آغاز ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹2-۹1 دانشگاه پیام نور / نکات بسیار مهم انتخاب واحد

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 92-91 دانشگاه پیام نور از 18 شهریور ماه لغایت 28 شهریور ماه 1391 ادامه خواهد داشت / نکات بسیار مهم انتخاب واحد

زمان ثبت نام و انتخاب واحد ورودی های ۹۱ دانشگاه پیام نور


به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : انتخاب واحد نیمسال دوم 92-91 دانشگاه پیام نور از روز ۱8 شهریور ماه ۱۳۹1 آغاز و تا ۲8 شهریور ماه ۱۳۹1 از طریق سایت گلستان به نشانی http://reg.pnu.ac.ir انجام خواهد شد.

با مراجعه به سایت گلستان پیام نور می توانید از تاریخ و ساعت دقیق مراجعه خود به سایت گلستان برای انتخاب واحد مطلع شوید.

مدت زمان انتخاب واحد هر دانشجو 72 ساعت بعد از زمان تعیین شده برای دانشجو می باشد


توجه : ممکن از در زمان ورود به قسمت انتخاب واحد با خطای زیر مواجه شوید:

حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعایت نشده است

دلیل این خطا این است که باید حداقل ۵ واحد انتخاب کنید. در هر صورت به خطای نمایش داده شده توجهی نکنید و در همان حال چند دقیقه صبر کنید تا لیست دروس انتخاب واحد برایتان نمایش داده شود و انتخاب واحد خود را انجام دهید.

ویا ممکن است با خطای زیر مواجه شوید :

سر ترم شما در ترم جاری تولید نشده است

این خطا نیز به دلیل ثبت نکردن سرترم رشته شما در سایت گلستان توسط مرکز می باشد که برای رفع این مشکل باید با مرکز خود تماس و یا به انجا مراجعه کنید تا مشکل شما را رفع نمایند.


۱- انتخاب واحد بر اساس نوبت دهی در سایت گلستان انجام خواهد شد،لذا توصیه می شود دانشجویان با ورود به سایت گلستان از زمان دقیق انتخاب واحد خود مطلع شوند.

۲- تاریخ حذف و اضافه 22 مهر ماه 1391 لغایت 29 مهر ماه 1391 خواهد بود.

۳- به دانشجویان توصیه می شود قبل از انتخاب دروس خود،ابتدا از سر فصل دروس رشته خود و نیز منابع درسی آگاهی کامل حاصل نمایند.( موکدا به دانشجویان توصیه می شود چنانچه کتابهای درسی خود را از دانشجویان ترمهای قبل تهیه می کنند حتما آنها را با وضعیت منابع درسی رشته خود تطبیق دهند.)

لیست ارائه دروس و جدول منابع درسی تمامی مقاطع پیام نور سال تحصیلی 92-91 دانشگاه پیام نور

4- مسئولیت عدم رعایت پیشنیاز و سقف واحد حتی در صورتی که سیستم به دانشجو اخطار ندهد به عهده دانشجو می باشد و دانشجویان موظف به رعایت آن هستند.و دانشجویان ملزم به رعایت این بند می باشند. (پیش نیاز ها و هم نیاز ها در قسمت لیست ارائه دروس ذکر شده اند)

*دانشجویان ترم آخر بشرط فراغت از تحصیل می توانند بدون رعایت پیش نیاز ها و هم نیاز ها انتخاب واحد نمایند.

۵- دانشجویانی که سنوات تحصیلی آنان به پایان رسیده حق انتخاب واحد ندارند و برای تعیین تکلیف خود به کارشناس رشته مراجعه نمایند.

۶- سنوات تحصیلی مجاز برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند حداکثر ۱۲ نیمسال و برای سایرین ۲۰ نیمسال می باشد.

۷- با توجه به تغییرات پیش آمده در دروس عمومی،دانشجویان قبل از انتخاب دروس عمومی لیست و شرایط این دروس را از قسمت زیر دقیقا مطالعه نمایند.

