آغاز انتخاب واحد نیمسال دوم 94-93 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 94-93 پیام نور از 1 بهن ماه 93 آغاز و از طریق سایت گلستان انجام خواهد شد / اطلاعیه در مورد تعداد واحد قابل اخذ

 

برای بحث و گفتگو در مورد این موضوع مراجعه کنید به:

تمدید انتخاب واحد نیمسال دوم 94-93 دانشگاه پیام نور- کلیک کنید

 

 


قبل از انتخاب واحد نیمسال دوم 94-93 پیام نور شهریه ثابت باید پرداخت شود تا بتوانید اقدام به انتخاب واحد کنید

 

آموزش تصویری پرداخت الکترونیکی شهریه در سایت گلستان دانشگاه پیام نور

 

در مورد تاخیر در ثبت شدن پرداخت ها در سیستم گلستان پیام نور مشکل بدلیل سامانه شاپرک بانکی می باشد که ۲۴ ساعت زمان می برد که در سیستم ثبت شود.پس دانشجویان عزیز کمی تامل کنند تا شهریه واریزی انها در سیستم ثبت شود.

 اگر شهریه را به صورت حضوری در بانک – خودپرداز – تلفن بانک پرداخت کرده اید ، معمولا 48 الی 72 ساعت زمان می برد تا پرداختی شما در سیستم گلستان پیام نور ثبت شود.اگر به صورت اینترنتی پرداخت کرده اید بین 2 الی 5 ساعت زمان می برد پس صبور باشید تا ثبت شود.


به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : انتخاب واحد نیمسال دوم 94-93 پیام نور بر اساس تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 94-1393 پیام نور از 1 بهمن ماه 1393 آغاز و تا 7 بهمن ماه 1393 از طریق سایت گلستان به نشانی http://reg.pnu.ac.ir ادامه خواهد داشت.

 

پاسخ به سوالات متداول انتخاب واحد نیمسال دوم 94-93 پیام نور

 

با مراجعه به سایت گلستان پیام نور می توانید از تاریخ و ساعت دقیق مراجعه خود به سایت گلستان برای انتخاب واحد نیمسال دوم 94-93 پیام نور مطلع شوید.

 

مدت زمان انتخاب واحد هر دانشجو 72 ساعت بعد از زمان تعیین شده برای دانشجو می باشد

(در روزهای آخر مجددا انتخاب واحد برای همه دانشجویان باز می شود)

 


کلیه دانشجویان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهریه ثابت و بدهی قبلی خود می باشند و در صورت عدم پرداخت، امکان انجام انتخاب واحد ایشان مقدور نخواهد بود. لذا قبل از انجام ثبت نام از مسیر زیر نسبت به دریافت گزارش 163 (فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور) اقدام نمایید:

منوی اصلی –> آموزش –> گزارش های آموزش –> شهریه –> لیست ها و آمارها–> فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور

 

کلیه دانشجویان موظف به تکمیل و بازبینی اطلاعات شخصی خود (اعم از کد ملی، شماره شناسنامه و …) میباشد لذا دانشجویان نسبت به تایید اطلاعات اصلی خود از مسیر زیر اقدام نمایید در غیر اینصورت قادر به انتخاب واحد نیستند:

آموزش > دانشجو > مشخصات دانشجو > تکمیل و تایید اطلاعات شخصی دانشجو

 


ثبت نام و انتخاب واحد ورودی های جدید (بدون آزمون پذیرش بهمن 93)

ثبت نام و انتخاب واحد ورودی های جدید تاریخ دیگری می باشد که متعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.نام نویسی از پذیرفته شدگان ورودی جدید (بدون آزمون پذیرش بهمن 93) ‌به صورت غیرحضوری از طریق سامانه جامع دانشگاهی به آدرس http://reg.pun.ac.ir انجام خواهد شد و هیچ نیازی به مراجعه دانشگاه قبولی خود نیست. منتظر اطلاعیه های بعدی ثبت نام از طریق همین سایت باشید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی پیام نورنا – آگاهی از جدیدترین اخبار پیام نور

عضویت در خبرنامه پیامکی پیام نورنا – آگاهی از جدیدترین اخبار پیام نور

 


نمرات اعلام نشده و معدل ترمی که مشخص نیست!!

به دلیل اینکه برخی نمرات هنوز اعلام نشده است و زمان میبرد تا نمرات اعلام شوند ، مخصوصا دروسی که قسمت تشریحی داشته اند ، و همچنین معدل ترمی که مشخص نیست ، فعلا بر اساس آنچه خودتان از نمراتتان می دانید انتخاب واحد کنید و بعد که نمرات اعلام شد در زمان حذف و اضافه ، انتخاب واحد خود را اصلاح کنید.

