چاپ خبر
تکمیلی : تمدید مهلت ثبت نام /

آغاز ثبت نام کنکور سراسری سال 94 / دانلود دفترچه ثبت نام

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ثبت نام کنکور سراسری سال 94 از امروز یکشنبه 19 بهمن ماه 93 آغاز شد و تا یکشنبه 2 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

 

 

برای بحث و گفتگو در مورد این موضوع مراجعه کنید به :

 آغاز مهلت مجدد ثبت نام در کنکور سراسری سال 94 

ویرایش اطلاعات ثبت نامی

کلیک کنید

 

 


به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : کنکور سراسری سال 94 برای پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس های خودگردان و کد رشته های با آزمون دانشگاه آزاد، پیام نور، موسسات غیر انتفاعی و دانشگاه فرهنگیان در خرداد 94 برگزار می شود.

هزینه ثبت نام در کنکور سراسری سال 94 به ازای شرکت در هر یک از گروه های آزمایشی 15 هزار تومان (150 هزار ریال) می باشد و چنانچه داوطلبی علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی باشد، لازم است نسبت به پرداخت مبلغ 8 هزار تومان (هشتاد هزار ریال) دیگر نیز از طریق خرید اطلاعات کارت اعتباری اقدام کند و در هنگام ثبت نام گزینه اعلام علاقه مندی به رشته های این دانشگاه را انتخاب کند.

هر داوطلب می‌تواند علاوه بر انتخاب یکی از گروههای  آزمایشی (علوم ریاضی و فنی یا علوم تجربی و یا علوم انسانی) به عنوان گروه آزمایشی اصلی در گروه آزمایشی هنر و زبان خارجی نیز متقاضی شود.

کنکور سراسری سال 94 در روزهای 21 و 22 خردادماه 94 در پنج گروه آزمایشی برگزار می شود.

نتایج اولیه به صورت کارنامه در هفته اول مردادماه منتشر و انتخاب رشته در هفته دوم مردادماه انجام می شود.

نتایج نهایی آزمون سراسری سال 94 در نیمه اول شهریورماه 94 اعلام خواهد شد.

 

برای خرید کارت اعتباری کنکور سراسری سال 94 و اعلام علاقه مندی پیام نور اینجا کلیک کنید
برای ثبت نام کنکور سراسری سال 94 و دانشگاه پیام نور اینجا کلیک کنید

 

مجموعه دفترچه های راهنمایی ثبت نام آزمون سراسری سال 1394

برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سراسری سال 1394 اینجا را کلیک نمایید

شرایط و ضوابط دانشگاه فرهنگیان 

شرایط و ضوابط دانشگاه علوم قضایی

شرایط و ضوابط دانشگاه بقیه‌الله

شرایط و ضوابط دانشگاه امام صادق

شرایط و ضوابط دانشکده اطلاعات

 


 

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره‌ تاریخ‌ ثبت نام‌ و هم‌ چنین‌ شرایط و ضوابط شرکت در‌ آزمون‌ سراسری‌ سال‌ 1394

 

 بدین‌وسیله‌ به‌اطلاع‌ کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی‌ ثبت‌ نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال 1394برای‌ پذیرش دردوره‌های‌ روزانه‌ ، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور (آموزش‌ از راه‌ دور) و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ و همچنین متقاضیان تحصیل در آن دسته از کد رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در رشته‌های مذکور براساس آزمون صورت می‌پذیرد، می‌رساند که‌ ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون‌ مذکور و همچنین ویرایش اطلاعات ثبت‌نام از روز یکشنبه مورخ  19/11/93 (نوزدهم‌ بهمن ماه 1393) آغاز و در پایان‌ وقت‌ روز شنبه مورخ 2/12/1393 (دوم اسفند ماه‌ 1393) پایان‌ می‌پذیرد، لذا داوطلبان‌ می‌توانند در مهلت‌ مقرر براساس توضیحات ذیل برای شرکت در آزمون سراسری سال 1394 اقدام نمایند. 

