سوالات مهم و متداول ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان 94 پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : به دلیل اهمیت موضوع و پرسش بسیار زیاد دانشجویان ، نکاتی مهم در مورد انتخاب واحد ترم تابستان 94 پیام نور جهت اطلاع اعلام می شود.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : بر اساس سوالات زیاد دانشجویان در مورد انتخاب واحد ترم تابستان 94 دانشگلاه پیام نور ، سوالاتی که بیشترین پرسش رو در مورد انتخاب واحد ترم تابستان 1394 داشته باشند ، در این خبر پاسخ داده می شود. (این خبر بر اساس اهمیت هر موضوعی بروز می شود)

 

آغاز ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان 94 پیام نور / نکات مهم انتخاب واحد – کلیک کنید

 

 

قبل از ارسال نظر ، جستجو کنید و نظرات بالاتر را مطالعه فرمایید. سوالات تکراری بدون تایید و پاسخ حذف می شوند


توجــــــه    توجـــــــه

در صورتی که بعد از پرداخت شهریه ترم تابستان ، به هر دلیلی انتخاب واحد نکنید چه به دلیل ارائه نشدن دروس مورد نظر و چه به دلیل تکمیل ظرفیت دروس و … ، شهریه پرداختی مربوط به ترم تابستان شما در حساب شما باقی خواهد ماند و از شهریه نیمسال بعدی شما کسر خواهد شد.

 


تکمیل و بازبینی اطلاعات شخصی دانشجو

کلیه دانشجویان موظف به تکمیل و بازبینی اطلاعات شخصی خود (اعم از کد ملی، شماره شناسنامه و …) میباشد لذا دانشجویان نسبت به تایید اطلاعات اصلی خود از مسیر زیر اقدام نمایید در غیر اینصورت قادر به انتخاب واحد نمی باشند:

 

آموزش –> دانشجو –> مشخصات دانشجو –> تکمیل و تایید اطلاعات شخصی دانشجو

 


 

اطلاعیه مهم در مورد ارائه نشدن برخی دروس در مراکز پیام نور :

بعضی از مراکز و واحدها ممکن است برخی از دروس بخشنامه را ارائه ندهند. برخی ممکن است هیچکدام را ارائه نداده! و اصلا مجری انتخاب واحد تابستانی نشوند( 99 درصد مراکز مجری انتخاب واحد تابستانی هستند).

کاملا استانی و در اختیار رییس استان و روسای مراکز و واحدها و مسوولین آموزش مربوطه میباشد. می توانید به مرکزتان درخواست ارائه درسی را طبق بخشنامه بدهید تا اگر موافقت شد ارائه دهند. (تاکید می شود فقط طبق بخشنامه و دستوالعمل انتخاب واحد ترم تابستان 94 (+اینجا) قادر به ارائه دروس هستند)

 


اطلاعیه مهم شهریه ترم تابستان دانشگاه پیام نور :

با توجه به اینکه شهریه ثابت در ترم تابستان دانشگاه پیام نور به صورت نصف می باشد و همچنین شهریه متغیر به دلیل خودخوان بودن نصف می باشد برخی مراکز متاسفانه در زمان ارائه لیست دروس آنها را به صورت عادی ارائه داده اند به همین دلیل شهریه برخی دانشجویان بیشتر از حد معمول ترم های تابستان می باشد.

دانشجویان عزیز دقت داشته باشید کارشناسان مراکز و واحدها بایستی این دروس را خودخوان نمایند تا شهریه هم به صورت خودخوان از دانشجویان اخذ گردد.اگر دانشجویی به فرض شهریه اش را هم اکنون پرداخت نماید و بعد توسط کارشناس رشته به صورت خودخوان تغییر وضعیت دهد ، برای ترم آینده مبلغ مابه التفاوت را طلبکار خواهد شد.

همچنین دقت داشته باشید شهریه دروس عملی که در ترم تابستان اراده شده است ( دروس تربیت بدنی 1 و 2 کارآموزی – پروژه) به صورت عادی و طبق نیمسال های عادی محاسبه می شود.

