چاپ خبر
دکتر احمدی در نشست شورای دانشگاه مطرح کرد؛

تدوین طرح اصلاح ساختار دانشگاه تربیت مدرس

پیام نورنا : رییس دانشگاه تربیت مدرس در جلسه شورای دانشگاه از تدوین طرح اصلاح ساختار دانشگاه تربیت مدرس خبر داد.

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر محمد تقی احمدی با بیان این مطلب اظهار داشت: به دلیل تغییرات زیادی که در روال‌های طرح تحول راهبردی برای فرآیندهای دانشگاه دیده شده و نیز اصلاح چارت دانشگاه که بیش از 11 سال است که تغییری در آن صورت نگرفته و جوابگویی به مطالبات امروز دانشگاه، ما نیازمند اصلاح ساختار زیربنایی هستیم و قرار است تا اواخر پاییز امسال طرح کلی اصلاح ساختار دانشگاه تربیت مدرس به هیات امنا تقدیم شود که در این راستا نیازمند کار فشرده هستیم و یک شورای راهبردی که بر اساس اهداف،‌ ماموریت ها و روال‌های طرح تحول بتواند مطالبات و خواسته‌ها را در قالب جدید بگنجاند، در شرف تأسیس است تا امور مربوط به تغییرات ساختاری دانشگاه اصولی‌تر پیش برود.

وی افزود: ما برای توسعه بین‌المللی دانشگاه نیز تهیه فیلمی که نمایشگر توانمندی و اهداف فضای دانشگاه باشد برای مخاطب بین‌المللی مد نظر قرار دادیم و با افراد متخصص در این زمینه مشورت شد و با نظر شورای بین‌الملل دانشگاه قرار شد تا از سوی یکی از بهترین مستندسازان کشور، فیلم کوتاه 3 تا 5 دقیقه ای برای مخاطب کشورهای حوزه نزدیک و کشورهای حوزه دور به سه زبان انگلیسی، فرانسوی و عربی تهیه شود.

رییس دانشگاه تربیت مدرس خاطرنشان کرد: همچنین قرار است در یک فیلم بلندتر در حدود 25 دقیقه، تاریخ دانشگاه تربیت مدرس مستندسازی شود که باید ظرف 2 تا 3 ماه آینده این محصولات آماده گردد. در این راستا از اساتید صاحب‌نام و مجرب هر دانشکده خواسته شده تا در اسلایدهایی جداگانه افتخارات و دستاوردهای دانشکده خود را در خصوص فناوری‌های نوین و توانمندی در تجاری‌سازی علوم به نمایش بگذارند تا به عنوان سند افتخار هر دانشکده در دسترس دانشگاهیان قرار گرفته و در تهیه فیلم مستند دانشگاه نیز مورد استفاده قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بحث تحصیل کارمندان دانشگاه اشاره کرد و گفت: تحصیل کارکنان در هر صورت سبب خواهد شد تا کارمندان نتوانند به خوبی وظایف خود را چه در حیطه کاری خود و چه در زمینه تحصیل به خوبی ایفا کنند و برای داشتن یک تحصیل کارآمد، باید کارمندان مامور به تحصیل شوند و زمانی را به صورت ویژه برای تحصیل اختصاص دهند. در حال حاضر کارمندان از طریق دانشگاههای مختلف و دوره های نیمه حضوری یا غیر حضوری اقدام به تحصیل کرده و مدرک خود را به دانشگاه ارائه می کنند که ما برای داشتن یک شاخص و استاندارد یکسان، یادگیری و میزان تسلط به زبان انگلیسی را معیار قرار دادیم تا راه برای اعمال مدرک آنان آسان تر گردد؛ زیرا دانشگاه در قبول یا رد مدارک ارسالی، مختار است و باید شاخصی برای ارزیابی در این زمینه قرار دهد.

وی افزود: برگزاری دوره های زبان انگلیسی در راستای افق دیده شده در طرح تحول راهبردی دانشگاه می‌باشد که کارمندان باید برای ارتباط با خارج و دانشجویان خارجی و… زبان انگلیسی را فرا بگیرند.

