشگاه پیام نور

دستورالعمل و شرایط درخواست مهمان و انتقالی در دانشگاه پیام نور

 مطالب مرتبط :
Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : h - در تاریخ : 14 اردیبهشت 1395

  سلام چرامن هرچی تلاش میکنم کارنامه ام رونمی تونم ببینم
  شماره داوطلبی 14….وش ش ….می باشد

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  12/00 2 حسابرسی پیشرفته 1
  9/00 3 حسابداری بخش عمومی 2
  4/80 3 حسابداری مدیریت 3
  مردود وضعیت قبولی

 2. نویسنده دیدگاه : mehdi - در تاریخ : 14 اردیبهشت 1395

  سلام تکلیف پایان نامه تو فراگیر ارشد که امتحاناش مجازیه چی میشه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  به صورت عادی اخذ می شود

 3. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : 14 اردیبهشت 1395

  سلام
  کسانی که در آزمون ورودی پذیرفته شده اند و دروسی نمره زیر 12 آورده اند آیا باید شهریه دروس زیر 12 هم بپردازند ؟

  2- واحد های قبولی جزء همان 32 واحد است یا اینکه بعد از پذیرش باید 32 واحد گذراند؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  بله شهریه دروس دانشپذیری اخذ می شود
  بله جز واحدهای شما محاسبه می شود

 4. نویسنده دیدگاه : Samira - در تاریخ : 14 اردیبهشت 1395

  سلام
  یه سوال داشتم من که مازندران قبول شدم میتونم امتحانات پایان ترم تو دانشگاه پیام نور شهر خودم بدم؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  در ارشد تعیین محل آزمون هست که می توانید در هر مرکزی از پیام نور امتحان دهید

 5. نویسنده دیدگاه : حمید - در تاریخ : 14 اردیبهشت 1395

  سلام به همه دوستان!من مدیریت دولتی شیراز قبول شدم ولی خیلی احتمالش کمه که برم! شما ببینین یه بیمارستان خصوصی هزینه بالاتر می گیره و خدمات به مراتب بهتری از بیمارستان دولتی ارایه میده و همینطور یه دبستان غیر انتفاعی چه خدماتی داره ارایه میده در مقایسه با دولتی! و اما دانشگاه پیام نور با هزینه ای که داره می گیره چه خدمتی داره میده به دانشجوهاش؟ چند روز پیش رفتم گزینش سپاه داره میگه ما برای پذیرش فارغ التحصیلان پیام نور منع قانونی داریم!از یکی از اشناها که تو بانک کار میکنه پرسیدم اونم داره میگه واسه استخدام تو بانک دانشجوی پیام نور مسیر سختی داره چون موقع مصاحبه قبولش نمیکنن و میگن ما نمیتونیم شمایی که لیسانس غیرمرتبط داشتی و صرفا با خوندن چندتا درس حفظی و بدون پاس کردن درس زبان و ریاضی برای ارشد پیام نور پذیرفته شدین رو استخدام کنیم و….!این در حالیه که مدرک گرفتن تو پیام نور به شدت سخت تر از ازاد و دولتی هست چون من خودم کارشناسیم دولتی بودم این موضوع رو خوب درک می کنم!پس ما باید بدونیم تو چه مسیری داریم پا میذاریم آیا نتایجی که از این دوسه سال ما به دست میاریم ارزش هزینه و صرف وقت و عمرمون رو داره یا نه؟ ایا با داشتن ارشد از پیام نور ما میتونیم پیشرفتی داشته باشیم تو زندگیمون یا نه؟و هزار تا سوال دیگه که ما باید از خودمون بپرسیم!نباید با این مساله احساسی برخورد کرد و گفت بله من ارشد قبول شدم من فوق لیسانس می گیرم و من تو شهر خودمم و من ….!باید سنجیده و منطقی بود چون بعد از دوسه سال صرف وقت دیگه راه بازگشتی نیست! به هر حال به اعتقاد من حقیر ارشد پیام نور واسه کسی خوبه که در وهله اول شاغل باشه و در وهله دوم کسی رو داشته باشه که بتونه بعد از فارغ التحصیلیش اونو تو یه جایی استخدام و ثبت نام کنه!پس برای کسی مثل من و امثال من که شاغل نیستیم گرفتن ارشد از پیام نور ازجنبه منطقی بخوایم نگاه کنیم ریسک بسیار بالایی داره!ممنون ااز اینکه وقت گذاشتین و خوندین و امیدوارم که همه به جایگاه واقعیشون برسن وهمه وقت و هزینشو ن رو تو راه درست مصرف کنن تا پشیمانی و ندامتی نداشته باشند!یاعلی

