چاپ خبر

مصاحبه اختصاصی پیام نور نا با رئیس دانشگاه پیام نور واحد ایوانکی

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : طی همکاری بسیار مفید دانشگاه پیام نور واحد ایوانکی با این سایت و جوابگو بودن مسئولان این مرکز به سوالات دانشجویان مصاحبه ای با رئیس دانشگاه پیام نور مرکز ایوانکی ترتیب دادیم.

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نور نا) : مصاحبه اختصاصی با همایون چگنی رئیس دانشگاه پیام نور ایوانکی:

.

رئیس دانشگاه پیام نور واحد ایوانکی

.

پیام نور نا: بطور خلاصه خودتان را برایمان معرفی کنید ؟
همایون چگنی :قبل از معرفی  لازم می دانم اقدام موهن و تصمیم شیطانی استکبار جهانی در سوزاندن کتاب مقدس و آسمانی قرآن مجید به بهانه سالگرد حادثه مشکوک یازدهم سپتامبر توسط چند صهیونیست دین ستیز، آتش کشیدن تمامی ارزشهای والای الهی و اهانت به ادیان آسمانی است که بدون شک با ایجاد شکاف و اختلاف میان پیروان ادیان الهی طراحی و اجرا شده است را به محضر ولیعصر (عج) و نائب برحقشان مقام معظم رهبری تسلیت عرض نمایم واز همه مسلمانان و آزادگان جهان می خواهیم با پیروی از  فرامین مقام عظمای ولایت نسبت به این واقعه جسارت آمیز با هوشیاری و بصیرت برخورد کنند .

اینجانب همایون چگنی متولد شهر خرم آباد که از سال 1386 در دانشگاه پیام نور مرکز گرمسار به عنوان عضو هیأت علمی فعالیت خود را در دانشگاه پیام نور شروع نموده ام.

.

پیام نور نا : در چه سالی وارد دانشگاه شدید ، در چه رشته ای به تحصیل پرداختید و تا چه مقطعی پیش رفتید ؟
همایون چگنی : درسال 1378 در مقطع کارشناسی رشته مهندسی کشاورزی گرایش زراعت و اصلاح نباتات در دانشگاه پذیرفته شده و در سال 1382 فارغ التحصیل که در همین سال در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی کشاورزی گرایش زراعت پذیرفته شده ودر سال 1384 فارغ التحصیل شدم.

.

پیام نور نا : از سابقه کاری خودتان برایمان بگویید؟
همایون چگنی : تدریس در دانشگاه را از سال 1383 همزمان در دوران دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد شروع نمودم و تاکنون افتخار معلمی دانشگاه را همچنان دارم . در این مدت به دلیل علاقه به کارهای پژوهشی تا کنون بیش از 12 مقاله علمی- پژوهشی و علمی – ترویجی را به چاپ رسانده ام و در حال حاضر مراحل پایان تألیف کتابی در حوزه گیاهان دارویی را می گذرانم.از سال 1387 به عنوان مشاور ریاست و معاون آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز گرمسار فعالیت نموده ام و در تیرماه 1388 به عنوان سرپرست دانشگاه پیام نور ایوانکی منصوب شدم.
البته سابقه کوتاهی در زمینه فعالیت های ورزشی هم دارم و در تلاشم در صورت مساعد بودن شرایط یک تیم ورزشی از دانشگاه پیام نور ایوانکی را در مسابقات استانی در رشته فوتسال معرفی نمایم.

.

پیام نور نا : نظرتان در رابطه با سطح علمی دانشجویان دانشگاه پیام نور ، خصوصاً این مرکز با دانشجویان سایر دانشگاهها چیست ؟
همایون چگنی : همان طور که مستحضر هستید در دانشگاه پیام نور دانشجویان منابع معرفی شده را مطالعه می کنند به عبارتی تحصیل دانشجو محور است که این عملاً از دلایلی می تواند باشد که باعث افزایش سطح علمی دانشجویان دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه  که استاد محور می باشند گردد و چون طراحی سؤالات به صورت متمرکز انجام می گیرد اساتید محترم نمی تواند حذفیات خاصی از کتب معرفی شده داشته باشند.
در حال حاضر تمام تلاش مجموعه همکاران این است که از اساتید مجرب استفاده نماییم و در مجموعه علاقه دانشجویان را به تحصیل مطلوب می توان ارزیابی نمود و در سال جاری یکی از دانشجویان این واحد با ارائه مقاله از کار تحقیقی خود در کشور چین توانست با نام دانشگاه پیام نور حضور پیدا کند.

