چاپ خبر

بیشتر از 1 ماه دیگر مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون پذیرش بهمن 93 تمدید شد

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی پذیرش بهمن ماه 93 بیشتر از 1 ماه دیگر تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : سازمان سنجش و آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون پذیرش بهمن سال 93 در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی که پیش از این تا 22 آبان ماه 93 بود ، تا بیشتر از 1 ماه دیگر مورخ 30 آذر ماه 93 خبر داد.

بدینوسیله به اطلاع می رساند مهلت ثبت‌نام رشته های بدون آزمون در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی پذیرش بهمن ماه سال 93 تا 30 آذر ماه 93 تمدید گردید و متقاضیان می توانند براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و همچنین کدرشته های تحصیلی ، نسبت به ثبت کدرشته های مورد نظر از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند.

 

 

ثبت نام تا مورخ 30 آذر ماه 1393 تمدید شد

 

 

بازدیدکنندگان گرامی قبل از هرگونه نظر و پرسش ، دفترچه را به صورت کامل مطالعه فرمایید و همچنین نظرات خبر زیر را مطالعه فرمایید. سوالات تکراری به دلیل حجم زیاد نظرات بدون پاسخ حذف خواهند شد.

 

 

آغاز ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93 دانشگاه پیام نور / دانلود دفترچه راهنما

 

 


با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93 به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 106.000 (یکصدوشش هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طریق سایت سازمان قابل دسترسی است) و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته (حداکثر 50 کد رشته محل) برای گزینش و ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93 دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی اقدام نمایند.

ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی تا مورخ 30 آذر ماه 93 ادامه خواهد داشت.

 

ثبت نام پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93 دانشگاه پیام نور
موارد ضروری
لینک

خرید کارت اعتباری ثبت‌ نام رشته های بدون آزمون پذیرش بهمن ماه سال 93 (پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی) دانشگاه پیام نور

غیرفعال – اتمام ثبت نام
دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) پذیرش بهمن ماه سال 1393 دانشگاه پیام نور فعال – کلیک کنید
لینک ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ماه سال 93 دانشگاه پیام نور غیرفعال – اتمام ثبت نام
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM

 

توجه ویژه : داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی و انسانی) علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی هنر نیز هستند لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سریال ثبت‌نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی آبان ماه 1393 (به مبلغ صد و شش هزار ریال) با شماره سریال 12 رقمی را خریداری کرده و اطلاعات آنرا در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد نمایند.

توجه ویژه : داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی و انسانی) علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی زبان های خارجی نیز هستند لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سریال ثبت‌نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی آبان ماه 1393 (به مبلغ صد و شش هزار ریال) با شماره سریال 12 رقمی را خریداری کرده و اطلاعات آنرا در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد نمایند.

 


 

بر اساس مصوبه دومین جلسه شواری سنجش و پذیرش دانشجو ، نوع پذیرش (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) در مدارک تحصیلی فارغ التحصیلی دانشجویانی که در این کد رشته ها پذیرفته می شوند ، درج نخواهد شد.

 


 

پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93 پیام نور در این رشته محل ها برای ورودی بهمن ماه سال ۹۳ براساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد.

 

جدول شهریه دانشجویان ورودی آبان ماه سال 93 دانشگاه پیام نور برای کلیه مراکز و واحدها – کلیک کنید

 

اعلام نتایج پذیرفته شدگان در نیمه ی دوم دی ماه 93 انجام می شود

 


 

تکالیف‌ ثبت‌نام اینترنتی پذیرش بدون آزمون آبان ماه سال 93
 
 
داوطلب‌ متقاضی‌ شرکت‌ در پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) آبان ماه سال 1393 که ثبت‌نام آن منحصراً از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org امکان‌پذیر است، باید یکایک‌ اقدامات‌ زیر را به‌ موقع‌ و در مهلت‌ مقرر انجام‌ دهد.
 
ثبت‌نام از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر (10 آبان ماه 93 لغایت 30 آذر ماه 93)
 
تبصره1: در این مرحله کلیه داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1393 ثبت نام نموده بودند (اعم از اینکه در جلسه آزمون حاضر بوده و یا نبوده‌اند) نیز می‌توانند متقاضی شوند.
 
