چاپ خبر

دستورالعمل ثبت نام از پذیرفته شدگان تمام مقاطع دوره های فراگیر 91 (اولویت بهمن ماه) پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.COM ” : دستورالعمل ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون های تمام مقاطع دوره های فراگیر 91 پیام نور (ورودی نیمسال دوم 92-91)

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ثبت نام از پذیرفته شدگان فراگیر ورودی بهمن ماه 91 دانشگاه پیام نور به صورت غیر حضوری و اینترنتی از طریق سایت خدمات آموزشی دانشگــــــاه پیــــــام نور به ادرس اینـــــــترنتی http://reg.pnu.ac.ir  از تــــاریخ 23 بهمن ۹1 لغایت 30 بهمن 91 انجام خواهد گرفت:

– ثبت نام پذیرفته شدگان اولویت نیمسال دوم 92-91 از تاریخ 23 بهمن 91 لغایت 30 بهمن 91 انجام خواهد شد.
– ثبت نام پذیرفته شدگان اولویت نیمسال اول 93-92 از تاریخ 14 شهریور 92 لغایت 18 شهریور 92 انجام خواهد شد.

نکته مهم 1 : کلیه تاریخ های اعلام شده در این دستور العمل مربوط به پذیرفته شدگان نیمسال دوم 92-91 می باشد.

تذکر مهم 2 : دانشجویان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده بوده و تغییر آن امکان پذیر نمی باشد.


دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان ثبت نام کارشناسی نا پیوسته نوبت 5

1-ثبت نام پذیرفته شدگان نیمسال دوم 92-91 از تاریخ 23 بهمن 91 لغایت 30 بهمن 91
2-ثبت نام پذیرفته شدگان نیمسال اول 93-92 از تاریخ 14 شهریور 92 لغایت 18 شهریور 92

نکته مهم: کلیه تاریخ های اعلام شده در این دستور العمل مربوط به پذیرفته شدگان نیمسال دوم 92-91 می باشد.

تذکر:دانشجویان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده بوده و تغییر آن امکان پذیر نمی باشد.

3- دانشجویان پذیرفته شده می بایست کلیه دروسی را که نمره خام آن کمتر از 10 می باشد در نیمسال دوم 92-91 اخذ نمایند. در صورت عدم قبولی ، دانشجو می بایست دروس فوق را در اولین نیمسال تحصیلی ممکن اخذ و بگذراند.

تذکر: دروس مردودی دانشپذیری پس از قبولی با کد 3 در کارنامه دانشجو ثبت می گردد و نمره آن از معدل کل حذف می شود.

نکته مهم: اخذ دروس دانش پذیری بصورت خودخوان  بلامانع است.

4- ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره بصورت غیر حضوری انجام می شود و پذیرفته شدگان لازم است با مراجعه به سایت  http://reg.pnu.ac.ir از تاریخ و نحوه نام نویسی آگاهی یابند .

4-1- پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه وارد سیستم جامع خدمات آموزشی شوند.

5- پس از پایان ثبت نام اولیه و تایید ثبت نام اینترنتی دانشجو ، شماره دانشجویی به پذیرفته شدگان اعلام و پس از 24 ساعت امکان انتخاب واحد برای ایشان فراهم می شود. و لازم است تا دانشجو جهت انتخاب واحد در مهلت مقرر اقدام نماید.

6- با توجه به حذف آزمون عملی از شرط ورود اولیه دانشجویان رشته تربیت بدنی، پذیرفته شدگان رشته مذکور می توانند در نیمسال دوم  92-91 همزمان با سایر دانشجویان نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد اقدام نمایند.

شایان ذکر است پذیرفته شدگان می بایست آمادگی جسمانی لازم جهت تحصیل در این رشته ها را داشته باشند و در صورت نداشتن شرایط جسمانی حسب تایید مرکز/واحد مربوطه قبولی ایشان کن لم یکن تلقی می گردد.

7- پذیرفته شدگانی که عنوان مدرک تحصیلی مقطع کاردانی ایشان غیر مرتبط می باشد ملزم به گذراندن دروس جبرانی ارائه شده بر اساس نظر گروه آموزشی و پژوهشی استان مربوطه می باشند.

8- افرادی که با استفاده از تسهیلات و سهمیه به عنوان دانشجو پذیرفته شده اند اعم از کارکنان اداری و آموزشی دانشگاه پیام نور و همسر و فرزندان آنها و کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همسر و فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی وابسته به آن و همچنین کارکنان رسمی , پیمانی و قراردادی سازمانهای طرف قرار داد با دانشگاه با توجه به جدول شماره 6 صفحه 21 دفترچه راهنما و همچنین ایثارگران، جهادگران و رزمندگان بر اساس توضیحات بند 15 صفحه 10 و 11 دفترچه راهنمای ثبت نام ملزم به ارائه مدرک مثبته اشتغال به کار در سازمانهای یاد شده و تائیدیه سهمیه به هنگام ثبت نام هستند .

از اینگونه پذیرفته شدگان باید گواهی لازم دال بر صحت ادعا اخذ و در پرونده ایشان ضبط گردد (برای کارکنان ارائه گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی )

یادآوری مهم : کلیه مراکز/واحدها موظف هستند سهمیه پذیرفته شدگان را به صورت محرمانه از سازمان مربوطه استعلام و تائیدیه آن را در پرونده دانشجو قرار دهند.

لازم به ذکر است در صورتی که دانشپذیری موفق به ارائه مدارک مثبته دال بر تائید سهمیه نشود از ادامه تحصیل ایشان ممانعت به عمل آمده و مراتب حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت 92 به مرکز آزمون اعلام گردد.

9- پذیرفته شدگان ذکور از نظر مقررات نظام وظیفه بایستی با توجه به بند 3-3 و جدول شماره 1 و تذکرهای مندرج در صفحه2 و3 دفترچه راهنمای ثبت نام مدرکی متناسب با وضعیت نظام وظیفه خود ارائه دهند.

10- اتباع خارجی پذیرفته شده می بایست کلیه شرایط ذکر شده در بند 4-3 مندرج  در صفحه 4 دفترچه راهنمای ثبت نام و نیز شیوه نامه  اتباع سال 1391 را دارا  باشند.

11- با عنایت به اینکه نام نویسی این دوره به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه سیستم جامع خدمات آموزشی انجام می شود لازم است کاربران رایانه مراکز/واحدها با هماهنگی مدیریت رایانه نسبت به تعیین تاریخ مراجعه حضوری دانشجو شامل تاریخ و ساعت مراجعه، آدرس باذکر طبقه و شماره اتاق برای دانشجویان در سامانه گلستان اقدام نمایند.ضمناًتاریخ مراجعه حضوری از 16 فروردین 92 لغایت 31 اردیبهشت 92 می باشد.

