شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز سومین مهلت معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : طبق تقویم آموزشی دومین مهلت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 پیام نور از امروز 9 آذر ماه 94 آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : براساس آنچه در تقویم آموزشی سال تحصیلی 95-94 دانشگاه پیام نور (+اینجا) آورده شده است ، تاریخ انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی در 3 بازه زمانی در نظرگرفته شده است.

اولین مهلت آن در شهریورماه بود و دومین مهلت در آبان ماه انجام شد. سومین مهلت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 از 9 آذرماه تا 14 آذرماه 94 در سیستم گلستان پیام نور قابل اخذ و انجام می باشد.

 

زمان سومین فرصت انتخاب واحد و ثبت نمره معرفی به استاد در نیمسال اول 95-94 پیام نور

از 9 آذرماه لغایت 14 آذرماه 1394

 


شرایط و ضوابط اخذ معرفی به استاد :

در صورتیکه دانشجو دوره های کاردانی و کارشناسی (پیوسته یا ناپیوسته) برای فراغت از تحصیل ، فقط و تنها دو درس نظری باقیمانده داشته باشد می تواند آن دو درس را بصورت معرفی به استاد بگذراند. (باید تمام نمرات دروس دیگر تایید شده باشد و فقط حداکثر 2 درس نظری بدون نمره داشته باشد)

و دانشجویان دوره کارشناسی ارشد اعم از شیوه آموزشی و شیوه پژوهشی برای فراغت از تحصیل تنها یک درس نظری اعم از؛ دروس باقیمانده سر فصل دوره، جبرانی کارشناسی و جبرانی میانگین داشته باشد (بجز دروس روش تحقیق و سمینار) می تواند آن درس را خارج از تاریخ امتحانات اعلام شده در تقویم دانشگاهی به صورت معرفی به استاد انتخاب و بگذراند.دانشجوی شیوه پژوهشی قبل از دفاع از پایان نامه مجاز به اخذ و گذراندن درس معرفی به استاد می باشد.


نحوه اخذ درس به صورت معرفی به استاد:

در دستورالعمل جدید دانشگاه پیام نور عنوان شده است که دانشجویان متقاضی معرفی به استاد باید برای ثبت درخواست به مسیر [پیشخوان خدمت] در سیستم گلستان مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند. از طریق لینک زیر می توانید آموزش تصویری ثبت درخواست معرفی به استاد را مشاهده کنید:

 

راهنمای تصویری ثبت درخواست معرفی به استاد از طریق پیشخوان خدمت سیستم گلستان – کلیک کنید

 

1- برخی مراکز خودشان برای دانشجو درس معرفی به استاد را انتخاب میکنند و بعد از اینکه دانشجو فرم مربوط به درخواست معرفی به استاد را پر کرد ، مرکز مورد نظر درس را در سیستم به صورت معرفی به استاد ثبت میکند که در این صورت دانشجو احتیاجی به انتخاب واحد درس مورد نظر ندارد.

2- و برخی مراکز این مسئولیت رو بر عهده خود دانشجو میگذارند میگذارند تا خودش انتخاب واحد کند و بعد برای ثبت درس به صورت معرفی به استاد به مرکز مورد نظر مراجعه و فرم درخواست را پر کند تا مرکز درس مورد نظر را به صورت معرفی به استاد ثبت نماید.

نکته 1 : چون برخی از مراکز از این موضوع بی اطلاع هستند ، حتما و حتما بعد از ثبت درس از طریق پیشخوان خدمت ، موضوع رو نیز به مرکزتان اطلاع دهید تا از طریق مرکزتان نیز این موضوع بررسی شود.

نکته 2 : دقت داشته باشید که باید تمام نمرات دروس شما ثبت قطعی شده باشد (یعنی جلوی نمره زده باشد رد یا قبول) تا بتوانید معرفی به استاد را ثبت کنید.


شهریه درس به صورت معرفی به استاد :

در معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 شهریه ثابت به صورت کامل و شهریه متغییر درس به صورت نصف از دانشجو اخذ می شود.


تاریخ و نحوه برگزاری امتحان معرفی به استاد:

1- در این مورد عملا مراکز باید در تاریخ های اعلام شده در تقویم آموزشی (+اینجا) نمرات را ثبت کنند ولی خوب تاریخ و برگزاری امتحان معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 دست خود مراکز هست و هر زمانی خودشان با استاد هماهنگ کنند می توانند آزمون را برگزار کنند.

