شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز اولین مهلت معرفی به استاد نیمسال دوم 95-94 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی اولین مهلت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم 95-94 پیام نور از 21 بهمن ماه 94 آغاز شده است.

به گزارش سایت پیام نورنا (PNUNA.COM) : براساس آنچه در تقویم آموزشی سال تحصیلی 95-94 دانشگاه پیام نور (+اینجا) آورده شده است ، تاریخ انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم 95-94 دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی در 2 بازه زمانی در نظرگرفته شده است.

اولین مهلت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم 95-94 از 21 بهمن ماه تا 1 اسفند ماه 94 در سیستم گلستان پیام نور قابل اخذ و انجام می باشد و فرصت دوم معرفی به استاد در نیمسال جاری از 21 اردیبشهت ماه لغایت 30 اردیبهشت ماه 95 انجام خواهد شد.

 

اولین فرصت انتخاب واحد و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم 95-94 پیام نور

از 21 بهمن ماه لغایت 1 اسفند ماه 1394

 


شرایط و ضوابط اخذ معرفی به استاد :

در صورتیکه دانشجو دوره های کاردانی و کارشناسی (پیوسته یا ناپیوسته) برای فراغت از تحصیل ، فقط و تنها دو درس نظری باقیمانده داشته باشد می تواند آن دو درس را بصورت معرفی به استاد بگذراند. (باید تمام نمرات دروس دیگر تایید شده باشد و فقط حداکثر 2 درس نظری بدون نمره داشته باشد)

و دانشجویان دوره کارشناسی ارشد اعم از شیوه آموزشی و شیوه پژوهشی برای فراغت از تحصیل تنها یک درس نظری اعم از؛ دروس باقیمانده سر فصل دوره، جبرانی کارشناسی و جبرانی میانگین داشته باشد (بجز دروس روش تحقیق و سمینار) می تواند آن درس را خارج از تاریخ امتحانات اعلام شده در تقویم دانشگاهی به صورت معرفی به استاد انتخاب و بگذراند.دانشجوی شیوه پژوهشی قبل از دفاع از پایان نامه مجاز به اخذ و گذراندن درس معرفی به استاد می باشد.


نحوه اخذ درس به صورت معرفی به استاد:

در دستورالعمل جدید دانشگاه پیام نور عنوان شده است که دانشجویان متقاضی معرفی به استاد باید برای ثبت درخواست به مسیر [پیشخوان خدمت] در سیستم گلستان مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند. از طریق لینک زیر می توانید آموزش تصویری ثبت درخواست معرفی به استاد را مشاهده کنید:

 

راهنمای تصویری ثبت درخواست معرفی به استاد از طریق پیشخوان خدمت سیستم گلستان – کلیک کنید

 

1- برخی مراکز خودشان برای دانشجو درس معرفی به استاد را انتخاب میکنند و بعد از اینکه دانشجو فرم مربوط به درخواست معرفی به استاد را پر کرد ، مرکز مورد نظر درس را در سیستم به صورت معرفی به استاد ثبت میکند که در این صورت دانشجو احتیاجی به انتخاب واحد درس مورد نظر ندارد.

2- و برخی مراکز این مسئولیت رو بر عهده خود دانشجو میگذارند میگذارند تا خودش انتخاب واحد کند و بعد برای ثبت درس به صورت معرفی به استاد به مرکز مورد نظر مراجعه و فرم درخواست را پر کند تا مرکز درس مورد نظر را به صورت معرفی به استاد ثبت نماید.

نکته 1 : چون برخی از مراکز از این موضوع بی اطلاع هستند ، حتما و حتما بعد از ثبت درس از طریق پیشخوان خدمت ، موضوع رو نیز به مرکزتان اطلاع دهید تا از طریق مرکزتان نیز این موضوع بررسی شود.

نکته 2 : دقت داشته باشید که باید تمام نمرات دروس شما ثبت قطعی شده باشد (یعنی جلوی نمره زده باشد رد یا قبول) تا بتوانید معرفی به استاد را ثبت کنید.


شهریه درس به صورت معرفی به استاد :

در معرفی به استاد نیمسال دوم 95-94 شهریه ثابت به صورت کامل و شهریه متغییر درس به صورت کامل نیز از دانشجو اخذ می شود.


