پاسخ به سوالات متداول انتخاب واحد نیمسال اول 96-95 پیام نور

پیام نورنا : پاسخ به سوالات متداول دانشجویان در مورد انتخاب واحد نیمسال اول 96-95 پیام نور / قبل از هر گونه نظر و سوال حتما این موارد مطالعه شود.

 

قبل از انتخاب واحد نیمسال اول 96-95 پیام نور شهریه ثابت باید پرداخت شود تا بتوانید اقدام به انتخاب واحد کنید

 

کاملترین راهنمای تصویری پرداخت شهریه پیام نور – کلیک کنید

 

اگر شهریه را به صورت حضوری در بانک – خودپرداز – تلفن بانک پرداخت کرده اید ، معمولا 48 الی 72 ساعت زمان می برد تا پرداختی شما در سیستم گلستان پیام نور ثبت شود.اگر به صورت اینترنتی پرداخت کرده اید بین 2 الی 5 ساعت زمان می برد پس صبور باشید تا ثبت شود.


به گزارش سایت پیام نورنا (PNUNA.COM) : با توجه به حجم بالای سوالات دانشجویان ، برخی سوالات متداول انتخاب واحد نیمسال اول 96-95 پیام نور در اینجا جواب داده می شود.

مهلت انتخاب واحد نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور از 13 شهریورماه لغایت 25 شهریورماه می باشد.

لطفا قبل از ارسال نظر حتما مطالب زیر را مطالعه کنید . سوالات تکراری بدون استثنا حذف می شوند:

آغاز انتخاب واحد نیمسال اول 96-95 دانشگاه پیام نور / نکات بسیار مهم – کلیک کنید

 


عدم مشاهده منوهای سایت:

دو دلیل می تواند داشته باشد که نتوانید منوهای سایت را مشاهده فرمایید:

1- داشتن بدهی و عدم پرداخت شهریه – دانشجویان باید بدهی شهریه نداشته باشند و شهریه خود را به صورت کامل پرداخت کنند تا منوهای سایت برایشان فعال شود.

کاملترین راهنمای تصویری پرداخت شهریه پیام نور – کلیک کنید

 

2- نمایش قسمت نظرسنجی – دانشجویان دانشگاه پیام نور برای آنکه بتوانند منوهای سایت گلستان را مشاهه نمایند ، نیاز است ابتدا یک فرم نظرسنجی که در سیستم گلستان قرار دارد را تکمیل کنند و ثبت کنند.

 آموزش تصویری نحوه شرکت در نظرسنجی پیام نور برای فعال شدن منوها

 


1- فراموش کردن یا اشتباه بودن رمز عبور در سیستم گلستان پیام نور

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید تنها راه حل این است که باید به کارشناس رشته مراجعه کنید و رمز جدید دریافت کنید.

 

2- اخطار کد 5 در سیستم گلستان :

اگر اخطار کد 5 می دهد باید بگوییم باید صبر کنید چون این اخطار یعنی کلا در این زمان هیچ دانشجویی نمی تواند وارد شود. و کلا سیستم از دسترس خارج می باشد.

 

3- صفحه سفید در سیستم گلستان!!

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بارها و بارها با صفحه سفید مرگ در سیستم گلستان پیام نور روبرو شده باشید.

منظور از صفحه سفید مرگ سیستم گلستان پیام نور حالتی می باشد که سایت باز می شود اما هیچ چیزی در صفحه نیست جز یک آرم پیام نور یا یک لطفا صبر کنید و …

اما راه حل این موضوع : اول از همه باید فونت های موجود در اینجا را دانلود و بر روی سیستم خود نصب کنید (دانلود فونت های سیستم گلستان)

بعد از آن اگر مشکل رفع نشد کوکی های مرورگر (از مسیر روبرو در مرورگر اینترنت اکسپلورر کوکی های مرورگر را پاک کنید Tools->Internet options ->Delete) و کش سیستم خود را پاک کنید و یا از یک سیستم دیگر استفاه کنید ، ممکن است علت این صفحه سفید سرعت پایین اینترنت شما باشد و مهمترین علتی که می تواند دلیل این موضوع باشد شلوغی و ترافیک بالای سایت است بهتر است در ساعات ۹ تا ۱۵ وارد سیستم گلستان نشوید و از هجوم چند باره به سیستم خود داری کنید چرا که اوج ترافیک و شلوغی سایت در این ساعات می باشد بهترین ساعات مراجعه به سیستم گلستان ساعات ابتدایی روز و یا ساعات انتهایی شب می باشد.

