چاپ خبر

نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال 95 پیام نور (نوبت شانزدهم) اعلام شد

سایت پیام نورنا : نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال 1395 (نوبت شانزدهم) دانشگاه پیام‌نور اعلام شد / انتشار کارنامه همزمان با اعلام نتایج

 

برای ادامه بحث و گفتگو مراجعه کنید به :

توضیحات کامل نحوه و چگونگی ثبت نام /
آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد فراگیر نوبت شانزدهم سال 95 پیام نور – کلیک کنید

 

 


به گزارش سایت پیام نورنا (PNUNA.COM) : نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال 95 (نوبت شانزدهم) دانشگاه پیام نور اعلام شد.

شرکت‌کنندگان در آزمون دوره‌ های کارشناسی ارشد فراگیر سال 95 دانشگاه پیام نور می توانند با ارایه شماره داوطلبی، شماره شناسنامه یا شماره پرونده، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد از نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر خود مطلع شوند.

 

مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال 95 (نوبت شانزدهم) دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 

دوستانی که تمایل دارند در قسمت نظرات همین خبر ، قبولی خود را با نام رشته محل اعلام کنند

 


* پذیرش قبول شدگان برای مهر ماه 95 می باشد و می توانند تحصیل خود را از نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 آغاز کنند.

نکته : امکان ثبت نام و انتخاب واحد برای دانشجویان ایرانی که تا تاریخ 31 تیرماه 1395 دانش آموخته دوره کارشناسی شده اند، برای دوره تابستانی 95 فراهم شده است و دانشجویان در صورت تمایل می توانند دروس دانشپذیری را که نمره خام آن کمتر از 12 می باشد و نیز دروس جبرانی (برای رشته های نامرتبط و جبرانی اجباری) را در دوره مذکور اخذ و بگذرانند.

* مشخص نیست تکمیل ظرفیتی در کار باشد یا خیر – دوره قبل تکمیل ظرفیتی در کار نبود.

* دانشجویان مشروط قبول باید در ترم نخست دروس مردودی خود را اخذ کنند. بعد از قبولی در دروس دانشپذیری ، نمرات مردودی دانشپذیری کد 3 میگیرند و از معدل کل دانشجو حذف می شوند.

* اگر شماره پرونده و شماره دواطلبی و … را فراموش کرده اید :
داوطلبانی که اطلاعات ثبت نام خود را فراموش یا گم کرده اند باید وارد سایت سازمان سنجش بشوند و از قسمت پاسخگویی الکترونیکی (اینجا کلیک کنید دسترسی سریع  : ورود به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش) ابتدا در سایت عضو شوید (دقت کنید اطلاعات شما باید صحیح باشد شماره ملی و نام و نام خانوادگی و …) سپس نسبت به ارسال درخواست اعلام شماره پرونده و شماره دواطلبی اقدام کنید


ثبت نام پذیرفته شدگان به صورت غیرحضوری و از طریق سیستم گلستان دانشگاه پیام نور به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir انجام خواهد شد.

 

زمان ، نحوه و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان به زودی از طریق همین سایت (PNUNA.COM) اطلاع رسانی خواهد شد

 


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر (دانش‌پذیری کارشناسی ارشد) سال 1395 دانشگاه پیام‌نور (نوبت شانزدهم)

با آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر (دانش‌پذیری کارشناسی ارشد) دانشگاه پیام‌نور در سال 1395 (نوبت شانزدهم) اعلام گردیده، از آنها دعوت به عمل می آید که بمنظور ثبت‌نام در کد قبولی اعلام شده به همین سایت WWW.PNUNA.COM مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام:

1- اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه. (دو سری).

2- اصل و تصویر کارت ملی.

3- شش (6) قطعه عکس 4×3 جدید تمام رخ با زمینه روشن تهیه شده در سالجاری و پشت نویسی شده.

4- اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی (لیسانس) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد.

تبصره 1 : پذیرفته‌شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نمی‌باشند؛ لازم است اصل گواهی دانش‌آموختگی تایید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کارشناسی (لیسانس) را ارائه نمایند که در آن عبارت زیر قید شده باشد.

«اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ویا شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌باشد.»

تبصره 2 : بر اساس مصوبه شماره 368 مورخ 74/11/3 شورای عالی انقلاب فرهنگی، طلاب و فضلاء حوزه علمیه که بر اساس مدارک صادر شده توسط مدیریت حوزه علمیه قم و یا مشهد دوره سطح دو را با موفقیت گذرانده‌اند، همانند دارندگان مدرک کارشناسی می‌توانند در رشته‌های علوم انسانی این دوره تحصیل نمایند.

5- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (برای برادران)

 

یادآوری مهم:

کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است برای اطلاع دقیق از چگونگی ثبت‌نام خود به همین سایت WWW.PNUNA.COM مراجعه نمایند.

در پایان لازم به توضیح است که کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون از تاریخ 8 اردیبهشت 95 بر روی سایت سازمان قابل مشاهده می‌باشد‌، لذا داوطلبان پس از رویت کارنامه نتیجه خود می‌توانند سوالات خود را از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و یا با شماره تلفن 42163 – 021  مطرح نموده و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری فرمایند.


در همین زمینه بخوانید:

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور باید بدانند!

پاسخگویی به برخی از سوالات داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور

سنوات تحصیلی مقاطع کارشناسی و کارشناس ارشد در دانشگاه پیام نور

دستورالعمل و شرایط درخواست مهمان و انتقالی در دانشگاه پیام نور

 

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : امیر - در تاریخ : 17 اردیبهشت 1395

  با سلام
  در صورتی که بخواهیم در مقطع ارشد از ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور انصراف دهیم – آیا باید ادامه ترمهای باقی مانده را از نظر مالی با دانشگاه حساب کنیم ؟؟؟؟ تا اجازه انصراف بدهند ؟؟؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  خیر. فقط تا همان ترمی که خوانده اید باید تسویه حساب کنید

 2. نویسنده دیدگاه : شیرین - در تاریخ : 18 اردیبهشت 1395

  سلام واسه ثبت نام زده ارسال مدرک کارشناسی من که ترم اخرم باید چیکار کنم ؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  یک برگه سفید ارسال کنید و یا گواهی واحد گذرانده از دانشگاه بگیرید و ارسال کنید

 3. نویسنده دیدگاه : حمید - در تاریخ : 18 اردیبهشت 1395

  سلام پشتیبان گرامی. دروس ارشد پیام نور با دروس ارشد سراسری تو رشته مدیریت دولتی باهم مشترکن؟ و چند واحدش مشترکه؟ و ایا دانشگاه دولتی دروس و واحدهایی رو که تو مقطع ارشد پیام نور پاس شده باشه رو تطبیق میزنه یانه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  اگر منظورتون لیست ارائه دروس در ارشد هست که بله پیام نور چه در فراگیر و چه از طریق سراسری یکسان هست.
  دروسی که شرایط تطبیق واحد رو داشته باشند تطبیق داده می شود

 4. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 18 اردیبهشت 1395

  سلام آیا همزمان با ثبت نام باید انتخاب واحد کنیم یا باید منتظر بمانیم تا نتیجه گزارش بیاید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  خیر انتخاب واحد تاریخ دیگری هست که از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد

 5. نویسنده دیدگاه : شیرین - در تاریخ : 19 اردیبهشت 1395

  سلام خسته نباشید دیروز که تو سایت نگاه کردم ثبت نام حضوریو زده بود شهریور الان که نگاه کردم شده 2/26 یعنی چند روز دیگه حالا یعنی واقعا باید برم ؟ من مدرک کارشناسی ندارم چیکار کنم ؟ تعداد واحد گذرانده که میگین تا چه تاریخی ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 19 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  زمان ثبت نام حضوی توسط مرکزتان اعلام می شود و باید از سایت مرکز قبولی خود پیگیری کنید

