چاپ خبر

آغاز ثبت نام پذیرش بدون آزمون مرداد سال ۹۲ دانشگاه پیام نور + دانلود دفترچه راهنما

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : ثبت‌نام پذیرش بدون آزمون در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی مردادماه سال ۹۲ آغاز شد / دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام (شرایط ثبت نام – رشته ها و…)

ثبت نام به پایان رسیده و غیرفعال شده است

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : بر اساس مصوبه کارگروه ماده ۴ قانون پذیرش دانشجو، در مردادماه سال ۱۳۹۲ در بیش از ۸ هزار و ۸۴۸ کد رشته محل تحصیل  دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی بدون برگزاری آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب صورت می‌گیرد که ۶ هزار و ۸۱۹ رشته محل مربوط به دانشگاه پیام نور می باشد.

دریافت دفترچه راهنمای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مردادماه سال ۱۳۹۲ – کلیک کنید

 

ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (علاقه مندانی که در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت نام نکرده اند)کلیک کنید

 

ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت نام کرده اند (اعم از حاضرین و غایبین) صرفا بر اساس سوابق تحصیلیکلیک کنید

 

 

کلیه داوطلبان علاقه‌مند به شرکت در پذیرش کد رشته محل‌های بدون آزمون دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی برای نیم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ توصیه می شود ابتدا نسبت به مطالعه دفترچه راهنمای این آزمون مبادرت کرده و سپس در صورت واجد شرایط بودن از ۱۷ مردادماه ۹۲  لغایت  ۲۲ مردادماه ۹۲  به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به انتخاب‌رشته اقدام و با واریز مبلغ ۱۰۶.۰۰۰ (یکصدوشش هزار) به عنوان وجه ثبت نام و انتخاب‌ رشته برای یک گروه آزمایشی از طریق کارت های عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آن ها فعال باشد نسبت به دریافت شماره پرونده و رمز ورود اقدام و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب‌ رشته ابتدا نسبت به تکمیل پیش نویس تقاضانامه و انتخاب‌رشته مبادرت نموده و پس از بررسی های لازم و اطمینان از صحت اطلاعات مربوط حد‌اکثر تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۲ مردادماه ۹۲ به سایت سازمان مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب‌رشته الکترونیکی اقدام نمایند.

بر‌اساس ضوابط هر داوطلب می تواند از میان کد رشته محل‌های تحصیلی گروه آزمایشی انتخابی و یا گروه های آزمایشی انتخابی حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل را انتخاب و کد رشته محل‌های مذکور را به ترتیب تقدم علاقه در فرم ثبت نام و انتخاب‌رشته الکترونیکی ثبت نام نمایند.

نکتـــه مهـــم در مورد تحصیل همزمان:

دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و پردیس خودگردان یا بین الملل دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی  غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، می توانند بدون انصراف از تحصیل در این مرحله ثبت نام و شرکت نمایند. بدیهی است این دسته از داوطلبان در صورت موفقیت و قبل از ثبت نام در رشته قبولی جدید، لازم است از رشته قبولی قبلی خود انصراف قطعی حاصل نموده و گواهی مربوط را به مؤسسه ذیربط ارائه نمایند. لازم به توضیح است که این دسته از داوطلبان حق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خود را ندارند.
تبصره: دانشجویان دوره های فوق که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، برای ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله لازم است شرایط مندرج در بند یک ( ۱) تذکرات مهم مقررات وظیفه عمومی در دفترچه راهنما را داشته باشند.