 

4- پیغام از اینترنت اکسپلورر 6 به بالا استفاده کنید:

لطفا این کار را هم انجام دهید گاهی اوقات برای رفع مشکل باز شدن سیستم گلستان در اینترنت اکسپلورر به صورت زیر باید اقدام کنید این مشکل بیشتر در اینترنت اکسپلورر 10 و 11 وجود دارد و یا گاهی سیستم پیغام میدهد که از اینترنت اکسپلورر 6 به بالا استفاده کنید.

برای رفع مشکل باید مرورگر اینترنت اکسپلورر خود را باز کنید سپس از منو tools گزینه compatibility view settings آدرس http://reg.pnu.ac.ir را add کنید.

 

5- قابل توجه دانشجویان ترم آخری دانشگاه پیام نور:

دانشجویانی که ترم آخر هستند و در نیمسال جدید فارغ التحصیل می شوند حتما مطالب و نکات مربوط به لینک زیر را مطالعه کنند.

دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور بخوانند!! / قوانین و شرایط ترم آخر

 

6- اخذ درس آشنایی با دفاع مقدس:

بر اساس بخشنامه جدید سازمان مرکزی ، درس آشنایی با دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور از نیمسال دوم 92-91 ، اختیاری شد.

اختیاری شدن درس آشنایی با دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور + بخشنامه

 

7- ارائه نشدن برخی دروس مورد نظر شما:

ارائه کردن دروس در انتخاب واحد پیام نور دست مراکز هست و مراکز بر اساس برنامه ریزهای خود دروس را ارائه می دهند. پس اگر درس مورد نظر شما ارائه نشده به مرکزتان مراجعه کنید و درخواست ارائه درس مورد نظر را بدهید و اگر درخواست زیاد باشد آن درس را ارائه می دهند. احتمال ارائه شدن برخی از دروس در حذف و اضافه وجود دارد.

 

8- رعایت نکردن پیش نیازها و اخذ 24 واحد درسی برای دانشجویان ترم آخری:

داشجویانی ترم آخری محسوب می شوند که حداکثر 24 واحد درسی برای فارغ التحصیلی داشته باشند. این دانشجویان می توانند بدون رعایت پیش نیازها و بدون توجه به ملاک معدل ترم قبل تا سقف 24 واحد اخذ کنند – درصورتی می توانند تا سقف 24 واحد اخذ کنند – این دانشجویان باید برای اخذ 24 واحد حتما از طریق مرکزشان اقدام کنند.

 

9- اخذ 2 درس که در یک تاریخ و در یک ساعت امتحان آنها باشد:

دانشجویانی که می خواهند 2 درس را اخذ کنند ولی تاریخ و ساعت آنها یکسان هستند باید برای اخذ این دروس به مرکزشان مراجعه کنند تا مرکز مورد نظر این دروس را برای آنها انتخاب واحد کنند.

 

10- دریافت برنامه کلاسی:

برای دریافت برنامه کلاسی باید به سایت مرکزتان و یا به خود مرکز مورد نظر مراجعه کنید. و یا نیز ممکن است در گزارش 101 در سایت گلستان پیام نور برنامه کلاسیشان زده شده باشد.

 

11- انتخاب واحد در حذف و اضافه:

طبق اطلاعیه سایت گلستان ، دانشجویانی که موفق نشدند در زمان معین شده انتخاب واحد کنند ، می توانند در زمان حذف و اضافه اقدام به انتخاب واحد نمایند.

 

12- محدودیت در حذف و اضافه:

حذف کردن و اضافه کردن دروس در حذف و اضافه بدون محدودیت می باشد.

 

13- حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده است

دلیل این خطا این است که باید حداقل 8 واحد انتخاب کنید. در هر صورت به خطای نمایش داده شده توجهی نکنید و در همان حال چند دقیقه صبر کنید تا لیست دروس انتخاب واحد برایتان نمایش داده شود و انتخاب واحد نیمسال اول 96-95 پیام نور خود را انجام دهید.