 6. نویسنده دیدگاه : mehdi - در تاریخ : 14 اردیبهشت 1395

  فرمودین پایان نامه بصورت عادی اخذ میشود یعنی میشه به جاش واحد درسی برداشت؟آخر تو پایان نامه ارشد نباید تو کلاس حضور داشته باشیم یا اینکه از طریق ایمیل برای استادش ارسال میکنیم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 اردیبهشت 1395 :

  خیر نمی شود. استاد خودش با شما هماهنگ میکند.

 7. نویسنده دیدگاه : CV - در تاریخ : 15 اردیبهشت 1395

  با سلام خدمت پشتیبان عزیز
  لطفا توضیح قانع کننده در مورد متن آقا حمید که باعث دلسردی و دلزدگی شده و به تبع آن ممکنه باعث دلسردی سایر دوستانی که می خواهد در این دانشگاه ادامه تحصیل کنند تا آینده روشنی داشته باشند و جامعه و دولتمردان ما که شرایط استخدام را برای دانشجویان دانشگاه ها درجه بندی می کنند این دانشگاه و مدرک آن فاقد ارزش و یا کم ارزش نباشد .درصورتی که دانشجویان این دانشگاه تمامی منابع و دروس را می خوانند و بصورت سراسری امتحان گرفته می شود . صد البته که از دانشگاه آزاد و دولتی که جزوه می دهند سخت و دشوارتر است . ممنون

 8. نویسنده دیدگاه : Samira - در تاریخ : 15 اردیبهشت 1395

  من خودم کارشناسی رو تو پیام نور خوندم و خیلی ها رو هم می‌شناسم که پیام نور خوندن و استخدام هم شدن ازطریق آزمون و گزینش فکر نمیکنم صحت داشته باشه

 9. نویسنده دیدگاه : mehdi - در تاریخ : 15 اردیبهشت 1395

  من خودم کارمند بانک هستم و از همکارام هستن که با مدرک پیام نور استخدام شدن آقا حمید زیادی بدبین هستین اصلا و ابدا همچین چیزی حتی یک درصد هم صحت نداره حداقل تو استخدام بانک سراسری و پیام نور و آزاد هیچ فرقی با هم ندارن بااطمینان کامل این حرفو میزنم

 10. نویسنده دیدگاه : رضا - در تاریخ : 16 اردیبهشت 1395

  سلام. من ارشد رشته مرتبط قبول شدم.ایا دروسی که به عنوان جبرانی مشخص شده(با توجه به برنامه ارائه دروس ترم قبل)و من در کارشناسی با نمره زیر 12قبول شدمباید دوباره انتخاب کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 16 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  اگر مرتبط هست خیر نیاز نیست

 11. نویسنده دیدگاه : امیر - در تاریخ : 17 اردیبهشت 1395

  با سلام
  در صورتی که بخواهیم در مقطع ارشد از ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور انصراف دهیم – آیا باید ادامه ترمهای باقی مانده را از نظر مالی با دانشگاه حساب کنیم ؟؟؟؟ تا اجازه انصراف بدهند ؟؟؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  خیر. فقط تا همان ترمی که خوانده اید باید تسویه حساب کنید

 12. نویسنده دیدگاه : شیرین - در تاریخ : 18 اردیبهشت 1395

  سلام واسه ثبت نام زده ارسال مدرک کارشناسی من که ترم اخرم باید چیکار کنم ؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  یک برگه سفید ارسال کنید و یا گواهی واحد گذرانده از دانشگاه بگیرید و ارسال کنید

 13. نویسنده دیدگاه : حمید - در تاریخ : 18 اردیبهشت 1395

  سلام پشتیبان گرامی. دروس ارشد پیام نور با دروس ارشد سراسری تو رشته مدیریت دولتی باهم مشترکن؟ و چند واحدش مشترکه؟ و ایا دانشگاه دولتی دروس و واحدهایی رو که تو مقطع ارشد پیام نور پاس شده باشه رو تطبیق میزنه یانه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  اگر منظورتون لیست ارائه دروس در ارشد هست که بله پیام نور چه در فراگیر و چه از طریق سراسری یکسان هست.
  دروسی که شرایط تطبیق واحد رو داشته باشند تطبیق داده می شود

