چاپ خبر

زمان و جزئیات ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش از روز پنجشنبه ۱۵ مردادماه آغاز می شود / جزئیات ثبت نام

 

 

برای ادامه بحث و گفتگو در مورد این موضوع مراجعه کنید به :

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز شد + لینک ثبت نام – کلیک کنید

 

 

 


 

دریافت نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – کلیک کنید

 

 


 

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، براساس مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری از افراد واجد شرایط به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می کند.

داوطلبان واجد شرایط لازم است پس از مطالعه اطلاعیه اولیه (که در قسمت زیرین اعلام شده است) و اطلاعیه تکمیلی (که همزمان با آغاز ثبت‌نام در روز پنجشنبه ۱۵ مردادماه) بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  قرار می‌گیرد، درصورت داشتن شرایط و ضوابط اعلام شده نسبت‌ به ثبت‌نام اقدام کنند.

مهلت ثبت نام از روز پنجشنبه ۱۵ مرداد آغاز و تا روز چهارشنبه ۲۱ مرداد ادامه دارد.

تمامی اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط استخدامی، رشته‌های شغلی، رشته‌های تحصیلی و مقاطع مورد پذیرش در رشته‌ها، شهرهای پذیرنده و دامنه پذیرش در این شهرها و مواد آزمون عمومی و تخصصی در اطلاعیه اصلی همزمان با شروع ثبت‌نام در ۱۵ مرداد بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

آزمون در روز جمعه ۲۷ شهریورماه ۹۴ برگزار خواهد شد.

برگزاری آزمون استخدامی آموزش پرورش بر عهده سازمان سنجش است و حُسن این کار در این است که از ایجاد هرگونه اعمال نظر و شائبه‌ای جلوگیری می‌شود و افرادی که در آزمون و مصاحبه قبول شوند، حدود یک سال در دانشگاه فرهنگیان آموزش می‌بینند.

 

دریافت نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – کلیک کنید

 


وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، براساس مجوز شماره 13532- 94/2/7 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری حدود 3700 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندهای عمومی و تخصصی در تاریخ  94/6/27 طبق شرایط ذیل به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می نماید.

 

1- شرایط عمومی استخدام :
– داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
– اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
– نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
– حداکثر سن داوطلبان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم 25، لیسانس 30، فوق لیسانس و بالاتر 35 سال.
– داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند. برابر ضوابط آموزش و پرورش که در مرحله مصاحبه مورد سنجش قرار می گیرد.
– داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاههای اجرایی و یا بازخرید خدمت آنها باشند.
– نداشتن ممنوعیت از خدمات دولتی به موجب آراء مراجع قضائی و یا ذیصلاح.
تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و محاسبه سن داوطلبان، آخرین روز مهلت ثبت نام می باشد.

 

موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) جانبازان، آزادگان – فرزندان و همسر شهدا – فرزندان و همسر جانبازان 25 درصد و بالاتر- فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه، از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل : پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال.
ج) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای اجرایی از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال و حقوق از اعتبارات دولتی دریافت داشته اند ، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها.
هـ ) سوابق خدمت مربیان پیش دبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی که به صورت تمام وقت اشتغال داشته اند. لازم به ذکر است محاسبه سنوات خدمت در صورت پذیرفته شدن در آزمون، تابع قوانین و مقررات مربوط خواهد بود.

شرایط اختصاصی:
– دارا بودن مدرک و رشته تحصیلی مربوط براساس جدول فهرست مشاغل.
– برخورداری و حسن شهرت و عامل بودن به اخلاق و شئونات معلمی براساس طرح طبقه بندی معلمان.
– الزام به رعایت کلیه شرایط اختصاصی جداول رشته های تحصیلی مجاز.