 

الف) تکالیف داوطلبان‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون:‌ 

داوطلب‌ شرکت‌ در آزمون‌ باید یکایک‌ اقدامات‌ زیر را به‌ موقع‌ و در مهلت‌ مقرر انجام‌ دهد.

1- مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام (دفترچه شمار1) درآزمون سراسری سال 1394 

2- خرید کارت اعتباری ثبت‌نام از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور‌ به نشانی: www.sanjesh.org

3- مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاهها به نشانی:  dipcode.medu.ir برای دریافت کد سوابق تحصیلی (اطلاعات دانش‌آموزی برای داوطلبان مشمول احتساب سوابق تحصیلی، شامل دیپلمه‌های سال 1384 تا سال 93 با عنوان رشته های تحصیلی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی). 

4- ثبت‌نام از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر (19 بهمن 93 لغایت 2 اسفند 93).

5- پرینت کارت‌ شرکت در‌ آزمون، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور‌ بر اساس برنامه زمانی مندرج در دفترچه راهنمای شماره یک.

6- حاضر شدن در محل‌ و حوزه امتحانی تعیین‌ شده در کارت شرکت در آزمون‌ و پاسخ دادن به سؤالات.

 

ب) ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون:‌ 

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون‌های کلیه دوره‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سال 1394 و همچنین متقاضیان تحصیل در آن دسته از کدرشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در رشته های مذکور بر اساس آزمون صورت می پذیرد منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور امکان‌پذیر است. لذا داوطلبان لازم است ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام رامطالعه نموده ودرصورت واجد شرایط بودن نسبت به پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری ثبت‌نام در آزمون به شرح ذیل، اقدام و سپس مراحل بعدی را به انجام برسانند.

 

1- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون سراسری سال 1394:

متقاضیان ثبت‌نام در آزمون سراسری سال 1394، با دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون از پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان، ضمن مطالعه دقیق آن برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه ایثارگران که در این دفترچه راهنما درج شده در صورتی که دارای شرایط مندرج در دفترچه ‌باشند، می‌توانند به عنوان داوطلب در این آزمون ثبت‌نام نمایند.

 

 2-پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری:

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان و پرداخت مبلغ 150.000 (صد و پنجاه هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال 12 رقمی) اقدام نمایند. 

تبصره 1- هر داوطلب مطابق ضوابط آزمون می‌تواند متقاضی شرکت در یکی از گروههای آزمایشی پنج‌گانه شامل گروه آزمایشی یک (علوم ریاضی و فنی)، گروه آزمایشی 2 (علوم تجربی)، گروه آزمایشی 3 (علوم انسانی)، گروه آزمایشی 4 (هنر) و گروه آزمایشی 5 (زبانهای خارجی) گردد.

تبصره 2- چنانچه داوطلبی متقاضی ثبت‌نام در 2 و یا 3 گروه آزمایشی (با توجه به توضیحات تبصره 3 ذیل) ‌باشد، لازم است به ازای هر گروه آزمایشی مبلغ 150.000 (صد و پنجاه هزار) ریال دیگر نیز از همین طریق پرداخت و اطلاعات کارت اعتباری را دریافت دارد.

تبصره 3- منظور از ثبت‌نام در 2 و یا 3 گروه آزمایشی بدین صورت می‌باشد، که داوطلب می‌تواند علاوه بر انتخاب یکی از گروههای  آزمایشی (علوم ریاضی و فنی یا علوم تجربی و یا علوم انسانی) به عنوان گروه آزمایشی اصلی در گروه آزمایشی هنر و زبان خارجی نیز متقاضی شود. به عبارت دیگر هیچ داوطلبی نمی‌تواند بطور همزمان، در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی شرکت نماید.

تبصره 4- چنانچه داوطلبی علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی باشد، لازم است نسبت به پرداخت مبلغ 80.000 (هشتاد هزار) ریال دیگر نیز از همین طریق، اقدام و اطلاعات کارت اعتباری را دریافت نماید.