 


اطلاعیه مهم درس تربیت بدنی:

درس تربیت بدنی ، 1 واحد دارد و آن 1 واحد هم عملی است. 10 نمره این درس تئوری و 10 نمره دیگر عملی است و دانشجو در صورت غیبت در امتحان از نمره عملی محروم خواهد شد. لذا به استثنای این درس که امکان خودخوان نمودنش حتی در سیستم گلستان برای کارشناسان هم وجود ندارد سایر دروس خودخوان بوده و مراکز و واحدهای پیام نور باید برای تشکیل برنامه های کلاسی این درس (تربیت بدنی) اقدامات لازم را چه در تابستان و چه ترم آتی پیاده نمایند.

حال تصمیم با مراکز می باشد که کلاسهای این درس رو که به صورت عملی هست در تابستان برگزار کند یا در ترم آتی.

 


اطلاعیه مهم معرفی به استاد و تکدرس در ترم تابستان :

در دانشگاه پیام نور دانشجو می تواند بجای آنکه در طول ترم همانند سایر دانشجویان درسی را امتحان بدهد با هماهنگی مرکز خود اقدام به اخذ درس به صورت معرفی به استاد کند و امتحان درس مورد نظر را زودتر از زمان برگزاری امتحانات پایانی دانشگاه بدهد.

در معرفی به استاد پیام نور امتحان درس مورد نظر توسط استاد معرفی شده گرفته می شود دانشجو می تواند میزان مطالعه و نحوه امتحان را با استاد خود هماهنگ کند!

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی تنها یک و یا دو درس نظری باقی مانده داشته باشد تا فارغ التحصیل شود (تعداد واحد مهم نیست درس دیگری هم نباید داشته باشد) می تواند آن دروس را به صورت معرفی به استاد اخذ کند. (بخشنامه)
متاسفانه برخی از مراکز پیام نور به دانشجویان می گویند اگر در تابستان درس مورد نظر ارائه شود نمی توانند آن درس را در تابستان معرفی به استاد بگیرند که این موضوع کاملا تکذیب می شود مراکز موظف هستند در هر نیمسالی که دانشجو دارای شرابط معرفی به استاد است با او همکاری لازم را انجام دهند.

 

آغاز مهلت انتخاب واحد و ثبت نمره معرفی به استاد ترم تابستان 94 پیام نور / نکات مهم

 


منابع درسی و تستی – تشریحی بودن دروس در ترم تابستان 94 داتشگاه پیام نور

منابع درسی و نحوه طراحی سوالات دروس (تستی یا تشریحی بودن) در ترم تابستان 94 بر اساس منابع درسی نیمسال دوم 94-93 دانشگاه پیام نور می باشد و تغییری ندارد.

 

دانلود لیست منابع درسی ترم تابستان 94 دانشگاه پیام نور

نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن و حذفیات دروس در امتحانات پایان ترم پیام نور

 


تاریخ اختصاصی هر دانشجو برای انتخاب واحد ترم تابستان 94 پیام نور

هر دانشجو در زمان مشخص به خود می تواند انتخاب واحد ترم تابستان 94 را انجام دهد ، دانشجویان پیام نور از امروز می توانند با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir و از مسیر :ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی ، از زمان ثبت نام و انتخاب واحد خود اطلاع و اقدام کنند.

 


اخذ 2 درس که در یک تاریخ و در یک ساعت امتحان آنها باشد:

دانشجویانی که می خواهند 2 درس را اخذ کنند ولی تاریخ و ساعت امتحانات آنها یکی هستند باید برای اخذ این دروس به کارشناس رشته خود مراجعه کنند تا مجوز اخذ دروس با تاریخ و ساعت امتحان یکسان رو برای دانشجو در سیستم صادر کنند.

 


عدم اجرای طرح تعیین محل آزمون در ترم تابستان 94

امکان جابه جایی دانشجو و تعیین محل آزمون در ترم تابستان 94 امکان پذیر نمی باشد و فقط دانشجویان قبل از انتخاب واحد ترم تابستان می توانند درخواست مهمان خود را در سایت گلستان ثبت کنند تا برای ترم تابستان 94 به سایر مراکز مهمان شوند.

 

عدم امکان مهمان اضطراری و تغییر محل آزمون در ترم تابستان پیام نور

 آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان در ترم تابستان 94 پیام نور

 


پاسخ به سوالات ضیافت اندیشه دانشجویی

طبق بخشنامه دانشگاه پیام نور ، برگزاری دروس معارف در ترم تابستانی ممنوع می باشد.

تبصره: در صورتیکه نهاد رهبری در دانشگاه اقدام به برگزاری ضیافت اندیشه بنماید هر دانشجو می تواند 4 واحد درسی معارف را بگذراند.