دانشجویان فعلی دانشگاه پیام نور که در ردیف پذیرفته شدگان قرار می گیرند نیازی به انصراف برای دانشگاه پیام نور ندارند. ضمناً آن عده از دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، پس از انصراف مجدداً نمی توانند از معافیت تحصیلی استفاده کنند و باید طبق مقررات به خدمت وظیفه عمومی اعزام شوند.
(تبصره ۱): دانشجویان انصرافی در صورتی می توانند از معافیت تحصیلی استفاده نمایند که با کسب موافقت ستاد کل نیروهای مسلح و ناجا، بیش از چهار نیمسال تحصیلی از زمان ورود آنها به آموزش عالی سپری نشده باشد.
(تبصره ۲): داوطلبان پذیرفته شده مشمول در صورتی که در حین خدمت مقدس سربازی در یکی از این رشته ها در دانشگاه پیام نور، به عنوان دانشجو پذیرفته شوند (با توجه به نظام آموزشی دانشگاه)، با موافقت یگان محل خدمت نظام وظیفه خود می توانند در امتحانات پایان ترم دانشگاه در نزدیکترین مرکز یا واحد دانشگاه پیام نور شرکت نمایند و در این صورت نیازی به ترخیص از خدمت نظام وظیفه برای دانشجو شدن ندارند . بدیهی است مسئولیت هماهنگی با مقررات ناجا و دانشگاه به عهده پذیرفته شدگان است و دانشگاه هیچ مسئولیتی در این زمینه به عهده نخواهد گرفت، لذا در صورتی که اجازه شرکت در امتحانات را از سوی یگان محل خدمت خویش نیابند، آن نیمسال طبق ضوابط جزو سنوات مدت مجاز تحصیل آنان محاسبه خواهد شد و مقررات دانشگاه همانند سایر دانشجویان در مورد آنان اجرا خواهد شد.

نکــــــــــــات مهــــــــــــــم :

۱- دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش دانشگاهی حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۹۲ و یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم ) دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای برای کلیه داوطلبان الزامی است.

۲- دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای و کاردانش که فاقد مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می باشند حق ثبت نام و شرکت در این مرحله را ندارند و در صورت ثبت نام و انتخاب رشته بعنوان متخلف شناخته شده و برابر ضوابط با آنان برخورد خواهد شد.

۳- نظر به اینکه گزینش دانشجو در این مرحله بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم )، صورت خواهد گرفت؛ لذا کلیه متقاضیان (دیپلمه های نظام قدیم، نظام جدید و همچنین دیپلمه های فنی و حرفه ای و کاردانش که دارای مدرک کاردانی می باشند ) بایستی معدل کتبی خود را بصورت صحیح در تقاضانامه ثبت نام اینترنتی درج نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند در صورت مغایرت معدل کتبی واقعی و معدل کتبی اعلام شده در تقاضانامه ثبت نام، از ثبت نام پذیرفته شدگان ممانعت بعمل آمده و قبولی آنها لغو می گردد.

۴-انتقال و تغییر رشته از رشته محل های پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی به رشته محل هایی که پذیرش آنها با نمرات آزمون سراسری صورت می گیرد، ممنوع است. لذا توصیه می شود که دقت و توجه کافی در انتخاب کدرشته محل های تحصیلی و اولویت بندی آنها بعمل آورند.

۵- داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ مجاز به انتخاب رشته نشده اند و یا غایب جلسه آزمون بوده اند، منحصراً مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی به روش پذیرش با اعمال سوابق تحصیلی می باشند و در صورت درج کدرشته محل های رشته هایی که نمره آزمون در آن تأثیر دارد، اجازه تأیید و ادامه مراحل انتخاب رشته اینترنتی به آنان داده نخواهد شد و می بایست در همان مرحله نسبت به حذف کدرشته های مربوط، از اولوی تهای انتخابی خود اقدام نموده و سپس مراحل بعدی را ادامه دهند.
تبصره: داوطلبان مشمول بند فوق: ۱- بر حسب اینکه در یک گروه آزمایشی و یا چند گروه آزمایشی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ ثبت نام نموده اند، می توانند رشته های مربوط به گروه یا گروه های آزمایشی که در آن ثبت نام نموده اند را انتخاب نمایند. ۲- چنانچه قبلاً فقط در یک یا دو گروه آزمایشی ثبت نام نموده اند و علاقمند به انتخاب رشته از سایر گروه های آزمایشی می باشند می بایست ابتدا هزینه اعلام علاقمندی برای گروه های آزمایشی مربوط یعنی مبلغ ۱۰۶.۰۰۰ ریال ( به ازای هر گروه آزمایشی) را از طریق کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت و سپس نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

۶- داوطلبانی که قبلاً در یکی از گروه های آزمایشی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبا ن های خارج ی ) در آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ ثبت نام نموده اند، در صورت تمایل در این مرحله می توانند با پرداخت هزینه مربوط  (برای هر یک از گروه های آزمایشی ۱۰۶.۰۰۰ ریال )، منحصرا از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب بصورت الکترونیکی ، نسبت به انتخاب رشته ازگروه یا گرو ههای آزمایشی مورد نظر اقدام نمایند.

