چاپ خبر
امکان انتخاب 20 کدرشته/

آغاز تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 95 / تمدید مهلت ثبت نام

پیام نورنا : فرآیند تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 95 آغاز شد / امکان انتخاب 20 کدرشته

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : داوطلبان‌ شرکت‌کننده در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌) سال 1395 می توانند با مطالعه اطلاعیه در صورت واجد شرایط بودن تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 95 حداکثر  20 کدرشته محل را از میان کدرشته های امتحانی مربوط انتخاب کنند.

داوطلبان می توانند از سه شنبه 13 مهرماه تا شنبه 24 مهرماه 1395 به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و نسبت به ثبت کد رشته محل های انتخابی به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی برای تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 95 اقدام کنند.

 

تمدید مهلت ثبت نام تا 24 مهرماه 1395

 

 

انتخاب رشته تحصیلی تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 95 – کلیک کنید

 

لیست رشته های تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 95 – کلیک کنید

 


نکات مهم در تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 95 :

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌) سال 1395 می‌رساند، نظر به‌ اینکه‌ بعضی‌ از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی پس از اعلام نتایج، علاوه‌ بر ظرفیت‌های‌ مندرج‌ در دفترچه‌ راهنمای ‌انتخاب‌ رشته‌های‌ تحصیلی (شماره ‌2)، برای‌ پذیرش‌ دانشجو اعلام‌ ظرفیت‌ نموده‌اند و همچنین بعضی از مؤسسات آموزش عالی تقاضای تکمیل ظرفیت در برخی از کدرشته محل‌های خود را دارند، لذا داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت‌نام و در جلسه امتحانی حاضر بوده‌اند، براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه‌ها، برگ راهنمای آزمون مذکور و این اطلاعیه می‌توانند از تاریخ 13 مهر 95 الی 24 مهر 95 به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و بر اساس کارنامه نتایج اولیه آزمون در رشته و گرایش مربوط، نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود از کدرشته‌های امتحانی امتحانی مربوط اقدام نمایند.

موارد قابل‌ توجه‌:
1‌- گـزینش‌ نهـایی‌ در هر یک‌ از کدرشته‌‌ محل‌های تحصیلی‌ اعلام شده در این اطلاعیه، مطابق‌ شرایط و ضوابط مندرج‌ در دفترچه‌های‌ راهنمای شماره‌ 1 و 2 آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات ‌تکمیلی‌ (دوره‌‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال‌ 1395 انجام‌ خواهد شد.
2‌-‌ آن‌ دسته‌ از داوطلبانی‌ که‌ اسامی‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی‌ در یکی‌ از کدرشته‌ محل‌های‌ تحصیلی‌ بورسیه‌ و یا دارای‌ شرایط خاص‌ اعلام‌ شده ‌است، حق‌ انتخاب کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه را ندارند.
3‌- چنانچه‌ هر یک ‌از داوطلبان که ‌فهرست‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی‌ از طریق پایگاه اینترنتی این سازمان اعلام ‌گردیده‌ (به‌ غیر از کدرشته محل‌های‌ بورسیه‌ وکدرشته‌ محل‌های‌ دارای‌ شرایط خاص‌ که‌ مطابق‌ بند 2 فوق‌ حق‌ شرکت‌ ندارند) در ردیف‌ پذیرفته‌شدگان‌ هر یک ‌از کدرشته‌ محل‌های این اطلاعیه قرار گیرند، قبولی‌ قبلی ‌آنان‌ (قبولی‌ اعلام‌ شده‌ قبلی) «کان‌ لم‌ یکن»‌ تلقی‌ می‌گردد و باید برای‌ ادامه ‌تحصیل‌ به‌ محل‌ قبولی‌ جدید مراجعه‌ نمایند. لذا به‌ پذیرفته‌شدگان‌ تأکید می‌شود در انتخاب کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه دقت‌ کافی‌ مبذول‌ دارند، در غیر اینصورت‌ هیچگونه‌ اعتراضی‌ قابل‌ قبول‌ نخواهد بود.
4- نیمسال پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه بسته به امکانات و نظر دانشگاه یا مؤسسه محل قبولی، در اولین نیمسال تحصیلی ممکن خواهد بود.
5- در آن‌ دسته‌ از کدرشته‌های‌ امتحانی‌ که‌ ظرفیت‌ اعلام‌ شده‌ جدید بیش‌ از یک‌ محل‌ تحصیل‌ باشد، داوطلبان‌ در صورت‌ تمایل ‌می‌‌توانند با توجه به مندرجات کارنامه، کلیه‌ کدرشته‌ محل‌های‌ مورد علاقه‌ خود را (حداکثر تا 20 کدرشته محل) به ترتیب‌ اولویت، انتخاب‌ نمایند.
6- هر داوطلب‌ منحصراً مجاز به‌ انتخاب‌ کدرشته‌ تحصیلی‌ خواهد بود که‌ در آزمون کدرشته‌ امتحانی‌ مربوط شرکت‌ کرده‌ باشد.
7- کدرشته محل‌های مربوط به رشته‌های امتحانی دارای آزمون عملی و تشریحی این اطلاعیه را منحصراً داوطلبانی که قبلاً در آزمون‌های عملی و تشریحی شرکت نموده‌اند می‌توانند انتخاب نمایند.
8- ضمناً اضافه می‌نماید که واحد اطلاعات و پاسخگویی به سؤالات در رابطه با این اطلاعیه از این تاریخ لغایت 17 مهر 95 همه روزه به غیر از ایام تعطیل در ساعات اداری آماده پاسخگویــی به سؤالات می‌باشد، لذا داوطلبان گرامی می‌توانند در صورت نیاز فقط بـا شماره تلفن‌: 42163-021 تماس حاصل و از مراجعه حضوری در این خصوص جداً خودداری فرمایند.

