چاپ خبر

مصاحبه اختصاصی پیام نور نا با رئیس دانشگاه پیام نور واحد ایوانکی

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : طی همکاری بسیار مفید دانشگاه پیام نور واحد ایوانکی با این سایت و جوابگو بودن مسئولان این مرکز به سوالات دانشجویان مصاحبه ای با رئیس دانشگاه پیام نور مرکز ایوانکی ترتیب دادیم.

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نور نا) : مصاحبه اختصاصی با همایون چگنی رئیس دانشگاه پیام نور ایوانکی:

.

رئیس دانشگاه پیام نور واحد ایوانکی

.

پیام نور نا: بطور خلاصه خودتان را برایمان معرفی کنید ؟
همایون چگنی :قبل از معرفی  لازم می دانم اقدام موهن و تصمیم شیطانی استکبار جهانی در سوزاندن کتاب مقدس و آسمانی قرآن مجید به بهانه سالگرد حادثه مشکوک یازدهم سپتامبر توسط چند صهیونیست دین ستیز، آتش کشیدن تمامی ارزشهای والای الهی و اهانت به ادیان آسمانی است که بدون شک با ایجاد شکاف و اختلاف میان پیروان ادیان الهی طراحی و اجرا شده است را به محضر ولیعصر (عج) و نائب برحقشان مقام معظم رهبری تسلیت عرض نمایم واز همه مسلمانان و آزادگان جهان می خواهیم با پیروی از  فرامین مقام عظمای ولایت نسبت به این واقعه جسارت آمیز با هوشیاری و بصیرت برخورد کنند .

اینجانب همایون چگنی متولد شهر خرم آباد که از سال 1386 در دانشگاه پیام نور مرکز گرمسار به عنوان عضو هیأت علمی فعالیت خود را در دانشگاه پیام نور شروع نموده ام.

.

پیام نور نا : در چه سالی وارد دانشگاه شدید ، در چه رشته ای به تحصیل پرداختید و تا چه مقطعی پیش رفتید ؟
همایون چگنی : درسال 1378 در مقطع کارشناسی رشته مهندسی کشاورزی گرایش زراعت و اصلاح نباتات در دانشگاه پذیرفته شده و در سال 1382 فارغ التحصیل که در همین سال در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی کشاورزی گرایش زراعت پذیرفته شده ودر سال 1384 فارغ التحصیل شدم.

.

پیام نور نا : از سابقه کاری خودتان برایمان بگویید؟
همایون چگنی : تدریس در دانشگاه را از سال 1383 همزمان در دوران دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد شروع نمودم و تاکنون افتخار معلمی دانشگاه را همچنان دارم . در این مدت به دلیل علاقه به کارهای پژوهشی تا کنون بیش از 12 مقاله علمی- پژوهشی و علمی – ترویجی را به چاپ رسانده ام و در حال حاضر مراحل پایان تألیف کتابی در حوزه گیاهان دارویی را می گذرانم.از سال 1387 به عنوان مشاور ریاست و معاون آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز گرمسار فعالیت نموده ام و در تیرماه 1388 به عنوان سرپرست دانشگاه پیام نور ایوانکی منصوب شدم.
البته سابقه کوتاهی در زمینه فعالیت های ورزشی هم دارم و در تلاشم در صورت مساعد بودن شرایط یک تیم ورزشی از دانشگاه پیام نور ایوانکی را در مسابقات استانی در رشته فوتسال معرفی نمایم.

.

پیام نور نا : نظرتان در رابطه با سطح علمی دانشجویان دانشگاه پیام نور ، خصوصاً این مرکز با دانشجویان سایر دانشگاهها چیست ؟
همایون چگنی : همان طور که مستحضر هستید در دانشگاه پیام نور دانشجویان منابع معرفی شده را مطالعه می کنند به عبارتی تحصیل دانشجو محور است که این عملاً از دلایلی می تواند باشد که باعث افزایش سطح علمی دانشجویان دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه  که استاد محور می باشند گردد و چون طراحی سؤالات به صورت متمرکز انجام می گیرد اساتید محترم نمی تواند حذفیات خاصی از کتب معرفی شده داشته باشند.
در حال حاضر تمام تلاش مجموعه همکاران این است که از اساتید مجرب استفاده نماییم و در مجموعه علاقه دانشجویان را به تحصیل مطلوب می توان ارزیابی نمود و در سال جاری یکی از دانشجویان این واحد با ارائه مقاله از کار تحقیقی خود در کشور چین توانست با نام دانشگاه پیام نور حضور پیدا کند.

.