2- از اسم عوان مشخص هست یعنی باید دانشجو به استاد معرفی شود برای امتحان و نمره درس!! ولی در اینجا چندین موضوع هست که قانون مشخصی ندارد:

الف: برخی مراکز دانشجو رو به استاد مورد نظر معرفی میکنند و بعد از استاد درخواست می شود که نمره و برگه امتحانی پیوست شده را به مسئول امتحانات مرکز برای ثبت نمره در سیستم گلستان ارسال کند.

ب: برخی مراکز از استاد مورد نظر تقاضای برگه امتحانی میکند و بعد از تمام دانشجویان متقاضی معرفی به استاد در ان مرکز ، در یک روز مشخص ، امتحانی به صورت تقریبا هماهنگ (مثل سایر امتحانات عادی) برگزار می کند (که در این روش کلا معرفی به استادی نیست و باید گفت معرفی به امتحان هست!!)


نکات بسیار مهم در اخذ درس به صورت معرفی به استاد:

1- دقت داشته باشید در تاریخ های اعلام شده امکان ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 هست و بعد از آن ممکن است سایت برای ثبت نمره بسته باشد و دانشجو باید تا زمانی که سایت باز شود صبر کند!! پس حتما پیگیر ثبت نمره خود در زمان اعلام شده باشید. تاریخ فارغ التحصیلی شما دقیقا تاریخی هست که اخرین نمره شما در سیست گلستان ثبت قطعی شود.

2- در مورد منبع درسی و حذفیات معرفی به استاد نیمسال اول 95-94 نیز 3 مورد پیش خواهد آمد:

الف: اگر مرکزتان شما را به استاد معرفی کرد که برای منبع و حذفیات می توانید با استاد هماهنگ کنید (دیگه این مورد بستگی به استاد شما دارد)

ب: اگر قرار باشد مرکزتان از شما آزمون معرفی به استاد (معرفی به امتحان!) بگیرد که در این صورت منبع درسی و حذفیات بر اساس همان لیست ارائه منابع درسی نیمسال اول 95-94 پیام نور (+اینجا) می باشد.

ج: اگر درس بدون منبع باشد خود دانشجو و یا مرکز مورد نظر از استاد مورد نظر برای تعریف منبع باید استعلام بگیرد.

3- دقت داشته باشید تکدرس همان معرفی به استاد هست!

4- درس حفظ جز 30 قرآن کریم قابل معرفی به استاد شدن نیست.

5- دروس عملی و آزمایشگاهی قابل ارائه بصورت معرفی به استاد نمی باشد.

 

دستورالعمل اجرایی و شرایط جدید معرفی به استاد پیام نور– کلیک کنید

 


در همین زمینه بخوانید:

دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور بخوانند!! / قوانین و شرایط ترم آخر

 

Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : mahdi - در تاریخ : 24 آذر 1394

  سلام من ترم آخر هستم و 23 واحد برداشتم که توی این واحد ها یک درس آزمایشگاه دارم که یک درس 3 واحدی پیشنیاز این آزمایشگاه هست و به دلیل ترم آخر بودن تونستم همرو با هم بردارم،
  آزمایشگاه رو که این ترم قبول میشم. حالا میخواستم بدونم همین درس 3 واحدی رو میتونم بزارم معرفی به استاد ؟؟؟؟ یعنی سر جلسه پایان ترم نرم… اگه سر جلسه پایان ترم نرم این درس آزمایشگاه نمرش تایید میشه؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 آذر 1394 :

  سلام
  اگر واحد ازمایشگاه و واحد نظری ان در قسمت اطلاعات جامع دانشجویی جدا از هم ثبت شده باشند برای نمره عملی مشکلی پیش نخواهد امد.
  اما اگر با هم ثبت شده باشند نمی شود و نمره عملی هم حذف می شود

 2. نویسنده دیدگاه : arezoo - در تاریخ : 25 آذر 1394

  سلام خسته نباشید
  بنده معرفی به استاد رو اخذ کردم تا کی وقت دارم برای امتحانش؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 آذر 1394 :

  سلام
  دوست عزیز در همان بازه زمانی اعلام شده باید معرفی به استاد رو انتخاب و امتحان و نمره ان ثبت شود!!!