 14. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 18 اردیبهشت 1395

  سلام آیا همزمان با ثبت نام باید انتخاب واحد کنیم یا باید منتظر بمانیم تا نتیجه گزارش بیاید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  خیر انتخاب واحد تاریخ دیگری هست که از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد

 15. نویسنده دیدگاه : شیرین - در تاریخ : 19 اردیبهشت 1395

  سلام خسته نباشید دیروز که تو سایت نگاه کردم ثبت نام حضوریو زده بود شهریور الان که نگاه کردم شده 2/26 یعنی چند روز دیگه حالا یعنی واقعا باید برم ؟ من مدرک کارشناسی ندارم چیکار کنم ؟ تعداد واحد گذرانده که میگین تا چه تاریخی ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 19 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  زمان ثبت نام حضوی توسط مرکزتان اعلام می شود و باید از سایت مرکز قبولی خود پیگیری کنید

 16. نویسنده دیدگاه : زهرا - در تاریخ : 19 اردیبهشت 1395

  سلام. دو سوال داشتم.1- من تازه ارشد حسابداری قبول شدم، حساب کردم با توجه به تطبیق واحدهام و ترم تابستان امسال،اگر همه چیز خوب پیش بره ترم بهمن سال دیگه فقط واسم 5 واحد شامل دو درس واسم میمونه به علاوه پایان نامه، میدونم که فقط یک درس با پایان نامه میشه برداشت حالا تکلیف چیه یعنی من نمیتونم بهمن سال دیگه پایان نامه بگیرم؟؟ یا معرفی به استادی چیزی میشه یکی از اون در سها رو برداشت؟
  2- یکی از دلایل مشکل بالا اینه که تابستان 8 واحد بیشتر نمیشه برداشت و اونم فقط پیش و جبرانی من 6 واحد پیش دارم ( دو درس) و یک درس دانشپذیری که 3 واحد است و متاسفانه اگر هر سه درس را بخواهم بردارم میشه 9 واحد. ایا هیچ کاری نمیشه کرد؟ مثلا یک درس 2 واحدی از درس های دیگه با 6 واحد برداشت و یا اینکه هر سه در س رو به 9 واحد من بردارم؟ چه رهاکاری پیشنهاد می کنید؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  1- خیر نمی شود و همانطوری که خودتون اطلاع دارید همراه با پایان نامه فقط یک عنوان درسی می توانید اخذ کنید.
  2- خیر متاسفانه هیچ راهی نیست

 17. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 19 اردیبهشت 1395

  سلام مدیر عزیز از پاسخ گویی شما سپاسگزارم ،در دفترچه شهریه ثابت 714 هزار تومان زده شده است اگر بخواهیم یک درس رو که در دوره دانشپذیری کم شدیم را در تابستان برداریم باید کل شهریه ثابت رو بریزیم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  شهریه ثابت در ترم تابستان به صورت نصف دریافت می شود

 18. نویسنده دیدگاه : زهرا - در تاریخ : 20 اردیبهشت 1395

  سلام و سپاس از پاسخگویی شما. در صورتی که در مهلت مقرر برای مراجعه حضوری ثبت نام نتونیم مراجعه کنیم. چه اتفاقی میافته؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  معمولا تا اخر نیمسال مراکز مراجعه حضوری رو قبول میکنند

 19. نویسنده دیدگاه : رکسانا - در تاریخ : 23 اردیبهشت 1395

  سلام، من مدرک کارشناسیه بهداشت از دانشگاه شهید بهشتی دارم، امسال کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی امتحان دادم ولی متاسفانه قبول نشدم، ولی بیشتر به این خاطر قبول نشدم که در آخرین لحظات منابع امتحان را عوض کردن و و دو تا کتاب جدید اضافه شد و من چون وقت کافی نداشتم و آشنایی هم با مطالب نداشتم نتوانستم کتابها رو تمام کنم و در نتیجه نمره درس مربوطه خیلی کم شد و قبول نشدم، امسال دوباره میخواهم امتحان بدم ، آیا احتمال عوض شدن منابع باز هم هست؟و با تو جه به اینکه ساله گذشته رشته روانشناسی بالینی فقط در شهر تهران ارائه میشد شانس قبولی کم بود ، آیا امسال هم به همین صورته؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 24 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  بله تا دفترچه ثبت نام منتشر نشود از تغییر منابع درسی هیچ صحبتی نمی شود و مشخص هم نیست. باید حتما دفترچه ثبت نام منتشر شود تا مشخص شود