تاریخ و نحوه برگزاری امتحان معرفی به استاد:

1- در این مورد عملا مراکز باید در تاریخ های اعلام شده در تقویم آموزشی (+اینجا) نمرات را ثبت کنند ولی خوب تاریخ و برگزاری امتحان معرفی به استاد نیمسال دوم 95-94 دست خود مراکز هست و هر زمانی خودشان با استاد هماهنگ کنند می توانند آزمون را برگزار کنند.

2- از اسم عوان مشخص هست یعنی باید دانشجو به استاد معرفی شود برای امتحان و نمره درس!! ولی در اینجا چندین موضوع هست که قانون مشخصی ندارد:

الف: برخی مراکز دانشجو رو به استاد مورد نظر معرفی میکنند و بعد از استاد درخواست می شود که نمره و برگه امتحانی پیوست شده را به مسئول امتحانات مرکز برای ثبت نمره در سیستم گلستان ارسال کند.

ب: برخی مراکز از استاد مورد نظر تقاضای برگه امتحانی میکند و بعد از تمام دانشجویان متقاضی معرفی به استاد در ان مرکز ، در یک روز مشخص ، امتحانی به صورت تقریبا هماهنگ (مثل سایر امتحانات عادی) برگزار می کند (که در این روش کلا معرفی به استادی نیست و باید گفت معرفی به امتحان هست!!)


نکات بسیار مهم در اخذ درس به صورت معرفی به استاد:

1- دقت داشته باشید در تاریخ های اعلام شده امکان ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم 95-94 هست و بعد از آن ممکن است سایت برای ثبت نمره بسته باشد و دانشجو باید تا زمانی که سایت باز شود صبر کند!! پس حتما پیگیر ثبت نمره خود در زمان اعلام شده باشید. تاریخ فارغ التحصیلی شما دقیقا تاریخی هست که اخرین نمره شما در سیست گلستان ثبت قطعی شود.

2- در مورد منبع درسی و حذفیات معرفی به استاد نیمسال دوم 95-94 نیز 3 مورد پیش خواهد آمد:

الف: اگر مرکزتان شما را به استاد معرفی کرد که برای منبع و حذفیات می توانید با استاد هماهنگ کنید (دیگه این مورد بستگی به استاد شما دارد)

ب: اگر قرار باشد مرکزتان از شما آزمون معرفی به استاد (معرفی به امتحان!) بگیرد که در این صورت منبع درسی و حذفیات بر اساس همان لیست ارائه منابع درسی نیمسال دوم 95-94 پیام نور (+اینجا) می باشد.

ج: اگر درس بدون منبع باشد خود دانشجو و یا مرکز مورد نظر از استاد مورد نظر برای تعریف منبع باید استعلام بگیرد.

3- دقت داشته باشید تکدرس همان معرفی به استاد هست!

4- درس حفظ جز 30 قرآن کریم قابل معرفی به استاد شدن نیست.

5- دروس عملی و آزمایشگاهی قابل ارائه بصورت معرفی به استاد نمی باشد.

 

دستورالعمل اجرایی و شرایط جدید معرفی به استاد پیام نور– کلیک کنید

 


در همین زمینه بخوانید:

دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور بخوانند!! / قوانین و شرایط ترم آخر

 مطالب مرتبط :
Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : امین - در تاریخ : 25 بهمن 1394

  سلام حذف و اضافه برای کارشنایی کی شروع میشود

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 بهمن 1394 :

  سلام
  از 26 بهمن تا 4 اسفند

 2. نویسنده دیدگاه : زانا - در تاریخ : 25 بهمن 1394

  سلام
  چقدر طول می کشه تا مرکز معرفی به استاد رو تایید کنه توو پیشخوان خدمت؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 بهمن 1394 :

  سلام
  بستگی به حجم کاری مرکزتان دارد

 3. نویسنده دیدگاه : علی جعفری - در تاریخ : 26 بهمن 1394

  سلام دانشجوی کارشناسی حقوق ترم اخر هستم و تعداد ۱۵واحد باقیمانده را همین ترم گرفتم ، ایا امکان اخذ دو درس نظری در همین ترم برای معرفی به استاد هست یا خیر؟ضمن تشکر از پاسخگویی

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 بهمن 1394 :