 3. نویسنده دیدگاه : mahdi - در تاریخ : 25 آذر 1394

  سلام زیاد خوب منظورتون رو نفهمیدم این عکس این ترم هست از اطلاعات جامع دانشجویی ،، حالا میتونین بگین جدا از هم ثبت شده یا با هم ؟؟؟؟
  اینم لینک عکس توی دوتا آپلود سنتر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 آذر 1394 :

  سلام
  جدا از هم ثبت شده و مشکلی برای غیبت ندارد

 4. نویسنده دیدگاه : arezoo - در تاریخ : 26 آذر 1394

  حقیقتش بنده امتحانم رو دادم و نمراتم رو گرفتم ولی هنوز برگه معرفی به استاد یکی از دروس که استاد نمره رو داخل اون درج کردند به کارشناس تحویل داده نشده، میخواستم بدونم دیگه اون نمره برای بنده لحاظ نمیشه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 آذر 1394 :

  لحاظ می شود ولی برای بازه زمانی معرفی به استاد بعدی احتمالا ثبت شود و احتمالا الان دسترسی برای ثبت نداشته باشند.باز هم به کارشناس رشتتون مراجعه کنید شاید دسترسی برای ثبت داشته باشند

 5. نویسنده دیدگاه : مینا - در تاریخ : 26 آذر 1394

  سلام. اساتید نمرات میان ترم رو کی ثبت میکنن؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 آذر 1394 :

  سلام
  دست استاد شماست دیگه !!

 6. نویسنده دیدگاه : علیرضا - در تاریخ : 29 آذر 1394

  سلام اگر درس کارورزی وپروزه را در ترم اخر اخذ کنیم ایا امکان دارد در ترم بعدی دو درس نظری را معرفی به استاد بگیریم وهنوزدرس کارورزی و پروزه داشته باشیم ممنون.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 29 آذر 1394 :

  سلام
  خیر نمی شود. چون برای معرفی به استاد باید تمام نمرات شما ثبت قطعی شده باشند

 7. نویسنده دیدگاه : م - در تاریخ : 13 دی 1394

  سلام من ترم اخرم فقط یه درسو شدم 9.33
  ایا سیستم 10 میده؟؟
  و اینکه اگه 10 نده معرفی به استاد بردارم
  از طریق سایت میشه یا حتما باید برم دانشگاه؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 13 دی 1394 :

  سلام
  خیر نمیدهد و رد هستید
  باید به صورت معرفی به استاد اخذش کنید از طریق سیستم گلستان و در بازه زمانی معرفی به استاد

 8. نویسنده دیدگاه : غزل - در تاریخ : 17 دی 1394

  سلام.من دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستم.متاسفانه یکی از دروس را افتادم.اما برای ترم بهمن برای ارشد آزاد باید ثبت نام کنم.حالا باید صبر کنم تا موقع معرفی به استاد و این ترم برای ثبت نام ارشد نمیتوانم کاری کنم؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 18 دی 1394 :

  سلام
  بله باید صبر کنید تا بازه زمانی معرفی به استاد که بتوانید درس مورد نظر رو به صورت معرفی به استاد اخذش کنید

 9. نویسنده دیدگاه : یوسف - در تاریخ : 19 دی 1394

  سلام پشتیبان عزیز ممنون از راهنماییتان منم یه سوال داشتم من الان 37واحدم مونده میخواستم این ترم18واحد بردارم بمونه19واحدم و در ترم تابستان هم 4واحد بردارم بمونه 15واحدم که مهر ماه اونم بردارم حالا سوالم اینه من دروس اصول3و4مونده و هرکدام 4واحد هست جمعا” میشه8واحد اینارو در مهر ماه باهم معرفی به استاد میدن یا بنظرتون در این دوترم باقی مانده هرکدام رو بردارم تموم بشه راستش میخوام معدلم رو افزایش بدم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 دی 1394 :

  سلام
  بله می توانید معرفی به استاد بگیرید مشکلی ندارد ولی باید تمام دروس شما دارای نمره و ثبت قطعی شده باشند تا بتوانید 2 درس نظری باقیمانده رو به صورت معرفی به استاد اخذ کنید