 


اطلاعیه مهم در مورد تعداد واحد قابل اخذ در انتخاب واحد نیمسال دوم 94-93 پیام نور :

حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم جدید بر اساس جدیدترین آیین نامه دانشگاه پیام نور طبق جدول زیر انجام می شود.

 

سقف انتخاب واحد ترمی در کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 

 

* دانشجویان عزیز ملاک انتخاب واحد شما معدل ترمی نیمسال اول 94-93 می باشد.

* دانشجویانی که به هر دلیل ( اعم از مرخصی تحصیلی – عدم حضور در کل امتحانات ترم قبل و … ) فاقد معدل ترم قبل می باشند , انتخاب واحد خود را بر اساس معدل آخرین ترم تحصیلی خود انجام دهند.

* بر اساس آیین نامه جدید دانشگاه ، دانشجویان ترم آخر مقطع کارشناسی بشرط فراغت (حداکثر 24 واحد درسی برای فارغ التحصیلی) می تواند بدون توجه به معدل نیمسال قبلی خود تا حداکثر 24 واحد درسی اخد نماید.

* حداقل واحد قابل اخذ در هر ترم طبق آیین نامه جدید نباید کمتر از 8 واحد درسی باشد (به جز در ترم آخر) به جز در مواردی موجه و خارج از اراده دانشجو که با موافقت کارشناس رشته می توانید کمتر از 8 واحد اخذ نمایید.(برای کسانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند حداقل 12 واحد درسی می باشد)

* در صورتی که نمرات دانشجویی در نیمسال قبل قطعی نشده باشد ، دانشجو باید ضمن پیگیری جهت قطعی شدن نمره خود ، با محاسبه دستی معدل ، نسبت به انتخاب واحد با معیارهای مذکور اقدام نماید .

* چنانچه دانشجو به هر دلیلی (سهوا و یا باز بودت سایت به علت بروز شدن و … ) ، بیشتر از حد مجاز انتخاب واحد نماید و یا پیش نیازها را رعایت نکند ، در این صورت واحدهای مازاد و عدم رعایت پیش نیاز پذیرفته نمی شود ، ضمن اینکه دانشجو شهریه را از دست می دهد .

تبصره : چنانچه دانشجویی درس پیشنیاز را یک بار مردود شده باشد ، می تواند آن درس را با درس بعدی (پس نیاز) به طور همزمان انتخاب نماید . در این صورت چنانچه دانشجو درس پس نیاز را گذرانده ولی درس پیش نیاز را مردود شود ، درس پس نیاز پذیرفته می شود اما باید بلافاصله در نیمسال بعدی ، درس پیش نیاز را تا دریافت نمره قبولی انتخاب نماید .

* چنانچه برای دانشجویان نیمسال آخردرس یا دروسی ارائه نشده باشد ، این افراد بایستی در زمان انتخاب واحد نسبت به انتخاب واحدهای ارائه شده اقدام نموده و سپس با مراجعه به کارشناس رشته تقاضای خود را برای ارائه دروس باقیمانده بدهند تا در زمان حذف و اضافه نسبت به ارائه آنها اقدام گردد .

* دانشجویانی که فقط 2 درس نظری باقیمانده جهت اتمام تحصیلات کارشناسی دارند ، نیازی به انتخاب واحد ندارند .این افراد با مراجعه به کارشناس رشته خود ، نسبت به دریافت فرم تکدرس اقدام نمایند.

 

نکات مهم در خصوص انتخاب واحد دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد

1- برای ورودی های نیمسال دوم 93-92 به قبل حداکثر واحد قابل اخذ 14 واحد و برای ورودی های نیمسال اول 94-93 به بعد حداکثر واحد قابل اخذ 12 واحد درسی می باشد (آیین نامه جدید آموزشی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور)
2- تکدرس فقط به دانشجویان شیوه آموزش محور که تنها یک درس نظری باقیمانده دارند تعلق می گیرد .
3- دانشجویان می توانند فقط یک درس (بجز درس روش تحقیق) را با پایان نامه اخذ نمایند .
4- دانشجو بایستی تا زمان دفاع ، درس پایان نامه را در زمان انتخاب واحد هر نیمسال ، در سیستم گلستان انتخاب نماید ، در غیر اینصورت عدم مراجعه تلقی خواهد شد .
5- انتخاب واحد و رعایت پیش نیاز بر اساس برنامه ارائه دروس و ورودی هر رشته الزامی می باشد .

 


توجه : ممکن از در زمان ورود به قسمت انتخاب واحد نیمسال دوم 94-93 پیام نور با خطاهای زیر مواجه شوید:

 

 پاسخ به سوالات متداول انتخاب واحد نیمسال دوم 94-93 پیام نور – کلیک کنید

 


۱- انتخاب واحد بر اساس نوبت دهی در سایت گلستان انجام خواهد شد،لذا توصیه می شود دانشجویان با ورود به سایت گلستان از زمان دقیق انتخاب واحد خود مطلع شوند.