 

انتخاب رشته تحصیلی تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 95 – کلیک کنید

 

لیست رشته های تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 95 – کلیک کنید

 نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 13 مهر 1395

  سلام
  پس تکمیل ظرفیت کارشناسی چ موقع اعلام میشه؟

 2. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 13 مهر 1395

  سلام.جواب نتیجه نهایی تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 13 مهر 1395 :

  سلام
  مشخص نیست و اعلام نشده

 3. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 13 مهر 1395

  سلام خسته نباشیدامکان داره دراین دوره اگر تکمیل ظرفیت نشد, فرصتی هم به کسانی که دراین کنکور شرکت نکردن بدن تااونها هم در تکمیل ظرفیت شرکت کنند,آیادردوره های قبلی این فرصت رو دادن؟ممنون از صبرو حوصله شمابرای پاسخگویی.

 4. نویسنده دیدگاه : رحیم - در تاریخ : 14 مهر 1395

  با سلام بنده مهرماه ارشد مدیریت اجرایی پیام نور قایم شهر قبول شدم و ثبت نام هم کردم و شهریه ثابت را پرداخت نمودم حالا در تکمیل ظرفیت چنانچه واحد دیگری از پیام نور پذیرفته شوم ایا هزینه ی ثبت نام قبلی برگشت داده خواهد شد یا مجددا می بایست در واحد جدید هزینه ها را پرداخت نمایم ؟ با تشکر بسیار

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 14 مهر 1395 :

  سلام
  باید شهریه مجددا واریز کنید

 5. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 14 مهر 1395

  سلام مبلغ شهریه ها رو از کجا باید فهمید؟؟
  اصلا هیچی توسایت نمیتوپم پیدا کنم.
  خواهش راهنمایی کنین

 6. نویسنده دیدگاه : رحیم - در تاریخ : 15 مهر 1395

  با احترام
  چنانچه در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باشیم آیا می توانیم مجددا در کنکور روزانه شرکت کنیم یا خیر ؟ و اگر شرکت کنیم و به هر دلیلی پذیرفته نشویم می توانیم تحصیل در مقطع ارشد پیام نور را ادامه دهیم ؟حال اگر در دوره ی روزانه پذیرفته شدیم میتوانیم واحد های پاس شده در پیام نور را معادل بزنیم در روزانه ی دولتی ؟ ممنون از اطلاع رسانی خوب و ارزشمندتون

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 15 مهر 1395 :

  سلام
  بله می توانید
  بله مشکلی ندارد
  بله دروسی که شرایط تطبیق واحد رو داشته باشند می توانید تطبیق دهید

 7. نویسنده دیدگاه : راحله - در تاریخ : 15 مهر 1395

  سلام منظور از اموزش محور کارشناسی ارشد چیه ؟؟؟ممنون میشم برایم توضیح بدید

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 15 مهر 1395 :

  سلام
  آموزش محور = ارشد بدون واحد پایان نامه
  پژوهش محور = ارشد با واحد پایان نامه