سقف انتخاب واحد ترمی در کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 

14- سر ترم شما در ترم جاری تولید نشده است

این خطا نیز به دلیل ثبت نکردن سرترم رشته شما در سایت گلستان توسط مرکز می باشد که برای رفع این مشکل باید با مرکز خود تماس و یا به انجا مراجعه کنید تا مشکل شما را رفع نمایند.

 

15- خطای عدم رعایت پیش نیاز برای برخی دروس !!!

با توجه تایید نمرات و قبول شدن دروس ، برای اخذ برخی از دروس با خطای عدم رعایت پیش نیاز مواجه می شوید که دلیل این امر احتمال بسیار زیاد مشکل سایت گلستان می باشد و برای رفع این خطا باید دروس مورد نظرتان از طرف مرکزتان انتخاب واحد شود. پس برای اخذ اینگونه دروس به مرکزتان مراجعه کنید.

 

16- اخطار کنترل شماره 34 – جمع واحدهای اخذ شده شما (… واحد) بیش از حداکثر تعداد تعریف شده برای فارغ التحصیلی (… واحد) است

آندسته از دانشجویانی که با اخطار کنترل شماره 34 در سیستم گلستان پیام نور مواجه هستند نیز برای رفع آن باید به کارشناس رشته خود مراجعه کنند.

 

17- اخطار کد 4

شما فقط یک درس معارف در هر ترم می توانید انتخاب کنید.
طبق قوانین جدید شما در هر ترم از بین دروس عمومی فقط یک درس معارف می توانید اخذ کنید توجه کنید منظور فقط دروس معارف است نه همه دروس عمومی لطفا لیست دروس عمومی و معارف را نگاه کنید.

اطلاعیه درباره دروس معارفی و عمومی که دانشجو باید بگذراند

 

18- اخطار : تعداد واحد اخذ شده شما از دروس تخصصی (.. واحد) بیش از حداکثر تعداد تعریف شده برای فارغ التحصیلی (… واحد) است
برای رفع این خطا باید به کارشناس رشته خود در مرکزتان مراجعه کنید.

 

19- پیغام وضعیت مهمان شما نا مشخص است

برای رفع این مشکل شما دو راه دارید یا به مبدا مراجعه کنید تا مهمان شما را لغو کنند یا اینکه به مقصد مراجعه کنید و به بخواهید وضعیت مهمان شما را در سیستم گلستان مشخص کنند تایید و یا رد کنند تا شما بتوانید انتخاب واحد کنید.

 

20- نداشتن منو ثبت نام در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور

این حالت در زمان انتخاب واحد نیمسال اول 96-95 پیام نور برای دانشجویانی که بدهی شهریه دارند بوجود می آید پس برای رفع آن فرم واریز شهریه خود را از قسمت گزارش های گزارش 163 دریافت کنید و نسبت به پرداخت بدهید خود اقدام کنید.

کاملترین راهنمای تصویری پرداخت شهریه پیام نور – کلیک کنید

 

21- کسر مبلغ شهریه از حساب شما در زمان پرداخت اینترنتی و ثبت نشدن آن در سایت گلستان

قابل توجه دانشجویانی که شهریه خود را به صورت اینترنتی پرداخت کرده اند و پول از حساب آنها کسر شده است:

قابل توجه دانشجویانی که شهریه خود را به صورت اینترنتی و از طریق سایت پرداخت کرده اند

 

22-تکمیل و بازبینی اطلاعات شخصی

کلیه دانشجویان موظف به تکمیل و بازبینی اطلاعات شخصی خود (اعم از کد ملی، شماره شناسنامه و …) میباشد لذا دانشجویان نسبت به تایید اطلاعات اصلی خود از مسیر زیر اقدام نمایید در غیر اینصورت قادر به انتخاب واحد نمی باشند:

آموزش –> دانشجو –> مشخصات دانشجو –> تکمیل و تایید اطلاعات شخصی دانشجو

 

تذکر: پس از تکمیل اطلاعات، گزینه “اطلاعات فوق مورد تایید اینجانب می باشد“ را به “بله“ تبدیل نموده سپس گزینه بررسی و اعمال تغییرات را انتخاب نمایید.

 

23-اطلاعیه مهم در مورد تعداد واحد قابل اخذ در انتخاب واحد نیمسال اول 96-95 پیام نور :

دانشجویان عزیز ملاک انتخاب واحد شما بر اساس معدل ترمی نیمسال دوم 95-94 می باشد.