* نکته مهم: لازم به تأکید است که در روش پذیرش با سوابق تحصیلی، هر داوطلب می تواند متقاضی یک گروه آزمایشی اصلی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی) و دو گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی باشد. بدیهی است یک داوطلب نمی تواند همزمان متقاضی دو گروه آزمایشی از گروه های آزمایشی اصلی یعنی گرو ههای آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی باشد.

دریافت دفترچه راهنمای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مردادماه سال ۱۳۹۲ – کلیک کنید

 

ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (علاقه مندانی که در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت نام نکرده اند)کلیک کنید

 

ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت نام کرده اند (اعم از حاضرین و غایبین) صرفا بر اساس سوابق تحصیلیکلیک کنید

 

 مطالب مرتبط :
Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  با سلام خدمت پشتبان عزیز ممنون از راهنمائیهاتون مشکلم حل شد فقط در جواب یکی از دوستان که گفته بودند فرصت برای تصحیح داده میشود باید خدمتشون عرض کنم در همان صفحه اصلی ثبت نام در ستون سمت راست ویرایش اطلاعات وجود داره که با وارد کردن شماره پرونده و رمز عبور میتونند اطلاعات خودشون رو ویرایش کنند

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  ممنون از اطلاعات شما

 2. نویسنده دیدگاه : حسن - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  چرا کامنت منو پاک کردید؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ :

  دلیلش این هست که ما گفتیم دروسی که شرایط تطبیق واحد رو داشته باشند تطبیق خواهند خور. حالا شما بخشنامه و دستوالعمل رو مشاهده کنید و اگر درسی داشتید که طبق قوانین بود تطبیق خواهد خورد
  بخشنامه جدید معادلسازی و تطبیق واحد دروس در پیام نور

 3. نویسنده دیدگاه : سوره - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  چرا نظر منو پاک کردید؟
  میخاستم ببینم چندتا انتخاب داریم :(

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ :

  دوست عزیز قبل از ارسال نظر ، متن خبر رو با دقت مطالعه کنید که نه خودتون رو منتظر بذارید و نه وقت پاسخگویی ما رو بگیرید. متن خبر رو مطالعه کنید

 4. نویسنده دیدگاه : افسانه - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام.من فوق دیپلم روان شناسی از دانشگاه علمی کاربردی هستم.میخواهم برای لیسانس پیام نور شرکت کنم ونمیخوام دوباره از دیپلم به کارشناسی شرکت کنم /میخوام ادامه کاردانی روبخونم.دفترچه شامل من هم میشود

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  می توانید صبت نام کنید و اگر مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید ، دروس کاردانی شما که شرایط تطبیق واحد رو داشته باشند می توانید تطبیق دهید.
  در کل این پذیرش کارشناسی می باشد و کاردانی به کارشناسی نیست

 5. نویسنده دیدگاه : حسن - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  ببینید آقای پشتیبان،من این مسیر رو طی کردم….حالا نمیدونم چرا مقاومت میکنی شما!!!!….
  هیچ درسی رو تطبیق نمیدن،حتی عمومی ها(تحصیل همزمان)….
  این یه قانونه،تو تحصیل همزمان باید همه درسها رو پاس کنی دوباره….
  شمام میتونی بجای مقاومت کردن صحبت من رو بعنوان یه مطلع قبول کنی بجای مقاومت!!