توصیه می شود پرونده فیزیکی دانشجویان قبل از مراجعه حضوری آماده سازی شده تا در هنگام مراجعه و ارائه اصل مدارک توسط دانشجو ،در کمترین زمان ممکن تشکیل پرونده به پایان برسد.

12- کنترل مشخصات پذیرفته شدگان مندرج در لیست با شناسنامه و با مدرک تحصیلی قبلی ( کاردانی) توسط مسئولین آموزش و مسئولین ثبت نام به هنگام تایید غیر حضوری و مراجعه حضوری دانشجو در زمان تشکیل پرونده  الزامی است در صورت وجود هر گونه مغایرت از ثبت نام جلوگیری و مراتب جهت اقدامات بعدی حداکثر تا پایان نیمسال دوم 92-91 به مرکز آزمون منعکس گردد.

13- با عنایت به اینکه عکس کلیه پذیرفته شدگان در سیستم جامع خدمات آموزشی فعال شده است لازم است هنگام مراجعه دانشجو چهره پذیرفته شده با مدارک شناسائی و عکس مندرج در سیستم کنترل شده و درصورت مغایرت از ثبت نام وی جلوگیری بعمل آید.

14- کارمندان استان ، مراکز و واحدهای تحت پوشش پیام نور با هر وضعیت استخدامی مجاز به انتخاب رشته / مرکز / واحد محل اشتغال خود نیستند ضروری است در صورت قبولی در محل اشتغال از ثبت نام و ادامه تحصیل آنان جلوگیری بعمل آید.

15- تاریخ اخذ مدرک کاردانی حداکثر تا 30 بهمن 1391 می باشد.

16- دانشجویانی که قبلا دروسی را در مقطع کارشناسی گذرانده اند می توانند تقاضای معادلسازی دروس فوق را حداکثر تا پایان اولین نیمسال تحصیلی به مرکز/واحد  ارائه دهند.

نکته مهم 1 : دروس گذرانده شده در مقطع کاردانی به هیچ عنوان با دروس مقطع کارشناسی ناپیوسته قابل معادلسازی نمی باشد.

نکته مهم 2 : دانشجویان ملزم به گذراندن دروس دانش پذیری می باشند و این دروس به هیچ عنوان معادلسازی نمی شود.

17- پذیرفته شدگانی که فاقد مدرک پیش دانشگاهی می باشند در صورتیکه در دوره کارشناسی ناپیوسته پذیرفته شوند چنانچه میانگین کل دوره کاردانی آنان 14 به بالا باشد جایگزین پیش دانشگاهی می شود ودر صورتیکه معدل کل مقطع کاردانی پذیرفته شده ای بین 10 تا 99/13 باشد و رشته قبولی وی با رشته مقطع کاردانی  هم نام نباشد باید 24 واحد درسی را طی دو نیمسال مطابق سرفصل مصوب رشته پذیرفته شده به عنوان دروس جبرانی بگذرانند.

مدارک لازم جهت ثبت نام عبارتند از :

(1) اصل و دو برگ تصویر کلیه صفحات شناسنامه

(2) اصل و تصویر کارت ملی

(3) 6 قطعه عکس 4×3 جدید تمام رخ (مشمولین 12 قطعه ) پشت نویسی شده

(4) اصل و تصویر مدرک فوق دیپلم ( مدرک کاردانی پیوسته یا مدرک کاردانی پیوسته نظام جدید آموزش متوسطه مورد تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

تذکر1 : کلیه پذیرفته شدگان مدرک کاردانی معادل مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مطابق بند8  صفحه 2 دفترچه ثبت نام اقدام شود.

تذکر 2 : پذیرفته شدگانی که مدرک کاردانی آنها فاقد معدل  می باشد لازم است نسبت به ارائه گواهی فارغ التحصیلی دارای معدل در مقطع کاردانی اقدام نمایند.

یادآوری: پس از ثبت نام از دانشجو لازم است تائیدیه مدرک کاردانی به صورت محرمانه از دانشگاه ارائه دهنده مدرک کاردانی درخواست شود.

(5) مدرک مشخص کننده نظام وظیفه ( ویژه آقایان )

(6) گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری از مراجع ذیربط برای استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری

 (7) گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی برای استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی

یادآوری: پس از ثبت نام از دانشجو لازم است تائیدیه مدرک سهمیه به صورت محرمانه از سازمان ارائه دهنده سهمیه درخواست شود.


دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان ثبت نام کارشناسی پیوسته نوبت 24 

1-ثبت نام پذیرفته شدگان نیمسال دوم 92-91 از تاریخ 23 بهمن 91 لغایت 30 بهمن 91
2-ثبت نام پذیرفته شدگان نیمسال اول 93-92 از تاریخ 14 شهریور 92 لغایت 18 شهریور 92

نکته مهم: کلیه تاریخ های اعلام شده در این دستور العمل مربوط به پذیرفته شدگان نیمسال دوم 92-91 می باشد.

تذکر:دانشجویان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده بوده و تغییر آن امکان پذیر نمی باشد.

3- دانشجویان پذیرفته شده می بایست کلیه دروسی را که نمره خام آن کمتر از 10 می باشد در نیمسال دوم 92-91 اخذ نمایند. در صورت عدم قبولی ، دانشجو می بایست دروس فوق را در اولین نیمسال تحصیلی ممکن اخذ و بگذراند.

تذکر: دروس مردودی دانشپذیری پس از قبولی با کد 3 در کارنامه دانشجو ثبت می گردد و نمره آن از معدل کل حذف می شود.

نکته مهم: اخذ دروس دانش پذیری بصورت خودخوان  بلامانع است.

4- پس ازپایان ثبت نام اولیه و اعلام شماره دانشجویی ؛حداکثر ظرف مدت 24 ساعت امکان انتخاب واحد برای ایشان فراهم می شود ولازم است تا دانشجو جهت انتخاب واحد در مهلت مقرر اقدام نماید .

5- ضروری است کاربران رایانه مراکز/واحدها با هماهنگی دفتر آمار و فناوری اطلاعات  نسبت به تعیین تاریخ مراجعه حضوری دانشجو شامل تاریخ و ساعت مراجعه آدرس باذکر طبقه و شماره اتاق برای دانشجویان در سامانه گلستان اقدام نمایند. ضمناًتاریخ مراجعه حضوری از تاریخ 20 فروردین 92 تا 31 اردیبهشت 92 می باشد.