کلیه متقاضیان فارغ‌ از اینکه در جلسه آزمون سراسری سال 1393 (در تیرماه 1393) شرکت کرده اند (حاضر یا غایب در آزمون) و یا شرکت نکرده اند ، می‌توانند نسبت به انتخاب کد رشته‌های مذکور اقدام کنند.
 
تبصره2: داشتن دیپلم دوره چهارساله متوسطه نظام قدیم آموزش متوسطه و یا گواهینامه دوره پیش دانشگاهی که حداکثر تا تاریخ 30 بهمن ماه 93 اخذ شود ویا داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم) برای کلیه متقاضیان الزامی میباشد.
 
4- با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ 106.000 (یکصدوشش هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام ، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال 12 رقمی) اقدام نمایند.
 
تبصره 1- چنانچه داوطلبی متقاضی ثبت‌نام در 2 و یا 3 گروه آزمایشی می‌باشد، لازم است به ازای هر گروه آزمایشی مبلغ 106.000 (یکصدوشش هزار) ریال دیگر نیز از همین طریق پرداخت و اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال 12 رقمی) را دریافت دارد.
 
تبصره 2- منظور از ثبت‌نام در 2 و یا 3 گروه آزمایشی بدین صورت می‌باشد، که داوطلب می‌تواند علاوه بر انتخاب گروه آزمایشی اصلی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی) در گروه آزمایشی هنر و زبان خارجی نیز متقاضی شود. به دیگر سخن هیچ داوطلبی نمی‌تواند بطور همزمان، در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی شرکت نماید.
 
توجه: هرگونه‌ تغییر‌ و یا اصلاحیه‌ از طریق‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، سایت سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد.
 
 

نکتـــه مهـــم در مورد تحصیل همزمان:

دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و پردیس خودگردان یا بین الملل دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، می توانند بدون انصراف از تحصیل در این مرحله ثبت نام و شرکت نمایند. بدیهی است این دسته از داوطلبان در صورت موفقیت و قبل از ثبت نام در رشته قبولی جدید، لازم است از رشته قبولی قبلی خود انصراف قطعی حاصل نموده و گواهی مربوط را به مؤسسه ذیربط ارائه نمایند. لازم به توضیح است که این دسته از داوطلبان حق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خود را ندارند.
تبصره: دانشجویان دوره های فوق که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، برای ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله لازم است شرایط مندرج در بند سه (3) تذکرات مهم مقررات وظیفه عمومی در دفترچه راهنما را داشته باشند.

بند سه (3) تذکرات مهم مقررات وظیفه عمومی : معافیت تحصیل برای هر مقطع فقط یکبار صادر می شود. بنابراین فارغ التحصیلان هر مقطع مجاز به تحصیل مجدد در همان مقطع نمی باشند. همچنین فارغ التحصیلان مقطع کاردانی مجاز به شروع به تحصیل در مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری پیوسته و نیز فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی مجاز به شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری پیوسته پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی نیستند (به استثنای رشته هایی که با تأیید وزارتین علوم و بهداشت فاقد مقطع ناپیوسته بالاتر می باشند).

ضمناً آن عده از دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، پس از انصراف مجدداً نمی توانند از معافیت تحصیلی استفاده کنند و باید طبق مقررات به خدمت وظیفه عمومی اعزام شوند.
(تبصره 1): دانشجویان انصرافی در صورتی که در سقف مجاز سنوات تحصیلی انصراف داده و همچنین از تاریخ انصراف آنان در دانشگاه و رشته قبلی تا زمان پذیرش در دانشگاه و رشته جدید بیش از یکسال سپری نشده باشد. مضافاً مشروط به اینکه قبلاً از امتیاز یک بار انصراف استفاده نکرده باشند ، می توانند ثبت نام کنند.
(تبصره 2): افرادی که تاریخ اعزام به خدمت آنان قبل از اعلام قبولی یا پذیرش در دانشگاه می باشد، لازم است برابر ضوابط مربوط نسبت به تمدید موعد اعزام خود اقدام نمایند. در غیر ابنصورت به دلیل ورود به غیبت شرایط ادامه تحصیل را از دست خواهند داد. در ضمن افرادی که در موعد اعزام (مندرج در برگ آماده به خدمت) به خدمت اعزام می شوند در صورت پذیرش در مقطع کارشناسی و بالاتر، جهت ادامه تحصیل از خدمت ترخیص خواهند شد.
– کارکنان وظیفه (سربازان در حال خدمت) بدون غیبت اولیه به شرطی که در مقطع کارشناسی و بالاتر پذیرفته شوند مشکلی جهت ثبت نام ندارند.