اطلاعیه درباره دروس معارفی و عمومی که دانشجو باید بگذراند

8- حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم جدید بر اساس معدل ترم قبل شما می باشد. (با توجه به معدل ترم قبل خود بر اساس جدول زیر انتخاب واحد کنید)

معدل ترمی

حداکثر واحد قابل انتخاب

(کارشناسی ناپیوسته – کارشناسی)

زیر ۱۲ حداکثر ۱۲ واحد
بین ۱۲ تا 17 حداکثر ۲۰ واحد
بالاتر از ۱۷ حداکثر ۲۴ واحد
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM

 

معدل ترمی

حداکثر واحد قابل انتخاب

(کارشناسی ارشد)

زیر ۱4 حداکثر ۱۲ واحد
بالاتر از 14
حداکثر 14 واحد
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM

* دانشجویان عزیز ملاک انتخاب واحد شما معدل ترمی نیمسال دوم 91-90 می باشد.

* دانشجویانی که به هر دلیل ( اعم از مرخصی تحصیلی – عدم حضور در کل امتحانات ترم قبل و … ) فاقد معدل ترم قبل می باشند , انتخاب واحد خود را بر اساس معدل آخرین ترم تحصیلی خود انجام دهند.

* دانشجویان ترم اخر بشرط فراغت از تحصیل اگر معدل ترمی شان مشروط و کمتر از ۱۲ باشد به شرطی می توانند بیشتر از ۱۲ واحد انتخاب کنند که معدل کلشان از ۱۲ بیشتر باشد.

9- دانشجویانی که بدهی شهریه دارند ، منوهای ثبت نام برایشان غیرفعال می باشد و امکان انتخاب واحد ندارد. بعد از واریز شهریه 48 الی 72 ساعت زمان لازم است تا منوهای ثبت نام برایشان فعال شود.


راهنمای تصویری انتخاب واحد دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

برای انتخاب واحد باید به طریقه زیر عمل کرد:

– به سایت http://reg.pnu.ac.ir بروید ( توجه داشته باشید دسترسی به سایت انتخاب واحد گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر – مرورگر اصلی ویندوز – امکان پذیر می باشد)

– پس از مشاهده صفحه ورود به سیستم نام و کلمه عبور خود را به صورت زیر وارد نمایید:

* نام عبور : ۹ رقم اول شماره دانشجویی

* کلمه عبور : شماره شناسنامه (اگر رمز خود را تاکنون تغییر نداده اید)

تذکر : در صورت عدم ثبت شماره شناسنامه کلمه عبور برابر نام عبور خواهد بود.

1-نحوه اطلاع از تاریخ دقیق ثبت انتخاب واحد:

کلیه دانشجویان گرامی می توانند برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام خود پس از ورود به پروفایل خود در سیستم گلستان , با کلیک برروی گزینه ( ثبت نام >عملیات ثبت نام >ثبت نام اصلی ) از تاریخ ثبت نام خود مطلع شوند در صورتیکه زمان ثبت نام دانشجو فرا نرسیده باشد پس از ورود دانشجو به فرم ثبت نام زمان ثبت نام به صورت خطا به دانشجو اعلام می گردد.

۲-نحوه ثبت نام:

دانشجو می توانید پس ازورود به سیستم با طی مسیر زیر نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نماید:

ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی

الف) انتخاب درس از جدول پایین فرم : در این جدول لیست دروس ارائه شده توسط مرکز با توجه به رشته دانشجو نمایش می یابد.برای انتخاب یک درس کافی است برروی درس در جدول پایین فرم کلیک کنید تا درس به جدول بالای فرم منتقل وانتخاب شود .

ب) بررسی وضعیت دروس انتخابی: برای بررسی وضعیت دروس انتخابی می توانید از کلید« بررسی تغییرات» در پایین فرم استفاده کنید.در صورت وجود هر گونه خطا در درخواست دانشجو نظیر تداخل امتحانی و نظایرآن هیچ کدام از دروس قابل ثبت نخواهد بود.

