چاپ خبر

آغاز ثبت نام پذیرش بدون آزمون مرداد سال 92 دانشگاه پیام نور + دانلود دفترچه راهنما

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : ثبت‌نام پذیرش بدون آزمون در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی مردادماه سال 92 آغاز شد / دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام (شرایط ثبت نام – رشته ها و…)

ثبت نام به پایان رسیده و غیرفعال شده است

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : بر اساس مصوبه کارگروه ماده ۴ قانون پذیرش دانشجو، در مردادماه سال 1392 در بیش از 8 هزار و 848 کد رشته محل تحصیل  دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی بدون برگزاری آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب صورت می‌گیرد که 6 هزار و 819 رشته محل مربوط به دانشگاه پیام نور می باشد.

دریافت دفترچه راهنمای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مردادماه سال 1392 – کلیک کنید

 

ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (علاقه مندانی که در آزمون سراسری سال 92 ثبت نام نکرده اند)کلیک کنید

 

ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 92 ثبت نام کرده اند (اعم از حاضرین و غایبین) صرفا بر اساس سوابق تحصیلیکلیک کنید

 

 

کلیه داوطلبان علاقه‌مند به شرکت در پذیرش کد رشته محل‌های بدون آزمون دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی برای نیم سال تحصیلی 93-92 توصیه می شود ابتدا نسبت به مطالعه دفترچه راهنمای این آزمون مبادرت کرده و سپس در صورت واجد شرایط بودن از 17 مردادماه 92  لغایت  22 مردادماه 92  به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به انتخاب‌رشته اقدام و با واریز مبلغ 106.000 (یکصدوشش هزار) به عنوان وجه ثبت نام و انتخاب‌ رشته برای یک گروه آزمایشی از طریق کارت های عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آن ها فعال باشد نسبت به دریافت شماره پرونده و رمز ورود اقدام و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب‌ رشته ابتدا نسبت به تکمیل پیش نویس تقاضانامه و انتخاب‌رشته مبادرت نموده و پس از بررسی های لازم و اطمینان از صحت اطلاعات مربوط حد‌اکثر تا ساعت 24 روز سه شنبه 22 مردادماه 92 به سایت سازمان مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب‌رشته الکترونیکی اقدام نمایند.

بر‌اساس ضوابط هر داوطلب می تواند از میان کد رشته محل‌های تحصیلی گروه آزمایشی انتخابی و یا گروه های آزمایشی انتخابی حداکثر 100 کد رشته محل را انتخاب و کد رشته محل‌های مذکور را به ترتیب تقدم علاقه در فرم ثبت نام و انتخاب‌رشته الکترونیکی ثبت نام نمایند.

نکتـــه مهـــم در مورد تحصیل همزمان:

دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و پردیس خودگردان یا بین الملل دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی  غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، می توانند بدون انصراف از تحصیل در این مرحله ثبت نام و شرکت نمایند. بدیهی است این دسته از داوطلبان در صورت موفقیت و قبل از ثبت نام در رشته قبولی جدید، لازم است از رشته قبولی قبلی خود انصراف قطعی حاصل نموده و گواهی مربوط را به مؤسسه ذیربط ارائه نمایند. لازم به توضیح است که این دسته از داوطلبان حق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خود را ندارند.
تبصره: دانشجویان دوره های فوق که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، برای ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله لازم است شرایط مندرج در بند یک ( 1) تذکرات مهم مقررات وظیفه عمومی در دفترچه راهنما را داشته باشند.