 

تحصیل همزمان در دو رشته دانشگاه پیام نور امکان پذیر شد / بخشنامه و دستورالعمل – کلیک کنید

 


در همین زمینه بخوانید:

پاسخگویی به برخی از سوالات داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور باید بدانند!

 

Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : سوسن - در تاریخ : 16 آذر 1393

  سلام میخاستم بدونم پیام نور کارشناسی ناپیوسته داره یا ن؟اگه داره زمان ثبت نام بهمن 93یا مهر94کی و چجوری هستش؟ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 17 آذر 1393 :

  سلام
  خیر ندارد. فقط کارشناسی دارد

 2. نویسنده دیدگاه : صابر - در تاریخ : 17 آذر 1393

  سلام پیام نورنا
  من برای ثبت نام گزینه داوطلب آزمون سراسری 93 بوده ام رو زدم
  ولی مشکل اینجاست که نمیتونم کد پستی رو ویرایش کنم چون غیر فعاله و همچنین کد پستی ما تغییر کرده است؟
  از شما تمنا میکنم راهنماییم کنید.
  آیا برام مشکلی ایجاد میکنه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 17 آذر 1393 :

  سلام
  مشکلی ندارد دوست عزیز اصلا احتیاجی به تغییرش نیست و مشکلی ایجاد نمیکند.

 3. نویسنده دیدگاه : جابر - در تاریخ : 17 آذر 1393

  با سلام خدمت شما:
  ببخشید شما در پاسخ به دوستمان گفتید که نتایج نیمه اول دی ماه اعلام میشود ولی داخل سایت سازمان سنجش نوشته(اعلام نتایج نیمه دوم دی ماه اعلام میشود.
  نیمه اول دی ماه اعلام میشه یا نیمه دوم؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 آذر 1393 :

  سلام
  فعلا تاریخ دقیقی اعلام نشده و ممکن است کمی زودتر اعلام شود به همین دلیل گفتیم نیمه اول دی ماه.

 4. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 18 آذر 1393

  سلام.من فارغ التحصیل رشته ی تجربی هستم.میتونم در نظراباد رشته حقوق بخونم.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 آذر 1393 :

  سبلام
  در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی بله می توانید

 5. نویسنده دیدگاه : leila - در تاریخ : 18 آذر 1393

  سلام میخواستم بدونم نتایج رو چه زمانی اعلام میکنید؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 آذر 1393 :

  اعلام نتایج پذیرفته شدگان در نیمه ی دوم دی ماه 93 انجام می شود

 6. نویسنده دیدگاه : معصومه - در تاریخ : 19 آذر 1393

  با سلام وعرض خسته نباشید خدمت شما،آیا بعداز قبولی وثبت نام میتوانیم شهریه را قسطی پرداخت کنیم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 19 آذر 1393 :

  سلام
  بله می توانید ولی خوب باید شهریه را در پایان هر ترم تسویه کنید.

 7. نویسنده دیدگاه : سهیل - در تاریخ : 19 آذر 1393

  سلام
  خسته نباشید
  من به دلایلی مدرک پیش دانشگاهیم تکمیل نیست تا نیم دوم دی تکمیل میشه
  ایا میتونم تو پذیرش بهمن 93ثبت نام کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 19 آذر 1393 :

  سلام
  اگر تا 30 بهمن ماه مدرک پیش دانشگاهی میگیرید بله می توانید ثبت نام کنید

 8. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 20 آذر 1393

  سلام من دیپلم ریاضی دارم میتونم رشته های گروه انسانی. رو انتخاب کنم وسال87 دانشگاه پیام نور رشته کشاورزی قبول شدم حدود70 واحد پاس کردم یگه ادامه ندادم الان هم میخام رشته دبیری. آموزش ابتدایی درس بخونم چیکار کنم میتونم ثبت نام کنم خیلی برام مهمه

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 آذر 1393 :

  سلام
  بله می توانید. البته به شرط داشتن مدرک پیش دانشگاهی و یا دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی

 9. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 21 آذر 1393

  سلام من یه سوال دیگه هم داشتم میتونم درسهای عمومی رو تطبیق واحد کنم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 آذر 1393 :

  در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی ، می توانید دروس کاردانی خود را ، انهایی که شرایط تطبیق رو دارند تطبیق بزنید. و اگر مدرک پیش دانشگاهی نداشته باشید ، مدرک کاردانی شما به عنوان مدرک پیش دانشگاهی محاسبه می شود.