 8. نویسنده دیدگاه : زهرا - در تاریخ : 15 مهر 1395

  سلام چرا به آدم بی احترامی میکنین خب ی جواب دادن انقدر سخته پرسیدم حالا ک من در یکی از شاخه های مدیریت دولتی در واحد پیامنور رشت پذیرفته شدم و شهریه ثابت رو پرداخت کردم اگر در تکمیل ظرعیت شاخه دیگری از مدیریت دولتی را در همان واحد پذیرفته بشم امکان داره ک ترم اول را با رشته قبلی بگذرونم و ترم بعد را با رشته جدید شروع کنم و تطبیق واحد بدم تا شهریه م نسوزه.هرجور خودتون میدونین توضیح واضح بدید لطفا

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 15 مهر 1395 :

  سلام
  دوست عزیز روزانه باید نزدیک به 500 نظر رو پاسخ بدیم!! بیکار که نیستم!! ربات هم نیستیم!! صبور باشید تا به سوالات شما پاسخ داده شود!!
  دروسی که شرایط تطبیق واحد رو داشته باشند می توانید تطبیق دهید

 9. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 16 مهر 1395

  سلام خسته نباشیدمن ارشدغیرانتفاعی قبول شدم اماهنوزثبت نام نکردم بامحل قبولی تماس گرفتم گفتن چون اینجاقبول شدی نمیتونی تکمیل ظرفیت شرکت کنی ودیگه اینکه الانم برم قبول میکنن ثبت نام کنن رشتم شرایط خاص وبورسیه نیست میخواستم ببینم این حرف صحت داره!؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 16 مهر 1395 :

  سلام
  این موضوع رو باید از سازمان سنجش پیگیری کنید دوست عزیز

 10. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 16 مهر 1395

  ببخشیدسوال دیگه ای هم دارم اگر تکمیل ظرفیت شرکت کنم وقبول نشم باتوجه به اینکه درمحل قبولی قبلی هنوز ثبت نام نکردم این سابقه شر کت توتکمیل ظرفیت رو تصمیم دانشگاهی که جزپذیرفتگانشم برای ثبت نام من تاثیرمنفی نداره؟؟؟توتکمیل ظرفیت میتونم این دانشگاهی که پذیرفته شدم محض احتیاط برای انتخاب دوم سوم بزنم که اگه چیزی که خواستم توانتخاب اول نشدحداقل اینودوباره قبول بشم واین فرصتم حفظ بشه.؟؟؟ی دنیاممنون

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 16 مهر 1395 :

  این موضوع رو باید از سازمان سنجش سوال کنید دوست عزیز

 11. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 16 مهر 1395

  سلام خسته نباشید پس تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور کی اعلام میشه؟؟؟؟؟؟؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟توروخدا جواب بدید

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 16 مهر 1395 :

  سلام
  مشخص نیست و سازمان مرکزی پیام نور باید اعلام کند

 12. نویسنده دیدگاه : علی - در تاریخ : 16 مهر 1395

  سلام خسته نباشید.من مهرماه دانشگاه پیام نورواحد دلیجان قبول شدم و ثبت نام کردم و شهریه ثابت رو پرداخت کردم.میخام بدونم الان که تکمیل ظرفیته اگه یه گرایش دیگه از همون رشته قبولیمو داخل همون واحددلیجان انتخاب کنم شهریم تطبیق داده میشه یا از نو باید شهریه واریز کنم؟؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 17 مهر 1395 :

  سلام
  فعلا که از تکمیل ظرفیت پیام نور خبری نیست

 13. نویسنده دیدگاه : کورش فرازمند - در تاریخ : 17 مهر 1395

  سلام
  باتوجه به تکمیل نشدن ظرفیت واحدها
  ایاامکان تکمیل ظرفیت توسط متقاضیان فراگیروجوددارد
  ظرفیت واحدی که من شرکت کردم هنوزجای خالی داره
  ممنون

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 17 مهر 1395 :