 10. نویسنده دیدگاه : شهرزاد - در تاریخ : 20 دی 1394

  سلام برای من یک درس 3 واحدی مونده اگه بهمن ماه اون رو معرفی به استاد بگیرم نمره ش روی معدل ترم قبل حساب میشه ؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 دی 1394 :

  سلام
  نمره اش در معدل کل محاسبه می شود

 11. نویسنده دیدگاه : محسن - در تاریخ : 20 دی 1394

  سلام.برای معرفی به استاد هزینه بیمه و خدمات هم به علاوه شهریه گرفته میشه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 دی 1394 :

  سلام
  شهریه ثابت اخذ می شود به همراه نصف شهریه متغییر

 12. نویسنده دیدگاه : حنان - در تاریخ : 21 دی 1394

  سلا میشه برای معرفی به استاد تو یه دانشگاه دیگه مهمان گرفت?

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 21 دی 1394 :

  سلام
  خیر

 13. نویسنده دیدگاه : رها - در تاریخ : 22 دی 1394

  سلام پشتیبان جان .من این ترم اخربودم و واحدهامو تموم کردم.فقط ترم2که بودم یکی ازدرسامو بدون رعایت پیشنیاز پاس کردم .ترم قبل هنگام انتخاب واحد به کارشناس رشته ام گفتم ایشون گفتن نمیخوادمجددا اخذش کنی هنگام فارغ التحصیلی مشکلی برات پیش نمیاد واین درسو برات قبول میکنن میخواستم بدون ایا امکان داره گفته ایشون الان صحت نداشته باشه واین درس برام مشکل ایجاد کنه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 دی 1394 :

  سلام
  دیگه بستگی داره که استان به این مورد ایراد بگیرد یا خیر. اگر کارشناس رشتتون گفته که مشکلی ندارد پس شما هم زیاد نگران نباشید

 14. نویسنده دیدگاه : امیر - در تاریخ : 22 دی 1394

  دانشجوی ترم اخر عمران هستم(24 واحدی)..زمان انتخاب واحد درس پروزه راه تو لیست انتظار رفت..من انتظار داشتم زمان حذف و اضافه درست شه اما نشد,الان هم امتحاناتم تموم شده فقط مونده این یه واحد..میخواستم بدونم میشه این درسو معرفی به استاد گرفت؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 22 دی 1394 :

  خیر نمی شود این درس رو باید به صورت عادی اخذ کنید

 15. نویسنده دیدگاه : رها - در تاریخ : 23 دی 1394

  سلام ببخشید که دوباره میپرسم دررابطه با همون پیشنیاز. چطوری میتونم زودتر متوجه بشم که مرکز این درسوبرام قبول میکنه یا نه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 23 دی 1394 :

  سلام
  زمانی مشخص می شود که فارغ التحصیلی رو انجام بدید و پروندتون به استان ارسال شود

 16. نویسنده دیدگاه : میلاد - در تاریخ : 25 دی 1394

  سلام
  خواهش ج بدین … معرفی به استاد بعدی تقریبا کی خواهد بود … ترم اخرم ولی یه درسم مونده
  خواهش ج بدین ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 25 دی 1394 :

  سلام
  دوست عزیز مراجعه کنید به تقویم اموزشی دانشگاه که در همین سایت هست

 17. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 26 دی 1394

  سلام خسته نباشید. من میخاستم دو درسو معرفی به استاد کنم

  و دو ترمم مونده تموم بشم میتونم بعد اینکه درسای دیگه رو پاس کردم و در ترم اخر هردو درسو معرفی به استاد کنم؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 26 دی 1394 :

  سلام
  دوست عزیز در صورت داشتن شرایط معرفی به استاد بله می توانید.