 

2- مراحل ثبت نام :
– تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی در زمان ثبت‌نام (از روز پنجشنبه مورخ 94/5/15 لغایت روز چهارشنبه 94/5/21).
– فایل عکس اسکن شده.
– داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
– عکس 4×3 که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ )
– عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
– اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300×200 پیکسل و حداکثر 400×300 باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
– حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.
– حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حتی الامکان، عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره 1: اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…) قابل قبول نمی باشد. ضروری است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق اقدام به اسکن نمایند.
تبصره 2 : عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره 3 : در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد.

 

3- پرداخت وجه ثبت نام :
– متقاضیان واجد شرایط باید از روز پنجشنبه مورخ 94/5/15 لغایت روز چهارشنبه 94/5/21 به سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org  مراجعه و پس از پرداخت وجه ثبت‌نامی به صورت الکترونیکی و یا از طریق کارت‌های بانکی متصل به شبکه ی شتاب، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
– لازم به توضیح است مدت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمی گردد و متقاضیان باید درمهلت تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
– متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
– به ثبت نامهای ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
– هزینه انجام مراحل مصاحبه تخصصی بر عهده معرفی شدگان برای مرحله مصاحبه خواهد بود.

 

4- مدارک ثبت نام
– داوطلب در زمان ثبت نام باید دارای مدارک ذیل باشد:
– آخرین مدرک تحصیلی مندرج در آگهی.
– کارت ملی.
– شناسنامه .
– کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران).
– مدارک دال بر ایثارگری (برای داوطلبان ایثارگر).
– مدارک دال بر معلولیت برای داوطلبان معلول (ارائه گواهی معلولیت ازسازمان بهزیستی).
– مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هریک از مواردی که در اطلاعیه ثبت‌نامی در تاریخ 15/5/94 درج خواهد شد) بخش امتیازات و سهمیه‌های قانونی.
تذکر مهم : با توجه به اینکه اصل مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی و قبل از انجام مصاحبه از معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت بررسی خواهد شد؛ لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در فرم ثبت  نام باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از آزمون (آزمون کتبی، مصاحبه و…)، اعلام نتایج اولیه و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

 

گروهها و رشته‌های شغلی:
رشته‌های شغلی در این آزمون به سه گروه تقسیم می‌شوند که داوطلبان با توجه به رشته‌ و مقطع تحصیلی خود می‌توانند متقاضی یکی از این رشته‌های شغلی شوند:   
گروه اول: بخش استادکار که مربوط به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش می‌باشد و دارندگان مدرک کاردانی می‌توانند با توجه به رشته تحصیلی خود متقاضی این رشته‌های شغلی شوند.
گروه دوم: بخش هنرآموز که مربوط به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش می‌باشد و دارندگان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانند با توجه به رشته تحصیلی خود متقاضی این رشته‌های شغلی شوند.
گروه سوم: بخش عمومی که مربوط به مدارس ابتدایی و متوسطه نظری می‌باشد و دارندگان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانند با توجه به رشته تحصیلی خود متقاضی این رشته‌های شغلی شوند.

 

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
آزمون در روز جمعه مورخ 94/6/27 باتوجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استانها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، براساس شهرستان محل اقامت فعلی می باشد که داوطلب آن را در تقاضانامه ثبت‌نامی درج خواهد نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون، بر روی کارت شرکت در آزمون، درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ 94/6/24 برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تائید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نمی‌باشد.
*به هریک از داوطلبان یک دفترچه سوالات عمومی و یک دفترچه سوالات اختصاصی داده خواهد شد.

 

مواد آزمون عبارتند از:

الف – مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:
– فناوری اطلاعات (مهارتهای هفت گانه ICDL)
– ریاضی و آمار مقدماتی
– زبان و ادبیات فارسی
– معارف اسلامی
– زبان انگلیسی عمومی
– اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
– هوش و توانمندی های ذهنی
– آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
– اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد.