در صورت تامین اعتبارات لازم از سوی دانشگاه، ضیافت اندیشه دانشجویی برگزار می گردد؛ که تا کنون دستورالعملی در این رابطه اعلام نشده است.

آئین نامه ضیافت اندیشه دانشجویی:

اهم فعالیت های این دوره برنامه های فرهنگی می باشد.

کلاس های معارف به صورت منظم در طول دوره برگزار و در صورت غیبت، 4 واحد، اختصاص نخواهد یافت.

در پایان دوره، امتحان کتبی از افراد گرفته خواهد شد.

بخشی از هزینه برگزاری ضیافت از دانشجویان دریافت خواهد شد.

برای ثبت نام طرح ضیافت اندیشه باید به سایت نمایندگی نهاد رهبری دانشگاه ها (ziafat.nahad.ir) مراجعه فرمایید.

 


معدل نداشتن ترم تابستان و محاسبه نمرات دروس ترم تابستان در معدل کل

ترم تابستان فاقد معدل است و فقط نمرات ترم تابستان در معدل کل محاسبه می شود. و هیچ ربطی به معدل نیمسال قبل و ربطی به ملاک انتخاب واحد ترم بعد ندارد.

 


دسترسی سریع به سایت انتخاب واحد گلستان پیام نور :

دسترسی سریع به سیستم گلستان پیام نور – سرور اصلی

دسترسی سریع به سیستم گلستان پیام نور – سرور کمکی 1

دسترسی سریع به سیستم گلستان پیام نور – سرور کمکی 2

 


در همین زمینه مطالب مهم زیر را بخوانید :

 

دستورالعمل ثبت نام ترم تابستان 94 پیام نور / دروس قابل ارائه در تابستان 94

تقویم آموزشی ترم تابستان 94-93 دانشگاه پیام نور / زمان ثبت نام و انتخاب واحد

دانلود لیست منابع درسی ترم تابستان 94 دانشگاه پیام نور

برنامه امتحانات پایان ترم تمامی مقاطع ترم تابستان 94 دانشگاه پیام نور

اطلاعیه درباره دروس معارفی و عمومی که دانشجویان پیام نور باید بگذراند

 

Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 3 مرداد 1394

  شروع کلاس ورزش 1 ترم تابستان چه زمانی می باشد؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 مرداد 1394 :

  از مرکزتان باید پیگیری کنید

 2. نویسنده دیدگاه : صدیقه - در تاریخ : 3 مرداد 1394

  با سلام. دانشجوی کارشناسی ارشد هستم. تمام واحدهایم را گذرانده ام. این ترم (تابستان 94) هم پایان نامه هام را انتخاب واحد کرده ام و آماده است. با توجه به تعطیلات تابستانی دانشگاه آیا امکان دفاع بعد از تعطیلات وجود دارد؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 مرداد 1394 :

  سلام
  بعد از تعطیلات اگر مرکزتان موافقت کند بله.

 3. نویسنده دیدگاه : مریم - در تاریخ : 3 مرداد 1394

  سلام من براباردوم سوالم رامطرح می کنم براپرداخت شهریه می زنه مراجعه کنیدبه شماره 163وشماره 163هم می زنه بدهی شما0می باشددرصورتی که من فقط هزینه ثابت راواریزکردم وهزینه متغیرهم حدوچهل خورده می باشدممنون می شم جواب بدید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 مرداد 1394 :

  سلام
  صبور باشید تا شهریه ها اعمال شود. اگر انتخاب واحد کرده اید نگران نباشید

 4. نویسنده دیدگاه : الناز - در تاریخ : 3 مرداد 1394

  سلام.من تنها شهریه ثابت رو پرداخت کردم وبرای پرداخت شهریه میرم گزارش163ولی مینویسه شهریه 0.من الان چیکارکنم تروخدا راهنمایی کنین

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 مرداد 1394 :

  سلام
  نگران نباشید اگر انتخاب واحد کرده اید مشکلی ندارد و صبور باشید تا شهریه ها اعمال شود

 5. نویسنده دیدگاه : نازنین کیخا - در تاریخ : 8 مرداد 1394

  سلام من برای تابستان نه شهریه ثابت نه متغیر پرداخت کردم ولی انتخاب واحد کردم اخه صفحه پرداخت شهریه باز نمی شد الان اتخاب واحدم کنسل میشه؟ من ترم اخرم توروخدا راهنماییم کنید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 مرداد 1394 :