پیام نور نا : به عنوان رییس دانشگاه پیام نور مرکز ایوانکی چه اهدافی را در اینجا دنبال می کنید ؟
همایون چگنی : با توجه به اینکه این مرکز دانشگاهی نوپا است مجموعه تلاش اینجانب و مسئولان محلی بر این است که همزمان توسعه کمی و کیفی را به موازات هم پیش ببریم.یک از اهداف اینجانب افزایش تعداد رشته های تحصیلی بوده است که در سال تحصیلی جدید به بیش از دو برابر افزایش یافت و دلیل افزایش رشته هم با توجه به اینکه شهر ایوانکی در 60 کیلومتری تهران واقع شده است عملاً از نظر جذب دانشحو با مشکل مواجه نیستیم لازم است عرض کنم که بیش از 90 درصد دانشجویان ما ساکن تهران و اطراف تهران هستند.
از دیگر اهدافی که به طور جدی پیگیر آن هستیم شروع احداث فاز اول دانشگاه در زمینی که از طرف هیأت محترم دولت به این دانشگاه اختصاص یافته است اما متاسفانه علی رغم پیگیری های انجام شده بیش از 2 سال است که هنوز سند زمین به نام دانشگاه پیام نور نشده است که این عزم جدی مسئولان را می طلبد که با کاهش بروکراسی نسبت به انتقال سند اقدام نمایند همان طور که مستجضر هستید تا انتقال سند صورت نگیرد نمی توانیم نسبت به ساخت و ساز اقدامی داشته باشیم که این باعث شد بودجه اختصاص یافته از طرف سازمان مرکزی در سال گذشته برگشت داده شود.حل این موضوع خودبخود رضایت دانشجویان محترم را به همراه دارد در حال حاضر انتظاری که دانشجویان از مسئولان دارند و به حق هم هست باید پروژه های عمرانی با سرعت بیشتری پیگیری شوند.

.

پیام نور نا : به نظر شما برخوردتان در این مسولیت با دیگران چگونه بوده است؟
همایون چگنی : در مورد برخورد اینجانب اساتید،کارکنان ،دانشجویان و سایر ارباب رجوع باید قضاوت نمایند که امیدوارم رفتار اینجانب تاکنون باعث تألم خاطر هیچ یک از دانشجویان ،کارکنان و اساتید محترم نشده باشد. همیشه رضای خدای منان را در مقام یک سرباز خدمتگزار مد نظر داشته ام.

.

پیام نور نا : چطور شد رئیس دانشگاه پیام نور مرکز ایوانکی شدید؟
همایون چگنی : خدا را شاکرم که عملکرد اینجانب در دورانی که در مرکز گرمسار مشغول خدمت بودم مورد رضایت مسئولان دانشگاه پیام نور و همچنین مجموعه مدیریتی شهر واقع شده بود که با توجه به استعفای ریاست محترم قبلی مرکز به بنده پیشنهاد حضور به عنوان خدمتگزار در این مرکز را دادند، که امیدوارم در این امتحان الهی بتوانم روسفید باشم.همچنین لازم می دانم از زحمات ریاست قبلی مرکز نیز کمال تشکر را داشته باشم.

.

پیام نور نا : قبل از اینکه رئیس دانشگاه  شوید چه اهدافی داشتید و الان که مدتی از ریاست شما بر دانشگاه  می‌گذرد فکر می کنید چقدر به اهدافتان رسیده اید؟
همایون چگنی : به هر حال اهدافی که هر فرد در ذهن خود در دورانی که مسئولیت ندارد مرور می کنند معمولاً ایده ال است اما زمانی که در عمل وارد کار می شوید به دلایل متفاوت نمی توانید اهداف مورد  نظرتان را پیش ببرید که یکی از مهترین تنگناها در این زمینه ها کافی نبودن بودجه ها می باشد. درکل تمام تلاش خود را خواهم نمود که در راستای اهداف دانشگاه  گام های مؤثری برداریم.

.

پیام نور نا : اهم فعالیت های شما در این مرکز؟
همایون چگنی : شروع احداث پروژهای عمرانی در سال 1389 به شرط اینکه اداره ثبت اسناد شهرستان گرمسار در انتقال سند مساعدت نماید.خوشبختانه در اختصاص بودجه با عنایات جناب آقای دکتر زیاری ریاست محترم دانشگاه با مشکل جدی روبرو نیستیم.

افزایش رشته های تحصیلی که به یاری خداوند منان محقق شده است .

جذب هیأت علمی که به طور جدی در این مورد با مشکل مواجه هستیم

تلاش برای ایجاد فضایی معنوی تر برای دانشجویان ،اساتید و کارکنان و تحولات بلند مدت معرفتی ـ فرهنگی در  دانشگاه.

پیگیری تبدیل وضعیت پرسنل هیأت موسسی به نیروهای قراردادی.

.

پیام نور نا : جایگاه دانشگاه پیام نور در شهر ایوانکی؟
همایون چگنی : به دلیل اینکه دانشگاه پیام نور تنها دانشگاه دولتی شهر ایوانکی می باشد از جایگاه مطلوبی برخوردار است که در سالهای آینده بازخورد مثبت فرهنگی این دانشگاه بیشتر در شهر نمایان خواهد شد.