تبصره 5- در رابطه با نحوه اعلام علاقه‌مندی به رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی توضیحات لازم در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون و اطلاعیه‌های بعدی داده خواهد شد. 

تبصره 6- در رابطه با نحوه اعلام علاقه‌مندی به رشته‌های دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تهران به اطلاع می‌رساند در صورت اعلام رسمی وزارت آموزش و پرورش برای پذیرش دانشجو در دانشگاههای فوق، موضوع در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون و یا درزمان انتخاب رشته اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

تذکرات مهم :

1- در آزمون سراسری سال 1394 پذیرش دانشجو در رشته‌های تحصیلی: ارتباط تصویری، طراحی پارچه، طراحی صحنه، طراحی لباس، عکاسی، کاردانی هنرهای تجسمی، کتابت و نگارگری، مجسمه سازی و نقاشی ، طراحی صنعتی ، ادبیات نمایشی، بازیگری ـ کارگردانی، نمایش عروسکی آهنگسازی، نوازندگی موسیقی ایرانی، نوازندگی موسیقی جهانی و موسیقی نظامی) در گروه‌ آزمایشی هنر بصورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می‌پذیرد. لذا کلیه داوطلبان علاقمند به رشته‌های ذیربط می‌بایست نسبت به علامتگذاری بند مربوط در تقاضانامه ثبت‌نام برای هر یک از رشته‌های ذیربط اقدام  نمایند.(حداکثر 2 مجموعه رشته مطابق توضیحات مندرج دردفترچه راهنمای شماره یک )برگزاری آزمون عملی و یا آزمون تشریحی رشته‌های ذیربط در اوایل مرداد ماه سال 1394 خواهد بود. توضیحات لازم در این خصوص از طریق اطلاعیه‌های مربوط در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. به عبارت دیگر این رشته‌ها از ردیف رشته‌های مربوط به پذیرش نیمه متمرکز خارج گردیده و اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های فوق در شهریور ماه سال 94 همزمان با نتایج سایر رشته ها ی متمرکز اعلام  خواهد شد.

2- سایرضوابط آزمون سراسری سال 1394 همانند ضوابط آزمون سال 1393 بوده و تغییری در آن ایجاد نخواهد شد.

3-متقاضیانی که از سال‌ تحصیلی‌ 64-1363 به‌ بعد، دو نوبت‌ در آزمون‌های‌ ورودی‌ (دوره‌های‌ روزانه‌) رشته‌های تحصیلی متمرکز و یا نیمه‌متمرکز پذیرفته‌ شده‌ باشند، حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1394 را نخواهند داشت.

4- پذیرفته‌ شدگان‌ دوره‌های‌ روزانه‌ آزمون‌ سراسری‌ سال‌ 1393 (اعم‌ از رشته‌های‌ متمرکز و یا نیمه‌متمرکز) حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1394 نخواهد داشت.

5- براساس ضوابط، دانشجویان دوره روزانه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی (بجز دانشجویان، ورودی سال 93 که مجاز به شرکت در آزمون سال 94 نمی‌باشند) در صورتی می‌توانند در آزمون سراسری سال 94 ثبت‌نام و شرکت نمایند که اولاً واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون مذکور باشند و ثانیاً حداکثر تا تاریخ 30/11/1393 نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نمایند. بدیهی است داوطلبان مذکور در صورت عدم انصراف قطعی از تحصیل تا تاریخ تعیین شده، در صورت موفقیت و قبولی در آزمون، مجاز به ثبت‌نام و ادامه تحصیل در رشته قبولی جدید خود نمی‌باشند.وبه عنوان داوطلب متخلف تلقی خواهند شد.