  سلام
  فعلا خبری از تکمیل ظرفیت برای پیام نور نیست

 14. نویسنده دیدگاه : احمدی - در تاریخ : 17 مهر 1395

  سلام و خسته نباشید
  عذرمیخوام میتونم بپرسم ثبت نام به وسیله تکمیل ظرفیت کارشناسی ک جدیدا تاریخش تو سازمان سنجش اعلام شده با ثبت نام بدون آزمون بهمن ک ابان ماه هستش چه فرقی میکنه؟
  من خودم ترم پیش مهندسی صنایع خوندم ولی این ترم انصراف دادم که بهمن دوباره روانشناسی شرکت کنم. که بهم گفتن تو تکمیل ظرفیت میتونم ثبت نام کنم.
  درضمن کنکور 95 هم شرکت نکردم.
  واقعا ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 17 مهر 1395 :

  سلام
  این تکمیل ظرفیت هست و اون پذیرش جدید هست کلا.
  جزئیاتی در مورد ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور اعلام نشده

 15. نویسنده دیدگاه : rahim - در تاریخ : 17 مهر 1395

  با سلام و احترام و ممنون از راهنمایی و پاسخگویی سریع و صبورانه تان؛
  عرض بنده این است که ما که در یک واحد پیام نور پذیرفته شده ایم و شهریه ثابت داده ایم و متغیر را بدهکاریم اگر در تکمیل طرفیت پذیرفته شویم شهریه متغیر را هم باید بدهیم یا فقط ثابتمان سوز می شود ؟؟جان ما به این روسا بفرمایید ما چرا باید شهریه مان بسوزد ؟ما که از اول همان دانشگاه تکمیل ظرفیتمان را زده بودیم نگزاشتند برویم حالا میگویند ظرفیت خالیست و میتوانید بروید و پول دوباره بدهید !!این خداییش کم لطفیست که شهریه هایمان را پس نمیدهند.حس بدی دارم به این کار!!!!!!!!

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 17 مهر 1395 :

  سلام
  فعلا از تکمیل ظرفیت پیام نور خبری نیست و جزئیاتی اعلام نشده!

 16. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 17 مهر 1395

  سلام بعضی سایتا زدن تکمیل ظرفیت ارشد تا24مهرتمدیدشده درسته؟؟؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 18 مهر 1395 :

  سلام
  بله تا 24 مهر تمدید شده

 17. نویسنده دیدگاه : سحر - در تاریخ : 18 مهر 1395

  باسلام برای ثبت نام ورودی جدید بدون ازمون کی هست؟برامهر میسه یا برابهمن باید ثبت نام کرد؟زمان برا بهمن کی اعلام میسه؟؟؟ممنون از زحماتتون

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 18 مهر 1395 :

  سلام
  پذیرش بعدی برای بهمن 95 می باشد (کارشناسی) که باید زمان ثبت نام رو سازمان سنجش اعلام کند.

 18. نویسنده دیدگاه : مهدی - در تاریخ : 18 مهر 1395

  سلام
  بنده در در این ترم ، ارشد تهران غرب پذیرفته و مشغول تحصیل شدم، اگر در تکمیل ظرفیت، قبول بشوم و به دانشگاه دیگری منتقل شوم، تکلیف شهریه پرداخت شده ام چه می شود؟ آیا پیام نور مسترد می کند؟
  ممنون از پاسخ شما
  یاحسین

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 18 مهر 1395 :

  سلام
  شهریه میسوزه دیگه

 19. نویسنده دیدگاه : pari - در تاریخ : 18 مهر 1395

  با سلام
  ایا دانشگاه پیام نور فراگیر برای یهمن ماه پذیرش دانشجو ارشد داره که بخوایم ثبت نام کنیم؟
  و چه زمانی دفترچه ثبت نام میاد ؟
  ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 18 مهر 1395 :

  سلام
  خیر. پذیرش بعدی برای مهر 96 می باشد

 20. نویسنده دیدگاه : کامرانی - در تاریخ : 18 مهر 1395

  سلام
  من ترم اول ارشد هستم انتخاب واحد کردم الان میخوام انصراف بدم. هزینه شهریه ثابت به هیچ وجه برنمیگرده؟
  هزینه شهریه متغییر چطور؟
  اگه باید واحدهای انتخابی رو حذف کنم که شهریه متغییر رو ازم نگیرن، توی سایت گلستان امکان حذف همه واحد ها وجود نداره. باید الان و در زمان حذف اضافه برای انصراف اقدام کنم یا فرقی نداره هروقت برم دانشگاه؟ (باتوجه به دوری راه)
  ممنونم

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 18 مهر 1395 :