ب : مواد آزمون تخصصی:
مواد آزمون تخصصی مطابق جدول مواد آزمون تخصصی استخدامی خواهد بود. (اطلاعات مربوط به مواد آزمون تخصصی در اطلاعیه اصلی همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ 15/5/94 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت).

 

امتیازات و سهمیه های قانونی:
جذب نیرو بر اساس بوم گزینی صورت خواهد پذیرفت (دامنه پذیرش بر اساس جداول مربوط که در اطلاعیه مورخ 94/5/15 درج می‌گردد، خواهد بود). جزئیات مربوط به امتیازات و سهمیه‌های قانونی در اطلاعیه مورخ 94/5/15 اعلام می‌گردد.
 

 تذکرات مهم :
– از کلیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی، تعهد مبنی بر 10 سال خدمت، در محل جغرافیایی مورد تقاضا اخذ می‌گردد.
– به مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و یا معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور وقت که درآزمون جامع دارندگان مدرک معادل سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و حدنصاب لازم را کسب کرده‌اند و گواهی مبنی برامکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
– مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی درصورت پذیرفته شدن درآزمون، حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه، بایستی به تائید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
– مدرک تحصیلی که داوطلب، براساس آن استخدام گردیده است آخرین مدرک وی تلقی و مدرک تحصیلی بالاتر اخذ شده قبل از تاریخ آگهی استخدام، پس از جذب به هیچ عنوان قابل پذیرش نمی باشد.
– داوطلبان باید در زمان ثبت‌نام صرفاً مدارک مربوط به مقطع و رشته تحصیلی مندرج در آگهی استخدام را ارائه نمایند. به مدارک و مقاطع تحصیلی بالاتر اخذ شده قبل از آگهی استخدامی پس از جذب به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
– عدم حضور داوطلب در هر یک از مراحل آزمون (کتبی، مصاحبه،گزینش و…) انصراف محسوب و هیچگونه حق استخدامی، برای داوطلب ایجاد نخواهد نمود.
– مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان مصاحبه و گزینش برعهده داوطلب خواهد بود و چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
– انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون و مصاحبه پس از طی مراحل گزینش، معاینات پزشکی و …. صورت می پذیرد و اسامی پذیرفته شدگان پس از تائید مراجع ذیصلاح از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
– کلیه پذیرفته  شدگان ملزم به گذراندن دوره یکساله مهارت‌های تعلیم و تربیت در دانشگاه فرهنگیان، بدون دریافت حقوق و مزایا می باشند و صدور حکم استخدامی منوط به کسب موفقیت در دوره مذکور  می  باشد. ضمناً تأمین بخشی از هزینه دوره مذکور با اعلام قبلی دانشگاه فرهنگیان به عهده پذیرفته شدگان خواهد بود.

لازم به تاکید است کلیه اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط پذیرش، عناوین و کدهای رشته‌های شغلی، رشته‌های تحصیلی و مقاطع مورد پذیرش در رشته‌ها، شهرهای پذیرنده و دامنه پذیرش در این شهرها و مواد آزمون تخصصی در اطلاعیه اصلی و تکمیلی همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ 94/5/15 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

 


 

 

برای ادامه بحث و گفتگو در مورد این موضوع مراجعه کنید به :

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز شد + لینک ثبت نام – کلیک کنید

 

 

 

Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : سودابه - در تاریخ : 12 مرداد 1394

  سلام
  ببخشید من کارشناسی فیزیک اتمی هستم.
  ولی 20واحدم مونده.تا لیسانس بگیرم.میتونم بامدرک معادل فوق دیپلم ثبت نام کنم
  بعداینکه امکانش هست سال بد آموزش وپرورش نیرو جذب کنه؟
  ممنون میشم پاسخگو باشین

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 12 مرداد 1394 :

  سلام
  شما دانشجو هستید پس نمی توانید. مدرک کاردانی زمانی دارید که انصراف داده باشید و مدرک کاردانی گرفته باشید!!
  اصلا مشخص نیست