6- با توجه به حذف آزمون عملی از شرط ورود اولیه دانشجویان رشته تربیت بدنی و هنر، پذیرفته شدگان رشته های مذکور می توانند همزمان با سایر دانشجویان نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد اقدام نمایند.

شایان ذکر است پذیرفته شدگان می بایست آمادگی جسمانی لازم راجهت تحصیل دراین رشته را داشته باشند و درصورت نداشتن شرایط جسمانی حسب تایید مرکز/ واحد مربوطه قبولی ایشان کن لم یکن تلقی می گردد.

7- افرادی که با استفاده از تسهیلات آموزشی به عنوان دانشجو پذیرفته شده اند اعم از کارکنان اداری و آموزشی دانشگاه پیام نور و همسر و فرزندان آنها و کارکنان وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همسر و فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وابسته به آن وهمچنین کارکنان رسمی و پیمانی و قراردادی سازمانهای طرف قرار داد با دانشگاه( با توجه به جدول شماره 8 صفحه 122 دفترچه راهنمای ثبت نام ) و همچنین ایثارگران، جهادگران و رزمندگان بر اساس توضیحات و تبصره های مندرج در صفحات 23 و 24 دفترچه راهنمای ثبت نام ملزم به ارائه مدارک مستند اشتغال به کار در سازمانهای یاد شده و تائیدیه سهمیه به هنگام ثبت نام هستند.

از اینگونه پذیرفته شدگان باید گواهی لازم دال بر صحت ادعا اخذ و در پرونده ضبط گردد. ( برای کارکنان ارائه گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی الزامی است)

یادآوری مهم : کلیه مراکز / واحدها موظف هستند وضعیت سهمیه پذیرفته شدگان را به صورت محرمانه از سازمان مربوطه استعلام و تائیدیه آن را در پرونده دانشجو قرار دهند.و درصورت عدم تایید سهمیه ،مراتب حداکثرتا 16خرداد 92 به مرکز آزمون اعلام گردد.

8- کارمندان مراکز/واحدهاو استان ها تحت پوشش پیام نور با هر وضعیت استخدامی مجاز به انتخاب رشته مرکز/ واحد محل اشتغال خود نیستند. ضروری است در صورت قبولی در محل اشتغال از ثبت نام و ادامه تحصیل آنها جلوگیری به عمل آید.

9- اتباع خارجی پذیرفته شده می بایست کلیه شرایط ذکر شده در بند 3-2 مندرج  در صفحه 4 دفترچه راهنمای ثبت نام و نیز شیوه ثبت نام پذیرفته شدگان  اتباع سال 91 را دارا  باشند.

10- پذیرفته شدگان ذکور از نظر مقررات نظام وظیفه بایستی با توجه به بند 3-1 و جدول شماره 1 و  تذکرهای  مندرج در صفحه 2  و3 دفترچه راهنمای ثبت نام، مدرکی متناسب با وضعیت نظام وظیفه خود ارائه دهند.

10-1- توصیه می شود پرونده فیزیکی دانشجویان قبل از مراجعه حضوری، آماده سازی شده تا در هنگام مراجعه و ارائه اصل مدارک توسط دانشجو در کمترین زمان ممکن  مراحل تشکیل پرونده به پایان برسد.

10-2- کنترل مشخصات پذیرفته شدگان مندرج در لیست با شناسنامه و با مدارک تحصیلی قبلی ( دیپلم متوسطه نظام جدید مطابق بند (ب) صفحه 2 دفترچه راهنما، دیپلم نظام قدیم، پیش دانشگاهی ، کاردانی ) توسط مسئولین آموزش و مسئولین ثبت نام هنگام تایید غیر حضوری و همچنین در زمان تشکیل پرونده الزامی است. در صورت وجود هر گونه مغایرت از ثبت نام جلوگیری و مراتب جهت اقدامات بعدی حداکثر تا 16 خردادبه مرکز آزمون منعکس گردد.

12- با عنایت به اینکه  فایل عکس کلیه پذیرفته شدگان در سیستم جامع خدمات آموزشی فعال شده است، لازم است هنگام مراجعه دانشجو و ثبت نام از وی چهره پذیرفته شده با مدارک شناسائی و عکس مندرج در سیستم کنترل شده و در صورت مغایرت از ثبت نام وی جلوگیری شود.

13- پرداخت شهریه های ثابت و متغیر بر اساس بخشنامه های معاونت محترم اداری و مالی می باشد و دانشجویانی که در دوره دانشپذیری از کلاسهای آمادگی مراکز/ واحدهای این دانشگاه استفاده نموده اند بایستی طبق ضوابط نسبت به پرداخت مابه التفاوت شهریه اقدام نمایند.

14- مغایرت معدل  کتبی سال سوم دیپلم متوسطه نظام جدیدرشته های ادبیات و علوم انسانی،ریاضی و فیزیک،علوم تجربی و علوم و معارف اسلامی (که از سال 1384به بعد دیپلم خود را اخذ نموده اند ) و نیز افرادی که دارای مغایرت سهمیه ثبت نامی می باشند  اجازه ادامه تحصیل ندارند و می بایست موارد مغایرت با تفکیک موضوع ( برای هر استان یک لیست )حداکثر تا تاریخ 15 شهریور 92 به مرکز آزمون اعلام شود.

مدارک لازم جهت ثبت نام عبارتند از :

(1) اصل و تصویر صفحات شناسنامه (اصل به دانشجو عودت شود )

(2) اصل و تصویر کارت ملی هر دو طرف (اصل به دانشجو عودت شود )

(3) عکس با زمینه روشن (جهت مراجعه حضوری 6 قطعه 4×3 )

(4) اصل و تصویر مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )

(5) ارائه فرم تعهد پرداخت شهریه

(6) اصل و تصویر دیپلم متوسطه (اصل به دانشجو عودت شود )

(7) اصل و تصویر مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا فوق دیپلم ( اصل به دانشجو عودت شود)

(8) اصل و تصویر کارنامه دوره متوسطه عمومی ودوره پیش دانشگاهی (اصل به دانشجو عودت شود)

(9) اصل رسید پستی تائیدیه تحصیلی دوره  پیش دانشگاهی

(10) گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی

(11) گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری

(12) دانشجویان به  که با   مدرک دیپلم نظام جدید در این آزمون شرکت نموده اند ملزم به   ارائه مدرک پیش دانشگاهی با تاریخ فراغت از تحصیل حداکثر 30 بهمن 91 می باشد و    پذیرفته شدگانی که تا تاریخ مذکور موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی نشوند مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل نمی باشند.