۲- تاریخ حذف و اضافه 26 بهمن ماه 1393 لغایت 4 اسفندماه 1393 خواهد بود.

۳- به دانشجویان توصیه می شود قبل از انتخاب دروس خود،ابتدا از سر فصل دروس رشته خود و نیز منابع درسی آگاهی کامل حاصل نمایند.( موکدا به دانشجویان توصیه می شود چنانچه کتابهای درسی خود را از دانشجویان ترمهای قبل تهیه می کنند حتما آنها را با وضعیت منابع درسی رشته خود تطبیق دهند.)

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی تمامی مقاطع نیمسال دوم 94-1393 دانشگاه پیام نور

 

4- مسئولیت عدم رعایت پیشنیاز و سقف واحد حتی در صورتی که سیستم به دانشجو اخطار ندهد به عهده دانشجو می باشد و دانشجویان موظف به رعایت آن هستند.و دانشجویان ملزم به رعایت این بند می باشند. (پیش نیاز ها و هم نیاز ها در قسمت لیست ارائه دروس ذکر شده اند)

۵- دانشجویانی که سنوات تحصیلی آنان به پایان رسیده حق انتخاب واحد ندارند و برای تعیین تکلیف خود به کارشناس رشته مراجعه نمایند.

6- با توجه به تغییرات پیش آمده در دروس عمومی ، دانشجویان قبل از انتخاب دروس عمومی لیست و شرایط این دروس را از قسمت زیر دقیقا مطالعه نمایند.

اطلاعیه درباره دروس معارفی و عمومی که دانشجو باید بگذراند

 

7- دانشجویانی که بدهی شهریه دارند ، منوهای ثبت نام برایشان غیرفعال می باشد و امکان انتخاب واحد ندارد. بعد از واریز شهریه 48 الی 72 ساعت زمان لازم است تا منوهای ثبت نام برایشان فعال شود.

 


 

کاملترین راهنمای تصویری انتخاب واحد دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 

برای انتخاب واحد باید به طریقه زیر عمل کرد:

 

سرور اصلی سیستم گلستان دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

سرور شماره 1 سیستم گلستان دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

سرور شماره 2 سیستم گلستان دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 

– به سایت http://reg.pnu.ac.ir بروید ( توجه داشته باشید دسترسی به سایت انتخاب واحد گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر – مرورگر اصلی ویندوز – امکان پذیر می باشد)

 

1- نحوه اطلاع از تاریخ دقیق ثبت انتخاب واحد نیمسال اول 94-93 پیام نور :

کلیه دانشجویان گرامی می توانند برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام خود پس از ورود به پروفایل خود در سیستم گلستان , با کلیک برروی گزینه ( ثبت نام >عملیات ثبت نام >ثبت نام اصلی ) از تاریخ ثبت نام خود مطلع شوند در صورتیکه زمان ثبت نام دانشجو فرا نرسیده باشد پس از ورود دانشجو به فرم ثبت نام زمان ثبت نام به صورت خطا به دانشجو اعلام می گردد.

 

۲-نحوه ثبت نام:

دانشجو می توانید پس ازورود به سیستم با طی مسیر زیر نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نماید:

ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی

 

الف) انتخاب درس از جدول پایین فرم : در این جدول لیست دروس ارائه شده توسط مرکز با توجه به رشته دانشجو نمایش می یابد.برای انتخاب یک درس کافی است برروی درس در جدول پایین فرم کلیک کنید تا درس به جدول بالای فرم منتقل وانتخاب شود .

ب) بررسی وضعیت دروس انتخابی: برای بررسی وضعیت دروس انتخابی می توانید از کلید« بررسی تغییرات» در پایین فرم استفاده کنید.در صورت وجود هر گونه خطا در درخواست دانشجو نظیر تداخل امتحانی و نظایرآن هیچ کدام از دروس قابل ثبت نخواهد بود.

ت) ثبت دروس با استفاده از کلید «اعمال تغییرات» ثبت دروس با استفاده از کلید «اعمال تغییرات»پس از انتخاب و بررسی دروس می توانید نسبت به ثبت دروس در دست ثبت نام با کلیک بر روی کلید اعمال تغییرات اقدام نمایید.

ج) رعایت سقف انتخاب واحد و پیش نیاز وهم نیاز رعایت سقف انتخاب واحد و پیش نیاز وهم نیاز براساس برنامه 8 ترمه رشته مربوطه الزامی و عدم رعایت در این موارد موجب حذف درس از انتهای برگه انتخاب واحد وحتی در زمان فراغت از تحصیل خواهد شد.

د) انتخاب دروس باید بر اساس کد درس ،رشته و گروه مربوطه انجام شود واخذ درسی خارج از این موارد قابل پذیرش نخواهد بود.