 10. نویسنده دیدگاه : ak - در تاریخ : 21 آذر 1393

  با سلام وخسته نباشید خدکت شما
  من دیپلم تجربی دارم و مدیریت بازرگانی پیام نوذ میخونم. ایا میتونم برای پذیرش بهمن فقط از ریضی و فنی انتخاب کنم ؟؟؟
  جسارتا لطف کنید و جواب صحیح بدبن تا ما مثل ترم پیش بیخودی سریال رشته ریاضی نخریم
  دوباره عرض کنم: دیپلم تجریب دارم و مدیریت میخونم. میتونم برای پذیرش بهمن از ریاضی فنی انتخاب کنم؟؟؟
  ممنونتونم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 23 آذر 1393 :

  سلام
  شما هر رشته ای می توانید شرکت کنید

 11. نویسنده دیدگاه : حمیده - در تاریخ : 22 آذر 1393

  پس جواب من چی شد دوست عزیز؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 آذر 1393 :

  دوست عزیز احتمالا نظرتان تکراری بوده و از سوی پشتیبان های سایت حذف شده. مجددا سوال خود را ارسال کنید

 12. نویسنده دیدگاه : elham - در تاریخ : 24 آذر 1393

  سلام دوست عزیز من در حال حاضر در ترم 1 پیام نور در حال تحصیل هستم اگربخوام دوباره ثبت نام کنم در این فرصت باقیمانده ایرادی نداره،چون رشته مو دوست ندارم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 24 آذر 1393 :

  سلام
  خیر مشکلی ندارد

 13. نویسنده دیدگاه : احمدراد - در تاریخ : 24 آذر 1393

  سلام
  من ورودی سال89رشته فقه ومبانی حقوق بودم بعداز3ترم بخاطرمشکلات روحی وروانی بدون انصراف درس ودانشگاهو رها کردم اگردریکی ازرشته های بدون آزمون پذیرفته بشم میتونم همزمان2تارشته روادامه بدم؟ واگربخوام ازرشته قبلی انصراف بدم بایدشهریه های ثابت رو تا امروز پرداخت کنم؟سپاس فراوان

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 آذر 1393 :

  سلام
  بله می توانید.
  بستگی به سیستم گلستان دارد. ولی احتمالا مرکزتان در صورت انصراف برایتان اون ترم هایی که نرفتید رو حذف ترم میکنند . شهریه کسر می شود

 14. نویسنده دیدگاه : سارا - در تاریخ : 25 آذر 1393

  سلام
  با مدرک فوق دیپلم میشه ثبت نام کرد و دروس رو تطبیق داد؟
  کلا راهی داره از طریق پذیرش بدون ازمون تو پیام نور کاردانی به کارشناسی خوند؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 آذر 1393 :

  سلام
  در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی ، می توانید دروس کاردانی خود را ، انهایی که شرایط تطبیق رو دارند تطبیق بزنید. و اگر مدرک پیش دانشگاهی نداشته باشید ، مدرک کاردانی شما به عنوان مدرک پیش دانشگاهی محاسبه می شود.

 15. نویسنده دیدگاه : مریم - در تاریخ : 25 آذر 1393

  سلام
  سربرگ سند الکترونیکی تو سیستم گلستان چه کاربردی داره؟ مربوط به شهریست؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 آذر 1393 :

  سلام
  بله مربوط به شهریه است.
  فعلا کاربردش مشخص نیست

 16. نویسنده دیدگاه : mf - در تاریخ : 25 آذر 1393

  سلام برای ثبت نام دو گزینه وجود دارد
  1) داوطلب93 بوده ام
  2) داوطلب93 نبوده ام
  من داوطلب93 بوده‌ام ولی برای ثبت نام از طریق آن شماره پرونده آزمون 93را می خواهد که من گم کرده ام آیا می توانم از طریق داوطلب93 نبوده ام ثبت نام کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 آذر 1393 :

  سلام
  بله می توانید مشکلی ندارد

 17. نویسنده دیدگاه : مهدی - در تاریخ : 25 آذر 1393

  سلام …. من ترمی واحدی سال 79 هستم …. معدل کلم 18 و معدل کتبی که مدرسه اعلام کرد( 15.36) (زنگ زدم) من هرچی حساب می کنم با هر ترکیبی از درسهای ترم آخر (سالی واحدی نبودیم ) و سه یا 4 درسو نهایی بودیم … این معدل در نمیاد!!!!!!!!! چه کنم ؟؟؟ ضمنا ریاض خوندم برای حقوق با ضریب تاثیر میدن؟؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 آذر 1393 :

  سلام
  اینکه معدلتون این معدل در میاد یا خیر رو ما نمیتونیم برای شما محاسبه کنیم باید از مدرسه خود سوال کنید.