 6. نویسنده دیدگاه : زهرا - در تاریخ : 19 اردیبهشت 1395

  سلام. دو سوال داشتم.1- من تازه ارشد حسابداری قبول شدم، حساب کردم با توجه به تطبیق واحدهام و ترم تابستان امسال،اگر همه چیز خوب پیش بره ترم بهمن سال دیگه فقط واسم 5 واحد شامل دو درس واسم میمونه به علاوه پایان نامه، میدونم که فقط یک درس با پایان نامه میشه برداشت حالا تکلیف چیه یعنی من نمیتونم بهمن سال دیگه پایان نامه بگیرم؟؟ یا معرفی به استادی چیزی میشه یکی از اون در سها رو برداشت؟
  2- یکی از دلایل مشکل بالا اینه که تابستان 8 واحد بیشتر نمیشه برداشت و اونم فقط پیش و جبرانی من 6 واحد پیش دارم ( دو درس) و یک درس دانشپذیری که 3 واحد است و متاسفانه اگر هر سه درس را بخواهم بردارم میشه 9 واحد. ایا هیچ کاری نمیشه کرد؟ مثلا یک درس 2 واحدی از درس های دیگه با 6 واحد برداشت و یا اینکه هر سه در س رو به 9 واحد من بردارم؟ چه رهاکاری پیشنهاد می کنید؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  1- خیر نمی شود و همانطوری که خودتون اطلاع دارید همراه با پایان نامه فقط یک عنوان درسی می توانید اخذ کنید.
  2- خیر متاسفانه هیچ راهی نیست

 7. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 19 اردیبهشت 1395

  سلام مدیر عزیز از پاسخ گویی شما سپاسگزارم ،در دفترچه شهریه ثابت 714 هزار تومان زده شده است اگر بخواهیم یک درس رو که در دوره دانشپذیری کم شدیم را در تابستان برداریم باید کل شهریه ثابت رو بریزیم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  شهریه ثابت در ترم تابستان به صورت نصف دریافت می شود

 8. نویسنده دیدگاه : زهرا - در تاریخ : 20 اردیبهشت 1395

  سلام و سپاس از پاسخگویی شما. در صورتی که در مهلت مقرر برای مراجعه حضوری ثبت نام نتونیم مراجعه کنیم. چه اتفاقی میافته؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  معمولا تا اخر نیمسال مراکز مراجعه حضوری رو قبول میکنند

 9. نویسنده دیدگاه : رکسانا - در تاریخ : 23 اردیبهشت 1395

  سلام، من مدرک کارشناسیه بهداشت از دانشگاه شهید بهشتی دارم، امسال کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی امتحان دادم ولی متاسفانه قبول نشدم، ولی بیشتر به این خاطر قبول نشدم که در آخرین لحظات منابع امتحان را عوض کردن و و دو تا کتاب جدید اضافه شد و من چون وقت کافی نداشتم و آشنایی هم با مطالب نداشتم نتوانستم کتابها رو تمام کنم و در نتیجه نمره درس مربوطه خیلی کم شد و قبول نشدم، امسال دوباره میخواهم امتحان بدم ، آیا احتمال عوض شدن منابع باز هم هست؟و با تو جه به اینکه ساله گذشته رشته روانشناسی بالینی فقط در شهر تهران ارائه میشد شانس قبولی کم بود ، آیا امسال هم به همین صورته؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 24 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  بله تا دفترچه ثبت نام منتشر نشود از تغییر منابع درسی هیچ صحبتی نمی شود و مشخص هم نیست. باید حتما دفترچه ثبت نام منتشر شود تا مشخص شود

 10. نویسنده دیدگاه : حمید - در تاریخ : 25 اردیبهشت 1395

  باسلام خدمت پشتیبان گرامی! سه تا سوال داشتم اول اینکه لیست ار ایه دروس ارشد مدیریت تو دانشگاه پیام نور و تو دانشگاه روزانه مثل هم هست؟ دوم اینکه ایامیشه تو ارشد پیام نور دوترم پشت سرهم مرخصی تحصیلی گرفت؟ وسوم ایا دانشگاه روزانه دروس پاس شده تو مقطع ارشد پیام نور رو تطبیق میزنه یا نه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  خیر یکی نیستند و ممکن است متفاوت باشد.
  1 ترم می توانید.
  دروسی که شرایط تطبیق واحد رو داشته باشند بله