 

تــــــــــــــــــذکــــــــــــــــرات مهـــــــــــــــــم:

توجه۱: عدم کلیک بر روی گزینه «اعمال تغییرات » به منزله حذف انتخاب واحد است.

توجه۲: وجود خطا برای یک یا چند درس مانع ثبت سایر دروس است. بنابراین لازم است در صورت وجود خطا دروس خطا دار را حذف و سایر دروس را ثبت کنند.

مراحل۲٫۱ به طور متوالی و چندین بار برای هر دانشجو قابل انجام است،بنابراین به دانشجویان گرامی پیشنهاد می گردد ابتدا نسبت به ثبت دروس بدون اشکال خود اقدام نموده و سپس وضعیت سایر دروس خود را مشخص کنند.

 


در همین زمینه بخوانید:

پاسخ به سوالات متداول انتخاب واحد نیمسال دوم 94-93 پیام نور

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 94-1393 دانشگاه پیام نور

 نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : رامین - در تاریخ : 7 بهمن 1393

  سلام
  جند پست قبل در پاسخ یکی از دوستان فرمودید که امکان اصلاح نمره عملی تربیت بدنی هست. ممکنه بفرمایید برای اصلاح هم مثل زمان ثبت دروس عملی دو ترم فرصت هست یا محدودیت داره؟ دقیقا تا کی هست؟ تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 7 بهمن 1393 :

  سلام
  اگر نمره تایید شود دیگه کار کمی سخت می شود پس بهتر است تا تایید نشده برای اصلاح اقدام کنید

 2. نویسنده دیدگاه : نهاد - در تاریخ : 7 بهمن 1393

  پشتیبان عزیز برای سومین باره دارم میپرسم ولی حذف میکنین سوالمو…….خواهش میکنم جواب بدین….من ترم دو هستم….میخوام این ترم مرخصی تحصیلی بگیرم….شهریه رو کاملا پرداخت کردم…ولی وقتی میرم تو قسمت مرخصی تحصیلی اجازه نمیده….من باید چیکار کنم؟؟لطفا راهنمایی بکنید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 7 بهمن 1393 :

  سلام
  چرا اجازه نمیده؟؟ چه خطایی میده؟؟

 3. نویسنده دیدگاه : pari - در تاریخ : 7 بهمن 1393

  سلام.من متاسفانه به دلیل مشغله زیادی که دارم هنوز نتونستم انتخاب واحد کنم وامروز هم که روز آخر بود.فکر کنم مهلتش تمدید میشه؟آخه ترمای قبل دیدم که تمدید میشه.اگرم تمدید نشه امکانش هس که توی حذف اضافه انتخاب واحد کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 7 بهمن 1393 :

  سلام
  بله تمدید می شود
  بله در حذف و اضافه هم می شود

 4. نویسنده دیدگاه : زهرا - در تاریخ : 7 بهمن 1393

  سلام امروز هفتم بهمنه ولی سایت پیام نور باز نمیشه انتخاب واحد نکردیم الان چیکار کنم من خواهشا جواب بدین

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 7 بهمن 1393 :

  سلام
  سایت مشکلی ندارد. نگران نباشید تمدید می شود

 5. نویسنده دیدگاه : ddd - در تاریخ : 7 بهمن 1393

  آخه از وقتی پروژه برداشتم یه قسمت تو قسمت دانشجو-درخواستها -ثبت اطلاعات پایان نامه دانشجو باز شده پس این چیه؟ امکان وارد کردن ویا ویرایش اطلاعات پایان نامه توش قرار داده نشده

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 7 بهمن 1393 :

  اطلاعی نداریم. ولی کلا کارشناسی پایان نامه ندارد!! به کارشناس رشتتون مراجعه کنید.

 6. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 7 بهمن 1393

  سلام من موفق به ثبت نام نشدم تلاشهایم بی فایده است چون سیستم مشکل دارد

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 7 بهمن 1393 :

  سلام
  سیستم مشکلی ندارد دوست عزیز

 7. نویسنده دیدگاه : مهدی - در تاریخ : 7 بهمن 1393

  سلام من سوالی پرسیده بودم این ترم سه درس بر داشتم وهر درس شامل 2واحد تئوری و1واحد عملی واگر در کلاس عملی شرکت کنم مشکلی پیش نمی اید هر درس شامل 4جلسه تئوری و دو جلسه عملی شما گفته بودیداگر واحدهای نطری وعملی با هم باشند دست استاد است واگر واحدهای نظری وعملی جدا از هم باشند مشکلی ندارد ببخشید این جدا یا با هم بودن واحدهای عملی یا نظری یعنی چه درسها شامل مدیریت تولید ومدیریت مالی وکنترل پروزهبا تشکرخواهشا سوالمو جواب دهید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  در اطلاعات جاع دانشجویی ببینید این دروس به صورت جداگانه از احد عملی ثبت شده اند یا خیر. یعنی واحد عملی جدا و واحد تئوری جدا ثبت شده یا خیر با هم ثبت شده