ت) ثبت دروس با استفاده از کلید «اعمال تغییرات» ثبت دروس با استفاده از کلید «اعمال تغییرات»پس از انتخاب و بررسی دروس می توانید نسبت به ثبت دروس در دست ثبت نام با کلیک بر روی کلید اعمال تغییرات اقدام نمایید.

ج) رعایت سقف انتخاب واحد و پیش نیاز وهم نیاز رعایت سقف انتخاب واحد و پیش نیاز وهم نیاز براساس برنامه ۹ ترمه رشته مربوطه الزامی و عدم رعایت در این موارد موجب حذف درس از انتهای برگه انتخاب واحد وحتی در زمان فراغت از تحصیل خواهد شد.

د) انتخاب دروس باید بر اساس کد درس ،رشته و گروه مربوطه انجام شود واخذ درسی خارج از این موارد قابل پذیرش نخواهد بود.

تذکرات:

توجه۱: عدم کلیک بر روی گزینه «اعمال تغییرات » به منزله حذف انتخاب واحد است.

توجه۲: وجود خطا برای یک یا چند درس مانع ثبت سایر دروس است. بنابراین لازم است در صورت وجود خطا دروس خطا دار را حذف و سایر دروس را ثبت کنند.

مراحل۲٫۱ به طور متوالی و چندین بار برای هر دانشجو قابل انجام است،بنابراین به دانشجویان گرامی پیشنهاد می گردد ابتدا نسبت به ثبت دروس بدون اشکال خود اقدام نموده و سپس وضعیت سایر دروس خود را مشخص کنند.

3-مشاهده نتیجه ثبت نام و وضعیت شهریه:

برای مشاهده نتیجه ثبت نام و وضعیت مالی میتوانید پس از ورود به سیستم و با کلیک بر روی گزینه ( ثبت نام>گزارشهای ثبت نام>ثبت نام >گزارش۱۰۱ ) نسبت به مشاهده نتیجه ثبت نام و وضعیت مالی خود اقدام نمایید.

۴-نحوه درخواست مرخصی:

برای ثبت نام مرخصی می توانید پس از ورود به سیستم با کلیک بر روی گزینه ( آموزش > دانشجو> درخواستها >تقاضای مرخصی تحصیلی برای یک ترم) صفحه مربوطه راباز کنید.در این صفحه در قسمت عملیات،محل«توضیح» به طور مختصر علت مرخصی را اعلام فرمایید.سپس دکمه«بررسی تغییرات»را از پایین صفحه کلیک فرمایید.و درصورت عدم مشکل دکمه«اعمال تغییرات »را کلیک فرمایید

۵-نحوه مهمان شدن:

برای مهمان شدن در مرکز لازم است ابتدا به مرکز / واحد مبدا مراجعه نمایید تا کارمند مربوطه در صورت موافقت نسبت به صدور مجوز اقدام نمایند .پس از ثبت درخواست مهمانی توسط واحد مبدا،این درخواست توسط واحد مقصد قابل مشاهده و تائید است.تنها پس از تائید واحد مقصد امکان ثبت نام دانشجو در محل جدید وجود دارد. ( خود دانشجو باید بعد از پر کردن فرم مهمان در مرکز نیز درخواست خود را دوباره در سایت گلستان ثبت نماید)

۶- نحوه پرداخت شهریه:

کلیه دانشجویان مکلفند با استفاده از اطلاعات گزارش۱۰۱ نسبت به واریز وجه ثبت نام از طریق شعب بانک صادرات اقدام نمایند.