(13) دانشجویانی که قبلاً در دوره های رسمی دانشگاهی درس یا دروسی را گذرانده اند می توانند حداکثر تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 تقاضای معادلسازی دروس مذکور را به مرکز/واحد مربوطه ارائه نمایند.لازم به ذکر است واحدهای درسی دارندگان مدرک کاردانی پیوسته (فاقد مدرک پیش دانشگاهی) طبق مقررات قابل معادلسازی نمی باشد.

تذکر مهم : دانشجویان ملزم به اخذ و  گذراندن دروس دانشپذیری می باشند و دروس دوره دانشپذیری به هیچ عنوان معادلسازی نمی شود.


دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد نوبت 12

1-ثبت نام پذیرفته شدگان نیمسال دوم 92-91 از تاریخ 23 بهمن 91 لغایت 30 بهمن 91
2-ثبت نام پذیرفته شدگان نیمسال اول 93-92 از تاریخ 14 شهریور 92 لغایت 18 شهریور 92

نکته مهم: کلیه تاریخ های اعلام شده در این دستور العمل مربوط به پذیرفته شدگان نیمسال دوم 92-91 می باشد.

تذکر : دانشجویان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده بوده و تغییر آن امکان پذیر نمی باشد.

3- دانشجویان پذیرفته شده می بایست کلیه دروسی را که نمره خام آن کمتر از 12 می باشد در نیمسال دوم 92-91 اخذ نمایند. در صورت عدم قبولی ، دانشجو می بایست دروس فوق را در اولین نیمسال تحصیلی ممکن اخذ و بگذراند.

تذکر: دروس مردودی دانشپذیری پس از قبولی با کد 3 در کارنامه دانشجو ثبت می گردد و نمره آن از معدل کل حذف می شود.

نکته مهم: اخذ دروس دانش پذیری بصورت خودخوان  بلامانع است.

نکته مهم : درصورتی که رشته کارشناسی با رشته کارشناسی ارشد قبولی همنام نباشد به تشخیص گروه آموزشی و پژوهشی  مربوطه؛ دانشجو علاوه بر واحدهای مصوب مقطع کارشناسی ارشد باید واحدهای جبرانی ازمقطع کارشناسی همان رشته رادر اولین نیمسال تحصیلی ممکن اخذ و بگذراند.(درصورتی که  برای رشته ای دروس جبرانی تعریف نشده باشد باید دروس جبرانی توسط گروههای آموزشی و پژوهشی  استان تعیین گردد . )

3_ ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره بصورت غیر حضوری انجام می شود و پذیرفته شدگان  گرامی لازم است با مراجعه به سایت  http://reg.pnu.ac.ir از تاریخ و نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

3-1- پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی  می توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه وارد سیستم جامع خدمات آموزشی شوند.

3-2- پس ازپایان ثبت نام اولیه شماره دانشجویی به پذیرفته شدگان اعلام و پس از 24 ساعت امکان انتخاب واحد برای ایشان فراهم می شود . لازم است دانشجو جهت انتخاب واحد در مهلت مقرر اقدام نماید.

4-  با عنایت به لزوم بررسی فایل های ثبت شده و تشکیل پرونده حضوری لازم است کاربران ارشد رایانه مراکز/واحدها نسبت به تعریف تاریخ مراجعه حضوری ، ساعت مراجعه و مکان مراجعه با درج آدرس، طبقه و شماره تلفن اعلام شده  درسامانه  گلستان اقدام نمایند.ضمناً تاریخ مراجعه حضوری از تاریخ 16 فروردین 92 لغایت 31 اردیبهشت 92 می باشد.

5- باتوجه به اینکه فایل عکس پذیرفته شدگان در سیستم جامع خدمات آموزشی فعال می باشد ضروری است در هنگام ثبت نام حضوری چهره پذیرفته شده با عکس موجود درسیستم ومدارک شناسایی تطبیق داده شود و در صورت مغایرت ضمن جلوگیری از ثبت نام ؛ مراتب بصورت محرمانه به مرکز آزمون دانشگاه اعلام گردد.

6-  افرادی که با استفاده از تسهیلات آموزشی به عنوان دانشجو پذیرفته شده اند اعم از کارکنان اداری و آموزشی دانشگاه پیام نور و همسر و فرزندان آنها و کارکنان وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همسر و فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وابسته به آن وهمچنین کارکنان رسمی و پیمانی و قراردادی سازمانهای طرف قرار داد با دانشگاه (با توجه به جدول شماره 7 صفحه87 دفترچه راهنما) و همچنین ایثارگران، جهادگران و رزمندگان ملزم به ارائه مدارک مثبته اشتغال به کار در سازمانهای یاد شده و تائیدیه سهمیه به هنگام ثبت نام هستند.

از اینگونه پذیرفته شدگان باید گواهی لازم دال بر صحت ادعا اخذ و در پرونده ضبط گردد. ( برای کارکنان ارائه گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی الزامی است)

یادآوری مهم : کلیه مراکز / واحدها موظف هستند وضعیت سهمیه پذیرفته شدگان را به صورت محرمانه از سازمان مربوطه استعلام و تائیدیه آن را در پرونده دانشجو قرار دهند.

7- کارمندان استان ، مراکز و واحدهای تحت پوشش پیام نور با هر وضعیت استخدامی مجاز به انتخاب رشته درمرکز یا واحد محل اشتغال خود نیستند. ضروری است در صورت قبولی در محل اشتغال از ثبت نام ادامه تحصیل آنها جلوگیری به عمل آید.

8-  اتباع خارجی پذیرفته شده می بایست کلیه شرایط ذکر شده در بند (د) مندرج  در صفحه 4 دفترچه راهنمای ثبت نام و نیز شیوه ثبت نام پذیرفته شدگان  اتباع سال 91 را دارا  باشند.

9_  پذیرفته شدگان ذکور از نظر مقررات نظام وظیفه بایستی با توجه به بند ج و تبصره های مندرج در صفحه 3 دفترچه راهنمای ثبت نام، مدرکی متناسب با وضعیت نظام وظیفه خود ارائه دهند.

 
مدارک لازم جهت ثبت نام عبارتند از :

(1) اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) مورد تاییدوزارت علوم،تحقیقات و فناوری یاوزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی که درآن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد و تاریخ فراغت از تحصیل آن حداکثر 30 بهمن 91 باشد.