  سلام
  خیر
  واحدهارو میتونید توسط مرکزتان حذف کنید تا شهریه متغییر رو شامل نشید

 21. نویسنده دیدگاه : leily - در تاریخ : 18 مهر 1395

  سلام چرا سیستم گلستان باز نمیشه از صبح ساعت 6.5 هرچی کلیک میکنم باز نمیشه لطفا حذف اضافه رو تمدید کنید

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 18 مهر 1395 :

  سلام
  از لینک زیر وارد شوید:
  http://reg.pnuna.com

 22. نویسنده دیدگاه : leily - در تاریخ : 18 مهر 1395

  سلام ببخشید این پاپ اپ چیه نمیذاره سیستم باز بشه

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 18 مهر 1395 :

  سلام
  کدوم پاپ آپ؟

 23. نویسنده دیدگاه : shahab - در تاریخ : 18 مهر 1395

  سلام.اگه بعد از پایان زمان حذف و اضافه درس به صورت عادی ارائه شده باشه اما کلاس به دلیل نرسیدن به حدنصاب تشکیل نشه اون تکلیف چیه؟؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 18 مهر 1395 :

  سلام
  درس رو به صورت خودخوان میکنند

 24. نویسنده دیدگاه : کورش فرازمند - در تاریخ : 19 مهر 1395

  باسلام
  ببخشیددرموردفراگیرارشد
  ماکه امتحان دادیم و دروسی روخوندیم قبول نشدیم وحالاتوی تکمل ظرفیت هم هیچ اسمی از متقاضیان فراگیرنیست اما کسانی که فقط ثبت نام کردن توی ازمون وحتی توی جلسه هم حاضرنشدن مجاز بهاناخاب شدن
  ایا این درسته؟
  لطفاازاین طریق اطلاع رسانی کنید شایدمشکل بچه های فراگیرارشدهم حل بشه
  ممنون

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 19 مهر 1395 :

  سلام
  دوست عزیز ارشد فراگیر کلا تکمیل ظرفیت ندارد

 25. نویسنده دیدگاه : سراج - در تاریخ : 19 مهر 1395

  سلام. سوال بنده را پاسخ ندادین!

  @ اگر دو واحد از واحدهای این ترم – مهر 95 – را امروز حذف کنم باید پول شهریه متغیر آن را بدهم؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 19 مهر 1395 :

  سلام
  اگر در بازه حذف و اضافه باشد خیر شهریه ان از شهریه متغییر شما کسر می شود

 26. نویسنده دیدگاه : goie - در تاریخ : 19 مهر 1395

  ببخشید در تطبیق دروس فقط دروسی که نمره ی قبولیشان حاصل شده تطبیق میدهند یادروسی که افتاده ایم را نیز تطبیق میدهند//

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 19 مهر 1395 :

  خیر فقط دروسی که نمره قبولی داشته باشند

 27. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 19 مهر 1395

  سلام ببخشید رتبم 1400 شده جامعه شناسی ارشد پیام نور رو قبول میشم

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 19 مهر 1395 :

  سلام
  مشخص نیست و بستگی به رتبه سایر افراد و انتخاب رشته اونها داره

 28. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 20 مهر 1395

  سلام
  تکمیل ظرفیت کارشناسی قبلاً اعلام شده بود ٢٠ مهر
  چرا هنوز جزئیاتش نشخص نشده پس؟؟؟؟؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 20 مهر 1395 :

  سلام
  فعلا برای پیام نور مثل اینکه معلق شده

 29. نویسنده دیدگاه : حمید - در تاریخ : 20 مهر 1395

  با سلام و تشکر بخاطر راهنمایی های خوبتون.
  ببخشید میخواستم بدونم دانشگاه پیام نور رشته حقوق دادرسی اداری (ارشد) قبلا داشته یا نه. امسال تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور ری ارایه داده ، میخواستم بدونم ما افراد عادی میتونیم انتخاب کنیم یا مخصوص کارمندان قوه قضاییه هست. خواهشا جواب بدین.ممنون.

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 20 مهر 1395 :

  سلام
  تا جایی ما اطلاع داریم خیر نداشته.
  اگر ارائه داده احتمالا م یتوانید

 30. نویسنده دیدگاه : حمید - در تاریخ : 20 مهر 1395

  با سلام مجدد.واقعا ممنونم .خدا خیرتان بده.
  ی سوال دیگه داشتم. ببخشید اگه چارت دروس رشته حقوق دادرسی اداری رو بخوام از کجا میتونم گیر بیارم .شما چارت دروس رو ندارید.
  سپاس گذارم.