 18. نویسنده دیدگاه : محمدی - در تاریخ : 28 دی 1394

  سلام میشه درس معرفی به استاد رو زودتر از زمان مقرر امتحان داد و در اون زمان استاد نمره رو وارد سایت کنه چون در اون زمان من ایران نیستم و اینکه امکانش هست این درس من ترم بعدی و یا سال بعد بردارم در این ترم ایی که من درس برداشتم باید مرخصی بگیرم و شهریه پرداخت کنم و یا نیازی نیست چون فقط همین درس معرفی به استاد دارم تشکر از اینکه با حوصله میخوانید و به دقت راهنمایی میکنید

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 28 دی 1394 :

  سلام
  دیگه این موضوع بستگی به مرکزتان و استاد شما دارد.
  بله اگر بخواهید ترم های بعد بردارید برای این ترم هایی که درس اخذ نمیکنید باید مرخصی بگیرید و شهریه ثابت از شما اخذ می شود

 19. نویسنده دیدگاه : نوروزی - در تاریخ : 30 دی 1394

  سلام خسته نباشید.من ترم آخر بودم و نتونستم دو تا از درسام رو امتحان بدم،حالا میتونم اونا رو معرفی بگیرم؟و زمان معرفی به استاد کی هستش؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 30 دی 1394 :

  سلام
  در صورت داشتن شرایط معرفی به استاد بله می توانید
  مراجعه کنید به تقویم آموزشی دانشگاه

 20. نویسنده دیدگاه : مجتبی - در تاریخ : 2 بهمن 1394

  سلام.یک درس سه واحدی رو برداشته بودم که یک واحدش عملی بود و دو واحدش نظری.به امتحان نرسیدم و برام غایب در امتحان خورده.ولی استاد نمره ی یک واحد عملی رو برام ثبت کرده.آیا میتونم اون دو واحد نظری باقی مونده رو معرفی به استاد کنم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 بهمن 1394 :

  سلام
  بله می توانید

 21. نویسنده دیدگاه : مجتبی - در تاریخ : 3 بهمن 1394

  سلام درس عملی-نظری اگر نمره عملی را کسب کنیم قسمت نظریش را چند ترم بعد میشود معرفی به استاد گرفت.با تشکر…

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 بهمن 1394 :

  سلام
  اگر نظری و عملی از هم جدا باشند محدودیتی ندارد

 22. نویسنده دیدگاه : میلاد - در تاریخ : 4 بهمن 1394

  سلام
  معذرت بهمن باز هم زمان معرفی به استاد تمدید میشه
  خواهش ج بدین یه درس فرهنگ و تمدن مونده تا تموم کنم
  ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 بهمن 1394 :

  سلام
  اینکه تمدید می شود خیر چون در طول نیمسال چندبار معرفی به استاد انجام می شود

 23. نویسنده دیدگاه : علی - در تاریخ : 4 بهمن 1394

  سلام
  ایا دروس تکدرس(معرفی به استاد) دارای نمره میانترم هم هستند؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 بهمن 1394 :

  سلام
  خیر

 24. نویسنده دیدگاه : میلاد - در تاریخ : 6 بهمن 1394

  سلام
  معذرت

  گفتین که معرفی به استاد وقتش تموم شده و باید تا نیمسال بعد صبر کنین به نظرتون بهمن ماه اعلام میشه …چون اگه وقت انتخاب واحد تموم بشه اونم مشکل میشه برامون برامون خواهش ج بدین … نمیخوام به ترم بعد بمونم فقط یه درس مونده نمره هامون ثبت قظعی نشده ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 بهمن 1394 :

  سلام
  دوست عزیز کی گفت تمام شده!! برای نیمسال جدید هنوز شروع نشده که تمام شود!! دوست عزیز مراجعه کنید به تقویم اموزشی دانشگاه که در همین سایت است

 25. نویسنده دیدگاه : میلاد1371 - در تاریخ : 10 بهمن 1394

  سلام من 2 تا درس نظری دارم رفتم دانشگاه گفتن برو پیشخوان خدمت ثبتشون کن امروز رفتم اخطار میده که اجازه دسترسی به این قسمت ندارید؟؟؟؟ کمک کنید لطفا

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 10 بهمن 1394 :

  سلام
  منظور اونها معرفی به استاد بوده. معرفی به استاد هم بازه زمانی مشخصی دارد که مراجعه کنید به تقویم اموزشی دانشگاه که در همین سایت است

 26. نویسنده دیدگاه : زهرا - در تاریخ : 11 بهمن 1394

  سلام نمره معرفی 20 شیم چند صدم رو معدل کل تاثیر داره؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 11 بهمن 1394 :