تذکر: کلیه پذیرفته شدگان مدرک کارشناسی  معادل مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری   وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مطابق بند2 و3  صفحه 2دفترچه ثبت نام اقدام شود.

(1-1) پذیرفته شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی(لیسانس) نمی باشند ؛ لازم است اصل گواهی دانش آموختگی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذکارشناسی(لیسانس)را ارائه نمایندکه درآن قید شده باشد اشتغال به تحصیل نامبرده موردتایید وزارت علوم،تحقیقات فناوری یا وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی می باشد.

تبصره 1 – براساس مصوبه شماره 368 مورخ 3 بهمن 74 شورای عالی انقلاب فرهنگی،طلاب و فضلاء حوزه علمیه که بر اساس مدارک صادر شده مدیریت حوزه علمیه قم و خراسان  دوره سطح دو را با موفقیت گذرانده اند ، همانند دارندگان مدارک کارشناسی می توانند در رشته های علوم انسانی و معارف اسلامی این دوره تحصیل نمایند.

تبصره 2 – مدارک تحصیلی خارج از کشور در صورت تایید و برابری آن با مدارک کارشناسی داخلی توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معتبر می باشد.

(2) اصل شناسنامه و دو سری تصویر از تمام صفحات آن

(3) اصل و تصویر کارت ملی(پشت و رو)

(4) 6 قطعه عکس تمام رخ 4×3 با زمینه روشن تهیه شده در سال جاری(مشمولین 12قطعه)

(5) مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )باتوجه به بندج  وجدول شماره 1 مندرج درصفحه3دفترچه راهنمای ثبت نام

شایان ذکر است چنانچه سهمیه پذیرفته شده ای مورد تائید قرار نگرفت؛ قبل از شروع نیمسال اول سال تحصیلی 92-91 از تحصیل نامبرده جلوگیری و اسامی این قبیل از پذیرفته شدگان به مرکز آزمون اعلام گردد.


مدارکی که لازم است به دقت بررسی و در موعد مقرر اقدام لازم معمول گردد:

1- کلیه دانش آموختگان دوره های کارشناسی مورد تایید(بدون توجه به نوع مدرک تحصیلی) می تواننددر دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد سال 1391 ثبت نام نمایند.( پذیرفته شدگان سطح 2 حوزه های علمیه فقط در رشته های علوم انسانی و معارف مجاز به تحصیل هستند).

2- مطابق مندرجات دفترچه راهنمای پذیرش دانش پذیر دوره های فراگیر کارشناسی ارشد سال1391؛لازم است پذیرفته شدگان حداکثر تاتاریخ 30 بهمن 91 در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شوند.بدیهی است از ثبت نام کسانی که تا تاریخ فوق فارغ التحصیل نمی شوند ممانعت به عمل آید.

3- معدل کارشناسی (لیسانس) پذیرفته شدگان در فایل اطلاعات باید با معدل مندرج در مدرک کارشناسی(لیسانس) آنان برمبنای  0 تا 20 یکسان باشد ، درصورت مشاهده مغایرت بررسی و حداکثر تا پایان اردیبهشت سال 92 به صورت یک لیست واحد به مرکز آزمون گزارش شود.

تبصره 1- آن دسته از پذیرفته شدگانی که به هنگام ثبت نام و شرکت در این آزمون دانشجوی سال آخر بوده اند و حداکثرتا تاریخ 30 بهمن 91 فارغ التحصیل شده اندلازم است معدل کل واحدهای گذرانده آنان تا تاریخ ثبت نام در دوره فراگیر 16 مهر 91 بر اساس 0 تا 20  با معدل کل مربوط در فایل اطلاعات یکسان باشد،درصورت مغایرت نتیجه  به عنوان مغایرت معدل به مرکزآزمون گزارش شود.

تبصره 2- از پذیرفته شدگان مشمول  که بهنگام ثبت نام قادر به ارائه گواهی معدل واحدهای گذارنده شده نمی باشند، به طور مشروط با اخذتعهد،ثبت نام به عمل آید . بدیهی است افراد مذکور باید قبل از ثبت نام برای نیمسال اول سال تحصیلی93-92 مدارک مربوطه را ارائه نمایند،درغیر این صورت برای نیمسال اول سال تحصیلی بعدی ازثبت نام آنان ممانعت به عمل آید.

تذکرات مهم :

1- خواهشمند است مقرر دارند در صورتی که مشخصات شناسنامه ای پذیرفته شده ای با مشخصات شناسنامه ای مندرج در فایل اطلاعات و یاعنوان مدرک کارشناسی (لیسانس) با عنوان مندرج در مدرک فراغت از تحصیل مغایرت داشته باشد از پذیرفته شده موقتاً ثبت نام به عمل آید و کلیه موارد کتباً حداکثر یک ماه پس از ثبت نام به مرکز آزمون اعلام گردد. بدیهی است پس از تاریخ اعلام شده هیچ گونه اقدامی در خصوص این دسته از پذیرفته شدگان میسر نمی باشد.

2- خواهشمند است مقرر فرمائید در صورتی که سهمیه پذیرفته شده ای با سهمیه   ثبت نامی  اعلام شده در فایل اطلاعات ارسالی از سوی سازمان سنجش مغایرت داشته باشد از ثبت نام وی ممانعت بعمل آورند و موضوع برای بررسی به مرکز آزمون اعلام گردد تا با در نظر گرفتن سهمیه واقعی ، وضعیت پذیرفته شده بررسی گردد. در صورت کسب حد نصاب لازم برای ادامه تحصیل، می بایست لیست اسامی این افراد حد اکثر تا پایان اردیبهشت سال 1391 به صورت یکجا بر حسب مورد مغایرت به مرکز آزمون اعلام گردد.

3 – کلیه مراکز  و واحدهای مجری لازم است با رعایت ضوابط نسبت به ثبت نام و ترخیص از خدمت  پذیرفته شدگان مشمول اقدام نمایند.