6- مطابق مصوبه جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو و در راستای اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجودر دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور (مصوب مجلس محترم شورای اسلامی) سوابق تحصیلی موجود (اعلام شده از وزارت آموزش وپرورش) آن دسته از دیپلمه‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که دیپلم خود را طی سالهای 1384 لغایت 1393 اخذ نموده‌اند و دروس امتحانی آنها بصورت نهایی و سراسری برگزار شده، مشمول اعمال سوابق تحصیلی می‌باشند و سوابق تحصیلی تراز شده آنها به میزان حداکثر 25 درصد تأثیر قطعی در نمره کل نهایی آنان اعمال خواهد شد.

 

ج -آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام:

داوطلبان می‌بایست پس از مطالعه دفترچه راهنما مدارک و یا اطلاعات لازم مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام، از جمله فایل عکس اسکن شده را براساس توضیحات مندرج در دفترچه آماده نمایند.

 

د-داوطلبانیکه درزمان مقررنسبت به ثبت نام درآزمون اقدام می نمایند:

این دسته ازداوطلبان لازم است با وارد نمودن اطلاعات درخواستی نسبت به مشاهده اطلاعات ثبت‌نامی و در صورت لزوم نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی براساس دستورالعمل به شرح ذیل اقدام نمایند.

الف- آن دسته ازداوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی نمی باشند اجازه ویرایش  کلیه اطلاعات ثبت‌نامی خود را دارند.

ب- آن دسته ازداوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی می باشند اجازه ویرایش اطلاعات خودراداشته اما اجازه ویرایش اطلاعات سوابق تحصیلی را نخواهند داشت .

توجه: شرایط وضوابط ثبت نام وشرکت درآزمون دردفترچه راهنمای شماره 1 آزمون درج شده است و هرگونه‌ تغییر‌ در شرایط و ضوابط ثبت‌نام بصورت اطلاعیه رسمی از طریق‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور (سایت سازمان)و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد.

ضمناً داوطلبان گرامی می توانند سوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.Sanjesh.org و یا با شماره‌ تلفنهای‌ 9-88923595 (کد 021) در میان بگذارند. و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری فرمایند.

 

Share داغ کن - کلوب دات کام 
کلید واژه ها :

نظرات کاربران

صفحات نظرات :
 1. نویسنده دیدگاه : میترا - در تاریخ : 2 اسفند 1393

  با سلام من میخواستم کارت اعتباری خریداری کنم چندبار مشخصات کارتم را دادم اما موقع دریافت شماره سریال پیغام میداد «سیستم با مشکل مواجه شده لطفا بعداً مراجعه کنید» من شش مرتبه این کار را ادامه دادم اما فقط این پیغام را بهم میداد فرداش فهمیدم 90هزار تومان از کارتم کم کرده بدون اینکه شماره سریالی به من داده باشد ممنون میشم اگه بهم بگین راهی داره که شماره سریال خرید رو بتونم دریافت کنم و از اون شماره استفاده کنیم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 2 اسفند 1393 :

  سلام
  با سازمان سنجش تماس بگیرید/
  البته اگر تراکنش ها ناموفق بوده باشد 12 الی 24 ساعت بعد مبلغ کسر شده به صورت خودکار به حساب شما برگشت داده خواهد شد

 2. نویسنده دیدگاه : ت.م - در تاریخ : 3 اسفند 1393

  سلام. من کد ملیم رو که وارد میکنم این هشدار میاد.

  به نظر مى رسد کد ملى را اشتباه وارد کرده اید. توصیه مى شود کد ملى وارد شده را با مدرک شناسایى مطابقت داده و در صورت مغایرت نسبت به ویرایش آن اقدام کنید در غیر این صورت این هشدار را نادیده بگیرید.

  چیکار باید بکنم؟ مطمئنم درست وارد کردم.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 اسفند 1393 :

  سلام
  اگر مطمئن هستید درست وارد کرده اید مشکلی ندارد و نادیده بگیرید

 3. نویسنده دیدگاه : ابوالفضل - در تاریخ : 3 اسفند 1393

  سلام.زمان ثبت نام تموم شده و معدل رو اشتباه زدم ویرایش نمیشه کرد؟ایرادی دار؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 3 اسفند 1393 :

  سلام
  خیر دیگر امکان ویرایش نیست.
  مشخص نیست.