 2. نویسنده دیدگاه : 6163 - در تاریخ : 12 مرداد 1394

  سلام خدمت پشتیبان عزیز
  من لیسانس زبان و ادبیات فارسی(محض)دارم
  و مدارک برای اعزام به خدمت مقدس سربازی را نیز ارسال کردم و تاریخ اعزام من را زده 1394/10/01
  آیا امکان داره مثلا پذیرش بشویم و بعد بگن که به جای خدمت یه تعهد بگیرن که خدمت رو هم با این پذیرش بگذرونیم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 12 مرداد 1394 :

  سلام
  خیر دوست عزیز برای استخدامی باید حتما کارت پایان خدمت و یا معافیت خدمت داشته باشید

 3. نویسنده دیدگاه : بدرانی - در تاریخ : 12 مرداد 1394

  سلام وقت بخیر
  سوال دیگری داشتم.اینکه من الان123واحد پاس کردم اگه انصراف از تحصیل دهم و بعد بخوام ادامه تحصیل دهم فقط12واحد پاس میکنم یا خیر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 13 مرداد 1394 :

  سلام
  خیر باید در پذیرش جدید شرکت کنید و بعد دروسی که شرایط تطبیق واحد رو دارند قابل تطبیق خواهند بود!! شاید همه دروس شما شامل تطبیق واحد نشوند!

 4. نویسنده دیدگاه : مهدیه - در تاریخ : 13 مرداد 1394

  سلام آیا امکان دارد سایت گلستان مجددا برای ثبت نمرات میان ترم نیمسال دوم 93.94 باز شود؟؟خاهشا جواب بدین.استادم نمره نداده

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 13 مرداد 1394 :

  سلام
  خیر

 5. نویسنده دیدگاه : مریم - در تاریخ : 13 مرداد 1394

  سلام من دانشجوی ارشد فراگیر هستم فقط 4واحدم مونده که مدرکمو بگیرم سوال من این هست که در صورت قبولی در آزمون استخدامی با وجود اینکه بعد آزمون دوره میزارن میتونم همزمان درسمو ادامه بدم و 4واحدمو که سمینار هست تموم کنم؟؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 13 مرداد 1394 :

  سلام
  چیزی که اعلام شده این هست:
  ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و محاسبه سن داوطلبان، آخرین روز مهلت ثبت نام می باشد.

 6. نویسنده دیدگاه : رضا - در تاریخ : 13 مرداد 1394

  با سلام و احترام خواستم از شما سوال کنم تگر ورودی 92 باشی و یه درس اختیاری در کارشناسی ارشد مثل تصمیم گیری را افتاده باشی و در ترم بعدی آن درس را نمره 16 کسب کنی نمره افتاده از معدل حذف می گردد؟

  با تشکر از نوجه شما

 7. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : 13 مرداد 1394

  سلام دو تا سوال داشتم :

  بعد 17 مرداد تمام دانشگاهای پیام نور باز خواهند شد؟

  من بعد از ترم تابستان کلا فارغ التحصیل میشوم آیا میتونم در آزمون معلمی شرکت کنم؟
  متشکرم بینهایت

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 13 مرداد 1394 :

  سلام
  بله باز خواهد بود
  مشخص نیست و باید صبر کنید تا اطلاعیه تکمیلی اعلام شود

 8. نویسنده دیدگاه : شهرام - در تاریخ : 13 مرداد 1394

  سلام ادمین
  خسته نباشید
  یه سوال مهم و اساسی
  در اطلاعات جامع دانشجویی دانشجویان پیام نور در سایت گلستان،
  معدل کلی رو که زدن بر اساس شرایط جدید حساب شده یا که نه.. وقتی فارغ شدیم بر اساس شرایط جدید حساب خواهد شد؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 13 مرداد 1394 :

  سلام
  خیر بر اساس محاسبه جدید نیست
  بله در زمان فارغ التحصیلی بر اساس محاسبه جدید خواهد بود