در همین زمینه بخوایند:

مراحل انجام پذیرش غیر حضوری پذیرفته شدگان فراگیر ۹۱ کلیه مقاطع ورودی نیمسال دوم ۹۲-۹۱ پیام نور

نتایج آزمون دوره های فراگیر ۱۳۹۱ دانشگاه پیام نور اعلام شد

Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : . - در تاریخ : 9 اسفند 1391

  سلام من امسال در رشته ی قبولیم ثبت نام نکردم بخاطر اینکه پشیمون شدم و میخوام سال اینده رشته ی دیگری بروم. آیا لازم است به دانشگاه اطلاع بدهم؟ من مدارکم را هم بصورت اینترنتی ارسال کردم اما روز ثبت نام فیزیکی حضور نداشتم، ایا کار خاصی باید بکنم؟
  لطفاً زمان شروع دوره ی جدید ثبت نام فراگیر را هم بفرمایین

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 9 اسفند 1391 :

  سلام
  خیر احتیاجی نیست همین که برای ثبت نام فیزیکی مراجعه نکنید کفایت می کند

 2. نویسنده دیدگاه : خدیجه - در تاریخ : 10 اسفند 1391

  سلام ببخشید پذیرفته شدگان کارشناسی نیمه متمرکز91.ورودی مهرماه 92محسوب میشن؟مرکز ما که درست جواب مارو نمیده خواهشا”شما جواب مارو بدین.یه دنیا ممنون.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 11 اسفند 1391 :

  سلام
  ورودی بهمن 91

 3. نویسنده دیدگاه : bs - در تاریخ : 10 اسفند 1391

  سلام
  متاسفانه من موقع ثبت نام پرینت نگرفتم و الان اصلا شماره دانشجویی یادم نمیاد نمیدونم چیکار کنم انتخاب واحد نتونستم انجام بدم قبولی ارشد بهمن هستم خیلی ناراحتم. من چیکار کنم؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 11 اسفند 1391 :

  سلام
  به مرکز قبولی خود تماس بگیرید

 4. نویسنده دیدگاه : sarez - در تاریخ : 14 اسفند 1391

  سلام من میتونم به جای فارسی عمومی که در دوره دانش پذیری نمره ام کمتر از 10شده فیزیک 1 رو بگیرم وفارسی رو بزارم واسه ترم تابستانی؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 اسفند 1391 :

  سلام
  اخذ دروس دانشپذیری در ترم اول الزامی می باشد

 5. نویسنده دیدگاه : الهه - در تاریخ : 14 اسفند 1391

  سلام
  دروس دانشپذیری که مردود شدیم وبادروس دیگه درترم جدید دوباره اونارو برمیداریم جزمعدل ترم حساب میشه ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 اسفند 1391 :

  سلام
  بله حساب می شود

 6. نویسنده دیدگاه : NAHID - در تاریخ : 19 فروردین 1392

  سلام من درس زبانو در آزمون فراگیر(کارشناسی ناپیوسته) زیر10گرفتم ولی نمیدونستم بایدترم اول اونوبردارم وانتخابش نکردم حالا چیکار کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 19 فروردین 1392 :

  سلام
  مشکلی ندارد ولی در ترم بعد حتما درس مورد نظر را اخذ کنید

 7. نویسنده دیدگاه : NAHID - در تاریخ : 19 فروردین 1392

  توروخدا یعنی هیچ مشکلی پیش نمیادومن میتونم بدون هیچ مشکلی همین درسایی روکه انتخاب کردم امتحان بدم وزبانو تابستون بردارم؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 19 فروردین 1392 :

  بله مشکلی ندارد. ولی در کل باید در ترم اول اخذ میکردید

 8. نویسنده دیدگاه : محسن - در تاریخ : 23 فروردین 1392

  سلام
  من قبولی مهر 92 هستم. تا 14شهریور هیچ کاری برای ثبت نام نباید انجام بدم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 23 فروردین 1392 :

  سلام
  خیر احتیاج نیست کاری انجام دهید

 9. نویسنده دیدگاه : سروش ميگه - در تاریخ : 27 فروردین 1392

  ضمن عرض خدا قوت خدمت پشتیبان محترم سایت و تمام پیام نوریهای ساعی و عزیز. بنده قبولی مهر 92 در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری
  میباشم آیا میشه مثل امتحانات کلاسها رو هم در جای دیگه و استان دیگه ای که در این رشته و این مقطع کلاس برگزار میکند رفت یا اینکه فقط باید در دانشگاه محل قبولی باید سر کلاس برم. با تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 1 اردیبهشت 1392 :

  سلام
  خیر نمی شود. مگر اینکه مهمان و یا انتقالی بگیرید.

 10. نویسنده دیدگاه : علی - در تاریخ : 9 اردیبهشت 1392

  سلام خسته نباشیدقبولی کارشناسی ارشد مهر92هستم معدل کارشناسی ام 1نمره اشتباها ثبت شده است چه کارکنمراهنمائی بفرمائید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 9 اردیبهشت 1392 :

  سلام
  باید بذارید تا زمان ثبت نام و بعد به مرکز قبولی خود مراجعه کنید تا تصمیم گیری شود.

 11. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 30 اردیبهشت 1392

  ا یا بعد از قبولی مابه تفاوت دیگری نیز بابت درس امتاحانی دریافت میشود لطفا جواب بدین

  پاسخ فاطمه در تاريخ 30 اردیبهشت 1392 :

  سلام من الان دانشجو دوره فراگیر هستم اگر در ازمون سراسی در دانشگاه پیام نورقبول شدم امکان تطبیق واحد دروس دانش پذیری که قبول شده وجود دارد

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 31 اردیبهشت 1392 :

  سلام
  دروس دانشپذیری قابل تطبیق نیستند

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 31 اردیبهشت 1392 :

  برای آزمون فراگیر اگر منظورتان هست بله شهریه دانشپذیری از قبول شدگان اخذ می شود

 12. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : 3 خرداد 1392

  سلام…من فراگیر 92 قبول شدم ولی پیش دانشگاهی چندتا واحدم مونده…دوستم گفت میری ثبت نام ازت سفته میگیرن و تا 2 سال هم پیش رو بخون هم تو دانشگاه بخون بعد کارنامرو بیار بده بهشون….این درسته؟؟؟شهریور میتونم ثبت نام کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 خرداد 1392 :

  سلام
  خیر درست نیست و باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید برای ثبت نام

 13. نویسنده دیدگاه : محمد - در تاریخ : 3 خرداد 1392

  من به دانشگاه قول میدم که تا دی ماه کارنامرو بگیرم..اونا فقط ثبت نام کنن من تااا دی میدم دیگه

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 خرداد 1392 :

  دوست عزیز قانون هست. باز هم مراجعه کنید شاید ثبت نامتان کردند

 14. نویسنده دیدگاه : mehdi - در تاریخ : 5 خرداد 1392

  خسته نباشید من ورودی مهر ماه 92 کارشناسی هستم می خواستم ببینم برای ثبت نام کی باید اقدام کنم؟
  خیلی ممنون از لطفتون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 خرداد 1392 :

  هنوز زمان ثبت نام اعلام نشده ولی احتمالا در شهریور ماه می باشد.

