چاپ خبر
معاون آموزش، پژوهش و فناوری رئیس جمعیت هلال‌احمر خبرداد:

ارائه دوره‌های پودمانی جدید در مراکز علمی کاربردی هلال احمر

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه مراکز علمی کاربردی هلال احمر ایران دارای استاندارد مضاعف هستند، اظهارداشت: میزان توانمندی فارغ التحصیلان شاخص مهم در ارزیابی مدیران مراکز علمی کاربردی هلال ایران است.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر سیدحمید جمال الدینی در افتتاحیه نشست دو روزه روسای مراکز آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران که صبح امروز در سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران برگزار شد، با اشاره به تشکیل معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، گفت: معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر به منظور اینکه سیاستگذاری، نظارت، اجرا، برنامه ریزی و نیازسنجی و همچنین تخصیص منابع مالی تنها در یک مجموعه صورت نگیرد و اجرا با اعتبار بخشی و تخصیص منابع تفکیک شود، تشکیل شد.

وی ادامه داد: با توجه به تاکید رئیس و دبیرکل جمعیت هلال احمر مبنی بر پاسخگویی در زمینه آموزش از سوی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر ضرورت هماهنگی در نیل به این هدف احساس می شود.

دکتر جمال الدینی به گذشت چهار ماه از زمان تشکیل معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر اشاره کرد و افزود: این معاونت آماده ارائه عملکرد در زمینه های آموزشی و پژوهشی در این مدت کوتاه است.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه بایستی قدرت نفوذ و پتانسیل انجام کار در آموزش ها لحاظ شود، تصریح کرد: بایستی آموزش ها و منابع تخصیص یافته به آن به صورت سازماندهی شده پیش رود، چرا که باید در زمینه ارائه آموزش ها به دانشجویان و مردم پاسخگو باشیم.

به گفته وی، موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران تمام سعی و توان خود را برای ارائه بهترین آموزش ها به وسیله امکانات موجود به کار بسته است.

عملکرد هلال احمری ها بهترین تبلیغات برای این نهاد است

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با بیان اینکه عملکرد هلال احمر بهترین تبلیغات برای این نهاد مردمی است، گفت: تبلیغات ما عملکرد ما است و بایستی علاوه بر ظرفیت بخشی، توان خود را در جهت ارائه آموزش های همگانی، عمومی، آموزش عالی و تخصصی به کار گیریم.

وی در خصوص فعالیت های گسترده مدیران موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران طی 2 دهه گذشته، اضافه کرد: برای ارتقا و اعتلای این موسسه، تمامی مدیران طی 20 سال گذشته به صورت مستمر فعالیت داشتند و اگر از تجربیات به دست آمده در این مدت به نحو مطلوب بهره گیریم، موفق تر از گذشته به فعالیت خود ادامه خواهیم داد.

دکتر جمال الدینی به بدنه 30 هزار نفری موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران اشاره کرد و افزود: این موسسه با وجود 6000 فارغ التحصیل، 3780 استاد و 21 هزار دانشجو در حال فعالیت است که برای ارتقا سطح آموزشی دانشجویان از تجربیات روسای مراکز علمی کاربردی استقبال می کنیم.

ارزیابی عملکرد کارکنان و دانشجویان مراکز علمی‌کاربردی هلال‌احمر توسط معاونت آموزش

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر تاکید کرد: مراکز علمی کاربردی هلال ایران بایستی محصول محور عمل کند و ارزیابی دانشجویان در بدو ورود به مراکز و پس از اتمام تحصیلات در هنگام خروج از مرکز مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی به آموزش گسترده دانشجویان و همچنین فارغ التحصیلان در مراکز علمی کاربردی هلال احمر در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: دانشجویان و فارغ التحصیلان براساس علم، مهارت، اخلاق و ارزش های دینی و فرهنگی مورد ارزیابی قرار می گیرند.

دکتر جمال الدینی در خصوص تشویق و ترغیب اساتید و دانشجویان به اجرای طرح های پژوهشی کاربردی از سوی جمعیت و یا طرح های جذب شده از مراکز برون سازمانی مبتنی بر توانمندی مراکز، افزود: بایستی ترغیب اساتید دانشگاه ها برای اجرای طرح های پژوهشی در مراکز علمی کاربردی هلال احمر در دستور کار قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه در مراکز علمی کاربردی علاوه بر ظرفیت و توان آموزشی به موضوع هزینه اثربخشی نیز باید توجه کرد، افزود: هم آموزش ها باید موثر باشد و هم در پایان، هزینه ها مطابق با اولویت ها لحاظ شود؛ چرا که ممکن است بتوانیم با هزینه بسیار بالا، برنامه ای را ولو موفق انجام دهیم اما ممکن است استفاده از این هزینه امکان حل مشکلات دیگر را داشته باشد.

استفاده از شبکه اساتید برای ارتقا و اعتلای مراکز علمی کاربردی هلال ایران

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با اعلام اینکه می توان از شبکه 3780 نفری اساتید مراکز عملی کاربردی هلال احمر برای ارتقا و اعتلای مراکز استفاده کرد، ابراز داشت: می توان از ظرفیت های علمی این اساتید برای ارتقا و اعتلای مراکز علمی کاربردی استفاده کرد.