  سلام
  خیر

 4. نویسنده دیدگاه : امیر - در تاریخ : 26 بهمن 1394

  اولین مهلت انتخاب و ثبت نمره تا 1 اسفند
  یعنی بعد از 1 اسفند امکان ثبت نمره وجود نداره؟؟؟؟
  یعنی اگر استاد نمره رو نداد باید تا 21 اردیبهشت صبر کنیم؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 بهمن 1394 :

  بله دقیقا

 5. نویسنده دیدگاه : علش - در تاریخ : 26 بهمن 1394

  سلام
  من درس پیشرفته 2 رو معرفی به استاد برداشتم و با استاد هماهنگ کردم گفت هر وقت آماده ای روز قبلش بهم زنگ بزن میخواستم ببینم آیا حتما باید در همین بازه زمانی معرفی به استاد یعنی 21 بهمن تا 1 اسفند امتحان بدم یا محدودیتی از نظر وقت وجود ندارد؟ با تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 بهمن 1394 :

  سلام
  برای ثبت نمره اش باید در بازه زمانی معرفی به استاد باشد . حالا هر موقع خواستید می توانید با استادتان برای امتحان هماهنگ کنید

 6. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 27 بهمن 1394

  سلام.من درس زبان انگلیسی تخصصی ۱ را از طریق پیشخوان خدمت ثبت کردم .حالا دانشگاه که رفتم از اموزش پرسیدم گفتن ۱۹اسفند امتحان بر گزار میشه ،میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟ چون که ثبت نمره را داخل تقویم اموزشی از ۲۱بهمن تا۱اسفند زده بود.با تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 27 بهمن 1394 :

  سلام
  خیر مشکلی ندارد و فقط نمره شما برای معرفی به استاد بعدی ثبت می شود.

 7. نویسنده دیدگاه : امیر - در تاریخ : 27 بهمن 1394

  تاریخ و نحوه ثبت نمره معرفی به استاد : تاریخ و نحوه ثبت نمره هم یکی دیگر از مشکلات دانشجو در معرفی به استاد است! تقویم آموزشی که تاریخ ثبت نمره مشخص است، اما غافل از آنکه اگر دانشجو درس را انتخاب واحد کرده باشد امکان ثبت نمره برای وی تا پایان سال تحصیلی وجود ندارد! حال باتوجه به اینکه طبق قانون پیام نور تاریخ فارغ التحصیلی دانشجو تاریخ ثبت آخرین نمره در سیستم گلستان است عملا دانشجو تا پایان سال تحصیلی فارغ التحصیل نمی شود اما یک راهکار برای این کار وجود دارد که اکثر مراکز از انجام آن سر باز می زنند و آن این است که کارشناس رشته یا کاربر ارشد از قسمت ثبت و اصلاح نمره در سیستم گلستان نسبت به انتخاب درس توسط خود کارشناس و ثبت نمره معرفی به استاد دانشجو اقدام کنند.

 8. نویسنده دیدگاه : امیر - در تاریخ : 27 بهمن 1394

  بچه ها شما هم شرایطتون رو بنویسید
  منم پیشرفته 2 رو برداشتم
  مسئول آموزش گفت کل کتاب رو میخونی
  شماره تلفنم رو هم گرفت گفت دو سه روز آینده زنگ میزنم بیایی امتحان
  آماده باش
  هنوز زنگ نزده

 9. نویسنده دیدگاه : امیر - در تاریخ : 27 بهمن 1394

  به من همین الان زنگ زدن گفتن فردا ساعت 10 امتحان
  چی فکر میکردیم
  چی بود این معرفی به استاد
  هم باید کل کتاب رو بخونی
  هم استادی در کار نیست
  فقط امتحانه
  درواقع معرفی به امتحان
  خدا کنه قبول بشم
  برام دعا کنید

 10. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 27 بهمن 1394

  سلام ببخشید میشه استادی که بهش معرفی کردیم رو عوض کرد ؟؟؟؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 28 بهمن 1394 :