 11. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 31 اردیبهشت 1395

  سلام مدیر عزیز برای من شهریه زده 43 تومان آیا این برای کتاب های دانش پذیری هست من 3 تا کتاب دو واحدی را پاس کردم ویک کتاب 3 واحدی رو افتادم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 31 اردیبهشت 1395 :

  سلام
  مشخص نیست.احتمالا برای همان دانشپذیری باشد

 12. نویسنده دیدگاه : سیدعلی میرطاهری - در تاریخ : 6 خرداد 1395

  سلام خسته نباشید.بنده کارشناسی برق دارم.نتونستم تو کنکور ارشد امتحان بدم.ایا پذیرش بدون کنکور برای پیام نور در برج ۶وجود دارد؟باتشکر.ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 خرداد 1395 :

  سلام
  ثبت نام بعدی هنوز مشخص نشده و باید منتظر باشید تا سازمان سنجش اعلام کند

 13. نویسنده دیدگاه : حمید - در تاریخ : 6 خرداد 1395

  با سلام و خسته نباشید خدمتان می خواستم بدونم می تونم پاسخ نامه های امتحان ارشد ۹۵ فراگیر را ببینم یا …

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 7 خرداد 1395 :

  سلام
  کلید سوالات فراگیر منتشر نمی شود متاسفانه

 14. نویسنده دیدگاه : حمید - در تاریخ : 6 خرداد 1395

  در ضمن سوال اصلی من این که چرا دانشگاه نتایج آزمون فراگیر را از سال ۹۳ تا بحال روی سایت سازمان مانند سازمان سنجش قرار نمیده و شرکت کنندگان آزمون را سرگردان رها میکنه هر چند که بار ها با سایت مدیریت هم تماس و پیامک ارسال نمودم ولی یک جواب قانع کننده هم در یافت نشد. با تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 7 خرداد 1395 :

  چرا نتایج برروی سایت دانشگاه هست.

 15. نویسنده دیدگاه : بهزاد - در تاریخ : 8 خرداد 1395

  با سلام
  من پذیرفته شده از پیام نور تهران غرب هستم. موقع ثبت نام حضوری از مسئول ثبت نام پرسیدم که چند واحد از دروس جبرانی رو باید پاس کنیم. ایشون گفتند شما برید به شهرتون 10 روز دیگه با فلان شماره تماس بگیرید من بگم. الان چند روزه هرچی تماس میگیرم نه داخلی جواب میدن نه اپراتور. تکلیف ما چیه؟ باید پاشیم باز از اردبیل تا تهران بریم که جواب سوال رو بگن؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 خرداد 1395 :

  سلام
  عجله ای نیست برای اینکه بدونید چه تعداد واحد باید پاس کنید. صبور باشید . این روزهای زمان امتحانات است و معمولا مسئولین پاسخگو نیستند

 16. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 14 خرداد 1395

  سلام پشتیبان عزیز انتخاب واحد ترم تابستان برای ارشد چه زمانی می باشد

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 خرداد 1395 :

  سلام
  از 12 تیرماه

 17. نویسنده دیدگاه : h.rezai - در تاریخ : 26 خرداد 1395

  سلام وقت به خیر
  ارشد فراگیر پیام نوربا ارشد پیام نور سراسری چه تفاوتی دارد؟
  واسه کسی که می تونه انتخاب کنه کدوم بهتره؟
  از نظر شرایط کلی و هزینه
  سپاس از کمکتون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 خرداد 1395 :

  سلام
  هیچ تفاوتی ندارد از هیچ نظری

 18. نویسنده دیدگاه : ماهان - در تاریخ : 9 تیر 1395

  سلام ببخشید تو مقطع ارشد میشه درس معرفی به استادرو تو شهرخودم بردارم یا باید تو دانشگاه خودم بردارم بی نهایت ممنونم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 9 تیر 1395 :

  سلام
  در مرکز خودتات

 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند

محدودیت زمانی - کد مورد نظر رو دوباره لود کنید
خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