 31. نویسنده دیدگاه : مجید - در تاریخ : 21 مهر 1395

  سلام من آموزش محور پیام نور ارشد زده ام ؟بنظر شما خوب هست یانه؟ اگه اوردم در تکمیل ظرفیت .بعدا در استخدام مشکلی ایجاد نمیشه؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 21 مهر 1395 :

  سلام
  بله خوبه. مشکلی ندارد

 32. نویسنده دیدگاه : مجید - در تاریخ : 21 مهر 1395

  خسته نباشید نمیدونستم زود جواب را میدید اگه میشه تو این شب عزیز کمکم کنید و انشااله تمام مطلبما بخونید .من مجید اهل اصفهان هستم بخاطر کار اینده ام دانشگاه ری تهرانا کارشناسی ارشد زدم هم اموزش محورا هم با پایان نامه.پدر جانبازی دارم که مدیونشم نمیخوام بیشتراز این بشم بنده خدا را پیشش رو سفید بشم.بنظر شما خوبه بیام کارشناسی ارشد را ری بگیرم ایا انتقال دائم بهم میدن اصفهان بیام ؟میگن ارشد حسابداری نداره اصفهان میشه امتحان داد تو پیام نور اصفهان اگه رشته منا نداشته باشن اما رشته های ارشد دیگه را؟یا صبر کنم سال اینده کنکور ازاد بدم؟شما که میدونید باید 2 رقمی بشه رتبه ام تا دولتی بیارم با این وضعم و خانوادم فکرم درگیر هست .اگه برای اینده ام خوبه بگید برم یا نه ارشد پیام نور؟تورا این شب عزیز راهنماییم کنید فکر کنی……..
  منتظر جوابتونم تا اخر امشب شبتون بخیر

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 23 مهر 1395 :

  سلام
  دوست عزیز اگر پیام نور قبول شده اید برای ارشد می توانید در زمان امتحانات از امکان تعیین محل آزمون استفاده کنید و در هر شهری که هستید و پیام نور دارد امتحانات پایان ترم رو اونجا بدید. ولی مهمان دائم نمیدن در ارشد و می توانید مهمان موقت بگیرید. حضور در کلاسهای پیام نور هم که اختیاری می باشد بجز دروسی که واحد عملی دارد و دروسی که فاقد منبع می باشد.

 33. نویسنده دیدگاه : م - در تاریخ : 23 مهر 1395

  سلام خسته نباشید ببخشید نتایج تکمیل ظرفیت ارشد رو کی اعلام میکنن؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 24 مهر 1395 :

  سلام
  مشخص نیست و فعلا چیزی در مورد تاریخ اعلام نتایج نگفتند

 34. نویسنده دیدگاه : کورد - در تاریخ : 24 مهر 1395

  سلام وقت بخیر. ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر چه تاریخی می باشد؟ لطفا سریع پاسخ دهید. باتشکر

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 24 مهر 1395 :

  سلام
  هنوز اعلام نشده ولی احتمالا ثبت نامش در اذرماه باشد و پذیرشش برای مهر 96

 35. نویسنده دیدگاه : روج اله - در تاریخ : 24 مهر 1395

  من الان هرچی میزنم نمیره تو مرحله انتخاب رشته هزار بار میزنم نمیره خیلی نامردن هنوز12شب نشده نمیره شانس منه بدبخته

 36. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 25 مهر 1395

  چرا کد رشته های تکمیل ظرفیت و اعلام نمیکنن؟
  از صبح هزار بار مسیج آغاز ثبت نام اومده!!!!!

 37. نویسنده دیدگاه : مجید - در تاریخ : 29 مهر 1395

  با سلام و احترام.سوالی برام پیش امده که مزاحم شما شدم که جواب دهید.ارشد مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات سخت تر می باشد یا مدیریت صنعتی گرایش عملکرد.در صورت امکان راهنمایی نمایید.با تشکر

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 30 مهر 1395 :

  سلام
  اطلاعی نداریم دوست عزیز و باید از داشجویان این رشته ها سوال کنید

 38. نویسنده دیدگاه : وحید - در تاریخ : 1 آبان 1395

  در آزمون سراسری 95 کارشناسی امور مهندسی آب (شبانه) دانشگاه ولی عصر رفسنجان قبول شدم ولیکن ثبت نام نکردم .آیا می توانم در تکمیل ظرفیت مهندسی عمران دانشگاه پیام نور کرمان ثبت نام کنم؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 1 آبان 1395 :