دانشجویان فعلی دانشگاه پیام نور که در ردیف پذیرفته شدگان قرار می گیرند نیازی به انصراف برای دانشگاه پیام نور ندارند. ضمناً آن عده از دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، پس از انصراف مجدداً نمی توانند از معافیت تحصیلی استفاده کنند و باید طبق مقررات به خدمت وظیفه عمومی اعزام شوند.
(تبصره 1): دانشجویان انصرافی در صورتی می توانند از معافیت تحصیلی استفاده نمایند که با کسب موافقت ستاد کل نیروهای مسلح و ناجا، بیش از چهار نیمسال تحصیلی از زمان ورود آنها به آموزش عالی سپری نشده باشد.
(تبصره 2): داوطلبان پذیرفته شده مشمول در صورتی که در حین خدمت مقدس سربازی در یکی از این رشته ها در دانشگاه پیام نور، به عنوان دانشجو پذیرفته شوند (با توجه به نظام آموزشی دانشگاه)، با موافقت یگان محل خدمت نظام وظیفه خود می توانند در امتحانات پایان ترم دانشگاه در نزدیکترین مرکز یا واحد دانشگاه پیام نور شرکت نمایند و در این صورت نیازی به ترخیص از خدمت نظام وظیفه برای دانشجو شدن ندارند . بدیهی است مسئولیت هماهنگی با مقررات ناجا و دانشگاه به عهده پذیرفته شدگان است و دانشگاه هیچ مسئولیتی در این زمینه به عهده نخواهد گرفت، لذا در صورتی که اجازه شرکت در امتحانات را از سوی یگان محل خدمت خویش نیابند، آن نیمسال طبق ضوابط جزو سنوات مدت مجاز تحصیل آنان محاسبه خواهد شد و مقررات دانشگاه همانند سایر دانشجویان در مورد آنان اجرا خواهد شد.

نکــــــــــــات مهــــــــــــــم :

1- دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش دانشگاهی حداکثر تا تاریخ 31 شهریورماه 92 و یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم ) دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای برای کلیه داوطلبان الزامی است.

2- دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای و کاردانش که فاقد مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می باشند حق ثبت نام و شرکت در این مرحله را ندارند و در صورت ثبت نام و انتخاب رشته بعنوان متخلف شناخته شده و برابر ضوابط با آنان برخورد خواهد شد.

3- نظر به اینکه گزینش دانشجو در این مرحله بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم )، صورت خواهد گرفت؛ لذا کلیه متقاضیان (دیپلمه های نظام قدیم، نظام جدید و همچنین دیپلمه های فنی و حرفه ای و کاردانش که دارای مدرک کاردانی می باشند ) بایستی معدل کتبی خود را بصورت صحیح در تقاضانامه ثبت نام اینترنتی درج نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند در صورت مغایرت معدل کتبی واقعی و معدل کتبی اعلام شده در تقاضانامه ثبت نام، از ثبت نام پذیرفته شدگان ممانعت بعمل آمده و قبولی آنها لغو می گردد.

4-انتقال و تغییر رشته از رشته محل های پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی به رشته محل هایی که پذیرش آنها با نمرات آزمون سراسری صورت می گیرد، ممنوع است. لذا توصیه می شود که دقت و توجه کافی در انتخاب کدرشته محل های تحصیلی و اولویت بندی آنها بعمل آورند.

5- داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1392 مجاز به انتخاب رشته نشده اند و یا غایب جلسه آزمون بوده اند، منحصراً مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی به روش پذیرش با اعمال سوابق تحصیلی می باشند و در صورت درج کدرشته محل های رشته هایی که نمره آزمون در آن تأثیر دارد، اجازه تأیید و ادامه مراحل انتخاب رشته اینترنتی به آنان داده نخواهد شد و می بایست در همان مرحله نسبت به حذف کدرشته های مربوط، از اولوی تهای انتخابی خود اقدام نموده و سپس مراحل بعدی را ادامه دهند.
تبصره: داوطلبان مشمول بند فوق: 1- بر حسب اینکه در یک گروه آزمایشی و یا چند گروه آزمایشی در آزمون سراسری سال 1392 ثبت نام نموده اند، می توانند رشته های مربوط به گروه یا گروه های آزمایشی که در آن ثبت نام نموده اند را انتخاب نمایند. 2- چنانچه قبلاً فقط در یک یا دو گروه آزمایشی ثبت نام نموده اند و علاقمند به انتخاب رشته از سایر گروه های آزمایشی می باشند می بایست ابتدا هزینه اعلام علاقمندی برای گروه های آزمایشی مربوط یعنی مبلغ 106.000 ریال ( به ازای هر گروه آزمایشی) را از طریق کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت و سپس نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

6- داوطلبانی که قبلاً در یکی از گروه های آزمایشی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبا ن های خارج ی ) در آزمون سراسری سال 1392 ثبت نام نموده اند، در صورت تمایل در این مرحله می توانند با پرداخت هزینه مربوط  (برای هر یک از گروه های آزمایشی 106.000 ریال )، منحصرا از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب بصورت الکترونیکی ، نسبت به انتخاب رشته ازگروه یا گرو ههای آزمایشی مورد نظر اقدام نمایند.