26 بهمن 1398 | کد خبر : 66603

نکات مهم حذف و اضافه

آغاز مهلت حذف و اضافه نیمسال دوم 99-98 پیام نور

آغاز مهلت حذف و اضافه نیمسال دوم 99-98 پیام نور

پیام نورنا : حذف و اضافه نیمسال دوم 99-98 دانشگاه پیام نور برای تمامی دانشجویان ورودی قدیم و جدید آغاز شد / نکات مهم در حذف و اضافه

21 بهمن 1398 | کد خبر : 66598

زمان حذف و اضافه نیمسال دوم 99-98 پیام نور / فرصت مجدد برای انتخاب واحد

زمان حذف و اضافه نیمسال دوم 99-98 پیام نور / فرصت مجدد برای انتخاب واحد

پیام نورنا: پیام نورنا : حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی 98-98 دانشگاه پیام نور از 26 بهمن ماه آغاز می شود / فرصت مجدد برای انتخاب واحد سایر دانشجویان

17 بهمن 1398 | کد خبر : 66595

توضیحات کامل نحوه و چگونگی ثبت نام /

تمدید مهلت ثبت نام حضوری و غیرحضوری پذیرفته شدگان ارشد فراگیر نوبت بیستم (بهمن 98) پیام نور

تمدید مهلت ثبت نام حضوری و غیرحضوری پذیرفته شدگان ارشد فراگیر نوبت بیستم (بهمن 98) پیام نور

پیام نورنا : پذیرش غیرحضوری و انتخاب واحد کلیه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد فراگیر ورودی بهمن سال 98 (نوبت بیستم) دانشگاه پیام نور تمدید شد.

17 بهمن 1398 | کد خبر : 66589

جزئیات و لینک ثبت نام/

آغاز ثبت نام کنکور سراسری سال 99 دانشگاه ها / لینک ثبت نام و دفترچه

آغاز ثبت نام کنکور سراسری سال 99 دانشگاه ها / لینک ثبت نام و دفترچه

پیام نورنا : ثبت نام کنکور سراسری سال 99 تمام دانشگاه های کشور و دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور تمدید شد / دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام + لینک ثبت نام

14 بهمن 1398 | کد خبر : 66585

جزییات ، شرایط و لینک ثبت نام + دانلود دفترچه راهنما /

آغاز فرصت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 99 دانشگاه ها

آغاز فرصت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 99 دانشگاه ها

پیام نورنا : آغاز فرصت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 99 (دوره های تحصیلات تکمیلی داخل) / زمان توزیع کارت ، زمان برگزاری آزمون و محل آزمون کارشناسی ارشد سال 99

5 بهمن 1398 | کد خبر : 66569

دانلود برنامه امتحانات نیمسال دوم 99-98 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات نیمسال دوم 99-98 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات نیمسال دوم 99-98 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد.

5 بهمن 1398 | کد خبر : 66567

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 99-98 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 99-98 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 99-98 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

4 بهمن 1398 | کد خبر : 66558

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم 99-98 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم 99-98 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم 99-98 پیام نور از 2 بهمن ماه 98 آغاز شده است.

6 دی 1398 | کد خبر : 66504

آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال دوم 99-98 پیام نور

آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال دوم 99-98 پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته دانشجویان دانشگاه پیام نور در نیمسال دوم 99-98 آغاز شد.

28 آذر 1398 | کد خبر : 65827

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

پیام نورنا: دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی / برای تمامی رشته های دانشگاه پیام نور

26 شهریور 1398 | کد خبر : 66279

تقویم آموزشی سال تحصیلی 99-98 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

تقویم آموزشی سال تحصیلی 99-98 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

پیام نورنا :تقویم آموزشی سال تحصیلی 99-1398 برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور اعلام گردید / مهمترین تاریخ های آموزشی و دانشگاهی دانشگاه پیام نور

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
» ترجمه کتاب٫ترجمه مقاله٫ترجمه تخصصی
٫ترجمه فوری کلیه زبان ها در دارالترجمه رسمی پارسیس
» اقدام پژوهی
» گزارش تخصصی
» دانلود مقاله تحقیق و پژوهش های دانشجویی
» متخصص پوست و مو شیراز
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top