تقویم تحصیلی نیمسال اول سال تحصیلی ۹2-۹1 توسط یکی از بازدیدکنندگان عزیز به صورت فایل پی دی اف و زیبا برای استفاده شما دوستان طراحی شده که می توانید از لینک زیر دریافت کنید . (با تشکر از Erfan S-S-P عزیز )

دریافت تقویم تحصیلی نیمسال اول ۹2-۹1 دانشگاه پیام نور

Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : رضا - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  من شنیدم دانشجویان استعداد درخشان که براشون پیامک امده نیازی به مراجعه به دانشگاه نیست و می توانند انتخاب واحد کنند چون سیستم گلستان به آنها زمان ثبت نام داده آیا چنین حرفی درست می باشد؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 شهریور 1391 :

  ثبت نام برای هر کس باز هست احتیاجی به مراجعه ندارد و می تواند انتخاب واحد کند

 2. نویسنده دیدگاه : پری - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  با سلام
  برای درخواست افزایش سنوات دانشجوی ارشد بعد از 6 ترم از چه زمان باید اقدام کرد؟ پاسخ به درخواست خیلی طول می کشه؟ باید رفت پیش کارشناس رشته؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 شهریور 1391 :

  سلام
  بعد از نیمسال دوم آخرین سال تحصلیشون.
  دیگه بستگی داره. بله به مدیرگروه خود باید مراجعه کنید

 3. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  سلام و خسته نباشید. من ورودی 86 هستم و دو ترم دیگه درسم تموم میشه. امروز که برای انتخاب واحد به سایت گلستان رفتم، یکی از دروس پیش نیاز رو ارائه نکردن و من چون فرصتم محدوده نمیتونم منتظر بمونم که شاید ترم دیگه ارائه بشه، چون ترم بهار درسم تموم میشه و دیگه واحدی برای پاس کردن ندارم. لطفاً راهنمایی کنید.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 شهریور 1391 :

  سلام
  درخواست ارائه درس مورد نظر رو به مرکزتان بکنید اگر درخواست زیاد باشد ممکمن است برای این ترم ارائه دهند.

 4. نویسنده دیدگاه : کیوان - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  دوستانیکه نگران اتمام زمان 72 ساعت انتخاب واحدشون هستند اصلا” نگران نباشند چون من امروز از مسئول انفورماتیک دانشگاه پرسیدم میگفت این زمان بندی برای اینه که حجم ترافیک سایت گلستان پایین بیاد و انتخاب واحد تا بیست و هشتم برای همه فعاله.و وقت کافی برای همه هست

 5. نویسنده دیدگاه : mori - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  سلام-چند تا سوال

  یک-مگه شهریه ی ثابت نباید ثابت بمونه من که ورودی 90 هستم شهریه من شده 66000 تومان در صورتی که باید 58000 تومان باشه؟؟؟

  دو-من میخوام درس جزء 30 رو بردارم که تو لیست انتخاب واحد نیست چکار کنیم؟؟؟؟

  سه-من که طرح ضیافت بودم نمرات درسامو اعلام کردن چجوری باید برم درسارو تطبیق یا هر کار دیگه ای باید بشه انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید؟؟؟؟

  بعد اگه دوست داشتین میتونم امتحانارو البته برای رشته ی کامپیوتر از لیست انتخاب واحدم استخراج کنم و براتون بفرستم.

  ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 شهریور 1391 :

  سلام
  1- در پیام نور همه چیز هر سال 15 درصد افزایش دارد!!!!
  2- باید به مرکزتان اعلام کنید تا ارائه دهند
  3-به کارشناس رشته خود مراجعه کنید.
  نه ممنون بهتره فایل رو به صورت کامل داشته باشیم سپاس

 6. نویسنده دیدگاه : m - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  سلام پشتیبان جون
  اگه ترم 7باشیم و 24 واحد واسمون مونده باشه میتونیم 24 واحدو اخذ کنیم و ترم آخرمون محسوب بشه؟( معدلمون بین12تا17باشه)

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 شهریور 1391 :

  سلام
  بله می توانید 24 واحد رو اخذ کنید اگر ترم اخر باشید

 7. نویسنده دیدگاه : رضا - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  سلام
  من بدلیل این که ساعت های تشکیل کلاس ها همه وسط روزه و شاغل هستم می خوام درسهام رو خودخوان بردارم و شهریه خودخوان رو بدم ، نه عادی لطفا بفرمایید چیکار باید بکنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 شهریور 1391 :