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ :

  دوست عزیز شما اصلا بخشنامه رو مطالعه کردید؟؟ بخشنامه رو مطالعه کنید شاید در ان هم نوشته باشد که در تحصیل همزمان امکان تطبیق واحد نیست. شما مطالعه کنید. ما نگفتیم که تطبیق میخورد. گفتیم بر اساس بخشنامه هر درسی شرایط رو داشته باشد تطبیق می خورد

 6. نویسنده دیدگاه : بابک - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام و خسته نباشید . دوباره سوالمو مطرح میکنم چون دفه قبلی جوابی نگرفتم . من ساله گذشته فراگیر شرکت کردم یک ترم هم گذروندم. ولی مدرک پیش دانشگاهی تا تاریخ معین شده . اماده نشد. و از ادامه تحصیل باز ماندم . سوالم اینه که آیا میتونم امسال دوباره شرکت کنم ؟؟؟ و آیا باید از اون دانشگاه قبلی نامه ای داشته باشم ؟ لطفا راهنماییم کنید . فردا آخرین مهلت ثبت نام . من هنوز هیچ کاری نکردم.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  بله می توانید شرکت کنید و مشکلی ندارد.
  از مرکز قبولی اگر ثبت نام کرده اید بهتر است بعد از ثبت نام و قبولی برید از اون انصراف بدید

 7. نویسنده دیدگاه : سمیرا - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام توروخدا جواب بدین میشه تو انتخاب رشته هر دو تجربی و انسانی رو انتخاب کرد

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  خیر فقط می توانید از یکی از گروه های آزمایشی اصلی انتخاب رشته نمایید

 8. نویسنده دیدگاه : مهدی - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  من برای ترم تابستونه تنظیم خانواده و مدیریت کنترل پروژه های فناوری اطلاعات برداشتم
  دیروز که شهریه رو پرداخت کردم دیدم درس مدیریت و کنترل پروژهای فناوری اطلاعات حذف شده و جاش یه درس دیگست , سیستم های چند رسانه ای
  جفتشون ۳ واحدی هستن
  مشکل اینجاست که من پیش نیاز این درس رو پاس نکردم
  چه جوری اینا خودشون ای درس رو برای من برداشتن؟
  کتابشم خریدم می خوام بخونم
  فقط الان شک دارم
  بخونم پاسش کنم بعدا مشکلی پیش نمیاد؟؟!

  +

  مثلا من ترم تابستون شهریش رو نریزم ، برای ترم پاییز میتونم ثبت نام کنم ( بدهی تابستون منتقل میشه به ترم پاییز ) یا سیستم برام باز نیست و حتما باید شهریه تابستون رو اول پرداخت کنم و بعد واسه ترم پاییز ثبت نام کنم؟

  ممنون.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  مشخص نیست و باید موضوع رو از مرکزتان پیگیری کنید که چرا حذف شده. احتمالا درس مورد نظری که انتخاب کردید بدون تاریخ امتحان بوده و به همین دلیل خود مرکزتان آنرا حذف کرده و درس دیرگی جایگزین کرده.

  خیر شهریه ترم کلا دریافت می شود چه شما در امتحانات شرکت کنید و چه نگنید و قایل انتقال به ترم های بعد هم نیست و می سوزد. و اگر هم پرداخت نکنید برای ترم آینده نمی توانید انتخاب واحد کنید به دلیل بدهی

 9. نویسنده دیدگاه : erfan - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام تورو خدا جواب بدیند من امسال میرم چهارم نمیشه امسال تو پیام نور ثبت کنم ولی مدرک چهارممو آینده ای نزدیک بگیرم ممنون میشم اگه جواب بدیند معدلمم خوبه

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  باید مدرک رو تا ۳۱ شهریورماه بگیرید در غیر اینصورت نمی توانید

 10. نویسنده دیدگاه : mahvash - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام خسته نباشید
  خواهشمندم امسال دوره کارشناسی نا پیوسته (با ازمون یا بدون ازمون ) برگزار کنید .

 11. نویسنده دیدگاه : آرام - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام ببخشید شهریه رشته های مهندسی بدون کنکور چند درصد با عادیش فرق داره؟؟؟

 12. نویسنده دیدگاه : مهتاب - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  باسلام
  جناب آقای پشتیبان خواهش میکنم جواب منو بدین لطفاً . من تو سایت ثبت نام هستم منتظر جواب شمام ……..
  من دیپلم ریاضی فیزیک دارم با توجه به جدول (ضریب تاثیر اعمال سوابق تحصیلی با توجه به نوع دیپلم و گروه آزمایشی) کدام گروه آزمایشی را انتخاب کنم درصد قبولی بیشتره؟ گروه آزمایشی ریاضی فیزیک با ضریب ۱۰۰ یا علوم انسانی با ضریب ۴۱/۲ ؟ ( رشته انتخابی من در هر دو گروه آزمایشی هست)
  باتشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  مطمئنا از گروه آزمایشی ریاضی انتخاب کنید درصد قبولی بیشتر می باشد