 9. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 13 مرداد 1394

  باسلام وخسته نباشید
  من روزیکشنبه ساعت9بدهیم را به دانشگاه را ریختم حساب
  خواستم که منوم کامل باز بشود تا از قبولی ترمم مطمئن شوم
  اماهنوز برام بدهی زده ومنو باز نشده ازطریق خودپرداز بدهیم را ریختم حساب شما میدونید تا کی منو برام باز میشه ممنون از شما

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 13 مرداد 1394 :

  سلام
  بین 48 الی 72 ساعت زمان میبرد تا پرداختی شما در سیستم ثبت شود

 10. نویسنده دیدگاه : مریم - در تاریخ : 13 مرداد 1394

  سلام آیاباگواهی میشه آزمون استخدامی ثبت نام کرد ؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 13 مرداد 1394 :

  سلام
  همین که فارغ التحصیل شده باشید مشکلی ندارد

 11. نویسنده دیدگاه : aliiiiii - در تاریخ : 13 مرداد 1394

  سلام ادمین عزیز الان ماهایی که فارغ التحصیل شدیم و خدمت نرفیتم درصورت قبولی سرباز معلم میشیم چطوره مشکلی برامون پیش نیاد بعد ازمون؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 13 مرداد 1394 :

  سلام
  شما نمی توانید شرکت کنید. یکی از الزامات شرکت در این ازمون این هست:
  دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)

 12. نویسنده دیدگاه : سینا - در تاریخ : 13 مرداد 1394

  سلام.شرمنده اینجا سوالمو میپرسم.یه ترم قبل به دلیل مشکلات زندگی با اینکه حدود ۱۰۰ واحد پاس کرده بودم،انصراف دادم و مدرک کاردانی بهم دادن.الان میتونم ادامه بدم،آیا قبول میکنن من مدرک کاردانیمو تحویلشون بدم و ادامه ی صد واحد رو همونجا بخونم؟ یا باید کلا قیدش رو بزنم و کنکور کاردانی به کارشناسی بدم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 13 مرداد 1394 :

  سلام
  باید به دانشگاه درخواست بدید تا شورای آموزشی بررسی و تصمیم گیری کند.
  یک درخواست از شما داریم. امکانش هست از مدرک کاردانی خود عکسی بگیرید و برای ما ارسال کنید! البته قسمت نام و مشخصات فردیتون رو حذف کنید.
  با سپاس

 13. نویسنده دیدگاه : yas - در تاریخ : 13 مرداد 1394

  سلام پشتیبان عزیز من کل واحدامو پاس کردم ولی چون هنوز نمره تمام درسام اعلام نشده بود تا قبل از این دنبال مدرکم نرفتم ولی حالا که میخوام برم میگن دانشگاه تعطیله .به نظر شما میتونم تو آزمون استخدامی جدید شرکت کنم و میتونم از 17 ام تا 21 ام کاری واسه مدرک موقت انجام بدم .ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 مرداد 1394 :

  سلام
  احتمالا بتوانید چون تاریخ فارغ التنحصیلی شما تاریخی هست که اخرین نمره شما در سیستم ثبت قطعی شود. مراکز از 17 مردادماه باز هستند و دز ان زمان به مرکزتان مراجعه کنید تا نمرات شما را تایید کنند و کارهای فارغ التحصیلی رو انجام دهید

 14. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 13 مرداد 1394

  با سلام بنده اردیبهشت دوره کارشناسی ارشد خود را تمام کردم اما به علت تعطیلی دانشگاه به علت نامعلومی هنوز موفق به تسویه و دریافت معدل دقیق دوره ارشد خود نشدم.به نظر شما چگونه در ثبت نام معدل ارشد خود را وارد کنم یا به ناچار باید معدل دوره کارشناسی را وارد کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 مرداد 1394 :