  سلام
  بله می توانید

 39. نویسنده دیدگاه : SPL7 - در تاریخ : 5 آبان 1395

  سلام من مهر ماه در یکی از مرکز های پیام نور ثبت نام کردم منظورم بعد کنکوره رشتم هم بدون کنکور بود الان میتونم تو تکمیل ظرفیت مرکز دیگه ثبت نام کنم؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 6 آبان 1395 :

  سلام
  باید از رشته قبلی انصراف دهید تا بتوانید در رشته جدید ثبت نام کنید

 40. نویسنده دیدگاه : مریم - در تاریخ : 6 آبان 1395

  سلام درصورت انصراف از پیام نور واحد ها پاس شده دردانشگاه دیگر مورد قبول هست ؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 7 آبان 1395 :

  سلام
  دروسی که شرایط تطبیق واحد رو داشته باشند بله

 41. نویسنده دیدگاه : موسوی - در تاریخ : 10 آبان 1395

  با سلام
  زمان ثبت نام قبولی های تکمیل ظرفیت ارشد چه تاریخی هست؟؟؟با توجه به قبولی قبلی تکلیف شهریه پرداخت شده در دانشگاه اول چی میشه؟؟دوباره باید شهریه ثابت پرداخت کنیم؟؟؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 10 آبان 1395 :

  سلام
  باید صبر کنید تا دانشگاهتان زمان رو اعلام کند

 42. نویسنده دیدگاه : امین - در تاریخ : 10 آبان 1395

  سلام خسته نباشید .بنده ارشد پیام نور شیراز تکمیل ظرفیت قبول شدم میخواستم از تاریخ ثبت نام و شروع کلاس ها مطلع بشم .روی سایت دانشگاه چیزی ندیدم.شما اطلاع دارید ؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 11 آبان 1395 :

  سلام
  صبور باشید تا توسط همین سایت اطلاع رسانی شود
  در خبرنامه ایمیل و یا کانال تلگرام سایت عضو شوید تا جدیدترین خبرها به دست شما برسد

 43. نویسنده دیدگاه : mirlol - در تاریخ : 25 آبان 1395

  سلام خسته نباشید
  ایا کسانی که هنوز فارق تحصیل نشدن هم باید الان اقدام کنن یا دی یا بهمن دوباره تکمیل ظرفیت میزنن
  بهمن فارق میشم

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 26 آبان 1395 :

  سلام
  خیر باید در پذیرش جدید شرکت کنید

 44. نویسنده دیدگاه : طیبه - در تاریخ : 11 دی 1395

  سلام من فراگیر ارشد پیام نور 96 ثبت نام کردم باید ارشد سراسری هم شرکت کنم تا بتونم تکمیل ظرفیت سال 96 شرکت کنم ممنونم از پاسخگویی شما

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 11 دی 1395 :

  سلام
  فراگیر ربطی به سراسری نداره و هر کدام جدا از هم هستند

 45. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 29 دی 1395

  سلام تکمیل ظرفیت بهمن کی اعلام میشه

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 29 دی 1395 :

  سلام
  مشخص نیست

 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند


 • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

2 بهمن 1395 | کد خبر : 49469

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم 96-95 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم 96-95 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم 96-95 پیام نور از 2 بهمن ماه 95 آغاز شده است.

2 بهمن 1395 | کد خبر : 49467

اختصاصی پیام نورنا /

دانلود برنامه امتحانات نیمسال دوم 96-95 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات نیمسال دوم 96-95 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد / شامل تمامی مقاطع تحصیلی

30 دی 1395 | کد خبر : 49408

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه | مشاوره و انجام رساله
مشاوره و انجام پایان نامه ارشد | تبدیل پایان نامه به کتاب
» انجام مقاله ISI و ISC | پذیرش مقاله ISI و ISC
چاپ مقاله ISI و ISC | ویرایش مقاله ISI و ISC
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» خرید اینترنتی کتاب
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» مرجع دانلود پژوهش های دانشجویی
دانلود مقاله – دانلود پایان نامه
» دانلود آهنگ جدید
» خرید اینترنتی کتاب درسی و کنکوری
بانک کتاب پایتخت
» ترجمه مقاله و متون تخصصی در سایت ترجمه گستر
سفارش ترجمه آنلاین انگلیسی و فارسی
» ارسال اس ام اس
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

تلگرام اخبار پیام نور
Goto Top