 13. نویسنده دیدگاه : mohi - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام وخسته نباشید
  من تو کنکور تجربی شرکت کردم الان واسه بدون ازمون در رشته ریاضی باید ازطریق لینک انهایی که ثبت نام نکردن اقدام کنم توروخدا جوابمو بدید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  باید از طریق لینک حاضرین و غایبین ثبت نام کنید

 14. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام
  اگه کسی درپیام نوردرمقطع کارشناسی تحصیل کنه میتونه ۷یاحتی ۶ترمه فارق التحصیل بشه یاباید حتما مثل برنامه ۹ترمه درسشو تموم کنه وفارق التحصیل بشه…

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  اون برنامه ۹ ترمه فقط یک برنامه پیشنهادی می باشد و شما میتوانید در ۷ ترم هم نیر به اتمام برسانید

 15. نویسنده دیدگاه : farideh - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام خسته نباشید
  اگر در دانشگاه غیرانتفاعی بدون ازمون ثبت نام کنم و قبول شوم میتوانم به این دانشگاه نرفته و در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  بله مشکلی ندارد

 16. نویسنده دیدگاه : امیر - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام مجذ یکدنیا ممنون بابت پاسخ هاتون. آیا میشه منی که رشته تجربی ام ، چندتا رشته رو انتخاب کنم تو گروه خودم مثل پزشکی، بعد کارت گروه ریاضی رو هم بخرم و از اون طریق برای پیام نور ریاضی انتخاب رشته کنم،.و اینکه هردو تا انتخاب رشته رو باید از لینک حاضرین و غایبین انجام بدم؟ باتشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  اگر گروه آزمایشیتون در سراسری تجربی بوده بله می توانید کارت اعتباری برای ریاضی بخرید و برای بدون آزمون در گروه آزمایشی ریاضی شرکت کنید.
  بله از همان لینک

 17. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام خسته نباشین من دانشجو کارشناسی کشاورزی در دانشگاه پیام نور هستم وحدود۵۸ واحد را گذراندم والان ترم ۴ هستم میخواهم تغییر رشته دهم ودر رشته ی مدیریت یکی از غیر انتفاعی پذیرفته شوم. حال سوالم این است که ایا می توانم همزمان مدرک کاردانی را در ترم بعد بگیرم و رشته ی جدیدم را هم ادامه دهم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  دوست عزیز این تغییر رشته نمی شود و شما باید برای دانشگاه جدید ثبت نام کنید. برای پیام نور مشکلی ندارد

 18. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام .کسانی که معدل کتبی زیر ده هستش میتوانند در قسمت ویرایش سازمان سنجش یکبار دیگه ثبت نامکنند

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  بله می توانند ویرایش کنند

 19. نویسنده دیدگاه : عزیزی - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  با سلام
  من لینکش رو کپی کردم این در اومدش و موضوعش رو هم نوشتم , خیلی ممنونم از پیگیریتون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  هیچ مشکلی ندارد و باز می شود.
  از لینک زیر مشاهده کنید :
  http://pnuna.com/?p=15719

 20. نویسنده دیدگاه : علی - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام شما فرمودین تغییر رشته سال اینده است پس چرا تو تقویم زده تغییر رشته و انتقال۷مردادتا۱۶شهریور؟اخه من هم میخوام انتقالی بگیرم هم تغییر رشته؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  این تغییر رشته مربوط به بند الف و ب می باشد که اگر شرایط تغییر رشته بند الف و ب رو داشته باشید می توانید (شرایط بند الف و ب در همین سایت موجود است جستجو کنید)
  اگر شرایط نداشته باشید تغییر رشته بند ج می شود که برای سال آینده می باشد.

 21. نویسنده دیدگاه : محسن - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام ببخشید برای تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان که اخذ شده دقیقا تا کی میشه به دست استاد رسوند و ثبت کنه نمره رو در سیستم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  دست استاد هست ولی معمولا تا ۱ ترم فرصت دارید.