  سلام
  احتمالا بتوانید چون تاریخ فارغ التنحصیلی شما تاریخی هست که اخرین نمره شما در سیستم ثبت قطعی شود. مراکز از 17 مردادماه باز هستند و دز ان زمان به مرکزتان مراجعه کنید تا نمرات شما را تایید کنند و کارهای فارغ التحصیلی رو انجام دهید

 15. نویسنده دیدگاه : فريبا طاهري - در تاریخ : 14 مرداد 1394

  سلام من دبیر رسمی اموزش وپرورش هستم که دارای مدرک کارشناسی ادبیات فارسی از دانشگاه ازاد هستم میخواستم نحوه پذیرش در دانشگاه فرهنگیان رو برای ارشد بدونم؛با سپاس

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 مرداد 1394 :

  سلام
  اطلاعی از قوانین دانشگاه فرهنگیان نداریم

 16. نویسنده دیدگاه : جواد رضا - در تاریخ : 14 مرداد 1394

  من فارغ التحصیل شدم ترم قبل
  ولی همینجوری برای افزایش معدل حفظ قرانو برداشتم
  اگه ازمون استخدامی اموزش وپروش شامله رشته منم بشه ایا میتونم برم این درسو کنسل کنم ودرخواست برای فارغ التحصیلی بدم
  امتحان حفظ 31 نمرم بیادوتایید بشه زمان میبره ولی تو توضیحات استخدامی نوشته که باید تا اخرین روز ثبت نام فارغ التحصیل شده باشین تا 21ام .اخرشم اگه زیادکنن وقتشو بشه مثلا 27
  خواهشا اگه راهی هست بگو

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 مرداد 1394 :

  باید به مرکزتان مراجعه کنید ببینید دسترسی برای حذف درس رو دارند تا بتوانید فارغ التحصیلی رو ثبت کنید یا خیر. بعدز از تعطیلات به مرکزتان مراجعه کنید

 17. نویسنده دیدگاه : علی سهلانی - در تاریخ : 14 مرداد 1394

  سلام ادمین عزیز یه سوال مهم داشتم که خیلی از کسایی که میخوان ثبت نام کنن از این قشر هستند و سردرگم .کسانی که شرایطشون مثل منه یعنی تازه فارع التحصیل شدن حدود یکی دوماه و سنشون حول و حوش 22 هستش و در راستای خدمت هستن و به همین دلیل هم دانشگاه مدرک اصلی رو بهشون نمیده و میگه واسه دریافت مدرک باید کارت پایان خدمت بیارید تکلیفشون چیه ایا میتونن تو ازمون شرکت کنن یا نه ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 مرداد 1394 :

  سلام
  اصلا یکی از شرط های ثبت نام داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت هست. ولی شما کارت پایان خدمت نداشته باشید فرقی ندارد که مدرک داشته باشید یا خیر!!

 18. نویسنده دیدگاه : شاهین - در تاریخ : 14 مرداد 1394

  سلام من زمستان فارغ تحصیل شدم ولی دنبال مدارکم نرفتم میخوام اول شهریور برم دنبال مدارکم (معافیت دائم دارم) ایا به نظرتان مدارک من آماده شده؟؟ اگه اماده شده من گواهی موقت رو و هم مدرک اصلی رو بگییرم ؟؟یا دیگه گواهی موقت را به من نمی دهند؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 مرداد 1394 :

  سلام
  اگر کارهای فارغ التحصیلی رو انجام داده باشید احتمالا مدرک موقتون حاضر شده باشد.
  فقط فعلا مدرک موقت میتونید بگیرید. مدرک اصلی زمان زیادی میبره تا صادر شود.

