چاپ خبر

تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93 دانشگاه پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی آبان سال 93 تمدید شد / تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته

 

برای ادامه بحث و گفتگو در مورد این موضوع مراجعه کنید به :

 

بیشتر از 1 ماه دیگر مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون پذیرش بهمن 93 تمدید شد – کلیک کنید

 

 


به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : سازمان سنجش و آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون پذیرش بهمن سال 93 در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی که پیش از این تا 17 آبان ماه 93 بود ، تا 30 آذرماه 93 خبر داد.

بدینوسیله به اطلاع می رساند مهلت ثبت‌نام پذیرش بدون آزمون در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی آبان ماه سال 93 تا 30 آذرماه 93 تمدید گردید و متقاضیان می توانند براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و همچنین کدرشته های تحصیلی ، نسبت به ثبت کدرشته های مورد نظر از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند.

 

 

ثبت نام تا مورخ 30 آذرماه 1393 تمدید شد

 

 

بازدیدکنندگان گرامی قبل از هرگونه نظر و پرسش ، دفترچه را به صورت کامل مطالعه فرمایید و همچنین نظرات خبر زیر را مطالعه فرمایید. سوالات تکراری به دلیل حجم زیاد نظرات بدون پاسخ حذف خواهند شد.

 

 

آغاز ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93 دانشگاه پیام نور / دانلود دفترچه راهنما

 

 


با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93 به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 106.000 (یکصدوشش هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طریق سایت سازمان قابل دسترسی است) و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته (حداکثر 50 کد رشته محل) برای گزینش و ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93 دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی اقدام نمایند.

ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی تا مورخ 30 آذرماه 93 ادامه خواهد داشت.

 

ثبت نام پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93 دانشگاه پیام نور
موارد ضروری
لینک

خرید کارت اعتباری ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93 (پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی) دانشگاه پیام نور

غیرفعال – اتمام ثبت نام
دریافت دفترچه راهنمای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) آبان ماه سال 1393 دانشگاه پیام نور فعال – کلیک کنید
لینک ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آبان ماه سال 93 دانشگاه پیام نور غیرفعال – اتمام ثبت نام
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM

 

توجه ویژه : داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی و انسانی) علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی هنر نیز هستند لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سریال ثبت‌نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی آبان ماه 1393 (به مبلغ صد و شش هزار ریال) با شماره سریال 12 رقمی را خریداری کرده و اطلاعات آنرا در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد نمایند.

توجه ویژه : داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی و انسانی) علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی زبان های خارجی نیز هستند لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سریال ثبت‌نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی آبان ماه 1393 (به مبلغ صد و شش هزار ریال) با شماره سریال 12 رقمی را خریداری کرده و اطلاعات آنرا در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد نمایند.

 


 

بر اساس مصوبه دومین جلسه شواری سنجش و پذیرش دانشجو ، نوع پذیرش (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) در مدارک تحصیلی فارغ التحصیلی دانشجویانی که در این کد رشته ها پذیرفته می شوند ، درج نخواهد شد.

 


 

پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93 پیام نور در این رشته محل ها برای ورودی بهمن ماه سال ۹۳ براساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد.

 

جدول شهریه دانشجویان ورودی آبان ماه سال 93 دانشگاه پیام نور برای کلیه مراکز و واحدها – کلیک کنید

 

اعلام نتایج پذیرفته شدگان در نیمه ی دوم دی ماه 93 انجام می شود

 


 

تکالیف‌ ثبت‌نام اینترنتی پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93
 
 
داوطلب‌ متقاضی‌ شرکت‌ در پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) آبان ماه سال 1393 که ثبت‌نام آن منحصراً از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org امکان‌پذیر است، باید یکایک‌ اقدامات‌ زیر را به‌ موقع‌ و در مهلت‌ مقرر انجام‌ دهد.
 
ثبت‌نام از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر (10 آبان ماه 93 لغایت 30 آذرماه 93)
 
تبصره1: در این مرحله کلیه داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1393 ثبت نام نموده بودند (اعم از اینکه در جلسه آزمون حاضر بوده و یا نبوده‌اند) نیز می‌توانند متقاضی شوند.
 