  سلام
  بستگی به مرکزتان دارد. آنها می توانند اینکار رو انجام دهند ولی معمولا اینکار رو نمی کنند!!! باید به مسئول آموزش مرکزتات مراجعه کنید

 8. نویسنده دیدگاه : fatima - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  سلام.اخه چرا به سوال من جواب نمیدین؟من تو جستجوی پیشرفته هم سشوالمو سرچ کردم ولی نبود.من ی درس تخصصی دارم که تابستون برداشتم و پاس نشد.فقط این درسم مونده که فارغ التحصیل شم.من بایسد درس دفاع مقدسم بردارم؟؟؟؟؟؟؟یا درخواست تک درس بدم؟در ضمن من 2واحد هم از درسای عمومی اضافه پاس کردم.خواهش می کنم جواب بدین.من باید انتخاب واحد کنم اخه

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 شهریور 1391 :

  سلام
  بارها اعلام کردیم اگر از نیمسال اول 92-91 به بعد فارغ التحصیل می شوید الزاما باید درس آشنایی با دفاع مقدس رو اخذ و پاس کنید

 9. نویسنده دیدگاه : صادقی - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  با سلام و خسته نباشید
  احتراماً
  1- بنده دانشجوی رشته ی فیزیک میباشم، میخواهم به رشته ی IT تغییر رشته بدهم. از طریق بند ج میسر نشد، آیا راه دیگری وجود دارد؟
  2- یک دانشجوی پیام نور چند سال می تواند درسش طول بکشد؟
  با سپاس فراوان

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 شهریور 1391 :

  سلام
  اگر معدلتان بالای باشد می توانید از طریق تغییر رشته بند الف اقدام کنید که باید برای این موضوع به مرکزتان مراجعه کنید.
  اگر از معافیت تحصیلی استفاده می کنید 6 سال (برای ورودی های 91 به بعد 5سال) و اگر عادی هستید 10 سال

 10. نویسنده دیدگاه : شعله - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  سلام
  من ترم سوم هستم ترم اول که باید آزمایشگاه کامپیوتر را پاس می کردم همزمان با مبانی ولی حذف کردم الان خود این درس برای ترم اولیها ارئه شده ولی برای من ارائه نشده امکان داره خود مرکزمان این درس را برای من ارائه بدهد ؟ چه کاری باید کرد ؟
  لطفا پاسخ بدهید ………………

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 شهریور 1391 :

  سلام
  بله همه چیز دست مرکزتان هست. باید به مسئول آموزش مرکزتان مراجعه کنید

 11. نویسنده دیدگاه : حمید - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  سلام برنامه امتحانات نیم سال اولی که توسایت بود به کلی با برنامه ای که پس از انتخاب واحد میده متفاوته حتی تا 20 روز هم اختلاف تاریخ داره بعضی از درسها

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 شهریور 1391 :

  سلام
  بله چون برنامه در قبل از تغییرات از سایت گلستان استخراج شده بود و الان هم کلا برنامه امتحانات برای کاربران ارشد سایت گلستان غیرفعال می باشد

 12. نویسنده دیدگاه : نیلو - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  سلام من تا حالا18 تا واحد برداشتم و 5 واحد برام مونده .درس دفاع مقدس رو هم تا حالا پاس نکردم اما همه درسهای عمومیمو پاس کردم و فقط فرهنگ وتمدن و انقلاب اسلامی رو این ترم دارم .حالا 5 واحد مونده ام فقط اختصاصی هستن که با 18 واحد میشن 23 واحد.چکار کنم؟اگه دفاع مقدس رو بردارم که یک درس 2 واحدی اختصاصی برای ترم بعد میمونه وبیچاره میشم تورو خدا کمکم کنید حالا چکار کنم؟خواهش میکنم 5 واحدم رو هم طبق راهنمایی قبلیتون میخوام تو حذف و اضافه بردارم چون ارائه نشدن

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 شهریور 1391 :