.

پیام نور نا : به عنوان رییس دانشگاه پیام نور مرکز ایوانکی چه اهدافی را در اینجا دنبال می کنید ؟
همایون چگنی : با توجه به اینکه این مرکز دانشگاهی نوپا است مجموعه تلاش اینجانب و مسئولان محلی بر این است که همزمان توسعه کمی و کیفی را به موازات هم پیش ببریم.یک از اهداف اینجانب افزایش تعداد رشته های تحصیلی بوده است که در سال تحصیلی جدید به بیش از دو برابر افزایش یافت و دلیل افزایش رشته هم با توجه به اینکه شهر ایوانکی در 60 کیلومتری تهران واقع شده است عملاً از نظر جذب دانشحو با مشکل مواجه نیستیم لازم است عرض کنم که بیش از 90 درصد دانشجویان ما ساکن تهران و اطراف تهران هستند.
از دیگر اهدافی که به طور جدی پیگیر آن هستیم شروع احداث فاز اول دانشگاه در زمینی که از طرف هیأت محترم دولت به این دانشگاه اختصاص یافته است اما متاسفانه علی رغم پیگیری های انجام شده بیش از 2 سال است که هنوز سند زمین به نام دانشگاه پیام نور نشده است که این عزم جدی مسئولان را می طلبد که با کاهش بروکراسی نسبت به انتقال سند اقدام نمایند همان طور که مستجضر هستید تا انتقال سند صورت نگیرد نمی توانیم نسبت به ساخت و ساز اقدامی داشته باشیم که این باعث شد بودجه اختصاص یافته از طرف سازمان مرکزی در سال گذشته برگشت داده شود.حل این موضوع خودبخود رضایت دانشجویان محترم را به همراه دارد در حال حاضر انتظاری که دانشجویان از مسئولان دارند و به حق هم هست باید پروژه های عمرانی با سرعت بیشتری پیگیری شوند.

.

پیام نور نا : به نظر شما برخوردتان در این مسولیت با دیگران چگونه بوده است؟
همایون چگنی : در مورد برخورد اینجانب اساتید،کارکنان ،دانشجویان و سایر ارباب رجوع باید قضاوت نمایند که امیدوارم رفتار اینجانب تاکنون باعث تألم خاطر هیچ یک از دانشجویان ،کارکنان و اساتید محترم نشده باشد. همیشه رضای خدای منان را در مقام یک سرباز خدمتگزار مد نظر داشته ام.

.

پیام نور نا : چطور شد رئیس دانشگاه پیام نور مرکز ایوانکی شدید؟
همایون چگنی : خدا را شاکرم که عملکرد اینجانب در دورانی که در مرکز گرمسار مشغول خدمت بودم مورد رضایت مسئولان دانشگاه پیام نور و همچنین مجموعه مدیریتی شهر واقع شده بود که با توجه به استعفای ریاست محترم قبلی مرکز به بنده پیشنهاد حضور به عنوان خدمتگزار در این مرکز را دادند، که امیدوارم در این امتحان الهی بتوانم روسفید باشم.همچنین لازم می دانم از زحمات ریاست قبلی مرکز نیز کمال تشکر را داشته باشم.

.

پیام نور نا : قبل از اینکه رئیس دانشگاه  شوید چه اهدافی داشتید و الان که مدتی از ریاست شما بر دانشگاه  می‌گذرد فکر می کنید چقدر به اهدافتان رسیده اید؟
همایون چگنی : به هر حال اهدافی که هر فرد در ذهن خود در دورانی که مسئولیت ندارد مرور می کنند معمولاً ایده ال است اما زمانی که در عمل وارد کار می شوید به دلایل متفاوت نمی توانید اهداف مورد  نظرتان را پیش ببرید که یکی از مهترین تنگناها در این زمینه ها کافی نبودن بودجه ها می باشد. درکل تمام تلاش خود را خواهم نمود که در راستای اهداف دانشگاه  گام های مؤثری برداریم.

.

پیام نور نا : اهم فعالیت های شما در این مرکز؟
همایون چگنی : شروع احداث پروژهای عمرانی در سال 1389 به شرط اینکه اداره ثبت اسناد شهرستان گرمسار در انتقال سند مساعدت نماید.خوشبختانه در اختصاص بودجه با عنایات جناب آقای دکتر زیاری ریاست محترم دانشگاه با مشکل جدی روبرو نیستیم.