* نکته مهم: لازم به تأکید است که در روش پذیرش با سوابق تحصیلی، هر داوطلب می تواند متقاضی یک گروه آزمایشی اصلی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی) و دو گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی باشد. بدیهی است یک داوطلب نمی تواند همزمان متقاضی دو گروه آزمایشی از گروه های آزمایشی اصلی یعنی گرو ههای آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی باشد.

دریافت دفترچه راهنمای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مردادماه سال 1392 – کلیک کنید

 

ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (علاقه مندانی که در آزمون سراسری سال 92 ثبت نام نکرده اند)کلیک کنید

 

ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 92 ثبت نام کرده اند (اعم از حاضرین و غایبین) صرفا بر اساس سوابق تحصیلیکلیک کنید

 

 مطالب مرتبط :
Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  با سلام خدمت پشتبان عزیز ممنون از راهنمائیهاتون مشکلم حل شد فقط در جواب یکی از دوستان که گفته بودند فرصت برای تصحیح داده میشود باید خدمتشون عرض کنم در همان صفحه اصلی ثبت نام در ستون سمت راست ویرایش اطلاعات وجود داره که با وارد کردن شماره پرونده و رمز عبور میتونند اطلاعات خودشون رو ویرایش کنند

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 مرداد 1392 :

  سلام
  ممنون از اطلاعات شما

 2. نویسنده دیدگاه : حسن - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  چرا کامنت منو پاک کردید؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 مرداد 1392 :

  دلیلش این هست که ما گفتیم دروسی که شرایط تطبیق واحد رو داشته باشند تطبیق خواهند خور. حالا شما بخشنامه و دستوالعمل رو مشاهده کنید و اگر درسی داشتید که طبق قوانین بود تطبیق خواهد خورد
  بخشنامه جدید معادلسازی و تطبیق واحد دروس در پیام نور

 3. نویسنده دیدگاه : سوره - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  چرا نظر منو پاک کردید؟
  میخاستم ببینم چندتا انتخاب داریم :(

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 مرداد 1392 :

  دوست عزیز قبل از ارسال نظر ، متن خبر رو با دقت مطالعه کنید که نه خودتون رو منتظر بذارید و نه وقت پاسخگویی ما رو بگیرید. متن خبر رو مطالعه کنید

 4. نویسنده دیدگاه : افسانه - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام.من فوق دیپلم روان شناسی از دانشگاه علمی کاربردی هستم.میخواهم برای لیسانس پیام نور شرکت کنم ونمیخوام دوباره از دیپلم به کارشناسی شرکت کنم /میخوام ادامه کاردانی روبخونم.دفترچه شامل من هم میشود

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 مرداد 1392 :

  سلام
  می توانید صبت نام کنید و اگر مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید ، دروس کاردانی شما که شرایط تطبیق واحد رو داشته باشند می توانید تطبیق دهید.
  در کل این پذیرش کارشناسی می باشد و کاردانی به کارشناسی نیست

 5. نویسنده دیدگاه : حسن - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  ببینید آقای پشتیبان،من این مسیر رو طی کردم….حالا نمیدونم چرا مقاومت میکنی شما!!!!….
  هیچ درسی رو تطبیق نمیدن،حتی عمومی ها(تحصیل همزمان)….
  این یه قانونه،تو تحصیل همزمان باید همه درسها رو پاس کنی دوباره….
  شمام میتونی بجای مقاومت کردن صحبت من رو بعنوان یه مطلع قبول کنی بجای مقاومت!!

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 مرداد 1392 :

  دوست عزیز شما اصلا بخشنامه رو مطالعه کردید؟؟ بخشنامه رو مطالعه کنید شاید در ان هم نوشته باشد که در تحصیل همزمان امکان تطبیق واحد نیست. شما مطالعه کنید. ما نگفتیم که تطبیق میخورد. گفتیم بر اساس بخشنامه هر درسی شرایط رو داشته باشد تطبیق می خورد

 6. نویسنده دیدگاه : بابک - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام و خسته نباشید . دوباره سوالمو مطرح میکنم چون دفه قبلی جوابی نگرفتم . من ساله گذشته فراگیر شرکت کردم یک ترم هم گذروندم. ولی مدرک پیش دانشگاهی تا تاریخ معین شده . اماده نشد. و از ادامه تحصیل باز ماندم . سوالم اینه که آیا میتونم امسال دوباره شرکت کنم ؟؟؟ و آیا باید از اون دانشگاه قبلی نامه ای داشته باشم ؟ لطفا راهنماییم کنید . فردا آخرین مهلت ثبت نام . من هنوز هیچ کاری نکردم.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  بله می توانید شرکت کنید و مشکلی ندارد.
  از مرکز قبولی اگر ثبت نام کرده اید بهتر است بعد از ثبت نام و قبولی برید از اون انصراف بدید