 20. نویسنده دیدگاه : حمید - در تاریخ : 25 اردیبهشت 1395

  باسلام خدمت پشتیبان گرامی! سه تا سوال داشتم اول اینکه لیست ار ایه دروس ارشد مدیریت تو دانشگاه پیام نور و تو دانشگاه روزانه مثل هم هست؟ دوم اینکه ایامیشه تو ارشد پیام نور دوترم پشت سرهم مرخصی تحصیلی گرفت؟ وسوم ایا دانشگاه روزانه دروس پاس شده تو مقطع ارشد پیام نور رو تطبیق میزنه یا نه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  خیر یکی نیستند و ممکن است متفاوت باشد.
  1 ترم می توانید.
  دروسی که شرایط تطبیق واحد رو داشته باشند بله

 21. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 31 اردیبهشت 1395

  سلام مدیر عزیز برای من شهریه زده 43 تومان آیا این برای کتاب های دانش پذیری هست من 3 تا کتاب دو واحدی را پاس کردم ویک کتاب 3 واحدی رو افتادم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 31 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  مشخص نیست.احتمالا برای همان دانشپذیری باشد

 22. نویسنده دیدگاه : سیدعلی میرطاهری - در تاریخ : 6 خرداد 1395

  سلام خسته نباشید.بنده کارشناسی برق دارم.نتونستم تو کنکور ارشد امتحان بدم.ایا پذیرش بدون کنکور برای پیام نور در برج ۶وجود دارد؟باتشکر.ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 خرداد 1395 :

  سلام
  ثبت نام بعدی هنوز مشخص نشده و باید منتظر باشید تا سازمان سنجش اعلام کند

 23. نویسنده دیدگاه : حمید - در تاریخ : 6 خرداد 1395

  با سلام و خسته نباشید خدمتان می خواستم بدونم می تونم پاسخ نامه های امتحان ارشد ۹۵ فراگیر را ببینم یا …

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 7 خرداد 1395 :

  سلام
  کلید سوالات فراگیر منتشر نمی شود متاسفانه

 24. نویسنده دیدگاه : حمید - در تاریخ : 6 خرداد 1395

  در ضمن سوال اصلی من این که چرا دانشگاه نتایج آزمون فراگیر را از سال ۹۳ تا بحال روی سایت سازمان مانند سازمان سنجش قرار نمیده و شرکت کنندگان آزمون را سرگردان رها میکنه هر چند که بار ها با سایت مدیریت هم تماس و پیامک ارسال نمودم ولی یک جواب قانع کننده هم در یافت نشد. با تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 7 خرداد 1395 :

  چرا نتایج برروی سایت دانشگاه هست.

 25. نویسنده دیدگاه : بهزاد - در تاریخ : 8 خرداد 1395

  با سلام
  من پذیرفته شده از پیام نور تهران غرب هستم. موقع ثبت نام حضوری از مسئول ثبت نام پرسیدم که چند واحد از دروس جبرانی رو باید پاس کنیم. ایشون گفتند شما برید به شهرتون 10 روز دیگه با فلان شماره تماس بگیرید من بگم. الان چند روزه هرچی تماس میگیرم نه داخلی جواب میدن نه اپراتور. تکلیف ما چیه؟ باید پاشیم باز از اردبیل تا تهران بریم که جواب سوال رو بگن؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 خرداد 1395 :

  سلام
  عجله ای نیست برای اینکه بدونید چه تعداد واحد باید پاس کنید. صبور باشید . این روزهای زمان امتحانات است و معمولا مسئولین پاسخگو نیستند

 26. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 14 خرداد 1395

  سلام پشتیبان عزیز انتخاب واحد ترم تابستان برای ارشد چه زمانی می باشد

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 خرداد 1395 :