 مطالب مرتبط :
Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : 16 مهر 1395

  سلام من بدهی شهریه ی ترم قبل رو واریز کردم سیستم منوها رو برام باز کرده ولی زمانی که میخوام انتخاب واحد کنم این خطا رو میده سر ترم شما در ترم جاری تولید نشده است وامکان ثبت نام وجود ندارد. این خطا مربوط به چیه؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 16 مهر 1395 :

  سلام
  خبر بالا رو با دقت مطالعه کنید

 2. نویسنده دیدگاه : سارا - در تاریخ : 16 مهر 1395

  سلام ببخشید قبلا پیام نور اعلام کرد که فقط با پرداخت شهریه ثابت حتی اونایی که بدهی قبلی دارن میتونن انتخاب واحد کنن ولی من شهریه ثابتم رو پرداخت کردم و هنوز منوی عملیات ثبت نام برام فعال نشده

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 17 مهر 1395 :

  سلام
  بله متاسفانه این امکان وجود نداره با توجه به اینکه خود دانشگاه هم اعلام کرده باید کل بدهی رو پرداخت کنید

 3. نویسنده دیدگاه : مارال - در تاریخ : 17 مهر 1395

  سلام من ترم قبل بدهی داشتم ،توی اخبار انتخاب واحد خونده بودم دانشجوهای بدهکار با پرداخت شهریه ثابت می تونند ثبت نام کنند…درسته؟الان یه چند ساعتیه ثابتمو ریختم ولی سربرگ ثبت نام برام نیومده دلیلش بدهیه؟درصورتی ک برا بعضیا شده بود!

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 17 مهر 1395 :

  سلام
  بله متاسفانه این امکان وجود نداره با توجه به اینکه خود دانشگاه هم اعلام کرده باید کل بدهی رو پرداخت کنید

 4. نویسنده دیدگاه : علیرضا جمشیدی - در تاریخ : 17 مهر 1395

  سلام ایا بعد از انتخاب واحد میشه انتخاب واحد رو حذف کرد برای مهمان شدن خودم این کارا نمیخوام انجام بدم منظورم اینکه دانشگاه میتونه این کارو بکنه ؟؟؟؟؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 17 مهر 1395 :

  سلام
  خیر نمی شود.

 5. نویسنده دیدگاه : farzad - در تاریخ : 17 مهر 1395

  با سلام درس پروژه را میشه یک ترم مانده به آخر گرفت یا حتما باید ترم آخر این درس را گرفت ؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 17 مهر 1395 :

  سلام
  اینو باید با کارشناس رشتتون هماهنگ کنید

 6. نویسنده دیدگاه : امیر - در تاریخ : 19 مهر 1395

  سلام
  منظور از انتخاب واحد دستی چی هست؟و آیا هر ترم امکانش هست؟میشه اونایی که تو حذف واضافه انتخاب واحد نکردند اون موقع انجام بدن؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 19 مهر 1395 :

  سلام
  چیزی به نام انتخاب واحد دستی نداریم!!

 7. نویسنده دیدگاه : علی - در تاریخ : 19 مهر 1395

  سلام

  برای شرکت در کلاس ها حتما باید در اون گروهی که انتخاب واحد کردیم شرکت کنیم و یا شرکت در کلاس همون استاد کافیه .
  تو برنامه کلاسی استاد دوتا گروه داره نمیدانم تو کدوم گروه باید شرکت کنم .

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 19 مهر 1395 :

  سلام
  بله باید در همان گروهی که ثبت کردید شرکت کنید
  از کارشناس رشتتون سوال کنید

 8. نویسنده دیدگاه : مهدی - در تاریخ : 19 مهر 1395

  سلام من رشته ی حسابداری هستم میخوام برای امسال اقتصاد خرد بگیرم الان چارت دروس اقتصاد خرد هیچ پیش نیازی نداره اما زمان انتخاب واحد نوشته اقتصاد خرد پیش نیاز داره الان من براساس کدومشون انتخاب واحد کنم؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 19 مهر 1395 :

  سلام
  بر اساس سایت گستان عمل کنید

 9. نویسنده دیدگاه : هدی - در تاریخ : 21 مهر 1395

  خسته نباشید.میشه شش ترمه دوره کارشناسی رو تموم کرد.شرایط برداشتن واحد زیاد چطوره؟معدل ترم قبل باید چند باشه؟مرسی