وی بر گسترش همکاری میان مراکز علمی کاربردی هلال ایران در سراسر کشور در درون سازمان های زیر مجموعه (سازمان امداد ونجات، جوانان، داوطلبان، معاومنت بهداشت، درمان و توانبخشی و …) و برون سازمانی با مراکز دانشگاه ها و مراکز مدیریت بحران و … تاکید کرد.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر از ایجاد عناوین و دفاتر بدون محتوا و خروجی بایستی پرهیز شود، گفت: ایجاد دفاتر فناوری بایستی در مراکز علمی کاربردی هلال احمر براساس محتوای مناسب صورت گیرد و تنها به ایجاد یک نام و مرکز و کلمات شعاری پرهیز شود و آن مطلب ملاک برتری ما است که می تواند خروجی مناسبی باشد.

به گفته وی، تقویت کانون های فارغ التحصیلان و ایجاد انجمن های علمی بایستی مورد توجه جدی مدیران مراکز علمی کاربردی هلال احمر در سراسر کشور قرار گیرد.

ارائه دوره های آموزشی و پودمانی جدید در مراکز علمی کاربردی هلال احمر

دکتر جمال الدینی با تاکید بر اینکه دوره های آموزشی و پودمانی جدید برای ارائه در مراکز علمی کاربردی سراسر کشور در نظر گرفتیم، یادآور شد: افزایش رشته های مهارتی و دوره های کوتاه مدت و پودمانی مطابق با نیازهای روز و همچنین تصویب ایجاد این رشته ها و دوره ها با نگاه آینده نگاری برای نیازهای آینده جمعیت هلال احمر مورد توجه جدی قرار دارد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر، وی خاطرنشان کرد: در آموزش های همگانی ظرفیت های مراکز علمی کاربردی هلال احمر را مورد ارزیابی قرار می دهیم تا هر مرکزی که قابلیت ارائه آموزش های همگانی را دارد در حلقه ارائه آموزش ها قرار می‌گیرد.

 نظرات کاربران

  • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
  • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
  • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
  • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
  • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند  • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
  • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

24 آبان 1396 | کد خبر : 59922

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور:

افزایش سقف نمرات میان ترم از 6 به 8 نمره در دانشگاه پیام نور / کاهش تعداد صفحات منابع

افزایش سقف نمرات میان ترم از 6 به 8 نمره در دانشگاه پیام نور / کاهش تعداد صفحات منابع

پیام نورنا : طبق اعلام سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور، افزایش سقف نمرات میان ترم از 6 به 8 نمره در شورای آموزشی دانشگاه تصویب شد / کاهش تعداد صفحات منابع درسی به ازای هر واحد

24 آبان 1396 | کد خبر : 59816

برنامه کلاسی دانشگاه پیام نور / آموزش استفاده از سیستم سهبا

برنامه کلاسی دانشگاه پیام نور / آموزش استفاده از سیستم سهبا

پیام نورنا: سهبا مخفف سامانه هوشمند برنامه ریزی آموزشی است که توسط دانشگاه پیام نور راه اندازی شده است برای ارائه برنامه کلاسی به دانشجویان و اساتید مراکز/ آموزش استفاده از سیستم سهبا

10 آبان 1396 | کد خبر : 59571

تغییر در تاریخ امتحانات نیمسال اول 97-96 دانشگاه پیام نور

تغییر در تاریخ امتحانات نیمسال اول 97-96 دانشگاه پیام نور

پیام نورنا : تاریخ امتحانات پایان ترم در نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 دانشگاه پیام نور تغییر کرد.

29 مهر 1396 | کد خبر : 59439

چگونگی ثبت نام + شرایط ثبت نام/

آغاز ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی بدون آزمون سال 96 پیام نور

آغاز ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی بدون آزمون سال 96 پیام نور

پیام نورنا : ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی سال 9 دانشگاه پیام نور آغاز شد / نحوه ثبت نام به صورت حضوری در مراکز دانشگاه پیام نور

8 مهر 1396 | کد خبر : 58070

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 97-96 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 97-96 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 97-96 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

16 شهریور 1396 | کد خبر : 58401

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 97-96 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 97-96 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 97-96 پیام نور از 16 شهریور ماه 96 آغاز شده است.

13 شهریور 1396 | کد خبر : 58320

اختصاصی پیام نورنا /

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 97-96 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 97-96 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات نیمسال اول 97-96 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد / شامل تمامی مقاطع تحصیلی

12 تیر 1396 | کد خبر : 56403

تقویم آموزشی سال تحصیلی 97-96 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

تقویم آموزشی سال تحصیلی 97-96 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

پیام نورنا :تقویم آموزشی سال تحصیلی 97-1396 برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور اعلام گردید / مهمترین تاریخ های آموزشی و دانشگاهی دانشگاه پیام نور

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» ثبت شرکت
» ثبت شرکت
» ثبت برند
» ثبت طرح صنعتی
» نشر استخدام مرجع سوالات استخدامي
» ترجمه مقاله و متون تخصصی در سایت ترجمه گستر
سفارش ترجمه آنلاین انگلیسی و فارسی
» بانک کتاب
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top