 18. نویسنده دیدگاه : حمیده - در تاریخ : 25 آذر 1393

  دومین باره که سوالمو میفرستم. امیدروارم اینبار حذف نشه!
  میخوام کنکور 94 شرکت کنم تا در پیام نور واحد ورامین زبان بخونم چون فعلا ساکن اونجاییم. اما یکی دوسال دیگه ساکن شهر تهران میشیم و باید به یکی از واحدهای تهران منتقل بشم.
  1-آیا با این شرایط میتونم امتحانات پایانترم “همه” ترمها رو در یکی از واحدهای مازندران بدم؟؟( بچه کوچیک دارم و مجبورم موقع امتحانات به مازندران خونه مامانم برم)
  2- من مدرک کارشناسی ارشد شیمی روزانه دارم. آیا میتونم دروس عمومی ای که در دوره کارشناسیم پاس کردم، تطبیق بزنم و دوباره تو پیام نور پاس نکنم؟؟
  ممنون.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 آذر 1393 :

  1- خیر نمی توانید و باید در همان مرکزی که پذیرفته می شوید امتحان دهید. مگر اینکه مهمان موقت نیمسالی و یا مهمان دائم بگیرید
  2- دروسی که شرایط تطبیق واحد رو داشته باشند بله می توانید.

 19. نویسنده دیدگاه : جابر - در تاریخ : 25 آذر 1393

  سلام خسته نباشید
  من چند روز پیش ثیت نام کردم و گزینه داوطلب آزمون 93 بوده ام رو زدم و ثبت نامم رو تکمیل کردم ولی سوال من اینجاست که از من شماره پرونده آزمون 93 رو نخواست.
  از شما تقاضا دارم که در این زمینه راهنماییم کنید چون دوستانمان که ثبت نام کردند گزینه داوطلب آزمون 93 بوده ام رو زدند و از هر کدومشون شماره پرونده آزمون 93 رو خواسته است.
  آیا ثبت نامم درست است و مشکلی ندارد؟
  خواهشا راهنماییم کنید تا وضعیتم مشخص شود.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 آذر 1393 :

  سلام
  خیر مشکلی ندارد نگران نباشید

 20. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 25 آذر 1393

  سلام
  آیا فقط معدل کتبی سال سوم موثر است یا معدل کل دیپلم هم موثر است؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 آذر 1393 :

  سلام
  معدل کتبی و کل دیپلم

 21. نویسنده دیدگاه : علی - در تاریخ : 26 آذر 1393

  سلام. آیا اگر کسی وارد این مقطع شد بعد از طریق ازمون کارشناسی ارشد میتواند با همین لیسانس شرکت کند؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 آذر 1393 :

  سلام
  بله 100 درصد

 22. نویسنده دیدگاه : سارا - در تاریخ : 26 آذر 1393

  سلام
  در ه صورت امکان قبولی در دانشگاه های پیام نور تهران وجود دارد؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 آذر 1393 :

  سلام
  معدل دیپلمتان بالا و خوب باشد

 23. نویسنده دیدگاه : الف - در تاریخ : 26 آذر 1393

  سلام خسته نباشید. من تجربی هستم و انتخاب رشته بر اساس سوابقم رو ریاضی زدم فقط. اما به مسعول کافی نت که واسم کارتو خرید گفتم کارت مربوط به رشته ریاضی رو بخرین. اما گفت همش یکیه . یعنی یه کارت خرید و بعد داخل فرمم زد ریاضی و فنی . اما موقع خریدن کارت یه کارت معمولی خرید. درسته یا نه ؟؟
  تورو خدا جواب بدین خیلی نگرانم
  سوالم حذف شددوباره میذارم لطفا ج بدین

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 آذر 1393 :

  سلام
  بله درست هست به همین صورت هست

 24. نویسنده دیدگاه : افشار - در تاریخ : 27 آذر 1393

  سلام و احترام
  آیا با مدرک کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی می تونم در این آزمون شرکت کنم ؟
  و اینکه برای کارشناسی می تونم درسهای دوره کاردانی رو در دانشگاه شما تطبیق کنم .