  سلام
  از 12 تیرماه

 27. نویسنده دیدگاه : h.rezai - در تاریخ : 26 خرداد 1395

  سلام وقت به خیر
  ارشد فراگیر پیام نوربا ارشد پیام نور سراسری چه تفاوتی دارد؟
  واسه کسی که می تونه انتخاب کنه کدوم بهتره؟
  از نظر شرایط کلی و هزینه
  سپاس از کمکتون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 خرداد 1395 :

  سلام
  هیچ تفاوتی ندارد از هیچ نظری

 28. نویسنده دیدگاه : ماهان - در تاریخ : 9 تیر 1395

  سلام ببخشید تو مقطع ارشد میشه درس معرفی به استادرو تو شهرخودم بردارم یا باید تو دانشگاه خودم بردارم بی نهایت ممنونم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 9 تیر 1395 :

  سلام
  در مرکز خودتات

 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند


 • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

30 دی 1395 | کد خبر : 49410

آغاز انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

آغاز انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

پیام نورنا : از هم اکنون می توانید برای ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور اقدام کنید / نکاتی بسیار مهم جهت سهولت در انتخاب واحد دانشجویان / اطلاعیه در مورد تعداد واحد قابل اخذ

30 دی 1395 | کد خبر : 49408

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

29 دی 1395 | کد خبر : 49343

مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 پیام نور تمدید شد

مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 پیام نور تمدید شد

پیام نورنا : مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تمدید شد.

29 دی 1395 | کد خبر : 49330

لیست دوم دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

لیست دوم دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

پیام نورنا: با عنایت به ریزشی بودن و خارج از منبع بودن امتحانات برخی از دروس در نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور , آزمون مجدد برای این دروس برگزار خواهد شد / لیست جدید دروس آزمون مجدد

29 دی 1395 | کد خبر : 48791

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / زمان های ضروری

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / زمان های ضروری

سایت پیام نورنا : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 دانشگاه پیام نور از 30 دی ماه آغاز خواهد شد / زمان های ضروری نیمسال دوم 96-95

28 دی 1395 | کد خبر : 49310

مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد/

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمان در نیمسال دوم 96-95 پیام نور

تمدید مهلت ثبت درخواست مهمان در نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت درخواست مهمان موقت و دائم در نیمسال دوم 96-95 دانشگاه پیام نور تمدید شد.

27 دی 1395 | کد خبر : 49199

بخشنامه/

لیست اول دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

لیست اول دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

پیام نورنا: با عنایت به ریزشی بودن و خارج از منبع بودن امتحانات برخی از دروس در نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور , آزمون مجدد برای این دروس برگزار خواهد شد / لیست دروس آزمون مجدد

8 دی 1395 | کد خبر : 48345

طرح اختصاصی پیام نورنا /

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیام نورنا : اعتراضات شما به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور از طریق سایت پیام نورنا به صورت ویژه پیگیری خواهد شد / اعتراضات خود را ثبت کنید

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی،ارشد و دکتری
موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،سایت پایان نامه
درخواست پایان نامه،پایان نامه دکتری،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر،برق،معماری،عمران
مکانیک،شیمی،حقوق،مدیریت،روانشناسی،حسابداری،صنایع،دامپزشکی...
» مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد،انجام پایان نامه دکتری
مشاوره پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،پایان نامه
موسسه مشاوران تهران
» موسسه پایان نامه ، سفارش پایان نامه ، پایان نامه ارشد
پایان نامه دکتری ، تهیه پایان نامه ، موسسات پایان نامه
انجام پایان نامه ، انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری
» موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
انجام پایان نامه،پایان نامه،پایان نامه ارشد،تهیه پایان نامه
مشاوره پایان نامه،موسسات پایان نامه،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،انجام پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
سفارش پایان نامه،تهیه پایان نامه،سایت پایان نامه
مشاوره پایان نامه،مشاور پایان نامه،پایان نامه ارشد
» مشاوره و انجام پایان نامه | مشاوره و انجام رساله
مشاوره و انجام پایان نامه ارشد | تبدیل پایان نامه به کتاب
» انجام مقاله ISI و ISC | پذیرش مقاله ISI و ISC
چاپ مقاله ISI و ISC | ویرایش مقاله ISI و ISC
» خرید شارژ مستقیم رایتل ایرانسل همراه اول و اتوشارژ
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» خرید اینترنتی کتاب
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top