  سلام
  خیر مشکلی ندارد و اگر انتخاب واحد کرده اید مشکلی ندارد

 6. نویسنده دیدگاه : jhjj - در تاریخ : 17 مرداد 1394

  سلام در مورد اشتباهی که سیستم در مورد انتخاب واحد تابستانه کرد باید به کجا مراجعه کنیم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 17 مرداد 1394 :

  سلام
  طبق پیگیری که از اداره ثبت نام سازمان مرکزی انجام دادیم ، امروز نامه ای به مراکز ارسال شده که مراکز تا 19 مردادماه دسترسی برای انتخاب واحد دانشجویانی که از انتخاب واحد جامانده اند دارند.
  باید به مرکزتان مراجعه کنید و با موافقت رئیس مرکز/واحد تون میتونید انتخاب واحد انجام دهید.

 7. نویسنده دیدگاه : رمضانی - در تاریخ : 20 مرداد 1394

  سلام

  من دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستم تمام واحدها را به جز پروژه پاس کردم پروژه را ترم پیش گرفتم با توجه به اینکه دو ترم وقت هست برای تحویل پروژه بنده اگر بخوام واسه ترم دیگه برای کارشناسی ارشد ثبت نام کنم دانشگاه تا چه زمانی نمره ی پروژم باید ثبت شود؟ و آیا اساتید تنها در زمان مشخصی می تونن نمره وارد کنن یا هر زمان که بخوان می تونن این کار را انجام دهند؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 مرداد 1394 :

  سلام
  اگر ارشد قبول شده اید و منظور برای مهر 94 هست که باید تا شهریور 94 نمره شما ثبت قطعی شود و فارغ التحصیلی شما ثبت شود.
  خیر زمان مشخص دارد و زمانی فقط می توانند ثبت کنند که ثبت نمرات باز باشد.

 8. نویسنده دیدگاه : hamid davarpanah - در تاریخ : 22 مرداد 1394

  سلام.من شهریه ثابت ترم تابستان را پرداخت کردم.انتخاب واحد هم کردم.اما به علت مشکلاتی قادر به شرکت در امتحانات نیستم.شهریه متغیرم را پرداخت نکردم آیا بعد از امتحانات تابستان بدون پرداخت شهریه متغیر سایت برای انتخاب واحد ترم بعد برام باز میشود

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 مرداد 1394 :

  سلام
  خیر باید شهریه رو به صورت کامل واریز کنید تا بتوانید برای نیمسال بعدی انتخاب واحد کنید

 9. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 28 مرداد 1394

  سلام. خسته نباشید. می خواستم بدونم اگر که تمام شهریه پرداخت بشه و انتخاب واحد هم بشه اما امتحان ندیم تکلیف شهریه چی میشه ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 29 مرداد 1394 :

  سلام
  هیچ اتفاقی نمی افتد و دروس بدون ثبت نمره حذف می شوند.

 10. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 4 شهریور 1394

  با عرض سلام وخسته نباشید بنده می خواستم بدانم برای معرفی به استاد چه وقت باید اقدام کرد؟ وآیا می شود با معدل کل کمتر از 14 فارغ التحصیل ارشد شد یا باید دوباره درس ها رابرداشت لطفا در هردو مورد راهنمایی بفرمایید با تشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 شهریور 1394 :

  سلام
  18 تا 30 شهریورماه
  خیر نمی شود و باید دروس جبران معدل اخذ کنید تا معدل خود را بالای 14 برسانید

 11. نویسنده دیدگاه : مجتبی - در تاریخ : 12 شهریور 1394

  سلام و خسته نباشید وابراز محبت خدمت شما دلسوزین و پشتیبانان دانشجو…
  زبان تخصصی حسابداری2 پیش نیاز ندارد؟
  بنده ترم پیش زبان تخصصی حسابداری1 را مردود شدم. ترم تابستان ارایه نشد،مجبور شدم زبان تخصصی2 را بردارم و شکر خدا قبول شدم. تافارق التحصیلی فقط 2 درس معرفی به استاد مانده است.
  ممنون از لطفتون و اینکه در طول تحصیل بیشتر از دانشگاه به داد ما رسیدین

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 13 شهریور 1394 :

  سلام
  اطلاعی نداریم مراجعه کنید به لیست ارائه دروس رشتتون.