 8. نویسنده دیدگاه : سمانه - در تاریخ : 7 بهمن 1393

  سلام وخسته نباشید , من دانشجوی ارشد هستم , واین ترم آخرم بوده , فقط پایان نامه داشتم , که در تاریخ پنجم بهمن انتخاب واحد کردم, اما امروز متوجه شدم , که در قسمت عملیات ثبت نام , یک پیغام خطا داده شده , خطا کنترل شماره ۱۳که گروه درس انتخاب شده با نظام آموزشی , مورد نظر همخوانی ندارد , با توجه به این که نمره یکی از درسام نیومده , ویکی هم تازه دیروز مشخص شده , ممکنه بخاطر این باشه , یا مشکل دیگه هست , لطفا راهنماییم کنید , البته در قسمت گزارش ثبت نام , واحد پایان نامه ورداشتم هست, با تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  خیر ازگر این خطا را میدهد یعنی مرکزتان درس مربوطه را برای ورودی شما ارائه نکرده است و باید به مرکزتان مراجعه و درخواست ارائه درس مورد نظر رو بدید

 9. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 7 بهمن 1393

  سلام پشتیبان جان ببخشید دوباره سوالم رو تکرار میکنم
  اگه تو ازمون فراگیر کارشناسی…معدلمون زیر 12 بشه و در ترم اول دانشگاه 20 واحد برداریم مشکل میخوریم؟
  واقعیت اینه که من الان دسترسی به کارشناس رشته ندارم میخواستم بدونم به نظر شما مشکل میخوریم؟
  با توجه به اینکه خود امتحان فراگیر یه ازمون واسه گزینشه دانشجو هست …باید معدلش تو تعداد واحد ترم اول تاثیر گذار باشه؟
  وقتی که خود سایت حداکثر واحد قابل اخذ رو 20 زده بود؟
  یه سوال دیگه هم دارم..الان دانشگاه ما 99% از دورس رو به صورت عادی داره برگزار میکنه…با توجه به پر شدن کلاس ها ..ایا ممکنه ها به صورت خودخوان هم همون دورس رو ارائه بدن ؟
  یه دنیا ممنونم از زحماتتون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  ازمون فراگیر کارشناسی که خیلی وقت هست حذف شد!! اگر قبلا بوده احتمال زیاد مشکلی ندارد
  اگر درخواست ها به صورت کتبی به مرکزتان زیاد باشد بله

 10. نویسنده دیدگاه : مرضیه - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام پشتیبان عزیز من امسال تو مرحله ی تکمیل ظرفیت ارشد قبول شدم ، تاریخی که سایت برای انتخاب واحد برام مشخص کرده بود تازه از دیروز (هفت بهمن )شروع میشد داخل سایت نوشته بودید مهلت ثبت نام برای هر دانشجو 72 ساعته الان که وارد سایت شدم پیغام میده مهلتش تموم شده …
  چ کنم؟ !

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  صبور باشید تا فردا که مهلت تمدید خواهد شد

 11. نویسنده دیدگاه : مریم - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام من رشته شیمی هستم دو ترمه شیمی عمومی دو را در امتحان غایب شدم الان ایا میتونم با الی یک با هم بر دارم یعنی پیش نیاز را با خود درس اگر ور ندارم خیلی عقب می افتم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  خیر نمی شود.

 12. نویسنده دیدگاه : مرضیه - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام، از طریق نرم افزار خود پرداز گوشیم میخواستم شهریه ثابت رو برزیم اما مبلغ شهریه با اون چیزی که تو سایت نوشته بود خیــــــلی فرق داشت شناسه قبضو پرداخت رو بارها چک کردم خیلی عجیبه باز هم مبلغ رو زده 491میلیارد!!!!!! برای رفع مشکلش چیکار کنم؟! باید به کی اطلاع بدم که رسیدگی کنن ؟!

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام!!
  مشخص نیست. بهتره از طریق خود سایت به صورت اینترنتی پرداخت کنید

 13. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام خسته نباشید
  در قسمت ثبت نام گزینه پایان ثبت نام نبود. چرا ؟؟ مشکل از اینترنت اکپولورر هست؟؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  خیر کلا نیست. زدن همان گزینه اعمال تغییرات کفایت میکند.