 22. نویسنده دیدگاه : SHADI - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  سلام حسته نباشید
  راستش کاردانی الکترونیک دارم رفتم کافی نت برای ثبت نام شماره دانش آموزی که روی برگه دیپلم هست رو تو سایت سوابق تحصیلی وارد کرد گفت فنی حرفه ای ها سوابق تحصیلی ندارند و برای ثبت نام پذیرش بدون آزمون پیام نور هم این کد سوابق تحصیلی لازمه که شما ندارید پس ثبت نام نمیشید! میشه راهنمایی بفمایید ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  شما باید با مدرک کاردانی خود ثبت نام کنید وقتی که دیپلم فنی و حرفه ای دارید

 23. نویسنده دیدگاه : حامي - در تاریخ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

  با سلام. من دانشجوی فوق هستم در دانشگاه آزاد. آیا می تونم کارشناسی بدون آزمون پیام نور هم شرکت کنم؟ در نکته مهم تحصیل همزمان که در بالا توضیح داده اید در مورد مقاطع تحصیلی مختلف در تحصیل همزمان صحیت نشده. یه وقت متخلف شناخته نشم. اگه می تونم کدوم سوابق تحصیلی من ملاک قرار می گیره؟ دیپلم یا معدل کارشناسی؟ با تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  از نظر پیام نور مشکلی ندارد.
  مدرک دیپلم شما

 24. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : ۲۲ مرداد ۱۳۹۲

  سلام
  من میخوام گرایشم رو عوض کنم باید چی کار کنم
  بار ها سوالم رو مطرح کردم ولی جواب ندادید خواهشا اینو جواب بده منتظرم
  کی باید اقدام کنم ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  باید از طریق تغییر رشته بند الف و ب اقدام کنید.
  شرایط تغییر رشته بند الف و ب هم در همین سایت هست جستجو کنید.
  اگر هم به صورت رشته هست باید از طریق تغییر رشته بند ج اقدام کنید

 25. نویسنده دیدگاه : n.f - در تاریخ : ۲۲ مرداد ۱۳۹۲

  سلام دوست عزیز
  من نکته ی مهم درباره ی تحصیل همزمان رو مطالعه کردم اما چیزی راجع به دانشجویان نوبت روزانه ننوشته بود این به این معنی است که آنها نمی توانند همزمان تحصیل کنند؟
  خواهشا جواب بدین چون واقعا متوجه نشدم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  از نظر پیام نور مشکلی ندارد و باید ببیند قوانین دانشگاه خود به چه صورت می باشد

 26. نویسنده دیدگاه : مژگان - در تاریخ : ۲۲ مرداد ۱۳۹۲

  ترو خدا کمک کنین من همه مراحل ثبت نام رو انجام دادم الان میخوام در مرحله ۴۰ کد رشته ها رو وارد کنم نمی دونم چطور باید این کارو انجام بدم به قسمت جستجوی کدرشته محل میرم و رشته و کدش رو انتخاب میکنم اما گزینه ای مبنی بر تایید یا اکی نمی بینم که منتقلش کنم به قسمت اولویت ها. خواهش میکنم کمکم کنین مهلت داره تموم میشه

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  دوست عزیز کد رو یادداشت کنید و در آن قسمت وارد کنید. قرار نیست که انتقال بدید

 27. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : ۲۲ مرداد ۱۳۹۲

  با سلام و خسته نباشید خیلی ممنون از سایت خوبتون.
  یه سوال خیلی مهم لطفا , خواهشا پاسخ بدین . خیلی سپاسگذارم .

  دیپلم ریاضی دارم . با مدرک کاردانی بازرگانی از دانشگاه آزاد که با گروه آزمایشی انسانی وارد شدم . در بند ۳۱ ثبت نام کدام گزینه رو انتخاب کنم که هم درصد قبولی بیشتر باشه و هم بتونم دروس را تطبیق بدم ریاضی یا انسانی ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  چون دیپلمتون ریاضی هست شاید ریاضی شانستون بیشتر باشد

 28. نویسنده دیدگاه : آصفه - در تاریخ : ۲۲ مرداد ۱۳۹۲

  سلام…ببخشید من رشته ام ریاضی است آیا میتوانم در انتخاب رشته علاوه بر رشته های مربوط به ریاضی رشته های مربوط به دیگر گروه ها را هم انتخاب کنم ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ :

