چاپ خبر

جذب دانشجوی مجازی چشم‌انداز دانشگاه پیام نور مازندران

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : رئیس دانشگاه پیام نور مازندران گفت: تربیت دانشجوی مجازی چشم‌انداز دانشگاه پیام نور است.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : صادقعلی موحد منش در نخستین جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه پیام نور نکا اظهار داشت: دانشگاه پیام نور موفق ترین نظام آموزشی از نظر خروجی دانشگاه و دانشجو است که از این لحاظ به خود می‌بالیم.
وی افزود: براساس آمار اعلام شده بیش از 70 درصد قبولی ارشد دانشگاه‌ها از دانشگاه پیام نور بوده و در همین راستا نیز 85 درصد از استخدام علمی نیز از دانشجویان پیام نور است.
رئیس دانشگاه پیام نور مازندران با اشاره به اینکه اکنون ساعت تدریس در دانشگاه پیام نور کم و یک سوم کلاس‌های متعارف است، یادآور شد: در آینده همین ساعت محدود نیز حذف می‌شود چراکه برآنیم تا با استفاده و تعریف سیستم مجازی برای این دانشگاه، دانشجویان را از این طریق پذیرش کرده و دروس را ارائه دهیم.
موحدمنش اضافه کرد: البته با توجه به نگاه ما به سیستم مجازی در دانشگاه پیام نور، تاکنون نتوانستیم نرم افزار و بسته‌های سیستم مجازی را فراهم کنیم اما در هر صورت به این امر مهم دست خواهیم یافت و پیشرفت‌های قابل توجهی در امر آموزش ایجاد می‌کنیم تا هیچ محدودیتی برای ورود به این سیستم وجود نداشته باشد.
وی با بیان اینکه دانشجو هدف اصلی ما در دانشگاه پیام نور است، خاطرنشان کرد: همه کارهای ما برای رفاه حال دانشجو و افزایش توان علمی و عملی اوست و باید در این راستا نگاه ویژه به دانشجو داشته و دانشجو را سرکوب نکنیم.
موحد منش با تاکید بر عنصر کتاب به‌عنوان عنصر اساسی دانشگاه خاطرنشان کرد: این عنصر مهم در تمام دنیا به‌عنوان عنصر مهم در افزایش علم و دانش و انتقال آن به دانشجو پذیرفته شده است و دانشگاه پیام نور، با درایت و با توجه به تمام کاستی‌های موجود با تاکید بر همین عنصر توانسته موفق‌ترین نظام آموزشی را از نظر خروجی دانشگاه‌ها باشد و بعد از دانشگاه دولتی و غیرانتفاعی مقام سوم را دارا باشد.
رئیس دانشگاه پیام نور مازندران ادامه داد: آموزش برای همه وقت و همه زمان از مهم‌ترین شعار استراتژیک ماست که براساس ضرورت جامعه به آن پرداخته می‌شود.
وی اضافه کرد:در حال حاضر 500 واحد دانشگاهی پیام نور در سراسر کشور با دارا بودن 850 هزار دانشجو به همت اساتید و صاحبنظران به امر مهم آموزش مشغول هستند.
موحد منش افزود: دانشگاه پیام نور در آینده‌ای نزدیک در همه شهرستان‌ها دارای یک واحد خواهد بود و تعداد واحدهای دانشگاهی از 500 واحد به یک هزار واحد دانشگاهی افزایش می‌یابد.
وی اظهارداشت: ارکان دانشگاه به استاد، دانشجو، منابع آموزشی، امکانات، مکان و کادر اداری است و این عوامل باید در کنار هم به فکر پیشرفت و تعالی دانشگاه باشند.
موحدمنش یادآور شد: باید نوع نگاه اساتید به دانشگاه پیام نور از نگاه سنتی خارج و با نگاه و فکر جدید به این دانشگاه توجه شود.
رئیس دانشگاه پیام نور مازندران تصریح کرد: دانشگاه پیام نور از بسیاری لحاظ با دانشگاه‌های دیگر متمایز است و با الزامات هزاره سوم در حال پیشرفت است و به نوعی دانشگاه پیام نور با دانشگاه‌های سنتی متفاوت است و باید نگاه متفاوت به آن اعمال شود.
فرماندار نکا نیز در این جلسه اظهار داشت: دانشگاه باید صرفاً به دنبال علم و دانش بوده و از مسائل حاشیه‌ای دوری کند.
رضا آزادی کناری افزود: دانشگاه باید در مسائل و معضلات اجتماعی و سیاسی با ارائه راهکار علمی وارد عمل شود و کمک کار مسئولان در تمام جهات و موارد باشد.
وی با اشاره به معضل اجتماعی منطقه عباس آباد در نکا یادآور شد: اساتید دانشگاه‌های ما باید در این زمینه نیز با راهکارهای سازنده وارد شوند تا با استفاده از افکار بلندشان راهکار ارائه کند.
فرماندار نکا تصریح کرد: دانشگاهیان در رابطه با قانون بسیار مهم هدفمندکردن یارانه‌ها نیز باید به‌درستی وارد شوند و موضع‌گیری مناسب اتخاذ کنند تا شاهد اجرای دقیق این قانون مهم اقتصادی در کشور باشیم.

فارسنظرات کاربران

  • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
  • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
  • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
  • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
  • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند
خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

26 دی 1396 | کد خبر : 61171

کارشناسی و کارشناسی ارشد/

تمدید مهلت ثبت نمرات میان ترم در نیمسال اول 97-96 پیام نور

تمدید مهلت ثبت نمرات میان ترم در نیمسال اول 97-96 پیام نور

پیام نورنا : تاریخ آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 97-96 دانشگاه پیام نور بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه

25 دی 1396 | کد خبر : 61347

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 97-96 پیام نور / زمان های ضروری

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 97-96 پیام نور / زمان های ضروری

سایت پیام نورنا : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 97-96 دانشگاه پیام نور از 1 بهمن ماه آغاز خواهد شد / زمان های ضروری نیمسال دوم 97-96

4 دی 1396 | کد خبر : 60840

آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال دوم 97-96 پیام نور

آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال دوم 97-96 پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته دانشجویان دانشگاه پیام نور در نیمسال دوم 97-96 آغاز شد.

11 آذر 1396 | کد خبر : 59439

چگونگی ثبت نام + شرایط ثبت نام/

تمدید مهلت ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی بدون آزمون سال 96 پیام نور

تمدید مهلت ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی بدون آزمون سال 96 پیام نور

پیام نورنا : ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی سال 9 دانشگاه پیام نور تمدید شد / نحوه ثبت نام به صورت حضوری در مراکز دانشگاه پیام نور

6 آذر 1396 | کد خبر : 60220

افزایش نمرات میان ترم از 6 به 8 نمره در نیمسال جاری / نحوه محاسبه نمرات

افزایش نمرات میان ترم از 6 به 8 نمره در نیمسال جاری / نحوه محاسبه نمرات

پیام نورنا : طبق اعلام سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور، افزایش سقف نمرات میان ترم از 6 به 8 نمره در نیمسال جاری اجرا خواهد شد/ نحوه محاسبه نمرات میان ترم و پایان ترم دانشگاه پیام نور

8 مهر 1396 | کد خبر : 58070

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 97-96 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 97-96 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 97-96 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» نشر استخدام مرجع سوالات استخدامي
» ترجمه مقاله و متون تخصصی در سایت ترجمه گستر
سفارش ترجمه آنلاین انگلیسی و فارسی
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top