 4. نویسنده دیدگاه : حسین - در تاریخ : 4 اسفند 1393

  سلام.لطفا جواب بدین؟من رشتم گرافیک هستش میخوام دانشگاه دولتی قبول بشم باید تو کنکور سراسری هنر شرکت کنم؟اگه آره زمان ثبت نامش کیه؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 اسفند 1393 :

  سلام
  بله. از 17 تا 20 اسفند ماه مجددا سایت برای ثبت نام باز می شود

 5. نویسنده دیدگاه : مینا - در تاریخ : 4 اسفند 1393

  آیا در زمان ثبت نام بعدی که هفدهم هست میشه اطلاعات قبلی که دادیم رو ویرایش کنیم?

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 4 اسفند 1393 :

  احتمالا بله

 6. نویسنده دیدگاه : شادی - در تاریخ : 5 اسفند 1393

  با سلام.من برای کنکور سراسری ثبت
  نام کردم.آیا امکان داره موقع ثبت نام مجدد که اسفند ماه اعلام میشه کنکور آزاد هم ثبت نام کنم؟ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1393 :

  سلام
  احتمالا بتوانید

 7. نویسنده دیدگاه : محمد امین واعظی - در تاریخ : 5 اسفند 1393

  آیا در فرصت مجدد هفدهم میتوان به مشاهده ویرایش ثبت نام که قبل انجام داده‌ایم بپردازیم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1393 :

  احتمالا بله می شود

 8. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 5 اسفند 1393

  با سلام آیا امکان مشاهده ثبت نام با مراجعه به سازمان سنجش امکانپذیر است دریک مورد دچار شک شدهام

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1393 :

  سلام
  از 17 الی 20 اسفند ماه بله می توانید

 9. نویسنده دیدگاه : سمانه - در تاریخ : 5 اسفند 1393

  سلام درفرم ثبت نام گزینه ای به عنوان علاقه مندی به دانشگاه آزاد ذکر نشده بود آیا گزینه غیر دولتی همان آزاد است

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 5 اسفند 1393 :

  سلام
  بله

 10. نویسنده دیدگاه : الهام - در تاریخ : 6 اسفند 1393

  خواهشمند است جواب بدید خیلی استرس دارم آگه مراجعه حضوری داشته باشم سازمان سنجش اجازه مشاهده ثبت نام را تقابل از هفدهم اسفند به من میدهند

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 اسفند 1393 :

  دوست عزیز ما اطلاعی نداریم!!! با سازمان سنجش تماس بگیرید

 11. نویسنده دیدگاه : رضا شکراللهی - در تاریخ : 6 اسفند 1393

  سلام ببخشید ثبت نام کنکور سراسری فنی چه موقع است؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 اسفند 1393 :

  سلام
  اطلاعی نداریم. از سازمان سنجش استعلام بگیرید

 12. نویسنده دیدگاه : زهرا - در تاریخ : 6 اسفند 1393

  سلام در تمدید مجدد ثبت نام کنکور از17تا20اسفند فقط ثبت نام صحبت شده واز مشاهده ویرایش ثبت نام چیزی عنوان نشده آیا در این زمان امکان ویرایش و مشاهده است

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 6 اسفند 1393 :

  سلام
  بله احتمالا امکانش فراهم باشد

 13. نویسنده دیدگاه : تارا - در تاریخ : 7 اسفند 1393

  سلام تورو خداجواب بدید من کنکور تا حالاثبت نام نکردم ایا میشه از امروز ک 7 ام هست به بعد یا در زمان دیگری ثبت نام کنم/؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 اسفند 1393 :

  سلام
  از 17 اسفند ماه لغایت 20 اسفند ماه مجددا سایت برای ثبت نام کنکور 94 باز خواهد شد.