  سلام
  تاثیرش مثل سایر دروس دیگر شماست

 27. نویسنده دیدگاه : مجتبی - در تاریخ : 12 بهمن 1394

  سلام خواهشا جواب بدید من ترم آخرم 6 واحد نظری دارم 2 واحد کارورزی آیا میتونم 6 واحد رو معرفی به استاد بگیرم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 12 بهمن 1394 :

  سلام
  خیر

 28. نویسنده دیدگاه : میلاد - در تاریخ : 19 بهمن 1394

  سلام معذرت
  من ترمهای قبلی رو نگاه کردم معرفی به استاد نیمسال دوم اکثرا از 20 یا 21 بهمن شروع شده
  به نظر شما اینبار هم از این ماه یعنی بهمن ماه شروع میشه …

  خواهش جواب بدین فقط یک درس مونده

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 19 بهمن 1394 :

  سلام
  دوست عزیز مراجعه کنید به تقویم آموزشی دانشگاه که در همین سایت هست.

 29. نویسنده دیدگاه : افسانه - در تاریخ : 20 بهمن 1394

  سلام، نمره یکی از درسهای من هنوز ثبت نهایی نشده و من ترم گذشته در مرکزی مهمان بودم برای پیگری باید به همان مرکز مراجعه کنم یا مرکز خودم؟
  خیلی ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 20 بهمن 1394 :

  سلام
  با مسئول امتحانات مرکز خودتان تماس بگیرید

 30. نویسنده دیدگاه : Atefeh - در تاریخ : 23 بهمن 1394

  باسلام
  من یک واحد عملی مونده. و خیلی عجله دارم بابت گرفتن مدرکم. و نمیخوام بابت این یه واحد یه ترم منتظر بمونم. راهی هست برای اینکه من بتونم زودتر فارق التحصیل بشم؟!! باتشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 23 بهمن 1394 :

  سلام
  خیر هیچ راهی نیست

 • نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد .
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمی شود.
 • از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید .
 • پاسخ های پشتیبان های سایت به رنگ سبز نمایش داده می شود . مسئولیت نظرات دیگران بر عهده ما نمی باشد.
 • قبل از ارسال هر گونه سوال ، در جستجوگر پيشرفته سايت ، سوال خود را جستجو كنيد . سوالات تكراري پاسخ داده نمي شوند و حذف مي شوند

محدودیت زمانی - کد مورد نظر رو دوباره لود کنید • قوانين و آيين نامه هاي دانشگاه پيام نور
 • راهنما و آموزش هاي تصويري براي دانشجويان

خبر های ویژه دانشگاه پیام نور

۱۲ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر : 69173

جزییات ، شرایط و لینک ثبت نام /

تمدید مهلت ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بهمن 99 (نوبت 21) پیام نور / دفترچه ثبت نام

تمدید مهلت ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بهمن 99 (نوبت 21) پیام نور / دفترچه ثبت نام

پیام نورنا : ثبت نام داوطلبان آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد نوبت بیست و یکم سال 1399 دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور تمدید شد / دانلود دفترچه ثبت نام + لینک ثبت نام

۲۰ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 68676

به دلیل وجود ویروس کرونا/

اعلام نحوه برگزاری امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

اعلام نحوه برگزاری امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا: دستورالعمل اجرایی ارزشیابی امتحانات پایان نیمسال اول دانشگاه پیام نور سال تحصیلی 1400-1399 اعلام شد / شرایط جدید به دلیل وجود ویروس کرونا

۱۶ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 68513

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات نیمسال اول 1400-1399 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد.

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 67659

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور از 16 شهریور ماه 99 آغاز شده است.

۱۰ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 67302

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول 1400-1399 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

۱۰ شهریور ۱۳۹۹ | کد خبر : 67290

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

پیام نورنا :تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور اعلام گردید / مهمترین تاریخ های آموزشی و دانشگاهی دانشگاه پیام نور

۲۸ آذر ۱۳۹۸ | کد خبر : 65827

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

پیام نورنا: دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی / برای تمامی رشته های دانشگاه پیام نور

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
» ترجمه کتاب،ترجمه مقاله، ترجمه تخصصی
ترجمه فوری کلیه زبان ها در دارالترجمه رسمی پارسیس
» اقدام پژوهی
» گزارش تخصصی
» کارشناسی ارشد بدون کنکور
» رشته های فراگیر پیام نور
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top