 7. نویسنده دیدگاه : سمیرا - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام توروخدا جواب بدین میشه تو انتخاب رشته هر دو تجربی و انسانی رو انتخاب کرد

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 مرداد 1392 :

  سلام
  خیر فقط می توانید از یکی از گروه های آزمایشی اصلی انتخاب رشته نمایید

 8. نویسنده دیدگاه : مهدی - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  من برای ترم تابستونه تنظیم خانواده و مدیریت کنترل پروژه های فناوری اطلاعات برداشتم
  دیروز که شهریه رو پرداخت کردم دیدم درس مدیریت و کنترل پروژهای فناوری اطلاعات حذف شده و جاش یه درس دیگست , سیستم های چند رسانه ای
  جفتشون 3 واحدی هستن
  مشکل اینجاست که من پیش نیاز این درس رو پاس نکردم
  چه جوری اینا خودشون ای درس رو برای من برداشتن؟
  کتابشم خریدم می خوام بخونم
  فقط الان شک دارم
  بخونم پاسش کنم بعدا مشکلی پیش نمیاد؟؟!

  +

  مثلا من ترم تابستون شهریش رو نریزم ، برای ترم پاییز میتونم ثبت نام کنم ( بدهی تابستون منتقل میشه به ترم پاییز ) یا سیستم برام باز نیست و حتما باید شهریه تابستون رو اول پرداخت کنم و بعد واسه ترم پاییز ثبت نام کنم؟

  ممنون.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  مشخص نیست و باید موضوع رو از مرکزتان پیگیری کنید که چرا حذف شده. احتمالا درس مورد نظری که انتخاب کردید بدون تاریخ امتحان بوده و به همین دلیل خود مرکزتان آنرا حذف کرده و درس دیرگی جایگزین کرده.

  خیر شهریه ترم کلا دریافت می شود چه شما در امتحانات شرکت کنید و چه نگنید و قایل انتقال به ترم های بعد هم نیست و می سوزد. و اگر هم پرداخت نکنید برای ترم آینده نمی توانید انتخاب واحد کنید به دلیل بدهی

 9. نویسنده دیدگاه : erfan - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام تورو خدا جواب بدیند من امسال میرم چهارم نمیشه امسال تو پیام نور ثبت کنم ولی مدرک چهارممو آینده ای نزدیک بگیرم ممنون میشم اگه جواب بدیند معدلمم خوبه

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 مرداد 1392 :

  سلام
  باید مدرک رو تا 31 شهریورماه بگیرید در غیر اینصورت نمی توانید

 10. نویسنده دیدگاه : mahvash - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام خسته نباشید
  خواهشمندم امسال دوره کارشناسی نا پیوسته (با ازمون یا بدون ازمون ) برگزار کنید .

 11. نویسنده دیدگاه : آرام - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام ببخشید شهریه رشته های مهندسی بدون کنکور چند درصد با عادیش فرق داره؟؟؟

 12. نویسنده دیدگاه : مهتاب - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  باسلام
  جناب آقای پشتیبان خواهش میکنم جواب منو بدین لطفاً . من تو سایت ثبت نام هستم منتظر جواب شمام ……..
  من دیپلم ریاضی فیزیک دارم با توجه به جدول (ضریب تاثیر اعمال سوابق تحصیلی با توجه به نوع دیپلم و گروه آزمایشی) کدام گروه آزمایشی را انتخاب کنم درصد قبولی بیشتره؟ گروه آزمایشی ریاضی فیزیک با ضریب 100 یا علوم انسانی با ضریب 41/2 ؟ ( رشته انتخابی من در هر دو گروه آزمایشی هست)
  باتشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 مرداد 1392 :

  سلام
  مطمئنا از گروه آزمایشی ریاضی انتخاب کنید درصد قبولی بیشتر می باشد

 13. نویسنده دیدگاه : mohi - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام وخسته نباشید
  من تو کنکور تجربی شرکت کردم الان واسه بدون ازمون در رشته ریاضی باید ازطریق لینک انهایی که ثبت نام نکردن اقدام کنم توروخدا جوابمو بدید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  باید از طریق لینک حاضرین و غایبین ثبت نام کنید