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 21 مهر 1395 :

  سلام
  بله اگر معدل نیمسال های قبل شما بالا باشد
  سقف انتخاب واحد پیام نور در همین سایت هست جستجو و مطالعه کنید

 10. نویسنده دیدگاه : علی - در تاریخ : 21 مهر 1395

  سلام
  من دو تا از درس هایم ساعت هاش تداخل داره باید چار کنم …ًً؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 23 مهر 1395 :

  سلام
  خوب باید جوری انتخاب واحد کنید که تداخل نداشته باشد

 11. نویسنده دیدگاه : آنیل - در تاریخ : 22 مهر 1395

  باسلام
  من ورودی ۹۱هستم.تاحالا یک ترم مرخصی گرفتم و یک ترم هم درامتحانات شرکت نکردم.این ترم من ترم چند محسوب میشم؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 23 مهر 1395 :

  هم مرخصی و هم عدم شرکت در امتحانات شما جز سنوات محسوب می شود و تفاوتی ندارد

 12. نویسنده دیدگاه : مانا - در تاریخ : 24 مهر 1395

  سلام من ارشد۹۳هستم درس پایان نامه ام رودرترم بهارقبل گرفتم ولی چون دفاع نکردم به ترم اخیر (پاییز )کشیده شد.حالا برام ۴۱۲تومن شهریه ثابت بعلاوه بیمه وغیره جمعامبلغ ۴۶۰ تومن شهریه نوشتن …باکارشناس مالی صحبت کردم میگه ورودیهای۹۴ برای ادامه پروژه باید شهریه ثابت رو کامل پرذاخت کنن ولی وردیهای قبل۹۴ نصف شهریه ثابت بهشون تعلق میگیره..
  بنظرشما درست میگه ؟؟آخه این قانون کی وضع شد.مگه ادامه پروژه معاف ازشهریه نیست؟؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 24 مهر 1395 :

  سلام
  بله درست میگن و بر اساس تصمیم سایت گلستان می باشد

 13. نویسنده دیدگاه : یاس - در تاریخ : 24 مهر 1395

  سلام… شهریه ثابت دررشته علوم ومهندسی صنایع غذایی چقدره؟ ورودی جدیدم .واینکه اگر بخواهیم از مبلغ شهریه ها درپیام نور مطلع بشویم باید چکار کرد؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 24 مهر 1395 :

  سلام
  شهریه ثابت در کارشناسی حدود 120 تا 140 هزار تومان و در ارشد حدود 850 هزار تومان

 14. نویسنده دیدگاه : رضا - در تاریخ : 25 مهر 1395

  سلام
  من چند روزه دارم انتخاب واحد میکنم ولی هر روز میبینم بعضی درس ها از لیست دروس حذف میشن و فرداش برام میزنه خطا 1.
  امروز روز آخره و نگرانم یه درسی را بردارم و فردا ببینم ثبت نشده برام

  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 25 مهر 1395 :

  سلام
  خوب باید خطاهار رو برطرف کنید دیگه. مطمئنا اشتباهی دروس رو انتخاب میکنید.

 15. نویسنده دیدگاه : علی - در تاریخ : 25 مهر 1395

  سلام
  آیا نرم افزار ارائه شده در لینک زیر برای ورود به سیستم گلستان با دستگاه اندرویدی مورد تایید است؟
  ….

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 25 مهر 1395 :

  سلام
  خیر به هیچ عنوان

 16. نویسنده دیدگاه : نیلوفر - در تاریخ : 25 مهر 1395

  سلام ببخشید، ایا دانشجو های ارشد ورودی 93 برای تمدید پایان نامه باید شهریه ثابت بپردازند؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 25 مهر 1395 :

  سلام
  هر تصمیمی که سیستم گلستان میگیرد باید بر اساس ان شهریه پرداخت کنید

 17. نویسنده دیدگاه : محبوبه - در تاریخ : 10 آبان 1395

  با سلام. دانشجوی ارشد برنامه ریزی درسی هستم.ترم اول .درسهایی که گرفتم دارای منبع کتاب هستند.آیا باز هم لازمه در کلاس شرکت کنم .چون واقعا برآیم حضور در کلاس مقدور نیست.لطفا پاسخ دهید.