  سلام
  متاسفانه هیچ راهی ندارد و باید حتما دفاع مقدس رو اخذ کنید. باید اون واحد باقی مونده رو برای ترم بعد به صورت تکدرس اخذ کنید

 13. نویسنده دیدگاه : صادقی - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  با سلام مجدد
  منظور از معافیت تحصیلی چیست؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 شهریور 1391 :

  سلام
  معافیت تحصیلی برای کسانی صادر می شود که سربازی نرفته اند به دلیل تحصیل

 14. نویسنده دیدگاه : رضا - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  سوال بعدی اینکه درس ریاضی مقدماتی که پیش نیاز و مهارتی است تو لیست انتخاب واحد نبود انگار حذف شده می خواستم بدونم چرا حذف شده؟ یعنی دیگه نیاز به پاس کردن ریاضی مقدماتی نیست؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 شهریور 1391 :

  اگر حذف شده پس پیش نیاز ندارد

 15. نویسنده دیدگاه : رضا - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  درس تنظیم خانواده را من پارسال ترم تابستان پاس کردم ، از بابتی الان در منابع دیدم زده باید ترم آخر باید پاس کردم یعنی من باید دوباره این درس رو ترم آخر پاس کنم یا قبول است؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 شهریور 1391 :

  خیر احتیاجی نیست برایتان ثبت شده است

 16. نویسنده دیدگاه : پشتیبان - در تاریخ : 21 شهریور 1391

  برای ثبت نظرات و سوالات خود مراجعه کنید به :

  پاسخ به سوالات متداول انتخاب واحد نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور

امکان نظر دادن نیست - نظرات این خبر توسط پشتیبان غیر فعال می باشد


 • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

22 شهریور 1399 | کد خبر : 67702

لینک ثبت نام + دانلود رایگان دفترچه ثبت نام/

آغاز ثبت نام هشتمین آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی آبان ماه سال 99

آغاز ثبت نام هشتمین آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی آبان ماه سال 99

پیام نورنا : آغاز ثبت نام در هشتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در آبان ماه سال 1399 / برگزاری آزمون در جمعه 9 آبان ماه 99

19 شهریور 1399 | کد خبر : 67659

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور از 16 شهریور ماه 99 آغاز شده است.

13 شهریور 1399 | کد خبر : 67556

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 99 اعلام شد / لینک مشاهده نتایج

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 99 اعلام شد / لینک مشاهده نتایج

پیام نورنا : کارنامه و نتایج اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد / لینک مشاهده نتایج اولیه

10 شهریور 1399 | کد خبر : 67278

آغاز انتخاب واحد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

آغاز انتخاب واحد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

پیام نورنا : از هم اکنون می توانید برای ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور اقدام کنید / نکاتی بسیار مهم جهت سهولت در انتخاب واحد دانشجویان / اطلاعیه در مورد تعداد واحد قابل اخذ

10 شهریور 1399 | کد خبر : 67276

افزایش 15 درصدی شهریه دانشگاه پیام نور در سال 99

افزایش 15 درصدی شهریه دانشگاه پیام نور در سال 99

پیام نورنا: شهریه دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی 1400-1399 افزایش پیدا کرد. این افزایش نسبت به سال پیش 15 درصد می باشد.

10 شهریور 1399 | کد خبر : 67302

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

10 شهریور 1399 | کد خبر : 67290

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

پیام نورنا :تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور اعلام گردید / مهمترین تاریخ های آموزشی و دانشگاهی دانشگاه پیام نور

28 آذر 1398 | کد خبر : 65827

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

پیام نورنا: دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی / برای تمامی رشته های دانشگاه پیام نور

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
» ترجمه کتاب٫ترجمه مقاله٫ترجمه تخصصی
٫ترجمه فوری کلیه زبان ها در دارالترجمه رسمی پارسیس
» اقدام پژوهی
» گزارش تخصصی
» دانلود مقاله تحقیق و پژوهش های دانشجویی
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top