کلیه متقاضیان فارغ‌ از اینکه در جلسه آزمون سراسری سال 1393 (در تیرماه 1393) شرکت کرده اند (حاضر یا غایب در آزمون) و یا شرکت نکرده اند ، می‌توانند نسبت به انتخاب کد رشته‌های مذکور اقدام کنند.
 
تبصره2: داشتن دیپلم دوره چهارساله متوسطه نظام قدیم آموزش متوسطه و یا گواهینامه دوره پیش دانشگاهی که حداکثر تا تاریخ 30 بهمن ماه 93 اخذ شود ویا داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم) برای کلیه متقاضیان الزامی میباشد.
 
4- با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ 106.000 (یکصدوشش هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام ، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال 12 رقمی) اقدام نمایند.
 
تبصره 1- چنانچه داوطلبی متقاضی ثبت‌نام در 2 و یا 3 گروه آزمایشی می‌باشد، لازم است به ازای هر گروه آزمایشی مبلغ 106.000 (یکصدوشش هزار) ریال دیگر نیز از همین طریق پرداخت و اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال 12 رقمی) را دریافت دارد.
 
تبصره 2- منظور از ثبت‌نام در 2 و یا 3 گروه آزمایشی بدین صورت می‌باشد، که داوطلب می‌تواند علاوه بر انتخاب گروه آزمایشی اصلی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی) در گروه آزمایشی هنر و زبان خارجی نیز متقاضی شود. به دیگر سخن هیچ داوطلبی نمی‌تواند بطور همزمان، در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی شرکت نماید.
 
توجه: هرگونه‌ تغییر‌ و یا اصلاحیه‌ از طریق‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، سایت سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد.
 
 

نکتـــه مهـــم در مورد تحصیل همزمان:

دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و پردیس خودگردان یا بین الملل دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، می توانند بدون انصراف از تحصیل در این مرحله ثبت نام و شرکت نمایند. بدیهی است این دسته از داوطلبان در صورت موفقیت و قبل از ثبت نام در رشته قبولی جدید، لازم است از رشته قبولی قبلی خود انصراف قطعی حاصل نموده و گواهی مربوط را به مؤسسه ذیربط ارائه نمایند. لازم به توضیح است که این دسته از داوطلبان حق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خود را ندارند.
تبصره: دانشجویان دوره های فوق که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، برای ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله لازم است شرایط مندرج در بند سه (3) تذکرات مهم مقررات وظیفه عمومی در دفترچه راهنما را داشته باشند.

بند سه (3) تذکرات مهم مقررات وظیفه عمومی : معافیت تحصیل برای هر مقطع فقط یکبار صادر می شود. بنابراین فارغ التحصیلان هر مقطع مجاز به تحصیل مجدد در همان مقطع نمی باشند. همچنین فارغ التحصیلان مقطع کاردانی مجاز به شروع به تحصیل در مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری پیوسته و نیز فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی مجاز به شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری پیوسته پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی نیستند (به استثنای رشته هایی که با تأیید وزارتین علوم و بهداشت فاقد مقطع ناپیوسته بالاتر می باشند).

ضمناً آن عده از دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، پس از انصراف مجدداً نمی توانند از معافیت تحصیلی استفاده کنند و باید طبق مقررات به خدمت وظیفه عمومی اعزام شوند.
(تبصره 1): دانشجویان انصرافی در صورتی که در سقف مجاز سنوات تحصیلی انصراف داده و همچنین از تاریخ انصراف آنان در دانشگاه و رشته قبلی تا زمان پذیرش در دانشگاه و رشته جدید بیش از یکسال سپری نشده باشد. مضافاً مشروط به اینکه قبلاً از امتیاز یک بار انصراف استفاده نکرده باشند ، می توانند ثبت نام کنند.
(تبصره 2): افرادی که تاریخ اعزام به خدمت آنان قبل از اعلام قبولی یا پذیرش در دانشگاه می باشد، لازم است برابر ضوابط مربوط نسبت به تمدید موعد اعزام خود اقدام نمایند. در غیر ابنصورت به دلیل ورود به غیبت شرایط ادامه تحصیل را از دست خواهند داد. در ضمن افرادی که در موعد اعزام (مندرج در برگ آماده به خدمت) به خدمت اعزام می شوند در صورت پذیرش در مقطع کارشناسی و بالاتر، جهت ادامه تحصیل از خدمت ترخیص خواهند شد.
– کارکنان وظیفه (سربازان در حال خدمت) بدون غیبت اولیه به شرطی که در مقطع کارشناسی و بالاتر پذیرفته شوند مشکلی جهت ثبت نام ندارند.