 14. نویسنده دیدگاه : علی - در تاریخ : 8 اسفند 1393

  چرا در پاسخی که نسبت به سوالات امکان ویرایش در مهلت تمدید شده دارید ازواژه احتمالا استفاده مینمایید این به این معنی است که قطعی نیست متشکرم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 اسفند 1393 :

  دوست عزیز تا 17 اسفند نرسد و سایت باز نشود اصلا مشخص نیست و ما هم علم غیب نداریم

 15. نویسنده دیدگاه : ناشناس - در تاریخ : 8 اسفند 1393

  من پرینت ثبت نام را گم کردم چه جوری میتونم وارد سایت شوم و از اطلاعات ثبت نام پرینت بگیرم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 8 اسفند 1393 :

  باید شماره پرونده رو داشته باشید دوست عزیز. با سازمان سنجش تماس بگیرید

 16. نویسنده دیدگاه : فاطمه - در تاریخ : 9 اسفند 1393

  سلام من در کنکور سراسری 94 رشته تجربی ثبت نام کردم وبرینت ثبت نام هم گرفتم اما شماره داوطلبی ومحل برگزاری کنکورم را نمی دانم چطوری باید بگیرم راهنمایی ام کنید.

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 9 اسفند 1393 :

  سلام
  دوست عزیز این موارد در زمان دریافت کارت ورود به جلسه مشخص می شود که معمولا 1 هفته قبل از برگزاری کنکور ، کارت در سایت سازمان سنجش فعال می شود.

 17. نویسنده دیدگاه : نویان - در تاریخ : 11 اسفند 1393

  با سلام. پسرم متولد نیمه دوم هست. اگر در اولین کنکور سراسری پذیرفته نشه باید بره سربازی. حال اگر در اولین آزمون کنکورش دانشگاه پیام نور قبول شه می تونه بهمن ماه انصراف بده و در آزمون کنکور سراسری شرکت کنه؟ بعد از انصراف از دانشگاه پیام نور از بهمن تا مهر سال بعد که نتایج کنکور اعلام میشه باید به سربازی بره؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 11 اسفند 1393 :

  سلام
  چون از لحاظ نظام وظظیفه و سربازی دارید سوال میکنید بهتر است این موضوع رو از پلیس +10 و یا حوزه نظام وظیفه منطقه خود استعلام بگیرید

 18. نویسنده دیدگاه : سپهر - در تاریخ : 11 اسفند 1393

  سلام ببخشید چند تا سوال داشتم
  من سوم دبیرستانم و رشتم ریاضی فیزیک است. میتونم کنکور سراسری 94 شرکت کنم؟؟ اگه میتونم شرطی هم برای ثبت نام داره؟؟ معدل ترم اولم 15.42 شده باز هم میتونم ثبت نام کنم ؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 11 اسفند 1393 :

  سلام
  باید پیش دانشگاهی داشته باشید و یا تا 30 شهریور 94 پیش دانشگاهی گرفته باشید.

 19. نویسنده دیدگاه : علیرضا - در تاریخ : 12 اسفند 1393

  ببخشید من معدلم اشتباه زدم آیا 17 اسفند میتوانم اصلاحش کنم؟؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 12 اسفند 1393 :

  احتمالا بله بتوانید

 20. نویسنده دیدگاه : غ٠ق - در تاریخ : 12 اسفند 1393

  سلام،من در رشته ی تجربی برای کنکور ٩۴ ثبت نام کردم،در مهلتی که برای ویرایش داده شده میتونم رشته ام رو به ریاضی تغییر بدم؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 12 اسفند 1393 :

  سلام
  مشخص نیست

 21. نویسنده دیدگاه : ح - در تاریخ : 13 اسفند 1393

  سلام
  من دوبار در کنکور شرکت کردم و هربار پیام نور قبول شدم پارسال مترجمی میرفتیم ولی امسال دوباره تغییر رشته دادم و ی دانشگاه پیام نور دیگه روانشناسی هستم
  دوست دارم روزانه دولتی قبول بشم آیا امکانش هست دوباره امسالم کنکور شرکت کنم