افزایش رشته های تحصیلی که به یاری خداوند منان محقق شده است .

جذب هیأت علمی که به طور جدی در این مورد با مشکل مواجه هستیم

تلاش برای ایجاد فضایی معنوی تر برای دانشجویان ،اساتید و کارکنان و تحولات بلند مدت معرفتی ـ فرهنگی در  دانشگاه.

پیگیری تبدیل وضعیت پرسنل هیأت موسسی به نیروهای قراردادی.

.

پیام نور نا : جایگاه دانشگاه پیام نور در شهر ایوانکی؟
همایون چگنی : به دلیل اینکه دانشگاه پیام نور تنها دانشگاه دولتی شهر ایوانکی می باشد از جایگاه مطلوبی برخوردار است که در سالهای آینده بازخورد مثبت فرهنگی این دانشگاه بیشتر در شهر نمایان خواهد شد.

.

پیام نور نا : سخن آخر در پایان؟
همایون چگنی : دستیابی به اهداف تعیین شده توسط یک مدیر به تنهایی محقق نخواهد شد مگر با عزم مجموعه لذا دست تمام افرادی که می توانند به نوعی در توسعه کمی و کیفی این دانشگاه  مؤثر باشند را می فشارم.
از ریاست عالیه دانشگاه جناب اقای دکتر زیاری کمال تشکر را دارم و امیدوارم همچون گذشته این مرکز را مورد توجه قرار دهند.همچنین از همکاری اعضای هیأت محترم مؤسس خصوصاً جناب آقای مهندس عبدالرضا ترابی نماینده مخترم مردم در مجلس شورای اسلامی، حضرت حجت السلام والمسلمین نیک صفت امام جمعه محترم ایوانکی و سایر اعضای محترم هیأت مؤسس کمال تشکر را دارم..از برادر ارجمندم جناب آقای رحمان رنجبر که اینجانب را همیشه یاری نموده اند نیز کمال تشکر را دارم.
درپایان برای برادر ارجمند جناب آقای دکتر خیاطیان که به تازگی به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور استان سمنان منصوب شده اند آرزوی موفقیت دارم و از زحمات جناب آقای دکتر اسمعیلی رئیس سابق دانشگاه پیام نور استان سمنان تشکر و قدردانی می نمایم.
خدایا چنان کن سرانجام کار                    تو خشنود باشی ما رستگار

.

پیام نور نا : با تشکر فراوان از خانم مهدیه تقی زاده مسئول روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد ایوانکی به خاطر فراهم کردن زمینه ی این مصاحبه

Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

  • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
  • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
  • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
  • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
  • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند

محدودیت زمانی - کد مورد نظر رو دوباره لود کنید  • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
  • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

12 آذر 1399 | کد خبر : 69173

جزییات ، شرایط و لینک ثبت نام /

تمدید مهلت ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بهمن 99 (نوبت 21) پیام نور / دفترچه ثبت نام

تمدید مهلت ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بهمن 99 (نوبت 21) پیام نور / دفترچه ثبت نام

پیام نورنا : ثبت نام داوطلبان آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد نوبت بیست و یکم سال 1399 دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور تمدید شد / دانلود دفترچه ثبت نام + لینک ثبت نام

20 آبان 1399 | کد خبر : 68676

به دلیل وجود ویروس کرونا/

اعلام نحوه برگزاری امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

اعلام نحوه برگزاری امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا: دستورالعمل اجرایی ارزشیابی امتحانات پایان نیمسال اول دانشگاه پیام نور سال تحصیلی 1400-1399 اعلام شد / شرایط جدید به دلیل وجود ویروس کرونا

16 آبان 1399 | کد خبر : 68513

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد.

19 شهریور 1399 | کد خبر : 67659

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور از 16 شهریور ماه 99 آغاز شده است.

10 شهریور 1399 | کد خبر : 67302

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

10 شهریور 1399 | کد خبر : 67290

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

پیام نورنا :تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور اعلام گردید / مهمترین تاریخ های آموزشی و دانشگاهی دانشگاه پیام نور

28 آذر 1398 | کد خبر : 65827

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

پیام نورنا: دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی / برای تمامی رشته های دانشگاه پیام نور

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
» ترجمه کتاب،ترجمه مقاله، ترجمه تخصصی
ترجمه فوری کلیه زبان ها در دارالترجمه رسمی پارسیس
» اقدام پژوهی
» گزارش تخصصی
» کارشناسی ارشد بدون کنکور
» رشته های فراگیر پیام نور
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top