 

 

نکــــــــــــات مهــــــــــــــم :

1- دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش دانشگاهی حداکثر تا تاریخ 30 بهمن ماه 93 و یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم ) دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای برای کلیه داوطلبان الزامی است.

2- دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای و کاردانش که فاقد مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می باشند حق ثبت نام و شرکت در این مرحله را ندارند و در صورت ثبت نام و انتخاب رشته بعنوان متخلف شناخته شده و برابر ضوابط با آنان برخورد خواهد شد.

3- نظر به اینکه گزینش دانشجو در این مرحله بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم )، صورت خواهد گرفت؛ لذا کلیه متقاضیان (دیپلمه های نظام قدیم، نظام جدید و همچنین دیپلمه های فنی و حرفه ای و کاردانش که دارای مدرک کاردانی می باشند ) بایستی معدل کتبی خود را بصورت صحیح در تقاضانامه ثبت نام اینترنتی درج نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند در صورت مغایرت معدل کتبی واقعی و معدل کتبی اعلام شده در تقاضانامه ثبت نام، از ثبت نام پذیرفته شدگان ممانعت بعمل آمده و قبولی آنها لغو می گردد.

تبصره 1: داوطلبان دیپلمه نظام قدیم و نظام جدید بایستی معدل کل و معدل کتبی دیپلم متوسطه خود را عیناً در بندهای 11 و 12 تقاضانامه اینترنتی ثبت نام درج نمایند.
تبصره 2: داوطلبان دیپلمه فنی و حرفه ای و یا کاردانش که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می باشند و فاقد معدل کتبی در دیپلم، بایستی معدل کل دیپلم متوسطه خود را عیناً در بندهای 11 و 12 تقاضانامه اینترنتی ثبت نام درج نمایند.

4- داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1393 مجاز به انتخاب رشته نشده اند و یا غایب جلسه آزمون بوده اند، منحصراً مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی به روش پذیرش با اعمال سوابق تحصیلی می باشند و در صورت درج کدرشته محل های رشته هایی که نمره آزمون در آن تأثیر دارد، اجازه تأیید و ادامه مراحل انتخاب رشته اینترنتی به آنان داده نخواهد شد و می بایست در همان مرحله نسبت به حذف کدرشته های مربوط، از اولوی تهای انتخابی خود اقدام نموده و سپس مراحل بعدی را ادامه دهند.

* نکته مهم: لازم به تأکید است که در روش پذیرش با سوابق تحصیلی، هر داوطلب می تواند متقاضی یک گروه آزمایشی اصلی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی) و دو گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی باشد. بدیهی است یک داوطلب نمی تواند همزمان متقاضی دو گروه آزمایشی از گروه های آزمایشی اصلی یعنی گرو ههای آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی باشد.

 

 

ثبت نام پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93 دانشگاه پیام نر
موارد ضروری
لینک

خرید کارت اعتباری ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93 (پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی) دانشگاه پیام نور

فعال – کلیک کنید
دریافت دفترچه راهنمای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) ورودی آبان ماه سال 1393 دانشگاه پیام نور فعال – کلیک کنید
لینک ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ورودی آبان ماه سال 93 دانشگاه پیام نور فعال – کلیک کنید
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM

 


 

برای ادامه بحث و گفتگو در مورد این موضوع مراجعه کنید به :

 

بیشتر از 1 ماه دیگر مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون پذیرش بهمن 93 تمدید شد – کلیک کنید

 

 


در همین زمینه بخوانید:

پاسخگویی به برخی از سوالات داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور باید بدانند!

 نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : ناهید - در تاریخ : 19 آبان 1393

  سلام خسته نباشید
  من در گروه علوم انسانی ثبت نام کردم و داوطلب شرکت در گروه آزمایشی زبان نیز هستم.برای زبان سریال جدا خریداری کردم.
  آیا برای زبان نباید جداگانه فرم ثبت نام و کد رشته را تکمیل کنم؟
  سیستم اجازه نمی دهد.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 19 آبان 1393 :

  سلام
  چون گروه ازمایش فرعی هست خیر در همان گروه ازمایشی اصلیتون باید انخاب رشته میکردید

 2. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 19 آبان 1393

  با سلام و خسته نباشید
  من ثبت نام و انتخاب رشته کرده ام آیا می توانم با ورود به منوی ویرایش اطلا عات در سایت سازمان رشته ی جدیدی را اضافه کنم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 19 آبان 1393 :

  سلام
  خیر

 3. نویسنده دیدگاه : Sahar - در تاریخ : 19 آبان 1393

  سلام خسته نباشید ببخشید کافینتیه معدل کل و کتبی دیپلم یکی نوشت یعنی معدل کل برا کتبی هم وارد کرد خواهش میکنم جواب بدید چکار کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 19 آبان 1393 :

  سلام
  وارد سایت سنجش شوید شاید بتوانید ویرایشش کنید

 4. نویسنده دیدگاه : رضا - در تاریخ : 19 آبان 1393

  سلام
  ببخشید شما در پاسخ به دوستمان گفتید نمیشود از طریق ویرایش اطلاعات سازمان سنجش رشته جدیدی اضافه کرد.
  میشه دلیلش رو توضیح دهید؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 19 آبان 1393 :

  سلام
  فکر نمیکنیم بتوانید چون ثبت نامشون قطعی شده!! باز هم مراجعه کنید شاید بتوانید

 5. نویسنده دیدگاه : رضا - در تاریخ : 19 آبان 1393

  سلام
  ببخشید میشه در مورد پاسخی که به من دادید بیشتر توضیح دهید:
  (فکر نمیکنیم بتوانید چون ثبت نامشون قطعی شده!! باز هم مراجعه کنید شاید بتوانید)
  منظور از ثبت نامشون قطعی شده یعنی چه؟
  لطفا به سوالم جواب دهید.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 19 آبان 1393 :

  سلام
  یعنی ثبت نامتون تکمیل شده و کد رهگیری بهتون دادن دیگه

 6. نویسنده دیدگاه : میرحامد - در تاریخ : 19 آبان 1393

  با سلام
  من هر چقدر اطلاعاتم را برای بدون آزمون سنجش وارد میکنم مدام مینویسه خطایی رخ داده است،مگر تا 22 آبان تمدید نشده؟
  پس چرا من نمیتونم ثبت نام کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 19 آبان 1393 :

  سلام
  بله تا 22 مهلت ثبت نام هست.حتما جایی رو اشتباه وارد میکنید.

 7. نویسنده دیدگاه : بابک - در تاریخ : 19 آبان 1393

  سلام
  من دارای مدرک لیسانس از غیرانتفاعی هستم و الان میخوام در پیام نور یک لیسانس دیگه بگیرم برای تطبیق واحدها کی باید اقدام کنم که ترم اول واحدهای تکراری پاس نکنم؟ یا مجبورم ترم اول واحدهارو پاس کنم و همزمان در ترم اول برای تطبیق واحد اقدام کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آبان 1393 :

  سلام
  بعد از قبولی و پذیرش در ترم اول درخواست بدید برای تطبیق واحد. تطبیق واحد هم معمولا بررسیش 1 نیمسالی زمان میبرد!!

 8. نویسنده دیدگاه : آرش - در تاریخ : 19 آبان 1393

  با سلام. توروخدا به من هم جواب بدید. من در سال 92 در رشته مترجمی زبان از طریق بدون آزمون دانشگاه پیام نور پذیرفته شدم و ثبت نام و انتخاب واحد کردم. ولی نرفتم امتحان بدم و انصراف هم ندادم آیا میتوانم امسال در این بدون آزمون دوباره شرکت کنم؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آبان 1393 :

  سلام
  بله می توانید

 9. نویسنده دیدگاه : sahar - در تاریخ : 20 آبان 1393

  سلام خواهشا جواب بدید من نتوانستم معدلم را ویرایش کنم چکار کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آبان 1393 :