 19. نویسنده دیدگاه : هستی - در تاریخ : 14 مرداد 1394

  س من دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی اموزش و پرورش پ دبستان…هستم 40واحد دیگه تا اتمام دارم ایا من میتونم دراین ازمون شرکت کنم باتوجه ب اینکه مدرکی در دست ندارم راهنماییم کنید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 مرداد 1394 :

  سلام
  خیر نمی توانید

 20. نویسنده دیدگاه : moudavi - در تاریخ : 14 مرداد 1394

  سلام خسته نباشید ببخشید من یه ترم از درسم مونده تا لیسانس بگیرم.ایا دانشگاه به من مدرک فوق دیپلم میده تا در ازمون شرکت کنم یانه

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 مرداد 1394 :

  سلام
  باید انصراف دهید تا به شما مدرک کاردانی داده شود و البته تا انصراف شما قطعی شود 1 ماه زمان میبرد

 21. نویسنده دیدگاه : صادقي - در تاریخ : 14 مرداد 1394

  سلام من واحدام همه پاس کردم تصفیه نکردم دانشگاه تعطیله تا25 رشتم تاریخه می تونم شرکت کنم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 مرداد 1394 :

  سلام
  مراکز تا 17 تعطیل هستند و از 147 مردادماه باز هستند.

 22. نویسنده دیدگاه : shadi - در تاریخ : 14 مرداد 1394

  سلام
  من هنوز نمره هام تایید نشدن وترم آخرم بود
  آیا میتونم تو این آزمون شرکت کنم؟؟؟؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 مرداد 1394 :

  سلام
  بعد از تعطیلات سریعا به مرکزتان مراجعه کنید و درخواست تایید نمرات رو بدید تا بتوانید در این ازمون شرکت کنید. مراکز از 17 مردادماه باز خواهند بود

 23. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 14 مرداد 1394

  پشتیبان محترم من 22 تیر آخرین درسم که معرفی به استاد برداشته بودم امتحان دادم استاد هم میگه من نمرتو خیلی وقته دادم اما تو صفحه من نمره نشون نمیده میخاستم بدونم چکارکنم نمتونم تو استخدام شرکت کنم آخه اینجا شما گفتین ثبت نمرات معرفی به استاد مونده براشهریور ؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 مرداد 1394 :

  بعد از تعطیلات به مرکزتان مراجعه کنید شاید دسترسی به ثبت نمرات داشته باشند و بتوانند نمره شما را ثبت قطعی کنند که تاریخ فارغ التحصیلی شما قبل از پایان زمان ثبت نام باشد و بتوانید ثبت نام کنید

 24. نویسنده دیدگاه : سکینه - در تاریخ : 14 مرداد 1394

  سلام
  من 17 واحد مانده پاس کنم تا مدرک کارشناسی بگیرم امکان ثبت نامم هست ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 مرداد 1394 :

  سلام
  خیر

 25. نویسنده دیدگاه : دانشجو - در تاریخ : 14 مرداد 1394

  با سلام
  بنده فعلا لیسانس محیط زیست دارم
  ویه ترم دیگه به امید خدا لیسانس ریاضی رو میگیرم
  میخوام در ازمون استخدامی شرکت کنم
  ایا باید برای هردو امتحان جداگانه بدم؟
  با توجه به اینکه ریاضی بیشتر جذب میکنن میشه بنظرتون میشه برا ریاضی شرکت کنم ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 مرداد 1394 :

  سلام
  باید صبر کنید تا فردا که از طریق همین سایت اطلاعیه تکمیلی اعلام می شود

 26. نویسنده دیدگاه : امير - در تاریخ : 15 مرداد 1394

  ببخشید اگه سن برا فوق دیپلم 24 باشه میشه

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 مرداد 1394 :

  حداکثر سن داوطلبان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم ۲۵، لیسانس ۳۰، فوق لیسانس و بالاتر ۳۵ سال.

 27. نویسنده دیدگاه : مسعود - در تاریخ : 15 مرداد 1394

  سلام
  من مقطع کارشناسی هستم و یه ترم دیگه درسم تموم میشه، برای آزمون استخدامی میتونم بعد از تعطیلات دانشگاه، برم فوق دیپلم بگیرم تا بتونم واسه آزمون ثبت نام کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 مرداد 1394 :

  سلام
  برای دریافت مدرک کاردانی باید از تحصیل انصراف دهید و قطعی شدن انصراف هم 1 ماهی زمان میبرد.