 15. نویسنده دیدگاه : موسوي - در تاریخ : 15 تیر 1392

  با سلام من اگرمدرک کاردانی مو إز دانشگاه علمی کاربدی بگیرم میتونم برای کارشناسی دانشگاه پیام نور شرکت کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 16 تیر 1392 :

  سلام
  بله می توانید

 16. نویسنده دیدگاه : نیره حسن نیا - در تاریخ : 19 تیر 1392

  با سلام من در ازمون کارشناسی ارشد سال 89 شرکت کردم واز انجا که همسرم مدرس مدعو در پیام نور با چندین سال سابقه می باشد من فکر کردم می توانم سهمیه همسر کارکنان پیام نور را بزنم و این گزینه را زدم ولی در کارنامه قبولی ام سهمیه قبولی آزاد اعلام شده بود ودرزمان ثبت نام اولیه معاونت اموزشی مرکز مشهد به کارکنان مسئول شفاها فرمودند که چون سهمیه قبولی آزاد اعلام شده منعی ندارد حال که با کلی مشقت و با وجود سه بچه خردسال و پرداخت شهریه هنگفت در رشته اقتصاد فارغ التحصیل شده ام مدرکم را کارشناس تحصیلات تکمیلی صادر نمیکند و حدود 4 ماه از فارغ التحصیلی ام میگذرد با نامه نگاری با مرکز تهران توسط دانشگاه هنوز جواب نگرفتم هرچند که معاونت آموزشی مرکز مشهد هم بر این اعتقاد بودند که شما از تخفیف شهریه استفاده نکرده اید و همچنین در کارنامه سهمیه آزاد اعلام شده نیاز نیست و باید مدرک صادر شود ولی کارشناس مسئول تحصیلات تکمیلی چنین نظری ندارد و نامه نگاری شده لذا از مدیریت محترم سایت میخواهم که بعد از گذشت چند ماه چه زمانی جواب میدهند ایا ممکن است به من مدرک صادر نکنند که سه سال عمر و هزینه ام هدر رود . با تشکر.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 تیر 1392 :

  سلام
  خیر مدرک صادر می شود ولی باید اول مجوز این کار و مجوز اینکه شهریه شما به صورت سهمیه حساب نشده از سازمان مرکزی صادر شود تا مجوز شما بدون مشکل ثبت شود. موضوع رو باید از معاونت آموزشی استان پیگیری فرمایید

 17. نویسنده دیدگاه : نیلوفر - در تاریخ : 22 تیر 1392

  سلام پشتیبان گرامی.من چند روز پیش سوال پرسیدم اما احتمالا ارسال نشده …میخواستم بپرسم اصل رسید تاییدیه پستی چیه؟ و از کجا دریافت کنم …
  و اینکه ایا با گواهی موقت پیش دانشگاهی میشه ثبت نام کرد یا حتما اصل را میخواهند …
  ممنونم از راهنمایی های ارزشمندتون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 تیر 1392 :

  سلام
  اصل رسید تاییدیه تحصیلی رو باید از اداره پست دریافت کنید.
  بله با مدرک موقت هم می شود.

 18. نویسنده دیدگاه : نانیتا - در تاریخ : 23 تیر 1392

  با سلام و خسته نباشید
  من دانشجوی ججدیدم و برای مهر 92 قبول شدم
  برای ثبت نام اول باید برم دانشگاه حضوری ثبت نام کنم یا نیاز نیست؟
  ثبت نام غیر حضوریه؟
  ممنون میشم راهنماییم کنیم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 24 تیر 1392 :

  سلام
  زمان و چگونگی ثبت نام از طریق همین سایت متعاقبا اعلام خواهد شد

 19. نویسنده دیدگاه : سپیده فرخی زاده - در تاریخ : 28 تیر 1392

  سلام.میخواستم بببنم کبی ثبت نام حضوری ؟؟؟واسه پذیرفته شدگان مهر92واینکه من مدرکمو مهر میگیرم ……….اما از 14تا 18 شهریور ثبت نام .چه باید کرد؟؟؟؟؟ ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 28 تیر 1392 :

  سلام
  ثبت نام ورودی های مهر 92 از 30 شهریور ماه تا 5 مهر ماه می باشد که چگونگی ثبت نام متعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد

 20. نویسنده دیدگاه : سپیده فرخی زاده - در تاریخ : 29 تیر 1392

  ممنون از پاسختون………..یک سوال من مدرک پیش دانشگاهیمو مهرمیدن یعنی گواهی موقتمو 30شهریور میگیرم.ایا واسه ثبت نام به مشکلی برمیخورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنونم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 29 تیر 1392 :

  خیر احتمال زیاد مشکلی نباشد

 21. نویسنده دیدگاه : بهار - در تاریخ : 17 مرداد 1392

  باسلام ایا دانشگاه پیام نور برای دوره ی دانشپذیری ارشد برنامه ریزی درسی فراگیرکلاس امادگی برگزار مینماید اگر جواب مثبت است لطفا شرایطش را بفرمایید(محل ثبت نام وتشکل کلاسها روزها وهزینه ی کلاسها) ویا تلفنی که پاسخگو باشد زیرا تلفن هایی که در دفترچه هستند اصلا پاسخگو نیستند

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 مرداد 1392 :

  سلام
  خیر برای کلاسهای آمادگی باید در موسسات مورد تایید ثبت نام کنید

 22. نویسنده دیدگاه : سمیه - در تاریخ : 25 مرداد 1392

  سلام چرا جواب سوال منو نمیدین؟سوالم تکرار ی نبوده خواهشا جواب بدین

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 مرداد 1392 :

  سلام
  مجددا سوال خود را ارسال فرمایید

 23. نویسنده دیدگاه : نیلوفر - در تاریخ : 26 مرداد 1392

  سلام جناب پشتیبان گرامی .من فراگیر رشته ی حقوق نیمسال اول رو قبول شدم میخواستم بپرسم اگر 17 واحد بردارم شهریه ام موقع ثبت نام دانشگاه چقدر میشه؟ میدونم سوال جالبی نپرسیدم اما خیلی تو فکرشم .اگه لطف کنید حدودش رو بگید ممنونتون میشم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 مرداد 1392 :

  سلام
  شهریه به خیلی چیزها بستگی دارد
  منطقه – خودخوان یا عادی بودن دروس – عملی و یا نظری بودن دورس – پرهزینه و یا کم هزینه بودن درس و ….