  سلام
  با سازمان سنجس تماس بگیرید تا شما را رهنمایی کنند

 10. نویسنده دیدگاه : حمیدرضا - در تاریخ : 20 آبان 1393

  سلام پشتیبان خسته نباشید، اگر کسی پیام نور مشغول تحصیل رشته ای باشه بعد دوباره شرکت کنه و همون رشته رو جای دیگه قبول بشه شرایط انتقالش به دانشگاه جدید چطوریه؟ ممنون از وقتی که میذارید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آبان 1393 :

  سلام
  باید از رشته قبلی انصراف دهید و بعد در رشته جدید ثبت نام کنید و بعد درخواست تطبیق دروس بدید تا دروسی که شاید تطبیق رو دارند برایتان تطبیق دهند

 11. نویسنده دیدگاه : عباس اسدیان - در تاریخ : 20 آبان 1393

  سلام
  من در حال حاضر ترم سوم عمران دانشگاه آزادم
  امکانش هست برای ادبیات نیمه حضوری ثبت نام شم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آبان 1393 :

  سلام
  بله می توانید

 12. نویسنده دیدگاه : رامين - در تاریخ : 20 آبان 1393

  سلام، من ویرایش کردم رشته جدید اضافه کردم، قسمت ویرایش اطلاعات که باید مشخصات رو وارد کرد نوشته تا ۵ دفعه میشود ویرایش کرد.

 13. نویسنده دیدگاه : مهدي - در تاریخ : 20 آبان 1393

  سلام . من در کافی نت ثبت نام کردم مسئول کافی نت معدل کل دوره پیش دانشگاهی رو وارد نکرده . مشکلی پیش میاد؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آبان 1393 :

  سلام
  خیر مشکلی ندارد.

 14. نویسنده دیدگاه : نرگس - در تاریخ : 20 آبان 1393

  سلام، من مدرک پیش دانشگاهی ندارم، ولی فوق دیپلم دارم،باید کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم حالا که پذیرش پیوسته س، من میتونم ثبت نام کنم بهمن وارد دانشگاه بشم که تا خرداد مردک پیش دانشگاهیم کامل بشه؟الان ثبت نام کردم 12 واحد بهم دادن 12واحد دیگش تو خرداد باید امتحان بدم، با این شرایط میشه بعضی دروسمو تطبیق بزنن که ناپیوسته بشم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آبان 1393 :

  سلام
  در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی ، می توانید دروس کاردانی خود را ، انهایی که شرایط تطبیق رو دارند تطبیق بزنید. و اگر مدرک پیش دانشگاهی نداشته باشید ، مدرک کاردانی شما به عنوان مدرک پیش دانشگاهی محاسبه می شود.
  برای تطبیق واحد باید حداکثر تا 30 بهمن ماه مدرک پیش دانشگاهی گرفته باشید

 15. نویسنده دیدگاه : مجید - در تاریخ : 20 آبان 1393

  با سلام
  من کاردانی رشته فنی دارم و فاقد مدرک پیش دانشگاهی هستم
  برای کد بخش مدرک پیش دانشگاهی در بند 33 چه کدی باید بنویسم.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آبان 1393 :

  سلام
  مربوط به کاردانیتون رو بزنید

 16. نویسنده دیدگاه : میرحامد - در تاریخ : 20 آبان 1393

  سلام
  نه جایی را اشتباه وارد نمیکنم شماره سریال ،شماره پرونده آزمون93،کد ملی همه را درست میزنم ولی ارور میده”خطایی رخ داده است”باز هم به همین روال خواهشا راهنماییم کنید.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آبان 1393 :

  سلام
  با سازمان سنجش تماس بگیرید دوست عزیز

 17. نویسنده دیدگاه : بهار - در تاریخ : 20 آبان 1393

  سلام پشتیبان جان.
  در سایت دانشگاه پیام نور یکی از مراکز ‌در رابطه با دستورالعمل تحصیل همزمان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اطلاعیه ای گذاشته شده که فکر میکنم برای دوستان علاقمند به تحصیل همزمان خیلی خوشحال کننده باشد!
  لطفا اطلاع رسانی کنید.
  البته من خودم تحصیل همزمان دارم!اما اصلا آن را به کسی توصیه نمیکنم!چون هماهنگ کردن برنامه امتحانات و احیانا شرکت در کلاسهای رفع اشکال و واحدهای عملی ،بسیار مشکل میشود. دیگر استرس امتحانات پایان ترم بماند که تقریبا حداقل هر ترم ۲۴ تا ۳۲ واحد پاس کردن آنهم از سبدی از دروس متفاوت و غیر مرتبط واقعا خیلی سنگین است!!!
  اما به هر حال هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد!!! این گوی و این میدان!!!