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 اسفند 1393 :

  سلام
  اگر از نظر نظام وظیفه مشکلی ندارید بله می توانید

 22. نویسنده دیدگاه : mf - در تاریخ : 14 اسفند 1393

  باسلام.من دردبیرستان فنی حرفه ای تحصیلاتمو تموم کردم.میتونم درکنکورسراسری شرکت کنم برای رشته های نظری؟؟؟؟و دیگه اینکه من ازثبت نام کنکور جاموندم تاریخ ثبت نام
  تمدید نمیشه یاامکان ثبت نام وجد نداره؟؟؟باتشکر

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 اسفند 1393 :

  سلام
  از 17 تا 20 اسفند ماه مجدا ثبت نام انجام می شود
  دفترچه رو مطالعه کنید ببینید اگر شرایطش رو داشتید در تاریخ های اعلام شده ثبت نام کنید

 23. نویسنده دیدگاه : ناصر - در تاریخ : 14 اسفند 1393

  من دانشجوی دوره روزانه یکی از موسسات غیرانتفاعی هستم ورودی ۹۱ میخواستم بدونم اگه امسال بخوام واسه کنکور ثبت نام کنم باید از موسسه ای که الان دارم درس میخونم حتما انصراف از تحصیل بدم یا نه؟؟؟ خواهش میکنم سریع جوابمو بدین ممنون

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 اسفند 1393 :

  می توانید ثبت نام کنید و بعد در صورت قبولی از رشته قبلی خود انصراف دهید

 24. نویسنده دیدگاه : غزل - در تاریخ : 14 اسفند 1393

  سلام میخواستم ببینم پرستاری ازاد و پزشکی ازاد تا چه رتبه ای قبول میکنن؟؟ازاد و سراسری ک جدا نشده ازمونش؟؟؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 14 اسفند 1393 :

  سلام
  اطلاعی نداریم
  خیر جدا نشده

 25. نویسنده دیدگاه : ahmad - در تاریخ : 15 اسفند 1393

  با سلام میخواستم بدونم در تاریخ اعلام شده 17 الی 20 اسفند امکان اعلام علاقه مندی در ازمون دانشگاه ازاد نیز هست؟ در سراسری شرکت نموده ام ولی گزینه ای برای اعلام علاقه مندی در ازمون دانشگاه ازاد وجود نداشت؟

  پاسخ پشتیبان در تاريخ 15 اسفند 1393 :

  سلام
  احتمالا بله ولی مشخص نیست

 26. نویسنده دیدگاه : پشتیبان - در تاریخ : 17 اسفند 1393

  برای بحث و گفتگو در مورد این موضوع مراجعه کنید به :

  آغاز مهلت مجدد ثبت نام در کنکور سراسری سال 94

  ویرایش اطلاعات ثبت نامی

  کلیک کنید

امکان نظر دادن نیست - نظرات این خبر توسط پشتیبان غیر فعال می باشدخبر های ویژه دانشگاه پیام نور

12 فروردین 1399 | کد خبر : 66850

بخشنامه وزارت علوم به دلیل شیوع کرونا/

امکان حذف نیمسال تحصیلی بدون احتساب سنوات در نیمسال دوم 99-98 به دلیل کرونا

امکان حذف نیمسال تحصیلی بدون احتساب سنوات در نیمسال دوم 99-98 به دلیل کرونا

پیام نورنا: معاون آموزشی وزارت علوم از ابلاغ بخشنامه ای 20 بندی به دانشگاه ها خبر داد که در این بخشنامه، حذف نیمسال تحصیلی 99-98 بدون احتساب در سنوات به درخواست دانشجو مجاز شد.