 14. نویسنده دیدگاه : مرضیه - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  چرا جدول (وضعیت منابع ) ارشد آموزش زبان قابل دانلود نیست لطفا بررسی کنین…

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  کلیه لینک های غیر فعال در هر مقطع و رشته ی تحصیلی متعاقبا اعلام می گردد – صبور باشید
  در حال حاضر لینک مربوط به منابع درسی به تدریج در حال فعال شدن هستند

 15. نویسنده دیدگاه : مهدي - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام رمزمو فراموش کردم باید حتمأ برم دانشگاه مشکلمو حل کنم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  بله راه دیگری ندارد

 16. نویسنده دیدگاه : جواد - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام.خسته نباشید. سوالی داشتم
  الان که 8 بهمنه برای نمره تشریحی من هیچی وارد نشده. به بخش اطلاعات جامع دانشجو هم که میرم کلا نمره ای جلوی این درسم نیست. با توجه به اتمام زمان ثبت نمرات هم که احتمالا امکان ثبت نمره نیست. خب الان باید چه کرد؟ نمره من چی میشه؟
  بقیه دروس نمراتشون هست اما اونها هم حالت تایید نشده دارن
  ممنون از پاسخگوییتون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  زمان برای ثبت نمرات تشریحی زیاد هست و معمولا تا 1 فهته بعد از امتحانات فرصت ثبت هست

 17. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام
  ورددی نیمسال دوم ارشدهستم به
  صورت حضوری ثبت نام کردم و
  310000تومان شهریه ثابتم راتازگی
  پرداختم نتوانستم انتخاب واحد کنم،
  سایت میزنه سرترم شمادرترم جاری
  تولیدنشده اجازه ثبت نام ندارید لطفا
  مرا راهنمایی کنید. متشکرم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سر ترم شما در ترم جاری تولید نشده است
  این خطا نیز به دلیل ثبت نکردن سرترم رشته شما در سایت گلستان توسط مرکز می باشد که برای رفع این مشکل باید با مرکز خود تماس و یا به انجا مراجعه کنید تا مشکل شما را رفع نمایند.

 18. نویسنده دیدگاه : بهروز - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  در ساعت 13:07 مورخه 7/11/93 برنامه انتخاب واحد جهت اینجانب دانشجوی ارشد فعال و در ساعت 24 همانروز بسته شد و با توجه به مدت زمان کم با توجه به واریز مبلغ نتوانستم انتخاب واحد کنم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  نگران نباشید امروز تمدید می شود صبور باشید و منتظر اطلاعیه تمدید از طریق همین سایت باشید.

 19. نویسنده دیدگاه : مرضیه - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام خسته نباشین ، موقع تاییداطلاعت شخصیم متوجه شدم، نمره معدل پیش دانشگاهی و دیپلمم اشتباهه ، و اصلا قابل اصلاح نیست شروع مجددو هم میزنم بازم نمیشه اصلاحشون کنم ، چیکار کنم؟!

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  به کاربرارشد سایت گلستان در مرکزتان مراجعه کنید تا از طرق مرکزتان اصلاح شود

 20. نویسنده دیدگاه : هانیه - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام ورودی نیمسال اول 93 هستم برای امتحان آمار توصیفی غایب بودم دوباره این ترم انتخاب واحدش کردم میتونم آمار استنباطی را تابستان بردارم یا چون یک واحد عملی داره امکانش به صورت خودخوان نیست؟ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  اگر واحد عملی دارد در ترم تابستان ارائه نمی شود

 21. نویسنده دیدگاه : مرضیه - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  ببخشید دوباره سوال میپرسم برای اصلاح اطلاعات شخصیم با کاربر ارشد رشتم تماس گرفتم ولی اینقد سرشون شلوغ بود که فقط گفتن نمره معدل دیپلم و پیش دانشگاهی مهم نیست و قطع کردن ….
  حالا میخواستم ببینم اگه مهمه دوباره زنگ بزنم اصرار کنم اصلاحشون کنه …..

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  خیر مهم نیست. الان تاییدش کنید و بعد در زمان مناسب و وسط نیمسال که سرشون خلوت هست مراجعه کنید برای اصلاح . مشکلی پیش نمیاد نگران نباشید

 22. نویسنده دیدگاه : meysam - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام خسته نباشید
  من شهریه ثابتو واریز کردم بعد سایت خراب بود نمیشد انتخاب واحد کنم الان که میخوام انتخاب واحد کنم میگه سایت بستس
  برام پیامک امده که ثبت نام تا 8 بهمن الان 7 بسته شده؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  صبور باشید انتخاب واحد تمدید می شود. منتظر اطلاعیه تمدید انتخاب واحد از طریق همین سایت باشید

 23. نویسنده دیدگاه : arash - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام
  ببخشید من 25واحد دارم کلا میشه 25 واحد رو بردارم
  ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  خیر نمی شود

 24. نویسنده دیدگاه : سویل - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام ایامهلت انتخاب واحد دانشگاه پیام نورتمدیدمیشه

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  صبور باشید انتخاب واحد تمدید می شود. منتظر اطلاعیه تمدید انتخاب واحد از طریق همین سایت باشید

 25. نویسنده دیدگاه : رضا - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام
  ایا در س زبان تخصصی برای رشته بازرگانی اموزش محور جبرانی است
  چون زمانی که این درس را انتخاب کردم در ستون نوع درس جبرانی قید شده است

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  بله جبرانی می باشد.ولی جبرانی الزامی هست که همه باید پاس کنند.