 14. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام
  اگه کسی درپیام نوردرمقطع کارشناسی تحصیل کنه میتونه 7یاحتی 6ترمه فارق التحصیل بشه یاباید حتما مثل برنامه 9ترمه درسشو تموم کنه وفارق التحصیل بشه…

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  اون برنامه 9 ترمه فقط یک برنامه پیشنهادی می باشد و شما میتوانید در 7 ترم هم نیر به اتمام برسانید

 15. نویسنده دیدگاه : farideh - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام خسته نباشید
  اگر در دانشگاه غیرانتفاعی بدون ازمون ثبت نام کنم و قبول شوم میتوانم به این دانشگاه نرفته و در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  بله مشکلی ندارد

 16. نویسنده دیدگاه : امیر - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام مجذ یکدنیا ممنون بابت پاسخ هاتون. آیا میشه منی که رشته تجربی ام ، چندتا رشته رو انتخاب کنم تو گروه خودم مثل پزشکی، بعد کارت گروه ریاضی رو هم بخرم و از اون طریق برای پیام نور ریاضی انتخاب رشته کنم،.و اینکه هردو تا انتخاب رشته رو باید از لینک حاضرین و غایبین انجام بدم؟ باتشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  اگر گروه آزمایشیتون در سراسری تجربی بوده بله می توانید کارت اعتباری برای ریاضی بخرید و برای بدون آزمون در گروه آزمایشی ریاضی شرکت کنید.
  بله از همان لینک

 17. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام خسته نباشین من دانشجو کارشناسی کشاورزی در دانشگاه پیام نور هستم وحدود58 واحد را گذراندم والان ترم 4 هستم میخواهم تغییر رشته دهم ودر رشته ی مدیریت یکی از غیر انتفاعی پذیرفته شوم. حال سوالم این است که ایا می توانم همزمان مدرک کاردانی را در ترم بعد بگیرم و رشته ی جدیدم را هم ادامه دهم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  دوست عزیز این تغییر رشته نمی شود و شما باید برای دانشگاه جدید ثبت نام کنید. برای پیام نور مشکلی ندارد

 18. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام .کسانی که معدل کتبی زیر ده هستش میتوانند در قسمت ویرایش سازمان سنجش یکبار دیگه ثبت نامکنند

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  بله می توانند ویرایش کنند

 19. نویسنده دیدگاه : عزیزی - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  با سلام
  من لینکش رو کپی کردم این در اومدش و موضوعش رو هم نوشتم , خیلی ممنونم از پیگیریتون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  هیچ مشکلی ندارد و باز می شود.
  از لینک زیر مشاهده کنید :
  http://pnuna.com/?p=15719

 20. نویسنده دیدگاه : علی - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام شما فرمودین تغییر رشته سال اینده است پس چرا تو تقویم زده تغییر رشته و انتقال7مردادتا16شهریور؟اخه من هم میخوام انتقالی بگیرم هم تغییر رشته؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  این تغییر رشته مربوط به بند الف و ب می باشد که اگر شرایط تغییر رشته بند الف و ب رو داشته باشید می توانید (شرایط بند الف و ب در همین سایت موجود است جستجو کنید)
  اگر شرایط نداشته باشید تغییر رشته بند ج می شود که برای سال آینده می باشد.

 21. نویسنده دیدگاه : محسن - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام ببخشید برای تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان که اخذ شده دقیقا تا کی میشه به دست استاد رسوند و ثبت کنه نمره رو در سیستم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  دست استاد هست ولی معمولا تا 1 ترم فرصت دارید.