 18. نویسنده دیدگاه : پیمان ایوبلو - در تاریخ : 20 آبان 1393

  سلام من دانشچو ترم چهار حقوق هستم(پیام نور) میتونم تو آزمون شرکت کنم و درصورت قبولی تطبیق بدم و در یه مرکز دیگه ادامه تحصیل بدم?

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آبان 1393 :

  سلام
  بله می توانید.

 19. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 20 آبان 1393

  سلام
  میخواستم بدونم 50 تا کد رشته محل که باید انتخاب کنیم مربوط به رشته های پیام نور هستش یا غیر انتفایی؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آبان 1393 :

  سلام
  هردو با هم

 20. نویسنده دیدگاه : زهرا - در تاریخ : 20 آبان 1393

  سلام من کارتمو خریداری کردم بعد دفترچه را مطالعه کردم متوجه شدم به خاطر بعضی از مسائل نمی توانم شرکت کنم حالا چطوری پولم را پس بگیرم؟؟؟؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آبان 1393 :

  سلام
  دوست عزیز پولتون استرداد نمی شود !!

 21. نویسنده دیدگاه : شیدا - در تاریخ : 20 آبان 1393

  سلام خسته نباشید
  من رشته حسابداری کارشناسی می خوندم ولی کاردانی در رشته گرفتم ومدرک کاردانیو گرفتم….حالا تو ثبت نام باید قسمت دانشجویی رو بله بزنم یا خیر؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آبان 1393 :

  سلام
  اگر مدرک پیش دانشگاهی دارید که مربوط به پیش دانشگاهی رو وارد کنید و اگر ندارید مربوط به کاردانیتون رو وارد کنید

 22. نویسنده دیدگاه : Sahar - در تاریخ : 20 آبان 1393

  مرسی از راهنمایتون ببخشید خیلی اذیتتون میکنیم .یه خواهش دارم شماره تماس سنجش بهم بدید.نگید سنجش هست چون نمیدونم کدوم وره و از کجا بیارمش خواهشا شماره تماس بدید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 آبان 1393 :

  تماس از طریق تلفن
  تلفن های مستقیم روابط عمومی- تهران : 9 الی 88923595 – (021)
  مرکز تلفن ساختمان تهران : 3 الی 88923950 – (021)

 23. نویسنده دیدگاه : مجید - در تاریخ : 21 آبان 1393

  با سلام
  من لیسانس بر ق دارم. به خاطر اینکه پیش دانشگاهی ندارم (از طریق فنی و حرفه ای ابتدا کاردانی و سپس کارشناسی) در سایت با مدرک کاردانی ثبت نام نموده ام ومن برای پیام نور (حقوق) ثبت نام کرده ام ایا میخواهد که در سایت با مدرک کاردانی پبت نام نموده ام ویرایش و کارشناسی را جایگزین کنم.؟و.شما در جواب یکی از دوستان فرمودید که برای تطبیق واحد(معادل سازی) حدود یک ترم طول میکشد و ما باید در ترم اول درس هایی که قبلا گذراندیم را دوباره بگذرونیم.
  چرا باید اینطورب باشه.مگه نمیشه موقع ثبت نام ریز نمرات را همراه خود ببریم و همونجا این مشکل را برطرف کنیم؟
  با تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 آبان 1393 :

  سلام
  دوست عزیز با همان مدرم کاردانی خوب هست و احتیاجی به ویرایش نیست
  خیر می توانید از دروسی ترم های بالاتر که پیش نیاز ندارند دروس را اخذ کنید