 26. نویسنده دیدگاه : 123 - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام خسته نباسید تمدید انتخاب واحد امروز از چه ساعتی شروع میشه اگه شما اطلاع دارین خواهش میکنم جوابم بدین امکان داره بعدظهر شروع بشه

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  مشخص نیست.
  منتظر اطلاعیه تمدید انتخاب واحد از طریق همین سایت باشید

 27. نویسنده دیدگاه : احسان - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام
  در ارتباط با انتخاب واحدم چند سوال داشتم ممنون می‌شم جوابم رو بدید:

  1- انتخاب واحدم روز 7بهمن ساعت 15 بود که فقط تونستم 9 واحد بردارم و امروز که رفتم برای انتخاب دروس دیگه خطا میده که انتخاب واحد شما به پایان رسیده است مگه برای هر دانشجو 72 ساعت فرصت نیست؟

  2- من ارشد حسابدری ورودی مهر 94 هستم کارشناسیم علوم کامپیوتر است موقع انتخاب واحد اجازه انتخاب درسهای جبرانی و دروسی که دارای وضعیت عادی هستند نمیده فقط تونستم 9 واحد درس خودخوان بردارم مشکل از چی میتونه باشه؟

  با تشکر از شما

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  1- صبور باشید انتخاب واحد تمدید می شود. منتظر اطلاعیه تمدید انتخاب واحد از طریق همین سایت باشید
  2-مرکزتان ارائه نداده است

 28. نویسنده دیدگاه : مرضیه - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام، برای تغییر حوزه امتحانی کی باید اقدام کنیم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  در زمان شروع امتحانات

 29. نویسنده دیدگاه : احسان - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  با تشکر از شما بابت پاسخگویی مناسب و به موقع اما یه سوال برام پیش، دروسی را که نمی توانم انتخاب کنم جز لیست نمایش داده است و روبروی آنها در ستون اسم مرکزی که در آن تحصیل می‌کنم نوشته چطور ممکنه ارائه نداده باشه. میشه بیشتر برام توضیح بدید.

  باز هم ممنون از شما از وقتی ازتون میگیرم غذر میخوام

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  اگر اخذش میکنید و خطا میدهد بدونید برای ورودی شما ازائه نشده است/

 30. نویسنده دیدگاه : حسین - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام خسته نباشی.ببخشید قربان نمره یه درس من نیومده ولی نوشته معدل 17 .بعد من طبق همون انتخاب واحد کردم خاستم بدونم مشکلی ایجاد نمیشه؟اخه امکان داره اون درسی که نمرش نیومده باشه بیفتم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  چرا اشکال دارد. شما باید بر اساس معدل تمام دروس ترمتون که تایید شدند انتخاب واحد کنید.

 31. نویسنده دیدگاه : یزدان - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام پشتیبان میخواستم بدونم زمان انتخاب واحد تمدید میشه ازتون خواهش میکنم جواب بدین منتظرتونم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  صبور باشید انتخاب واحد تمدید می شود. منتظر اطلاعیه تمدید انتخاب واحد از طریق همین سایت باشید

 32. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  با سلام کی زمان تمیدد انتخاب واحد را اطلاع رسانی میکنند؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  هنوز بخشنامه ای ابلاغ نشده. ابلاغ شود اطلاع رسامی خواهیم کرد

 33. نویسنده دیدگاه : pari - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  سلام مجدد.من رشته شیمی کاربردی میخونم.والان ترم۴هستم وآزمایشگاه شیمی عمومی۲ رو پاس نکردم و آزمایشگاه شیمی معدنی۱ و آزمایشگاه شیمی الی۱ و آزمایشگاه تجزیه۱ پیش نیازاشون همین آزمایشگاه شیمی عمومی۲ هستش.آیا میتونم این ۴ تا آزمایشگاه رو باهم بردام؟هم زمان؟
  خواهش میکنم راهنماییم کنید.خیلی ضروریه.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1393 :

  سلام
  اگر پیش نیاز هم هستند خیر نمی توانید

 34. نویسنده دیدگاه : پشتیبان - در تاریخ : 8 بهمن 1393

  برای بحث و گفتگو در مورد این موضوع مراجعه کنید به:

  تمدید انتخاب واحد نیمسال دوم 94-93 دانشگاه پیام نور- کلیک کنید

امکان نظر دادن نیست - نظرات این خبر توسط پشتیبان غیر فعال می باشد


خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

27 دی 1395 | کد خبر : 49199

بخشنامه/

لیست دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

لیست دروس ریزشی نیمسال اول 96-95 پیام نور + تاریخ آزمون مجدد

پیام نورنا: با عنایت به ریزشی بودن و خارج از منبع بودن امتحانات برخی از دروس در نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور , آزمون مجدد برای این دروس برگزار خواهد شد / لیست دروس آزمون مجدد

26 دی 1395 | کد خبر : 48371

کارشناسی و کارشناسی ارشد/

آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم در نیمسال اول 96-95 پیام نور

آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم در نیمسال اول 96-95 پیام نور

پیام نورنا : تاریخ آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه

24 دی 1395 | کد خبر : 48216

تاریخ آخرین مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال دوم 96-95 پیام نور

تاریخ آخرین مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال دوم 96-95 پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته دانشجویان دانشگاه پیام نور در نیمسال دوم 96-95 آغاز شد.

23 دی 1395 | کد خبر : 48791

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / زمان های ضروری

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 پیام نور / زمان های ضروری

سایت پیام نورنا : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95 دانشگاه پیام نور از 30 دی ماه آغاز خواهد شد / زمان های ضروری نیمسال دوم 96-95

20 دی 1395 | کد خبر : 48857

زمان برگزاری امتحانات لغو شده سه شنبه 21 دی ماه 95 پیام نور

زمان برگزاری امتحانات لغو شده سه شنبه 21 دی ماه 95 پیام نور

پیام نورنا : زمان جدید برگزاری امتحان دروس سه شنبه 21 دی ماه 95 که در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی لغو شده بود توسط مرکز آزمون دانشگاه پیام نور اعلام شد.

8 دی 1395 | کد خبر : 48345

طرح اختصاصی پیام نورنا /

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیگیری ویژه اعتراض به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 توسط پیام نورنا

پیام نورنا : اعتراضات شما به امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور از طریق سایت پیام نورنا به صورت ویژه پیگیری خواهد شد / اعتراضات خود را ثبت کنید

3 دی 1395 | کد خبر : 48140

خواندن این مطلب به تمام دانشجویان توصیه می شود

نکات مهم و لازم الاجرا در امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 پیام نور

نکات مهم و لازم الاجرا در امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 پیام نور

پیام نورنا : جهت شرکت در امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور این نکات مهم را باید توجه داشته باشید.

30 آذر 1395 | کد خبر : 47961

اختصاصی پیام نورنا/

لیست امتحانات کتاب باز (open book) در نیمسال اول 96-95 پیام نور

لیست امتحانات کتاب باز (open book) در نیمسال اول 96-95 پیام نور

پیام نورنا : لیست عناوین دروسی که بخشی از سوالات یا تمامی آزمون پایان ترم آن درس به صورت کتاب باز در امتحانات نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

28 آذر 1395 | کد خبر : 47831

آموزش تصویری دریافت کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اول 96-95 پیام نور فعال شد

کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اول 96-95 پیام نور فعال شد

پیام نورنا : کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اول 96-95 پیام نور فعال شد / به همراه داشتن کارت آزمون ( گزارش 428) و کارت دانشجویی الزامی می باشد / گزارش 428 سیستم گستان پیام نور

11 شهریور 1395 | کد خبر : 41885

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 96-95 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 96-95 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 96-95 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی،ارشد و دکتری
موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،سایت پایان نامه
درخواست پایان نامه،پایان نامه دکتری،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر،برق،معماری،عمران
مکانیک،شیمی،حقوق،مدیریت،روانشناسی،حسابداری،صنایع،دامپزشکی...
» مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد،انجام پایان نامه دکتری
مشاوره پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،پایان نامه
موسسه مشاوران تهران
» موسسه پایان نامه ، سفارش پایان نامه ، پایان نامه ارشد
پایان نامه دکتری ، تهیه پایان نامه ، موسسات پایان نامه
انجام پایان نامه ، انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری
» موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
انجام پایان نامه،پایان نامه،پایان نامه ارشد،تهیه پایان نامه
مشاوره پایان نامه،موسسات پایان نامه،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،انجام پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
سفارش پایان نامه،تهیه پایان نامه،سایت پایان نامه
مشاوره پایان نامه،مشاور پایان نامه،پایان نامه ارشد
» مشاوره و انجام پایان نامه | مشاوره و انجام رساله
مشاوره و انجام پایان نامه ارشد | تبدیل پایان نامه به کتاب
» انجام مقاله ISI و ISC | پذیرش مقاله ISI و ISC
چاپ مقاله ISI و ISC | ویرایش مقاله ISI و ISC
» خرید شارژ مستقیم رایتل ایرانسل همراه اول و اتوشارژ
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» خرید اینترنتی کتاب
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top