 22. نویسنده دیدگاه : SHADI - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  سلام حسته نباشید
  راستش کاردانی الکترونیک دارم رفتم کافی نت برای ثبت نام شماره دانش آموزی که روی برگه دیپلم هست رو تو سایت سوابق تحصیلی وارد کرد گفت فنی حرفه ای ها سوابق تحصیلی ندارند و برای ثبت نام پذیرش بدون آزمون پیام نور هم این کد سوابق تحصیلی لازمه که شما ندارید پس ثبت نام نمیشید! میشه راهنمایی بفمایید ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  شما باید با مدرک کاردانی خود ثبت نام کنید وقتی که دیپلم فنی و حرفه ای دارید

 23. نویسنده دیدگاه : حامي - در تاریخ : 21 مرداد 1392

  با سلام. من دانشجوی فوق هستم در دانشگاه آزاد. آیا می تونم کارشناسی بدون آزمون پیام نور هم شرکت کنم؟ در نکته مهم تحصیل همزمان که در بالا توضیح داده اید در مورد مقاطع تحصیلی مختلف در تحصیل همزمان صحیت نشده. یه وقت متخلف شناخته نشم. اگه می تونم کدوم سوابق تحصیلی من ملاک قرار می گیره؟ دیپلم یا معدل کارشناسی؟ با تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  از نظر پیام نور مشکلی ندارد.
  مدرک دیپلم شما

 24. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : 22 مرداد 1392

  سلام
  من میخوام گرایشم رو عوض کنم باید چی کار کنم
  بار ها سوالم رو مطرح کردم ولی جواب ندادید خواهشا اینو جواب بده منتظرم
  کی باید اقدام کنم ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  باید از طریق تغییر رشته بند الف و ب اقدام کنید.
  شرایط تغییر رشته بند الف و ب هم در همین سایت هست جستجو کنید.
  اگر هم به صورت رشته هست باید از طریق تغییر رشته بند ج اقدام کنید

 25. نویسنده دیدگاه : n.f - در تاریخ : 22 مرداد 1392

  سلام دوست عزیز
  من نکته ی مهم درباره ی تحصیل همزمان رو مطالعه کردم اما چیزی راجع به دانشجویان نوبت روزانه ننوشته بود این به این معنی است که آنها نمی توانند همزمان تحصیل کنند؟
  خواهشا جواب بدین چون واقعا متوجه نشدم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  از نظر پیام نور مشکلی ندارد و باید ببیند قوانین دانشگاه خود به چه صورت می باشد

 26. نویسنده دیدگاه : مژگان - در تاریخ : 22 مرداد 1392

  ترو خدا کمک کنین من همه مراحل ثبت نام رو انجام دادم الان میخوام در مرحله 40 کد رشته ها رو وارد کنم نمی دونم چطور باید این کارو انجام بدم به قسمت جستجوی کدرشته محل میرم و رشته و کدش رو انتخاب میکنم اما گزینه ای مبنی بر تایید یا اکی نمی بینم که منتقلش کنم به قسمت اولویت ها. خواهش میکنم کمکم کنین مهلت داره تموم میشه

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  دوست عزیز کد رو یادداشت کنید و در آن قسمت وارد کنید. قرار نیست که انتقال بدید

 27. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 22 مرداد 1392

  با سلام و خسته نباشید خیلی ممنون از سایت خوبتون.
  یه سوال خیلی مهم لطفا , خواهشا پاسخ بدین . خیلی سپاسگذارم .

  دیپلم ریاضی دارم . با مدرک کاردانی بازرگانی از دانشگاه آزاد که با گروه آزمایشی انسانی وارد شدم . در بند 31 ثبت نام کدام گزینه رو انتخاب کنم که هم درصد قبولی بیشتر باشه و هم بتونم دروس را تطبیق بدم ریاضی یا انسانی ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  چون دیپلمتون ریاضی هست شاید ریاضی شانستون بیشتر باشد

 28. نویسنده دیدگاه : آصفه - در تاریخ : 22 مرداد 1392

  سلام…ببخشید من رشته ام ریاضی است آیا میتوانم در انتخاب رشته علاوه بر رشته های مربوط به ریاضی رشته های مربوط به دیگر گروه ها را هم انتخاب کنم ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1392 :

  سلام
  فقط مجاز هستید در یکی از گروه های آزمایشی اصلای شرکت کنید

 29. نویسنده دیدگاه : پشتیبان - در تاریخ : 22 مرداد 1392

  ثبت نام به پایان رسیده است و غیرفعال شده است . برای ادامه بحث و سوالات خود مراجعه کنید به :

  تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون مرداد سال ۹۲ دانشگاه پیام نور / انتخاب رشته

امکان نظر دادن نیست - نظرات این خبر توسط پشتیبان غیر فعال می باشد

 • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

28 تیر 1395 | کد خبر : 39454

لینک ثبت نام + دانلود دفترچه راهنما

ثبت نام سومین آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی سال 95 / تمدید مهلت ثبت نام