 24. نویسنده دیدگاه : زینب - در تاریخ : 21 آبان 1393

  سلام.من میخوام در پیام نور فراگیر ثبت نام کنم.آیا از اینجا ثبت نام میشه کرد؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 آبان 1393 :

  سلام
  اگر منظورتان مقطع کارشناسی هست که فراگیر حذف شده است و باید بله از طریق بدون آزمون ثبت نام کنید

 25. نویسنده دیدگاه : حميدرضا - در تاریخ : 21 آبان 1393

  پشتیبان عزیز عرض کردم اگر همون رشته ای که دارم میخونم رو در دانشگاه دیگه ای قبول بشم یعنی پیام نور به پیام نور و همون رشته رو …چطوری انجام میشه؟ از این دانشگاه به اون دانشگاه میشه یا شرایط دیگه ای داره

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 آبان 1393 :

  گفتید دیگه. فرقی نمیکند. باید از رشته قبلی انصراف دهید و در رشته جدید ثبت نام کنید و بعد درخواست تطبیق دروس بدید.

 26. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 21 آبان 1393

  سلام.خسته نباشید
  به نظرتون بازار کار رشته آی تی و نرم افزار بهتره یا مدیریت بازرگانی؟؟؟
  توروخدا راهنماییم کنید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 آبان 1393 :

  سلام
  معمولا در هر ارگان جفت این رشته ها رو میخوان!!

 27. نویسنده دیدگاه : م.م - در تاریخ : 21 آبان 1393

  با سلام و خسته نباشید.
  من در خرداد ماه و در مقطع لیسانس، درسم را به اتمام رساندم اما به دلیل مشغله، هنوز برای گرفتن مدرکم اقدام نکردم. اما تازه امروز متوجه شدم که 1 روز دیگر به اتمام مهلت ثبت نام در دوره های بدون آزمون مجازی دانشگاه مورد نظرم وقت باقی نیست و برای ثبت نام هم باید معدل مدرک پیش دانشگاهیم رو داشته باشم اما متاسفانه مدرک من نزد بایگانی دانشگاهم است و من الان نمی تونم به آنجا دسترسی داشته باشم. میخواستم بدونم چطور میتونم معدل مدرک پیش دانشگاهیمو پیدا کنم؟ آیا راهی به غیر از مراجعه ی حضوری به دانشگاه دارم؟و آیا معدل مدرک پیش دانشگاهی برای ثبت نام حتما ضروری است؟ اگر ضروریه من چطور میتونم یک روزه معدلم رو پیدا کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 آبان 1393 :

  سلام
  بله ضروری هست. به آموزش و پرورش منطقه خود که مدرک رو گرفته اید مراجعه کنید شاید معدل شما را داشته باشند

 28. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 21 آبان 1393

  سلام من مدرک پیش دانشگاهی با دیپلم ندارم یعنی گمشده میخوام ثبت نام کنم نمیتونم فقط گواهی موقت پیش دانشگاهی دارم میشه راهنمایی کنید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 آبان 1393 :

  سلام
  باید معدل های انها رو داشته باشید و بعد از قبولی ارائه دادن اصل مدارک الزامی می باشد

 29. نویسنده دیدگاه : ستاره - در تاریخ : 21 آبان 1393

  سلام .مهلت ثبت نام تا فردا هستش؟هرکاری میکنم کارت اعتباری بخرم نمیشه.ارور میده.چیکار باید کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 آبان 1393 :

  سلام
  بله فردا هم فرصت هست

 30. نویسنده دیدگاه : سمیرا - در تاریخ : 21 آبان 1393

  سلام چرا نمیشه کارت خرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  میرم توسامانه خرید کارت تو سنجش ولی جایی نداره که شماره کارت عابر بانک و بدم وخریداری کنم
  مگه نگفتید که تا پنج شنبه وقته پس این چه وضعیه نکنه نمیشه خرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خواهشا جواب بدید خیلی نگرانم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 آبان 1393 :

  سلام
  دوست عزیز میشه خرید کرد و مشکلی ندارد. شما یاد ندارید خرید کنید!!!