 12. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 22 دی 1394

  سلام
  آخه چرا فقط 8 واحد میتونیم برداریم؟؟ 8 واحد خیلی کمه لطفا پیام نور تعداد واحدهای ارائه شده تابستون رو زیاد کنه

 13. نویسنده دیدگاه : مهدی - در تاریخ : 8 بهمن 1394

  باسلام خدمت پشتیبان محترم و خسته نباشید. من این ترم 20 واحد برداشتم و 7 واحد دیگه تا فارغ التحصیل شدنم مونده ولی دروسی که برای تابستان مونده پیشنیاز هم هستن آیا میتونم 7 واحد رو باهم انتخاب کنم. ممنون از لطف شما

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 بهمن 1394 :

  سلام
  بله اگر ارائه شوند می توانید

 14. نویسنده دیدگاه : فرهاد - در تاریخ : 18 بهمن 1394

  سلام ایا تو دانشگاهی که مهمانی گرفتیم می تونیم ارایه به استاد کنیم.در ضمن تابستون دروس معارف رو میشه ارایه به استاد کرد.ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 بهمن 1394 :

  سلام
  خیر نمی شود
  بله می شود

 15. نویسنده دیدگاه : بنین - در تاریخ : 22 فروردین 1395

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان
  من ترم آخر هستم و 9واحدم مونده تا فارغ التحصیل شم میخواستم بدونم میتونم 9واحد رو در تابستان بردارم؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 23 فروردین 1395 :

  سلام
  حداکثر واحد قابل اخذ در ترم تابستان 8 واحد درسی می باشد

 16. نویسنده دیدگاه : مژده - در تاریخ : 14 خرداد 1395

  سلام ایا میشه پایان نامه ارشد رو در تابستان گرفت؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 خرداد 1395 :

  سلام
  اگر ارائه شود بله می توانید

 17. نویسنده دیدگاه : مژده - در تاریخ : 14 خرداد 1395

  من دو درسم باقی مونده تا فارغ التحصیل بشم ایا میتونم پایان نامه رو تابستون بگیرم و دو درس دیگه رو ترم بعد ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 خرداد 1395 :

  دوست عزیز همراه با پایان نامه فقط یک عنوان درسی دیگر می توانید اخذ کنید.
  یعنی باید تمام دروس شما پاس شده باشد و حداقل 1 درس به همراه پایان نامه برای فارغ التحصیلی داشته باشید

 18. نویسنده دیدگاه : مژده - در تاریخ : 14 خرداد 1395

  ببخشید ینی هیچ راهی نداره با دوتا درس و پایان نامه تا ترم بعد فارݟغ التحصیل بشم ؟ درس سیستم که جز دروس دانشپذیری هست رو میتونم تابستون بردارم چون نوشته شده دروس دانشپذیری ارایه میشن ایا فقط واسه فراگیراس یا واسه پژوهش محورام هست؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 خرداد 1395 :

  خیر راهی نیست. در ضمن با پایان نامه هم نمی توانید از دروس جبرانی و یا دانشپذیری باشد.
  اگر ارائه شود می توانید.

 19. نویسنده دیدگاه : مژده - در تاریخ : 14 خرداد 1395

  میشه ترم بعد پایان نامه رو بگیرم اون دوآ درس رو معرفی ب استاد ??????

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 خرداد 1395 :

  دوست عزیز شرایط معرفی به استاد در همین سایت هست جستجو و مطالعه کنید

 20. نویسنده دیدگاه : مژده - در تاریخ : 14 خرداد 1395

  من واقعا شرمنده ام که انقد سوال میپرسم ولی دانشگاه جواب نمیدن ،من کامل خوندم شرایطشو ولی متوجه نشدم که منظور از این حداکثر دو درس قبل گرفتن پایان نامه یا بعدش ینی مثلا من یه درس رو با پایان نامه بگیرم و یکی باقی مونده رو معرفی با استاد بگیرم همون ترم یا ترم بعدش چون یجانوشته که قبل دفاع باید امتحان معرفی با استادو داد

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 خرداد 1395 :

  دوست عزیز شما کلا نباید درس اضافی برای گذراندن داشته باشید زمانی که میخواهید پایان نامه رو اخذ کنید. حداکثر 1 درس می توانید داشته باشید که همراه با پایان نامه می توانید اخذ کنید.