ثبت نام سومین آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی سال 95 / تمدید مهلت ثبت نام

پیام نورنا : آغاز ثبت نام در سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال 1395 / برگزاری آزمون در جمعه 19 شهریورماه 95

24 تیر 1395 | کد خبر : 39214

رئیس سازمان سنجش خبر داد:

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال 95 / پذیرش 750 هزار نفر

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال 95 / پذیرش 750 هزار نفر

پیام نورنا : رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون سراسری سال 95 در مرداد ماه اعلام می شود و ظرفیتی که تاکنون دانشگاه ها به ما اعلام کرده اند حدود 750 هزار نفر است.

15 تیر 1395 | کد خبر : 38856

تعطیلات تابستان 95 دانشگاه پیام نور / دانشگاه تعطیل شد

تعطیلات تابستان 95 دانشگاه پیام نور / دانشگاه تعطیل شد

پیام نورنا : دانشگاه پیام نور از امروز سه شنبه 15 تیرماه 1395 در تعطیلات تابستانه خواهند بود و تمام مراکز و واحدها تعطیل می باشند.

12 تیر 1395 | کد خبر : 38676

مهم و فوری /

آیین نامه جدید آموزشی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور / قوانین و شرایط جدید

آیین نامه جدید آموزشی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور / قوانین و شرایط جدید

پیام نورنا : آیین نامه جدید آموزشی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در شورای آموزشی دانشگاه به تصویب رسید / تغییرات مهم و اساسی در آیین نامه

9 تیر 1395 | کد خبر : 38573

تقویم آموزشی سال تحصیلی 96-95 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

تقویم آموزشی سال تحصیلی 96-95 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

پیام نورنا :تقویم آموزشی سال تحصیلی 96-1395 برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور اعلام گردید / مهمترین تاریخ های آموزشی و دانشگاهی دانشگاه پیام نور

7 تیر 1395 | کد خبر : 38423

لیست منابع درسی ترم تابستان 95 پیام نور

لیست منابع درسی ترم تابستان 95 پیام نور

پیام نورنا : دانشجویان پیام نور برای امتحانات ترم تابستان باید از لیست منابع درسی ترم قبل (نیمسال دوم 95-94) استفاده کنند.

27 خرداد 1395 | کد خبر : 37894

اختصاصی پیام نورنا /

دانلود برنامه امتحانات ترم تابستان 95 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات ترم تابستان 95 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات ترم تابستان 95 دانشگاه پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد / شامل تمامی مقاطع تحصیلی

ابزارهای سایت

اضافه کردن آيدي ياهو پشتيبان جهت اطلاع از اخبار پيام نور

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی،ارشد و دکتری
موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،سایت پایان نامه
درخواست پایان نامه،پایان نامه دکتری،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر،برق،معماری،عمران
مکانیک،شیمی،حقوق،مدیریت،روانشناسی،حسابداری،صنایع،دامپزشکی...
» مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد،انجام پایان نامه دکتری
مشاوره پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،پایان نامه
موسسه مشاوران تهران
» موسسه پایان نامه ، سفارش پایان نامه ، پایان نامه ارشد
پایان نامه دکتری ، تهیه پایان نامه ، موسسات پایان نامه
انجام پایان نامه ، انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری
» موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
انجام پایان نامه،پایان نامه،پایان نامه ارشد،تهیه پایان نامه
مشاوره پایان نامه،موسسات پایان نامه،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،انجام پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
سفارش پایان نامه،تهیه پایان نامه،سایت پایان نامه
مشاوره پایان نامه،مشاور پایان نامه،پایان نامه ارشد
» مشاوره و انجام پایان نامه | مشاوره و انجام رساله
مشاوره و انجام پایان نامه ارشد | تبدیل پایان نامه به کتاب
» انجام مقاله ISI و ISC | پذیرش مقاله ISI و ISC
چاپ مقاله ISI و ISC | ویرایش مقاله ISI و ISC
» کسب درآمد در منزل -کسب درآمد رایگان
کسب درآمد از فروش و بازاریابی فایل-فروشگاه ساز رایگان فایل
» انجام پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه کامپیوتر و
انجام سایر پایان نامه های علوم انسانی و فنی مهندسی
» خرید شارژ مستقیم رایتل ایرانسل همراه اول و اتوشارژ
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top