 24. نویسنده دیدگاه : نیلوفر - در تاریخ : 27 مرداد 1392

  پشتیبان عزیز میبخشید اما میشه حدودشهریه رو در گرون ترین حالت با در نظر گرفتن هزینه دانشپذیری تو رشته ی حقوق بگید.ممنونم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 28 مرداد 1392 :

  چیزی حدود 400 تا 500 هزار تومان

 25. نویسنده دیدگاه : zahra - در تاریخ : 1 شهریور 1392

  سلام
  من تو آزمون کارشناسی ارشد فراگیر 91 شرکت کردم
  و به عنوان وروری مهر 92 پذیرفته شدم
  میخاستم بدونم ثبت نام کی است و چطوری؟
  تو سیستم گلستان هم که من یوزر پسورد ندارم!
  لطفا راهنمایی کنید خیلی نگرانم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 1 شهریور 1392 :

  سلام
  ثبت نام شما به صورت اینترنتی خواهد بود و از اواخر شهریورماه انجام خواهد شد.
  چگونگی ثبت نام و … از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
  در خبرنامه سایت عضو شوید تا جدیدترین خبرها به ایمیل شما ارسال شود.

 26. نویسنده دیدگاه : zahra - در تاریخ : 1 شهریور 1392

  چطوری تو خبرنامه عضو بشم؟
  ماشالا از بس صفحه شلوغه هر چی گشتم لینک عضویت تو خبرنامه را پیدا نکردم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 1 شهریور 1392 :

  بالای صفحه یک نوار مشکی رنگ هست نوشته خبرنامه ایمیلی. بالاترین نقطه سایت

 27. نویسنده دیدگاه : حمید - در تاریخ : 5 شهریور 1392

  با سلام

  مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم من برای سال80 و 81 است و معدل خودم رو 6 صدم کمتر از مقدار واقعی اعلام کرده ام ایا بازهم لازم است فرم مغایرت معدل را پر کنم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 شهریور 1392 :

  سلام
  باید صبر کنید تا زمان ثبت نام

 28. نویسنده دیدگاه : نیلوفر - در تاریخ : 6 شهریور 1392

  پشتیبان عزیز خدا خیرتون بده فقط یه سوال دیگه هم داشتم .من ورودی مهر ماه 92 ام(فراگیر) میخواستم بدونم شهریه رو همون موقع ثبت نام باید پرداخت کنم یا میتونم تا قبل از امتحانات ترم اول پرداخت کنم؟
  میدونم سوال های بی ربطی میپرسم اینها همش به خاطر استرسه…ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 شهریور 1392 :

  تا قبل از شروع امتحانات می توانید شهریه رو واریز کنید.

 29. نویسنده دیدگاه : نیلوفر - در تاریخ : 6 شهریور 1392

  راستی پشتیبان جان این
  زمان انتخاب واحد نیمسال اول 93-92

  از 7 شهریورماه 92 لغایت 15 شهریورماه 92

  این که برای ما نیست؟ ما باید تا 14 شهریور برای ثبت نام صبر کنیم …درسته؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 شهریور 1392 :

  اگر ورودی جدید هستید و قرار هست تازه ثبت نام کنید خیر مربوط به شما نیست و برای شما اطلاع رسانی خواهد شد که احتمالا 30 شهریور ثبت نام شما ها باشد.

 30. نویسنده دیدگاه : رضا - در تاریخ : 14 شهریور 1392

  با سلام
  پذیرفته شده فراگیر مهر 92 هستم . در سایت دانشگاه قسمت ثبت نام پذیرفته شدگان جدیدالورود ثبت اطلاعات کردم، پیغام 16 را روی ثبت فرم نظر سنجی میده و گزارش 260 را نشون نمی ذه

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 شهریور 1392 :

  مشکل مشخص نیست. بررسی شد
  احتمال بسیار زیاد مشکل از سایت گلستان می باشد. صبر کنید تا مشکل برطرف شود.

 31. نویسنده دیدگاه : رزمجو - در تاریخ : 30 مهر 1392

  سلام. من ورودی فراگیر ارشد بهمن 91 هستم.موقع ثبت نام معدلم 15.20 قید کرده بودم ولی معدل مدرکم 14.99 است.امروز از دانسگاه زنگ زدن گفتند سنجش گفته باید جلوی تحصیل شما گرفته بشه؟ میخواستم ببینم واقعا همچین چیزی امکان داره؟ من شظ 110 نفری که دانشگاه میخواست نفر 33 بودم.لطفا سریع جواب بدین خیلی استرس دارم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 1 آبان 1392 :

  سلام
  بله همچین چیزی هست ولی فرم تناقص معدل هست که باید به مرکزتان مراجعه کنید و این فرم رو پر کنید

امکان نظر دادن نیست - نظرات این خبر توسط پشتیبان غیر فعال می باشد


 • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

۱۲ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر : 69173

جزییات ، شرایط و لینک ثبت نام /

تمدید مهلت ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بهمن 99 (نوبت 21) پیام نور / دفترچه ثبت نام

تمدید مهلت ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بهمن 99 (نوبت 21) پیام نور / دفترچه ثبت نام

پیام نورنا : ثبت نام داوطلبان آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد نوبت بیست و یکم سال 1399 دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور تمدید شد / دانلود دفترچه ثبت نام + لینک ثبت نام

۲۰ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 68676

به دلیل وجود ویروس کرونا/

اعلام نحوه برگزاری امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

اعلام نحوه برگزاری امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا: دستورالعمل اجرایی ارزشیابی امتحانات پایان نیمسال اول دانشگاه پیام نور سال تحصیلی 1400-1399 اعلام شد / شرایط جدید به دلیل وجود ویروس کرونا

۱۶ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 68513

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد.

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 67659

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور از 16 شهریور ماه 99 آغاز شده است.

۱۰ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 67302

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

۱۰ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 67290

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

پیام نورنا :تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور اعلام گردید / مهمترین تاریخ های آموزشی و دانشگاهی دانشگاه پیام نور

۲۸ آذر ۱۳۹۸ | کد خبر : 65827

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

پیام نورنا: دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی / برای تمامی رشته های دانشگاه پیام نور

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
» ترجمه کتاب،ترجمه مقاله، ترجمه تخصصی
ترجمه فوری کلیه زبان ها در دارالترجمه رسمی پارسیس
» اقدام پژوهی
» گزارش تخصصی
» کارشناسی ارشد بدون کنکور
» رشته های فراگیر پیام نور
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top