  سلام
  باید با مرکزتان هماهنگ کنید

 11. نویسنده دیدگاه : بهادر - در تاریخ : 27 بهمن 1394

  ﺳﻠﺎﻡ ﺍﻧﺪﻳﺸﻪ 2 ﻣﻌﺮﻓﻲ ب ﺍﺳﺘﺎﺩ ﻛﺮﻓﺘﻢ ﺟﻂﻮﺭ ﻣﻴﺸﻪ ﺣﺬﻓﺶ ﻛﻨﻢ ﻓﻌﻠﺎ ﻧﺮﻓﺘﻢ ﺩﺍﻧﺸﻜﺎﻩ ﻭﺍﺳﻪ ﺗﺎﻳﺪﺵ?ﻫﻨﻮﺯ ﺗﺮﻡ 7 ﺍﻡ ﻳﻪ ﺗﺮﻡ ﺩﻳﻜﻪ دارم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 28 بهمن 1394 :

  سلام
  به مرکزتان اعلام کنید تا برایتان حذف کنند

 12. نویسنده دیدگاه : سجاد - در تاریخ : 27 بهمن 1394

  با سلام…مگه تو معرفی به استاد نباید شهریه ثابترو کامل بدیم و شهریه متغیرو نصف؟؟؟؟من شهریه ثابترو نداده بودم واز طریق منویه پیش خوان خدمت معرفی به استاد کردم و امتحانشم دادم..نمرمو استاد وارد کرده..میخوام نمرمو ببینم نمیتونم..چون بدهکارم..میخوام شهریمو بدم تصفیه کنم..میبینم سیستم همش 77 هزارتومن برام شهریه تعریف کرده..درصورتی که من هر ترم شهریه ثابتم تقریبا 100 هزارتومن بودش..حالا چطوری الان با احتساب شهریه متغیر شهریه کل معرفی به استادم شده 77 هزارتومن؟؟بی زحمت بگین مشکل کجاست..با تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 28 بهمن 1394 :

  سلام
  دوست عزیز شما همان مبلغی که سیستم اعلام کرده واریز کنید

 13. نویسنده دیدگاه : mohi - در تاریخ : 28 بهمن 1394

  من تمام کارهای معرفی به استادم تموم شده .فقط مونده ثبت نمره. که استاد هر کاری میکنه نمیتونه ثبت کنه .میشه شما در مورد ثبت نمره راهنمایی م کنید که خودم به استاد بگم.چون تا1 اگه انجام نده استاد میوفته واسه سال جدید.ممنون میشم راهنمایی م کنید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 28 بهمن 1394 :

  استاد باید نمره را به مرکزتان اعلام کند تا از طریق کاربر ارشد سیستم گلستان نمره ثبت شود

 14. نویسنده دیدگاه : علی احسانی - در تاریخ : 29 بهمن 1394

  سلام من 6 واحد معرفی به استاد برداشتم 21 بهمن. با توجه به این که نوشته شده تا 1 اسفند وقت داره یعنی نمرات حتما باید تا 1 اسفند ثبت شود؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 29 بهمن 1394 :

  سلام
  بله در غیر اینصورت میرود برای دوره بعدی معرفی به استاد

 15. نویسنده دیدگاه : امیر - در تاریخ : 29 بهمن 1394

  مسئول اموزش ما میگفت تا تاریخ 2 اسفند مهلت ثبت هست
  اینو تایید میکنید؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 29 بهمن 1394 :

  طبق تقویم آموزشی تا 1 اسفند ماه می باشد ولی خوب تا زمانی که سایت رای ثبت نمره باز باشد می توانند ثبت کنند

 16. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 29 بهمن 1394

  سلام ببخشید هنوز قانون تک درس برای جبران معدل ارشد مونده؟ من از سایت میزنم میزنه بعلت اخذ نمره قبولی نمی تونید بردارید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 29 بهمن 1394 :

  سلام
  باید تمام نمرات شما ثبت قطعی شده باشد تا بتوانید معرفی به استاد اخذ کنید درس باقیمانده رو

 17. نویسنده دیدگاه : مهران - در تاریخ : 30 بهمن 1394

  با عرض سلام و خسته نباشید. اطلاعیه رو کامل خوندم ولی چندتا سوال دارم.
  1) اگر هر 2 درس نظری معارف باشند میشه ترم تابستان به صورت معرفی به استاد گرفت؟
  2) تقویم آموزشی رو نگاه کردم ولی مهلت معرفی به استاد ترم تابستان ذکر نشده بود. لطف میکنین تاریخش رو اعلام کنید.
  با تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 30 بهمن 1394 :