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 10 آبان 1395 :

  سلام
  حضور در کلاسهای پیام نور اختیاری می باشد بجز دروسی که واحد عملی دارد و دروسی که فاقد منبع می باشد

 18. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : 10 آبان 1395

  سلام بنده انتخاب واحد کردم
  ولی وقتی میرم اطلاعات جامع دروس آین ترم ننوشته اونجا
  اما توی بخش ثبت نام که گزارش 101 هستش

  شهریه هم هنوز صفر زده شده
  من قبل از حذف و اضافه انتخاب واحد کردم توی مدت قانونی
  پرینتش هم موجوده

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 10 آبان 1395 :

  سلام
  دوست عزیز برای همه به همین صورت هست نگران نباشید طبیعی هست

 19. نویسنده دیدگاه : S.gh - در تاریخ : 15 آبان 1395

  سلام من فقط درس پروژه م مونده اما بنا بر دلایلی نتونستم تو مهلتی که باید پروژه مو تحویل میدادم،تحویل بدم،حتی به انتخاب واحد هم نرسیدم که دوباره انتخاب واحد کنم،چیکار باید کنم؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 16 آبان 1395 :

  سلام
  راهی نیست دوست عزیز

 20. نویسنده دیدگاه : زینب - در تاریخ : 21 آبان 1395

  با سلام
  من در تکمیل ظرفیت ارشد قبول شدم و مراحل ثبت نام غیر حضوری و حضوری رو طی کزدم و بهم گفتن که شهریه رو پرداخت کنم و انتخاب واحد کنم.من رفتم به سایت گلستان و شهریه ای که برام زده بود رو پرداخت کردم .منوی ثبت نام اصلی فعال شد.اما وقتی میرم توش جدول پایینی خالی هست و وقتی هم درس ها رو از لیست انتخاب میکنم فقط تو لیست پایین میاد و هر کاری میکنم به لیست بالا منتقل نمیشه.ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 22 آبان 1395 :

  سلام
  از مرکزتان درخواست کنید دروس رو برایتان ارائه دهند

 21. نویسنده دیدگاه : دانشجو - در تاریخ : 26 آبان 1395

  بنده شهریه متغیرو واریزنکردم و منو های گلستان باز نیستن و فقط فرم شهریه با گزارش 101 ثبت نام میاد که اون هم میخوایم پرینت بگیریم اطلاعات نداره جهت نمایش چه کار کنیم

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 26 آبان 1395 :

  گزارش 101 برای همه غیرفعال هست

 22. نویسنده دیدگاه : دانشجو - در تاریخ : 26 آبان 1395

  پس دیگه گزارش 101 فعال نمیشود

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 26 آبان 1395 :

  خیر. باید صبر کنید تا گزارش 428 (کارت ورود به جلسه) فعال شود

 23. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 27 آبان 1395

  سلام میخواستم بدونم مهلت حذف واضافه تا کی هست ؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 27 آبان 1395 :

  سلام
  تمام شده دوست عزیز!!

 24. نویسنده دیدگاه : پیمان - در تاریخ : 2 آذر 1395

  سلام میخوام در سیستم گلستان واحد های انتخاب شدمو ببینم مینویسه صفحه برای چاپ وجود ندارد .

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 3 آذر 1395 :

  سلام
  باید صبر کنید تا گزارش 428 فعال شود

 25. نویسنده دیدگاه : محمد تقی - در تاریخ : 4 آذر 1395

  این ترم درس اب و هوای ایران دارم میخام بدونم واسه امتحان پایان ترم اون جزوه رو بیشتر که مجوعه مقالات هست یا اون کتاب که بخش اولش هست؟ شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟با تشکر نمونه سوال هم کافیه ؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 4 آذر 1395 :

  بر اساس منابع درسی اعلام شده عمل کنید

 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند


 • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

18 آذر 1395 | کد خبر : 47282

آغاز ثبت نام آزمون دکتری سال 96 دانشگاه ها / لینک ثبت نام + دفترچه

آغاز ثبت نام آزمون دکتری سال 96 دانشگاه ها / لینک ثبت نام + دفترچه

پیام نورنا : ثبت نام آزمون نیمه‌متمرکز ورودی دوره دکتری( Ph.D) سال 1396 دانشگاه ها آغاز شد / لینک ثبت نام + دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام

16 آذر 1395 | کد خبر : 47142

چگونگی ثبت نام/

تمدید مهلت ثبت نام بدون آزمون پذیرش سال 95 دانشگاه پیام نور

تمدید مهلت ثبت نام بدون آزمون پذیرش سال 95 دانشگاه پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور پذیرش سال 95 تا 18 آذرماه تمدید شد / نحوه ثبت نام به صورت حضوری در مراکز دانشگاه پیام نور

14 آذر 1395 | کد خبر : 46999

تمدید مهلت ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بهمن 95 (نوبت هفدهم) پیام نور

تمدید مهلت ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بهمن 95 (نوبت هفدهم) پیام نور

پیام نورنا : مهلت ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بهمن ماه سال 95 (نوبت هفدهم) دانشگاه پیام نور توسط سازمان سنجش تمدید شد.

22 آبان 1395 | کد خبر : 45860

هر آنچه درباره درس حفظ جزء سی قرآن کریم باید بدانید/

تغییر مجدد منبع درس حفظ جزء 30 قرآن کریم دانشگاه پیام نور

تغییر مجدد منبع درس حفظ جزء 30 قرآن کریم دانشگاه پیام نور

پیام نورنا : منبع درس حفظ جزء 30 قرآن کریم مجددا توسط سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور تغییر کرد.

17 آبان 1395 | کد خبر : 45677

پست تبلیغاتی /

دانلود نرم افزار فارسی عمومی و زبان عمومی پیام نور (نسخه ی ویندوزی)

دانلود نرم افزار فارسی عمومی و زبان عمومی پیام نور (نسخه ی ویندوزی)

پست تبلیغاتی : این یک پست تبلیغاتی می باشد و مسئولیت تمام مطالب آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

 • دیدگاه‌ها برای دانلود نرم افزار فارسی عمومی و زبان عمومی پیام نور (نسخه ی ویندوزی) بسته هستند
 • ادامه خبر ...
11 شهریور 1395 | کد خبر : 41885

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 96-95 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 96-95 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 96-95 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

5 شهریور 1395 | کد خبر : 41444

اختصاصی پیام نورنا /

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 96-95 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 96-95 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات نیمسال اول 96-95 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد / شامل تمامی مقاطع تحصیلی

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
»بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل
» مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی،ارشد و دکتری
موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،سایت پایان نامه
درخواست پایان نامه،پایان نامه دکتری،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر،برق،معماری،عمران
مکانیک،شیمی،حقوق،مدیریت،روانشناسی،حسابداری،صنایع،دامپزشکی...
» مشاور پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد،انجام پایان نامه دکتری
مشاوره پایان نامه،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،پایان نامه
موسسه مشاوران تهران
» موسسه پایان نامه ، سفارش پایان نامه ، پایان نامه ارشد
پایان نامه دکتری ، تهیه پایان نامه ، موسسات پایان نامه
انجام پایان نامه ، انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری
» موسسه پایان نامه،سفارش پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
انجام پایان نامه،پایان نامه،پایان نامه ارشد،تهیه پایان نامه
مشاوره پایان نامه،موسسات پایان نامه،مشاور پایان نامه
» پایان نامه،انجام پایان نامه،انجام پایان نامه ارشد
سفارش پایان نامه،تهیه پایان نامه،سایت پایان نامه
مشاوره پایان نامه،مشاور پایان نامه،پایان نامه ارشد
» مشاوره و انجام پایان نامه | مشاوره و انجام رساله
مشاوره و انجام پایان نامه ارشد | تبدیل پایان نامه به کتاب
» انجام مقاله ISI و ISC | پذیرش مقاله ISI و ISC
چاپ مقاله ISI و ISC | ویرایش مقاله ISI و ISC
» خرید شارژ مستقیم رایتل ایرانسل همراه اول و اتوشارژ
» دانلود نمونه سوالات استخدامی و ارائه آخرین اخبار استخدامی کشور
» انجام پایان نامه ارشد - پایان نامه دکتری
» انجام پایان نامه ارشد - پایان نامه دکتری
» خرید اینترنتی کتاب
» ارایه دهنده خدمات ترجمه تخصصی به 32 زبان
» ترجمه مقاله و متون تخصصی در سایت ترجمه گستر
سفارش ترجمه آنلاین انگلیسی و فارسی
»آزمون آنلاين آيين نامه - نمونه سوال آيين نامه
» ترجمه تخصصی متون
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top