15 اسفند 1398 | کد خبر : 66763

تمدید حذف و اضافه نیمسال دوم 98-99 پیام نور تا فروردین ماه 99

تمدید حذف و اضافه نیمسال دوم 98-99 پیام نور تا فروردین ماه 99

پیام نورنا : حذف و اضافه نیمسال دوم 99-98 دانشگاه پیام نور برای تمامی دانشجویان ورودی قدیم و جدید تا فروردین ماه سال 99 تمدید شد / نکات مهم در حذف و اضافه

12 اسفند 1398 | کد خبر : 66710

لینک ثبت نام و دفترچه /

آغاز مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری سال 99 دانشگاه ها

آغاز مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری سال 99 دانشگاه ها

پیام نورنا: مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری سال 99 برای کلیه دانشگاه ها از امروز 12 اسفند ماه 98 در سایت سازمان سنجش آغاز شد / دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام + لینک ثبت نام

10 اسفند 1398 | کد خبر : 66685

کلیه کلاس های دانشگاه پیام نور تا پایان سال 98 تعطیل شد

کلیه کلاس های دانشگاه پیام نور تا پایان سال 98 تعطیل شد

پیام نورنا: دانشگاه پیام نور کلیه کلاس های حضوری برای دانشجویان کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری را تا پایان سال 98 تعطیل اعلام کرد.

7 اسفند 1398 | کد خبر : 66626

تغییر تاریخ برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال 99 دانشگاه ها

تغییر تاریخ برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال 99 دانشگاه ها

پیام نورنا: سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 دانشگاه ها را تغییر داد.

5 بهمن 1398 | کد خبر : 66569

دانلود برنامه امتحانات نیمسال دوم 99-98 پیام نور

دانلود برنامه امتحانات نیمسال دوم 99-98 پیام نور

پیام نورنا : برنامه امتحانات نیمسال دوم 99-98 پیام نور از طریق سایت پیام نورنا برای دانشجویان تهیه و قابل دریافت شد.

5 بهمن 1398 | کد خبر : 66567

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 99-98 پیام نور

دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 99-98 پیام نور

پیام نورنا : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم 99-98 پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

4 بهمن 1398 | کد خبر : 66558

شرایط و نکات بسیار مهم /

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم 99-98 پیام نور

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم 99-98 پیام نور

سایت پیام نورنا : طبق تقویم آموزشی مهلت ثبت انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم 99-98 پیام نور از 2 بهمن ماه 98 آغاز شده است.

28 آذر 1398 | کد خبر : 65827

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه / تمامی رشته ها

پیام نورنا: دانلود نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی / برای تمامی رشته های دانشگاه پیام نور

26 شهریور 1398 | کد خبر : 66279

تقویم آموزشی سال تحصیلی 99-98 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

تقویم آموزشی سال تحصیلی 99-98 دانشگاه پیام نور / تاریخ انتخاب واحد و مهمان

پیام نورنا :تقویم آموزشی سال تحصیلی 99-1398 برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور اعلام گردید / مهمترین تاریخ های آموزشی و دانشگاهی دانشگاه پیام نور

ابزارهای سایت

ارتباط تلفنی: فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات
ارتباط با ما
شماره های اعلام شده فقط جهت ارتباط مراکز پیام نور و سفارش تبلیغات می باشد و به هیچ عنوان جوابگوی سوالات آموزشی شما نیست

تبلیغات متنی

» تبليغات متني شما در پيام نورنا
با بازديد مناســـب و بــازدهي عالي
» بهبود سطح دانشجویان پیام نور
کمک به دانشجویان پیام نور برای رفع مشکلات خود
گپ و گفتگو - خاطرات دانشجویی - دانستنی های پیام نوری و ...
» ترجمه کتاب٫ترجمه مقاله٫ترجمه تخصصی
٫ترجمه فوری کلیه زبان ها در دارالترجمه رسمی پارسیس
» اقدام پژوهی
» گزارش تخصصی
» دانلود مقاله تحقیق و پژوهش های دانشجویی
» نمونه سوالات دانشگاه پیام نور
به همراه پاسخــــــــنامه
شامل آزمون نیمسال های مختلف دانشگاه پیام نور
تفکیک شده به صورت رشتـــــــــــه ای

Goto Top