  سلام
  1- بله
  2- چون ترم تابستان معرفی به استاد ندارد. در شهریورماه معرفی به استاد هست که مربوط می شود به نیمسال اول سال تحصیلی بعدی که باید صثبر کنید تقویم اموزشی سال تحصیلی بعدی منتشر شود. ولی چون توی شهریورماه می باشد دانشجویان به معرفی به استاد ترم تابستان میشناسن در صورتی که کلا مربوط به نیمسال اول سال تحصیلی بعد می باشد

 18. نویسنده دیدگاه : سولماز - در تاریخ : 1 اسفند 1394

  سلام..من معرفی به استاد برداشتم بهمن ماه ولی امتحانشو نتونستم بدم شهریه ثابتشو هم پرداخت کردم..الان دوباره بخوام اردیبهشت معرفی به استاد انتخاب کنم باید شهریه ثابت پرداخت کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 1 اسفند 1394 :

  سلام
  بستگی به سیستم گلستان دارد ولی احتمالا نیاز نباشد.

 19. نویسنده دیدگاه : mohi - در تاریخ : 1 اسفند 1394

  سلام
  من توی معرفی به استاد درسی که انتحاب کردم اسمش و تعداد واحد درسی فقط مثل چارت ذرسی ولی کد درسش فرق میکنه .کارشناس رشته م گفت میشه بعدا درستش کرد ولی میترسم فارغ التحصیلان بهم گیر بده مجبور بشم درس دوباره پاس کنم. ب نظر شما کارشنناس رشته م بعدا میتونه درستش کنه ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 1 اسفند 1394 :

  سلام
  اگر گفتن که مشکلی ندارد پس نگران نباشید.
  البته بهتر است موضوع رو با مسئول اموزش مرکزتان هم مطرح کنید تا ایشون هم در جریان باشد

 20. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : 3 اسفند 1394

  سلام ، من 2 درسم باقی میمونه برای تابستون که از طرف دانشگاه گفتن میتونی تابستون معرفی به استاد بگیری الان تو قسمت نظرات دیدم که تابستون معرفی به استاد نداره و میمونه برای ترم بعد درسته؟ پس با معرفی به استاد از ارشد هم جا میمونم.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 اسفند 1394 :

  سلام
  سلام
  ببینید معرفی به استاد ترم تابستان ندارد
  معرفی به استاد در شهریور هست که مربوط به نیمسال اول می باشد ولی چون در تابستان برگزار می شود همه به عنوان معرفی به استاد ترم تابستان می شناسن

 21. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : 4 اسفند 1394

  خب من میخوام ارشد شرکت کنم برای ارشد هم باید تا آخر تابستون حتما فارق التحصیل بشم ، یعنی اگه تابشتون معرفی به استاد بردارم این دیگه امکان پذیر نیست؟
  اگه میشه یکم سریع تر جواب بدید تا حذف و اضافه تموم نشده.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 اسفند 1394 :

  چرا اگر نمره شما تا پایان شهریور ثبت شود مشکلی برای ارشد شما پیش نخواهد امد.
  اخرین نمره شما هر زمانی ثبت شود ، همان تاریخ ، تاریخ فارغ التحصیلی شما می باشد.

 22. نویسنده دیدگاه : zahra - در تاریخ : 11 خرداد 1395

  سلام ،یه سوال
  من ارشدم واین ترم سمینار دارم،استادمم گفته شهریور باید ارائه بدید سمینارتون رو، یه درس دو واحدی دیگه هم دارم که مرکز بهم گفت معرفی به استاد بردارم،من بعد از امتحانای خرداد میتونم این درس دو واحدی رو معرفی به استاد بردارم؟شهریه ش چطور حساب میشه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 11 خرداد 1395 :

  سلام
  معرفی به استاد رو باید در بازه زمانی خودش که در تقویم آموزشی ذکر شده اخذ کنید.
  شهریه به صورت کامل

 23. نویسنده دیدگاه : zahra - در تاریخ : 11 خرداد 1395

  ببخشید من این درس معرفی به استادم سه واحدیه میتونم حفظ جز سی رو هم بردارم تا معدلم بیاد بالا ؟ البته به عنوان معرفی به استاد

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 11 خرداد 1395 :