 28. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 15 مرداد 1394

  س خسته نباشید فرزند فرهنگی در اولویت قرار دارد مادر یا پدر فرهنگی باشد
  فرقی نمیکند؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 مرداد 1394 :

  سلام
  مشخص نیست. احتمالا امتیازی برای خانواده فرهنگیان باشد

 29. نویسنده دیدگاه : لیلی - در تاریخ : 15 مرداد 1394

  سلام اسامی 10 درصد برتر استعداد درخشان سال 94 رو کی اعلام می کنند

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 مرداد 1394 :

  سلام
  مشخص نیست

 30. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 15 مرداد 1394

  سلام من همه ی درساموپاس کردم فقط 3واحدم موند ه من میتونم توازمون استخدامی شرکت کنم!؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 مرداد 1394 :

  سلام
  احتمالا خیر

 31. نویسنده دیدگاه : majid - در تاریخ : 15 مرداد 1394

  من 15 روز سن ام زیاده اما سابقه بیمه دارم میشه ثبت نام کنم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 مرداد 1394 :

  مشخص نیست. منتظر باشید تا ساعت 5 عصر از طریق همین سایت دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه تکمیلی اعلام می شود.

 32. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : 15 مرداد 1394

  سلام
  من کارت پایان خدمت ندارم ولی ایا میشود اگر قبول شدم برم سرباز معلم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 مرداد 1394 :

  سلام
  خیر داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت الزامی می باشد

 33. نویسنده دیدگاه : پشتیبان - در تاریخ : 15 مرداد 1394

  برای ادامه بحث و گفتگو در مورد این موضوع مراجعه کنید به :

  ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز شد + لینک ثبت نام – کلیک کنید

امکان نظر دادن نیست - نظرات این خبر توسط پشتیبان غیر فعال می باشد


 • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

12 آذر 1399 | کد خبر : 69173

جزییات ، شرایط و لینک ثبت نام /

تمدید مهلت ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بهمن 99 (نوبت 21) پیام نور / دفترچه ثبت نام

تمدید مهلت ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بهمن 99 (نوبت 21) پیام نور / دفترچه ثبت نام

پیام نورنا : ثبت نام داوطلبان آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد نوبت بیست و یکم سال 1399 دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور تمدید شد / دانلود دفترچه ثبت نام + لینک ثبت نام

20 آبان 1399 | کد خبر : 68676

به دلیل وجود ویروس کرونا/

اعلام نحوه برگزاری امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

اعلام نحوه برگزاری امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا: دستورالعمل اجرایی ارزشیابی امتحانات پایان نیمسال اول دانشگاه پیام نور سال تحصیلی 1400-1399 اعلام شد / شرایط جدید به دلیل وجود ویروس کرونا

16 آبان 1399 | کد خبر : 68513

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد.

19 شهریور 1399 | کد خبر : 67659

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور از 16 شهریور ماه 99 آغاز شده است.

10 شهریور 1399 | کد خبر : 67302

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

10 شهریور 1399 | کد خبر : 67290

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

پیام نورنا :تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور اعلام گردید / مهمترین تاریخ های آموزشی و دانشگاهی دانشگاه پیام نور

28 آذر 1398 | کد خبر : 65827

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

پیام نورنا: دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی / برای تمامی رشته های دانشگاه پیام نور

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
» ترجمه کتاب٫ترجمه مقاله٫ترجمه تخصصی
٫ترجمه فوری کلیه زبان ها در دارالترجمه رسمی پارسیس
» اقدام پژوهی
» گزارش تخصصی
» دانلود مقاله تحقیق و پژوهش های دانشجویی
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top