.

پیام نور نا : سخن آخر در پایان؟
همایون چگنی : دستیابی به اهداف تعیین شده توسط یک مدیر به تنهایی محقق نخواهد شد مگر با عزم مجموعه لذا دست تمام افرادی که می توانند به نوعی در توسعه کمی و کیفی این دانشگاه  مؤثر باشند را می فشارم.
از ریاست عالیه دانشگاه جناب اقای دکتر زیاری کمال تشکر را دارم و امیدوارم همچون گذشته این مرکز را مورد توجه قرار دهند.همچنین از همکاری اعضای هیأت محترم مؤسس خصوصاً جناب آقای مهندس عبدالرضا ترابی نماینده مخترم مردم در مجلس شورای اسلامی، حضرت حجت السلام والمسلمین نیک صفت امام جمعه محترم ایوانکی و سایر اعضای محترم هیأت مؤسس کمال تشکر را دارم..از برادر ارجمندم جناب آقای رحمان رنجبر که اینجانب را همیشه یاری نموده اند نیز کمال تشکر را دارم.
درپایان برای برادر ارجمند جناب آقای دکتر خیاطیان که به تازگی به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور استان سمنان منصوب شده اند آرزوی موفقیت دارم و از زحمات جناب آقای دکتر اسمعیلی رئیس سابق دانشگاه پیام نور استان سمنان تشکر و قدردانی می نمایم.
خدایا چنان کن سرانجام کار                    تو خشنود باشی ما رستگار

.

پیام نور نا : با تشکر فراوان از خانم مهدیه تقی زاده مسئول روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد ایوانکی به خاطر فراهم کردن زمینه ی این مصاحبهنظرات کاربران

  • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
  • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
  • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
  • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
  • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند

محدودیت زمانی - کد مورد نظر رو دوباره لود کنید  • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
  • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

22 تیر 1397 | کد خبر : 65106

اختصاصی پیام نورنا /

دانلود برنامه امتحانات ترم تابستان 97 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات ترم تابستان 97 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات ترم تابستان سال تحصیلی 97-96 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد / شامل تمامی مقاطع تحصیلی

20 تیر 1397 | کد خبر : 65091

زمان تعطیلات تابستان 97 دانشگاه پیام نور / دانشگاه تعطیل شد

زمان تعطیلات تابستان 97 دانشگاه پیام نور / دانشگاه تعطیل شد

پیام نورنا : دانشگاه پیام نور از روز شنبه 23 تیرماه 1397 در تعطیلات تابستانه خواهند بود و تمام مراکز و واحدها تعطیل می باشند.

19 تیر 1397 | کد خبر : 65097

آغاز ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان 97 پیام نور / نکات مهم انتخاب واحد

آغاز ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان 97 پیام نور / نکات مهم انتخاب واحد

پیام نورنا : از هم اکنون می توانید برای ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان 97 پیام نور اقدام کنید / نکاتی بسیار مهم جهت سهولت در انتخاب واحد دانشجویان

19 تیر 1397 | کد خبر : 65093

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی ترم تابستان 97 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی ترم تابستان 97 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی ترم تابستان 97 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

16 تیر 1397 | کد خبر : 65052

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد ترم تابستان 97 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد ترم تابستان 97 پیام نور

پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد ترم تابستان 97 دانشگاه پیام نور از 16 تیرماه 97 آغاز شده است.

14 تیر 1397 | کد خبر : 65041

آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان در ترم تابستان 97 پیام نور

آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان در ترم تابستان 97 پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت درخواست مهمان در ترم تابستان 97 دانشگاه پیام نور در سیستم دانشگاهی گلستان آغاز شد / نکات مهم در ثبت درخواست مهمان

9 تیر 1397 | کد خبر : 65036

دستورالعمل ثبت نام ترم تابستان 97 پیام نور / دروس قابل ارائه در ترم تابستان

دستورالعمل ثبت نام ترم تابستان 97 پیام نور / دروس قابل ارائه در ترم تابستان

پبام نورنا : دستور العمل ثبت نام ترم تابستان 97 پیام نور و همچنین حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم تابستان 97 اعلام شد.

1 تیر 1397 | کد خبر : 64813

زمان های ضروری ترم تابستان/

اصلاحیه تقویم آموزشی ترم تابستان 97 پیام نور / زمان انتخاب واحد و مهمان

اصلاحیه تقویم آموزشی ترم تابستان 97 پیام نور / زمان انتخاب واحد و مهمان

پیام نورنا : زمان ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان سال 97 دانشگاه پیام نور تغییر کرد / زمان های ضروری ترم تابستان 97

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top