  حفظ جز 30 معرفی به استاد ندارد دوست عزیز

 24. نویسنده دیدگاه : zahra - در تاریخ : 11 خرداد 1395

  ممنون از جوابتون،فقط مگه چون تو ترم تابستون داریم میریم نباید شهریه قابت نصف بشه،پس چرا کامل؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 11 خرداد 1395 :

  بستگی دارد. اگر معرفی به استاد شهریورماه باشد مربوط به نیمسال اول می شود و شهریه کامل اخذ می شود.
  اگر مربوط به تیرماه باشد نصف می شود

 25. نویسنده دیدگاه : یوسف سواری - در تاریخ : 26 خرداد 1395

  سلام خسته نباشید..افرین جوابمو بدین…من ترم اخرمه دو کناب تخصصی افتادم رشتم مهندسی اب وخاک میشه معرفی به استاد بگیرم دوتاشون؟؟؟؟؟؟خاکهای شور سدیمی و هیدرولیک انهار

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 خرداد 1395 :

  سلام
  اگر حداکثر 2 درس نظری برای فارغ التحصیلی دارید می توانید در بازه زمانی معرفی به استاد بگیرید

 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند

محدودیت زمانی - کد مورد نظر رو دوباره لود کنید • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

30 تیر 1397 | کد خبر : 65121

اعلام زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور پذیرش مهرماه 97

اعلام زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور پذیرش مهرماه 97

پیام نورنا : زمان و چگونگی ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور برای پذیرش مهرماه 97 اعلام شد. چه کسانی می توانند ثبت نام کنند؟

22 تیر 1397 | کد خبر : 65106

اختصاصی پیام نورنا /

دانلود برنامه امتحانات ترم تابستان 97 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات ترم تابستان 97 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات ترم تابستان سال تحصیلی 97-96 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد / شامل تمامی مقاطع تحصیلی

20 تیر 1397 | کد خبر : 65091

زمان تعطیلات تابستان 97 دانشگاه پیام نور / دانشگاه تعطیل شد

زمان تعطیلات تابستان 97 دانشگاه پیام نور / دانشگاه تعطیل شد

پیام نورنا : دانشگاه پیام نور از روز شنبه 23 تیرماه 1397 در تعطیلات تابستانه خواهند بود و تمام مراکز و واحدها تعطیل می باشند.

19 تیر 1397 | کد خبر : 65097

آغاز ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان 97 پیام نور / نکات مهم انتخاب واحد

آغاز ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان 97 پیام نور / نکات مهم انتخاب واحد

پیام نورنا : از هم اکنون می توانید برای ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان 97 پیام نور اقدام کنید / نکاتی بسیار مهم جهت سهولت در انتخاب واحد دانشجویان

19 تیر 1397 | کد خبر : 65093

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی ترم تابستان 97 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی ترم تابستان 97 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی ترم تابستان 97 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

16 تیر 1397 | کد خبر : 65052

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد ترم تابستان 97 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد ترم تابستان 97 پیام نور

پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد ترم تابستان 97 دانشگاه پیام نور از 16 تیرماه 97 آغاز شده است.

14 تیر 1397 | کد خبر : 65041

آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان در ترم تابستان 97 پیام نور

آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان در ترم تابستان 97 پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت درخواست مهمان در ترم تابستان 97 دانشگاه پیام نور در سیستم دانشگاهی گلستان آغاز شد / نکات مهم در ثبت درخواست مهمان

9 تیر 1397 | کد خبر : 65036

دستورالعمل ثبت نام ترم تابستان 97 پیام نور / دروس قابل ارائه در ترم تابستان

دستورالعمل ثبت نام ترم تابستان 97 پیام نور / دروس قابل ارائه در ترم تابستان

پبام نورنا : دستور العمل ثبت نام ترم تابستان 97 پیام نور و همچنین حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم تابستان 97 اعلام شد.

1 تیر 1397 | کد خبر : 64813

زمان های ضروری ترم تابستان/

اصلاحیه تقویم آموزشی ترم تابستان 97 پیام نور / زمان انتخاب واحد و مهمان

اصلاحیه تقویم آموزشی ترم تابستان 97 پیام نور / زمان انتخاب واحد و مهمان

پیام نورنا : زمان ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان سال 97 دانشگاه پیام نور تغییر کرد / زمان های ضروری ترم تابستان 97

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top