رییس دانشگاه تربیت مدرس همچنین در خصوص ارزیابی دانشکده ها گفت: هر ساله از سوی دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه از مدیران دانشگاه ارزیابی صورت می گیرد که ارزیابی واحدهای اصلی دانشگاه،‌ دانشکده ها و مراکز پژوهشی در دستور کار این مرکز است و ارزیابی مراکز پژوهشی سال گذشته صورت گرفت و قرار شد برخی از مراکز که دارای عملکرد ضعیف تری بودند تقویت و یا تعطیل شوند. ارزیابی دانشکده ها نیز به زودی آغاز می شود که امیدواریم همکاری لازم از سوی دانشکده ها در این خصوص به خوبی صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، در ادامه اعضای شورا در خصوص مسائلی همچون توجه به پژوهشکده‌ها در مکاتبات اداری،‌ ایستگاه متروی دانشگاه، ساخت فیلم مستند دانشگاه،‌ ایجاد مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی (به صورت کوتاه مدت و بلند مدت)، ذخیره پایه های تشویقی اعضای هیات علمی، ‌اصلاح ساختار دانشگاه و … مطالبی را عنوان کردند.نظرات کاربران

  • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
  • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
  • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
  • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
  • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوندخبر های ویژه دانشگاه پیام نور

1 مهر 1396 | کد خبر : 58569

تمدید مجدد مهلت مهمان و تغییر رشته/

برای دومین بار مهلت انتخاب واحد نیمسال اول 97-96 پیام نور تمدید شد

برای دومین بار مهلت انتخاب واحد نیمسال اول 97-96 پیام نور تمدید شد

پیام نورنا : مهلت ثبت نام و انتخاب واحد کلیه دانشجویان مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور در نیمسال اول 97-96 برای دومین بار تمدید شد.

28 شهریور 1396 | کد خبر : 58730

توضیحات و آموزش تصویری نحوه و چگونگی ثبت نام /

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال 96 پیام نور

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال 96 پیام نور

پیام نورنا : پذیرش غیرحضوری و انتخاب واحد کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی آزمون سراسری و بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی سال 96 دانشگاه پیام نور آغاز شد / آموزش تصویری ثبت نام

16 شهریور 1396 | کد خبر : 58401

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 97-96 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 97-96 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 97-96 پیام نور از 16 شهریور ماه 96 آغاز شده است.

15 شهریور 1396 | کد خبر : 58389

توضیحات کامل نحوه و چگونگی ثبت نام /

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آزمون سراسری سال 96 پیام نور

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آزمون سراسری سال 96 پیام نور

پیام نورنا : پذیرش غیرحضوری و انتخاب واحد کلیه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آزمون سراسری ورودی مهر سال 96 دانشگاه پیام نور آغاز شد.

13 شهریور 1396 | کد خبر : 58320

اختصاصی پیام نورنا /

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 97-96 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 97-96 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات نیمسال اول 97-96 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد / شامل تمامی مقاطع تحصیلی

13 شهریور 1396 | کد خبر : 58070

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 97-96 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 97-96 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 97-96 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

12 تیر 1396 | کد خبر : 56403

تقویم آموزشی سال تحصیلی 97-96 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

تقویم آموزشی سال تحصیلی 97-96 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

پیام نورنا :تقویم آموزشی سال تحصیلی 97-1396 برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور اعلام گردید / مهمترین تاریخ های آموزشی و دانشگاهی دانشگاه پیام نور

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه | مشاوره و انجام رساله
مشاوره و انجام پایان نامه ارشد | تبدیل پایان نامه به کتاب
» انجام مقاله ISI و ISC | پذیرش مقاله ISI و ISC
چاپ مقاله ISI و ISC | ویرایش مقاله ISI و ISC
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» خرید اینترنتی کتاب
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» ثبت شرکت
» ثبت شرکت
» ثبت برند
» ثبت طرح صنعتی
» نشر استخدام مرجع سوالات استخدامي
» ترجمه مقاله و متون تخصصی در سایت ترجمه گستر
سفارش ترجمه آنلاین انگلیسی و فارسی
» بانک کتاب
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top