  سلام
  فقط مجاز هستید در یکی از گروه های آزمایشی اصلای شرکت کنید

 29. نویسنده دیدگاه : پشتیبان - در تاریخ : ۲۲ مرداد ۱۳۹۲

  ثبت نام به پایان رسیده است و غیرفعال شده است . برای ادامه بحث و سوالات خود مراجعه کنید به :

  تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون مرداد سال ۹۲ دانشگاه پیام نور / انتخاب رشته

امکان نظر دادن نیست - نظرات این خبر توسط پشتیبان غیر فعال می باشد

 • قوانین و آیین نامه های دانشگاه پیام نور
 • راهنما و آموزش های تصویری برای دانشجویان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

۴ آذر ۱۳۹۴ | کد خبر : 29145

زمان دقیق و هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر نوبت شانزدهم پیام نور

زمان دقیق و هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر نوبت شانزدهم پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ دقیق و هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نوبت شانزدهم را اعلام کرد.

۴ آذر ۱۳۹۴ | کد خبر : 29135

زمان اعلام نتایج پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی پذیرش بهمن ۹۴

زمان اعلام نتایج پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی پذیرش بهمن ۹۴

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : اسامی پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی بدون آزمون بهمن ۹۴ دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی ۸ آذر اعلام می شود.

۲۴ آبان ۱۳۹۴ | کد خبر : 28584

مقطع کارشناسی /

آغاز مهلت درخواست مهمان اضطراری نیمسال اول ۹۵-۹۴ پیام نور / نکات مهم

آغاز مهلت درخواست مهمان اضطراری نیمسال اول ۹۵-۹۴ پیام نور / نکات مهم

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مهلت درخواست مهمان اضطراری مقطع کارشناسی برای نیمسال اول ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نور آغاز شد / نکات مهم

۲۰ آبان ۱۳۹۴ | کد خبر : 28380

شرایط و آئین نامه /

وام بانک صادرات با کارمزد ۴ درصد به دانشجویان پیام نور / تکمیلی

وام بانک صادرات با کارمزد ۴ درصد به دانشجویان پیام نور / تکمیلی

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : اعطای وام قرض الحسنه دانشجویی بدون بهره با کارمزد ۴ درصد به دانشجویان دانشگاه پیام نور از سوی بانک صادرات

۱۸ آبان ۱۳۹۴ | کد خبر : 28271

آموزش و راهنمای تصویری پرداخت قسطی شهریه پیام نور

آموزش و راهنمای تصویری پرداخت قسطی شهریه پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : آموزش و راهنمای تصویری پرداخت قسطی شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور به روش : پرداخت به صورت گزارش تولید شماره سریال پرداخت بانک و پرداخت به صورت پرداختهای الکترونیکی دانشجو

۱۲ شهریور ۱۳۹۴ | کد خبر : 24798

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول ۹۵-۹۴ پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول ۹۵-۹۴ پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول ۹۵-۹۴ پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

ابزارهای سایت

اضافه کردن آيدي ياهو پشتيبان جهت اطلاع از اخبار پيام نور

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی،ارشد و دکتری
موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،سایت پایان نامه
درخواست پایان نامه،پایان نامه دکتری،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر،برق،معماری،عمران
مکانیک،شیمی،حقوق،مدیریت،روانشناسی،حسابداری،صنایع،دامپزشکی...
» مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد،انجام پایان نامه دکتری
مشاوره پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،پایان نامه
موسسه مشاوران تهران
» موسسه پایان نامه ، سفارش پایان نامه ، پایان نامه ارشد
پایان نامه دکتری ، تهیه پایان نامه ، موسسات پایان نامه
انجام پایان نامه ، انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری
» موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
انجام پایان نامه،پایان نامه،پایان نامه ارشد،تهیه پایان نامه
مشاوره پایان نامه،موسسات پایان نامه،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،انجام پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
سفارش پایان نامه،تهیه پایان نامه،سایت پایان نامه
مشاوره پایان نامه،مشاور پایان نامه،پایان نامه ارشد
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top