 31. نویسنده دیدگاه : ati - در تاریخ : 21 آبان 1393

  سلام میخواستم منو راهنمایی کنید من الان دانشجو کارشناسی دانشگاه ازاد هستم میخوام درخواست کادرانی بدم ولی 8واحد دیگه ترم بعد باید باس کنم امکانش هست ترم بعد همزمان بیام نور کارشناسی نابیوسته بخونم مدرک کاردانی تابستون تحول دانشگاه بدم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 آبان 1393 :

  سلام
  شما باید تا 30 بهمن ماه یا مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید و یا مدرک کاردانی!!

 32. نویسنده دیدگاه : بچه بابام - در تاریخ : 22 آبان 1393

  سلام ببخشید منظور از مناطق چیه اخه تو ثبت نام برام سهمیه مناطق زده

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 آبان 1393 :

  سلام
  درست هست نگران نباشید

 33. نویسنده دیدگاه : sahar - در تاریخ : 22 آبان 1393

  بازم شرمنده مزاحم شدیم ولی سنجش چرا جوابمونو نمیده؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 آبان 1393 :

  دوست عزیز بله می توانید همه اطلاعات خود را ویرایش کنید مشکلی ندارد

 34. نویسنده دیدگاه : میثم - در تاریخ : 22 آبان 1393

  باسلام وخسته نباشید.میخواستم بدونم که مهلت پرداخت شهریه ثابت وشهریه متغییردانشگاه تا چه تاریخی می باشد؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 آبان 1393 :

  سلام
  ثابت که باید زود واریز کنید ولی متغییر رو تا زمان شروع امتحانات پایان ترم فرصت پرداخت دارید

 35. نویسنده دیدگاه : رامين - در تاریخ : 22 آبان 1393

  سلام، از ترم اول هم میشود درخواست مهمان دایم داد؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 آبان 1393 :

  سلام
  خیر. شرایط مهمان و انتقالی در همین سایت هست جستجو کنید

 36. نویسنده دیدگاه : رامين - در تاریخ : 22 آبان 1393

  سلام، سایت سنجش اعلام کرده ثبت نام باز هم تمدید شده

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 آبان 1393 :

  سلام
  بله تا 30 آذر ماه تمدید شده است

 37. نویسنده دیدگاه : میلاد - در تاریخ : 22 آبان 1393

  با سلام تو دفترچه شهریه ها رو زده برای ورودی مهر 93 یعنی شریه ورودی سراسری با فراگیر تفاوت نداره من شنیدم فراگیر بیشتره؟میشه راهنمایی کنید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 23 آبان 1393 :

  سلام
  شهریه ها الان حدود 1 سالی هست که برای تمامی دوره ها یکسان شده است

 38. نویسنده دیدگاه : پشتیبان - در تاریخ : 23 آبان 1393

  برای ادامه بحث و گفتگو در مورد این موضوع مراجعه کنید به :

  بیشتر از 1 ماه دیگر مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون پذیرش بهمن 93 تمدید شد – کلیک کنید

امکان نظر دادن نیست - نظرات این خبر توسط پشتیبان غیر فعال می باشد

 • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

2 بهمن 1395 | کد خبر : 49469

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم 96-95 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم 96-95 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم 96-95 پیام نور از 2 بهمن ماه 95 آغاز شده است.

2 بهمن 1395 | کد خبر : 49467

اختصاصی پیام نورنا /

دانلود برنامه امتحانات نیمسال دوم 96-95 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات نیمسال دوم 96-95 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد / شامل تمامی مقاطع تحصیلی

30 دی 1395 | کد خبر : 49408

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 96-95 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه | مشاوره و انجام رساله
مشاوره و انجام پایان نامه ارشد | تبدیل پایان نامه به کتاب
» انجام مقاله ISI و ISC | پذیرش مقاله ISI و ISC
چاپ مقاله ISI و ISC | ویرایش مقاله ISI و ISC
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» خرید اینترنتی کتاب
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» مرجع دانلود پژوهش های دانشجویی
دانلود مقاله – دانلود پایان نامه
» دانلود آهنگ جدید
» خرید اینترنتی کتاب درسی و کنکوری
بانک کتاب پایتخت
» ترجمه مقاله و متون تخصصی در سایت ترجمه گستر
سفارش ترجمه آنلاین انگلیسی و فارسی
» ارسال اس ام اس
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

تلگرام اخبار پیام نور
Goto Top