 21. نویسنده دیدگاه : sara - در تاریخ : 15 خرداد 1395

  سلام و خسته نباشید شرایط مهمان شدن برای ارشد برای ترم تابستان چیه گفتن که نمیشه تعیین مخل ازمون کرد ولی میشه مهمان شد ینی میشه توی شهر خودمون که ارشد نداره امتحان داد؟!

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 خرداد 1395 :

  سلام
  بله ترم تابستان تعیین محل آزمون ندارد.
  مهمان می توانید ولی باید حتما مرکز مقصد مقطع – رشته و گرایش شما را در مهمان داشته باشد

 22. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 13 تیر 1395

  معنای امتحان دو درس در یک زمان چیه؟ برای دانشجو انجام این کار خیلی سخته. چرا این مشکل رو حل نمی کنید؟! درستش اینه که هر کدوم زمان جداگانه خودش رو داشته باشه و در دانشگاه های دیگه این مسئله لحاظ میشه و برنامه ریزی درست صورت می گیره

 23. نویسنده دیدگاه : عرفان - در تاریخ : 13 تیر 1395

  ببخشید داخل این برنامه امتحانی واحد برنامه پیشرفته نبود و لی واحد بودی به نام زبان های برنامه نویسی منظورش همینه یا خیر؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 13 تیر 1395 :

  اطلاعی نداریم و مراجعه کنید به لیست ارائه دروس رشتتون

 24. نویسنده دیدگاه : بنین - در تاریخ : 8 شهریور 1395

  سلام خسته نباشین
  میخواستم بدونم دفترچه فراگیر پیام نور برای فوق چه تاریخی میاد؟؟؟

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 8 شهریور 1395 :

  سلام
  ثبت نام بعدی احتمالا در آذرماه انجام می شود و پذیرشش برای مهر 96 می باشد

 25. نویسنده دیدگاه : حسین - در تاریخ : 26 مرداد 1396

  سلام خسته نباشید اگر شهریه ترم تابستان رو کامل واریز کنم ولی امتحان ندم شهریه کلا به باد میره ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دپارتمان پشتیبانی در تاريخ 26 مرداد 1396 :

  سلام
  بله شهریه می سوزد

 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند

محدودیت زمانی - کد مورد نظر رو دوباره لود کنید • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

22 شهریور 1399 | کد خبر : 67702

لینک ثبت نام + دانلود رایگان دفترچه ثبت نام/

آغاز ثبت نام هشتمین آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی آبان ماه سال 99

آغاز ثبت نام هشتمین آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی آبان ماه سال 99

پیام نورنا : آغاز ثبت نام در هشتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در آبان ماه سال 1399 / برگزاری آزمون در جمعه 9 آبان ماه 99

19 شهریور 1399 | کد خبر : 67659

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور از 16 شهریور ماه 99 آغاز شده است.

13 شهریور 1399 | کد خبر : 67556

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 99 اعلام شد / لینک مشاهده نتایج

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 99 اعلام شد / لینک مشاهده نتایج

پیام نورنا : کارنامه و نتایج اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد / لینک مشاهده نتایج اولیه

10 شهریور 1399 | کد خبر : 67278

آغاز انتخاب واحد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

آغاز انتخاب واحد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

پیام نورنا : از هم اکنون می توانید برای ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور اقدام کنید / نکاتی بسیار مهم جهت سهولت در انتخاب واحد دانشجویان / اطلاعیه در مورد تعداد واحد قابل اخذ

10 شهریور 1399 | کد خبر : 67276

افزایش 15 درصدی شهریه دانشگاه پیام نور در سال 99

افزایش 15 درصدی شهریه دانشگاه پیام نور در سال 99

پیام نورنا: شهریه دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی 1400-1399 افزایش پیدا کرد. این افزایش نسبت به سال پیش 15 درصد می باشد.

10 شهریور 1399 | کد خبر : 67302

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

10 شهریور 1399 | کد خبر : 67290

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

پیام نورنا :تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور اعلام گردید / مهمترین تاریخ های آموزشی و دانشگاهی دانشگاه پیام نور

28 آذر 1398 | کد خبر : 65827

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

پیام نورنا: دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی / برای تمامی رشته های دانشگاه پیام نور

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
» ترجمه کتاب٫ترجمه مقاله٫ترجمه تخصصی
٫ترجمه فوری کلیه زبان ها در دارالترجمه رسمی پارسیس
» اقدام پژوهی
» گزارش تخصصی
» دانلود مقاله تحقیق و پژوهش های دانشجویی
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top