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 27 آذر 1393 :

  سلام
  بله می توانید.
  در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی ، می توانید دروس کاردانی خود را ، انهایی که شرایط تطبیق رو دارند تطبیق بزنید. و اگر مدرک پیش دانشگاهی نداشته باشید ، مدرک کاردانی شما به عنوان مدرک پیش دانشگاهی محاسبه می شود.

 25. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 27 آذر 1393

  سلام ببخشید من ثبت نام کردم ولی واسه کد دانش اموزی دوره پیش دانشگاهی رو زدم در حالی که چند تا واحدم مونده و سایت قبولی پیش رو در شهریور زده ایا مشکلی پیش میاد و میتونم عوضش کنم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 27 آذر 1393 :

  سلام
  مشکلی فک نکنم داشته باشد ولی خوب امکان ویرایش اطلاعات دارید

 26. نویسنده دیدگاه : محمد رضا - در تاریخ : 27 آذر 1393

  سلام
  خسته نباشید . این سریال 12 رقمی رو از کجا میشه خرید
  اگه میشه لینک درست درمون بدید مرسی

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 27 آذر 1393 :

  سلام
  دوست عزیز در خبر بالا لینک مربوط به خرید کارت اعتباری موجد است کمی دقت کنید!!

 27. نویسنده دیدگاه : sara_shams - در تاریخ : 27 آذر 1393

  سلام خسته نباشین
  من دانشجوی ترم 3 حقوق هستم و الان هم مشغول به تحصیل در دانشگاه پیام نورم البته به صورت مهمان در دانشگاهی به جز دانشگاه قبولیم
  می خواستم ببینم منم میتونم بدون آزمون دوباره رشته حقوق همین دانشگاهی که مهمان هستمو انتخاب کنم؟؟تا از دانشگاه قبولیم راحت شم و بیام این دانشگاه ؟؟؟؟؟
  دراین صورت باید همه ی واحدهایی رو که پاس کردمو دوباره پاس کنم؟؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 27 آذر 1393 :

  سلام
  بله می توانید.
  بله می توانید دروسی که شرایط تطبیق رو دارند تطبیق بزنید.

 28. نویسنده دیدگاه : پشتیبان - در تاریخ : 27 آذر 1393

  برای ادامه بحث و گفتگو در مورد این موضوع مراجعه کنید به:

  30 آذر آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون پذیرش بهمن 93 پیام نور – کلیک کنید

امکان نظر دادن نیست - نظرات این خبر توسط پشتیبان غیر فعال می باشد


 • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

12 آذر 1399 | کد خبر : 69173

جزییات ، شرایط و لینک ثبت نام /

تمدید مهلت ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بهمن 99 (نوبت 21) پیام نور / دفترچه ثبت نام

تمدید مهلت ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بهمن 99 (نوبت 21) پیام نور / دفترچه ثبت نام

پیام نورنا : ثبت نام داوطلبان آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد نوبت بیست و یکم سال 1399 دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور تمدید شد / دانلود دفترچه ثبت نام + لینک ثبت نام

20 آبان 1399 | کد خبر : 68676

به دلیل وجود ویروس کرونا/

اعلام نحوه برگزاری امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

اعلام نحوه برگزاری امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا: دستورالعمل اجرایی ارزشیابی امتحانات پایان نیمسال اول دانشگاه پیام نور سال تحصیلی 1400-1399 اعلام شد / شرایط جدید به دلیل وجود ویروس کرونا

16 آبان 1399 | کد خبر : 68513

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد.

19 شهریور 1399 | کد خبر : 67659

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور از 16 شهریور ماه 99 آغاز شده است.

10 شهریور 1399 | کد خبر : 67302

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

10 شهریور 1399 | کد خبر : 67290

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

پیام نورنا :تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور اعلام گردید / مهمترین تاریخ های آموزشی و دانشگاهی دانشگاه پیام نور

28 آذر 1398 | کد خبر : 65827

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

پیام نورنا: دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی / برای تمامی رشته های دانشگاه پیام نور

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
» ترجمه کتاب،ترجمه مقاله، ترجمه تخصصی
ترجمه فوری کلیه زبان ها در دارالترجمه رسمی پارسیس
» اقدام پژوهی
» گزارش تخصصی
» کارشناسی ارشد بدون کنکور
» رشته های فراگیر پیام نور
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top